R _

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی در کارگاه های تخصصی زودکمک به شکلی انجام می شود که مجددا از این دستگاه استفاده کرده و ناچار به تعویض آن با نمونه جدید نباشید. فرقی ندارد که ماشین ظرفشویی شما از کدام برند باشد؛ در هر صورت می توانید درخواست تعمیرات آن را در سامانه جامع زودکمک ثبت کنید و منتظر ترمیم آن توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی باشید. زودکمک به صورت تلفنی و آنلاین در خدمت شماست تا ساده ترین مسیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی طی کرده و تجربه ای جدید و متفاوت در این زمینه داشته باشید.

ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی

 

برای تعمیر ماشین ظرفشویی به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر ظرفشویی را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل ماشین ظرفشویی هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، ماشین ظرفشویی خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات ظرفشویی، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی

ثبت آنلاین درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی

زودکمک به شما این امکان را می دهد که بدون مراجعه حضوری، ماشین ظرفشویی تان را ترمیم کنید. البته مراحل تعمیر و عیب یابی توسط تعمیرکار انجام می شود و شما تنها نیاز به چند کلیک در وب سایت دارید! از طریق لینکی که در این بخش قرار داده شده است، وارد صفحه ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی شوید. مدل و نام و دسته دستگاه را از طریق فیلدها انتخاب کرده و در صورت تمایل، توضیحات تکمیلی را هم به بخش شرح درخواست اضافه نمایید. دکمه ثبت را بزنید تا درخواست شما ثبت شده و تیم پشتیبانی زودکمک، در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

پاسخ دهی آنلاین به سوالات تعمیر ظرفشویی

اگر در سامانه زودکمک ثبت نام کرده اید، می توانید به صورت آنلاین با کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی در ارتباط باشید. در پروفایل شما گزینه سوالات شما طراحی شده است تا از طریق آن، با کارشناس مربوطه در ارتباط باشید. بنابراین اگر می خواهید بدانید که چرا ماشین ظرفشویی ظرفها را تمیز نمی کند، روشن نمی شود، خاموش می شود و ...، زودکمک در کنار شماست. پس از این که سوال خود را ثبت کردید، تکنسین تعمیرات ماشین ظرفشویی با شما ارتباط برقرار کرده و به شما پاسخ می دهد. اگر مشکل حل نشد، تیم تعمیرات ظرفشویی در منزل، در خدمت شما هستند.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیرات ماشین ظرفشویی در منزل

در صورتی که وقت کافی برای مراجعه به مرکز تعمیرات ندارید یا به هر دلیل دیگری نمی خواهید ماشین ظرفشویی را جابجا کنید، می توانید از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در محل استفاده کنید. پس از ثبت درخواست تعمیرات ظرفشویی، که در بخش های قبلی توضیح داده شد، همکاران ما با شما تماس می گیرند. پس از دریافت اطلاعاتی همچون آدرس و ...، تیم تعمیرات به آدرس شما می آیند. همکاران ما ابزار مورد نیاز برای تعمیر ظرفشویی را به همراه دارند و تمامی اقدامات لازم برای عیب یابی و ترمیم ماشین ظرفشویی را در حضور خودتان انجام می دهند.

هزینه تعمیرات ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی ممکن است یک عملیات سخت و طولانی و هزینه بر باشد و یا یک اقدام بسیار ساده و ارزان قیمت! این مسئله بستگی به این دارد که کدام قطعات آسیب دیده باشند و این آسیب دیدگی به چه اندازه باشد. مثلا اگر نیاز به تعویض موتور باشد، هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بالاست. در این صورت باید قیمت قطعه جدید را نیز در هزینه نهایی تعمیرات محاسبه کنید. اما در شرایطی که قطعاتی مثل فیلتر، کلیدها و ... به میزان جزئی آسیب دیده باشند، هزینه تعمیرات ظرفشویی بالا نخواهد بود. در هر صورت تا کارشناسان زودکمک ماشین ظرفشویی را با دقت عیب یابی نکنند، نظری در مورد هزینه ترمیم آن نمی دهند.

خدمات تعمیر ظرفشویی

 • شناسایی قطعات معیوب
 • تعمیر موتور
 • تعمیر و تعویض هیتر
 • رفع ارورهای ظرفشویی (سامسونگ، ال جی، بوش و ...)
 • تعمیر پمپ و جت پمپ
 • پاکسازی و تعویض فیلترها
 • تعویض تسمه های آسیب دیده
 • رفع ایرادات عملکردی
 • رفع صداهای غیر عادی ظرفشