R _

تعمیر لپ تاپ

زود کمک بزرگترین مرکز تعمیر لپ تاپ با بهره مندی از پیشرفته ترین و مجهزترین واحدهای تعمیرات لپ تاپ در محل در خدمت شماست تا با کیفیت ترین سرویس های تعمیر لپ تاپ را به شما ارائه دهد. جمعی از مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لپ تاپ در نمایندگی های زودکمک حضور داشته و با نظارت بر روند عیب یابی و ترمیم انواع لپ تاپ، تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه را به آخرین استانداردهای روز دنیا نزدیک تر کرده اند.

همکاران ما پس از عیب یابی دقیق لپ تاپ و شناسایی بخش های آسیب دیده، اقدامات لازم را برای رفع معایب و مشکلات عملکردی سیستم انجام می دهند. تعمیر و تعویض قطعات و ترمیم نرم افزاری در این مرکز به شکل تخصصی و با استفاده از قطعات اورجینال، برنامه ها و متدهای روز انجام می شود. در ادامه این مطلب خواهید دانست که: 

  • چگونه خدمات تعمیر لپ تاپ را از زودکمک دریافت کنید
  • تعمیر در محل لپ تاپ چگونه انجام می شود 
  • زودکمک چطور به سوالات شما پاسخ می دهد 
  • مشکلات رایج لپ تاپ که نیاز به تعمیر دارند کدام اند

در پایان فرایند تعمیر لپ تاپ در زودکمک، ضمانت نامه ای معتبر به شما ارائه می شود تا از اصالت خدمات و اقدامات ترمیمی انجام شده، اطمینان کامل داشته باشید. 

ثبت درخواست تعمیر لپ تاپ

برای تعمیر لپ تاپ به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر لپ تاپ را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج ( شهرستان کرج رایگان ) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، لپ تاپ خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لپ تاپ، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمير  لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ در محل

جابجا کردن لپ تاپ هم خطر آسیب دیدگی و ضربه خوردن آن را به همراه دارد و هم در صورت بی احتیاطی، احتمال سرقت دستگاه وجود دارد. زودکمک با توجه به این موارد و برای راحتی مشتریان، خدمات تعمیر لپ تاپ در محل را ارائه می دهد. یعنی لازم نیست شما زمانی را صرف مراجعه به تعمیرگاه کنید.

سفیران زودکمک به آدرس شما می آیند و ضمن انجام اقدامات لازم دستگاه را به نمایندگی منتقل می کنند . برای دریافت خدمات تعمیر در محل لپ تاپ می توانید از طریق وب سایت رسمی زودکمک اقدام کرده و یا ضمن برقراری تماس با همکاران ما در واحد پاسخگویی، اطلاعات لازم را کسب نمایید. 


تعمیر لپ تاپ در تهران

اگر ساکن تهران هستید، لازم نیست برای تعمیر لپ تاپ خود به مراکز تعمیراتی مراجعه کنید. زودکمک به شما این امکان را می دهد که بدون مراجعه حضوری، لپ تاپ خود را توسط مجرب ترین تکنسین های آی تی ترمیم کنید. درخواست تعمیرات لپ تاپ را در سامانه یا اپلیکیشن زودکمک ثبت کنید. سپس منتظر تماس همکاران ما باشید تا هماهنگی های لازم را با شما انجام دهند. سفیران زودکمک به آدرس شما آمده و ضمن بررسی لپ تاپ، اقدامات لازم برای ترمیم و رفع ایرادات آن را انجام می دهند. در نهایت لپ تاپ بدون ایراد به شما تحویل داده شده و می توانید از آن استفاده کنید.

 

تعمیر لپ تاپ

 

تعمیر لپ تاپ در کرج

سامانه تعمیراتی زودکمک، برای تعمیر لپ تاپ در کرج هم کنار شماست. اگر ساکن استان البزر هستید، درخواست تعمیرات لپ تاپ را در سامانه آنلاین زودکمک یا اپلیکیشن آن نصب کنید. در اولین فرصت، درخواست شما پیگیری شده و اقدامات لازم برای ترمیم نرم افزاری و سخت افزاری سیستم انجام می شود. مجرب ترین کارشناسان IT بر مراحل عیب یابی و تعمیر لپ تاپ نظارت دارند تا تمامی اقدامات، متناسب با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام شوند. بنابراین بدون مراجعه به تهران، لپ تاپ شما ترمیم شده و تمامی ایرادات آن برطرف می شوند.


هزینه تعمیر لپ تاپ

هزینه تعمیر لپ تاپ را نمی توان با قطعیت تعیین کرد. برای پاسخ دادن به این سوال باید شدت و نوع آسیب دیدگی های این دستگاه، توسط متخصصان نمایندگی تعمیرات لپ تاپ زودکمک بررسی شود. چون بعضی از مشکلات لپ تاپ ها سطحی هستند و تعمیرات آنها هزینه چندانی در بر ندارد. اما گاهی برای رفع ایرادهای سیستم، نیاز به استفاده از تجهیزاتی خاص و یا حتی تعویض قطعات است. در این صورت هزینه تعمیر لپ تاپ بیشتر می شود. به همین دلیل، تکنسین های متخصص نمایندگی تعمیرات لپ تاپ زودکمک، پس از بررسی کامل و عیب یابی لپ تاپ شما، هزینه کلی ترمیم را برآورد می کنند و به شما اطلاع می دهند. این مبلغ تقریبی است و ممکن است پس از پایان روند تعمیرات، کمتر یا بیشتر شود.


نحوه ی پذیرش لپ تاپ در محل 

پذیرش و تحویل لپ تاپ در محل، خدمت جدیدی از زودکمک است که در راستای شعار عملیاتی خود یعنی ارائه سریع و با کیفیت خدمات به مشتریان ارائه می گردد. به این ترتیب که پس از ثبت درخواست شما، سفیر زودکمک به آدرسی که ارائه داده اید مراجعه می کند. پس از آن لپ تاپ را از شما تحویل گرفته و به مرکز تعمیرات می برد.

تیم تعمیر لپ تاپ ضمن عیب یابی تخصصی، هرگونه اقدام تعمیراتی لازم را اعم از اصلاحات نرم افزاری یا ترمیم و تعویض قطعات انجام می دهند. پس از پایان پروسه تعمیر و تست، لپ تاپ مجددا به آدرس شما تحویل داده می شود. بنابراین شما هیچ اقدامی برای بیرون آمدن از منزل و مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیر لپ تاپ انجام نخواهید داد. 

 

نحوه ی پذیرش لپ تاپ در محل 

 


ثبت آنلاین سفارش تعمیرات لپ تاپ 

علاوه بر امکان برقراری تماس با نمایندگی مجاز لپ تاپ در زودکمک، شما می توانید درخواست تعمیر لپ تاپ را به صورت آنلاین نیز ثبت کنید. برای این منظور، پس از ورود به وب سایت زود کمک و ثبت نام، از طریق فیلد مخصوص ثبت سفارش، درخواست دریافت خدمات تعمیر را ثبت کنید.

پس از انتخاب دسته کالا (کامپیوترهای شخصی و خانگی، لپ تاپ) برند را نیز برگزینید. سپس مدل را وارد کرده و در بخش توضیحات، مشکل دستگاه و نکات تکمیلی را که مد نظر دارید، وارد کنید. پس از آن کافی است منتظر تماس همکاران ما و تعمیر لپ تاپ خود به بهترین و حرفه ای ترین شکل باشید. 


آیا تعمیرکار زودکمک قابل اعتماد است؟

برای این که از تعهد کاری تکنسین های تعمیر لپ تاپ زودکمک مطمئن شوید، باید بدانید که سامانه زودکمک، واسطه بین شما و تعمیرکار نیست. کارشناسان مجرب IT در این مرکز استخدام شده اند و تمامی مراحل احراز و تایید هویت (شامل دریافت گواهی عدم سوء پیشینه) را گذرانده اند. سلامت جسمی و روانی همکاران ما تایید شده است و بدون کوچک ترین مشکل یا زحمتی، خدمات مربوطه را در زمینه تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری به شما ارائه می دهند. حفظ حریم شخصی، مسئله ای بسیار مهم برای مجموعه زودکمک است. لذا سفیران ما نهایت تعهد و دقت را در نگهداری از اطلاعات شخصی شما صرف می کنند. مکالمات شما در تماس با تیم پاسخگویی ضبط شده و مراحل تعمیر نیز توسط سیستم مانیتورینگ ضبط شده و در صورت نیاز، برای پیگیری های بعدی قابل دسترسی هستند. زودکمک، خدمات تعمیرات تخصصی لپ تاپ را در کنار برخورداری از شرایطی امن و آرام در محیطی حرفه ای به مشتریان خود ارائه می دهد.


تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ

از هر یک از برندها و مدل های لپ تاپ که استفاده کنید، بعد از مدتی نیاز به تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ خواهید داشت. قطعات لپ تاپ ، ال سی دی ، قاب و لولا، کیبورد ، باتری ، تاچ پد پس از استفاده ی طولانی مدت دچار استهلاک شده و باید تعویض یا تعمیر شوند. تعویض ال سی دی لپ تاپ ، تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ ، تعمیر وتعویض لولای لپ تاپ ، تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ ، تعمیر و تعویض رم لپ تاپ، تعمیر مشکلات شارژ نشدن لپ تاپ و تعویض شارژ لپ تاپ ، تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ و... برخی از خدمات سخت افزاری هستند که زودکمک به کاربران برندهای مختلف لپ تاپ ارائه می دهد.  از جمله تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ اپل ، ایسوس ، اچ پی ، سامسونگ ، فوجیتسو ، سونی ، دل ، لنوو و....

 

 

تعمیرات لپ تاپ

 


خدمات نمایندگی تعمیرات لپ تاپ

مرکز نمایندگی تعمیرات لپ تاپ زودکمک، به دلیل خدمات با کیفیتی که در زمینه های نرم افزار و سخت افزار ارائه کرده است، به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز تعمیرات لپ تاپ شناخته می شود. حضور کارشناسان و مهندسان مجرب و متخصص در این نمایندگی، توانایی رفع انواع مشکلات لپ تاپ را نشان می دهد. بنابراین، کاربران گرامی می توانند اطمینان کنند که هر یک از مدل های لپ تاپ ایسوس، اچ پی، سونی، ایسر، ال جی، اپل، سامسونگ، فوجیتسو و برندهای دیگر، در این نمایندگی به صورت تخصصی و حرفه ای تعمیر می شود.


مشاوره رایگان قبل از تعمیر لپ تاپ و عیب یابی دقیق

عیب‌ یابی اصلی ترین مرحله فرایند تعمیرات هر دستگاهی محسوب می شود و تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات لپ تاپ زودکمک، برای عیب ‌یابی لپ تاپ، دقت بالایی را صرف می کنند تا مشکل اصلی دستگاه را تشخیص دهند. سپس بر اساس تشخیص دقیق و اطلاعات خود، هزینه تعمیر لپ تاپ را برآورد می کنند و به کاربر اطلاع می‌دهند. پس از تعیین قیمت تعمیر لپ تاپ، اگر کاربر تمایل داشت، تکنسین های نمایندگی تعمیرات لپ تاپ زودکمک، فرایند تعمیرات تخصصی لپ تاپ را آغاز می‌کنند. در نهایت، این متخصصان پس از تعمیر لپ تاپ، با تست و بررسی نهایی سیستم، از رفع مشکل آن اطمینان حاصل می کنند و لپ تاپ کاربر را صحیح و سالم به او تحویل می دهند. اگر شما هم با لپ تاپ خود به مشکل برخورده اید و به دنبال مرکزی تخصصی و معتبر هستید، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات لپ تاپ زودکمک تماس بگیرید.


تعمیرات لپ تاپ زودکمک

یکی از مهم ترین دغدغه ی بسیاری از کاربرانی که لپ تاپ آنها نیاز به تعمیر پیدا کرده است، یافتن جایی معتبر برای تعمیرات نرم افزاری و تعمیر سخت افزاری لپ تاپ است.  به همین دلیل، بهترین گزینه برای تعمیرات تخصصی لپ تاپ، مراجعه به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ زودکمک است. مدل لپ تاپ شما هرچه باشد، از ایسوس گرفته تا لنوو، سونی، سامسونگ، ایسر و برندهای دیگر، و هر مشکلی برای آن به وجود آمده باشد، تکنسین‌ های زودکمک، با عیب ‌یابی دقیق و تعمیرات تخصصی لپ تاپ، مشکل آن را حل می کنند.

 

تعمیرات لپ تاپ زودکمک


تعمیر شارژر لپ تاپ

تعمیر شارژر لپ تاپ، زمانی انجام می شود که برد آداپتور آن از کار افتاده و یا کابل، آسیب دیده باشد. همچنین گاهی قطعات مدار از کار می افتند و عملکرد شارژر مختل می شود. در این صورت، تیم تعمیر لپ تاپ زودکمک، تست آداپتور را انجام می دهند تا بدانند که میزان خرابی این بخش چقدر است. معمولا باید اجزای آسیب دیده را تعویض کرد تا شارژر، بدون ایراد و به صورت عادی کار کند. اما گاهی شدت آسیب دیدگی به اندازه ای است که این امکان وجود ندارد. در این صورت، باید شارژر لپ تاپ خود را تعویض کنید تا باتری در معرض آسیب دیدگی قرار نگیرد.


ارتقا قطعات لپ تاپ

اگر برای انجام کارهای گرافیکی ، بازی و سرگرمی و نصب نرم افزارهای سنگین نیاز به لپ تاپ با سخت افزار بهتری دارید، می توانید قطعات لپ تاپ را ارتقا دهید. برای تشخیص قطعات قابل ارتقا لپ تاپ، ساده ترین راه جستجو در گوگل و پیداکردن مدل لپ تاپ و در نهایت قطعات قابل ارتقای آن می باشد. شما می توانید رم، هارد و باتری لپ تاپ خود را ارتقا دهید. ارتقا سی پی یو و گرافیک به جز چند مدل از لپ تاپ های جدید در لپ تاپ های دیگر امکان پذیر نیست.در مورد تعمیرات لپ تاپ از زود کمک بپرس 

ما در مجموعه تخصصی زودکمک به دنبال آن هستیم که در وهله اول، مشکلات دستگاه های شما را به صورت آنلاین برطرف کنیم. برای این منظور یک تیم مجرب و حرفه ای در واحد پشتیبانی حضور دارند تا سوالات شما را به صورت آنلاین پاسخ دهند. هر سوالی که در خصوص عملکرد لپ تاپ خود یا مشکلات آن دارید، در بخش مربوطه در وب سایت زودکمک مطرح کنید. کارشناسان ما اطلاعات لازم را در لحظه به شما ارائه داده و در صورت نیاز به تعمیر تخصصی تر، شما را راهنمایی می کنند. البته برای این منظور باید اول وارد سایت شده و از طریق لینک ثبت در بالای صفحه، مراحل ثبت نام را انجام دهید. 


رفع مشکلات رایج لپ تاپ 

زودکمک مدعی برطرف کردن انواع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ است و در مسیر عمل به این ادعا نیز موفق بوده است. انواع ایرادات مربوط به سیستم عامل، هنگ کردن، روشن نشدن، شارژ نشدن، کار نکردن کیبورد، شکستن نمایشگر و بدنه، خرابی لولا، خط افتادن روی صفحه، شطرنجی شدن نمایشگر و ... در این مجموعه عیب یابی شده و توسط تیم مجرب نمایندگی تعمیرات لپ تاپ، تعمیر می گردند. از جمله دیگر مشکلات رایج لپ تاپ می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار لپ تاپ زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار لپ تاپ زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر لپ تاپ را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 

دسته کالای خود را انتخاب کنید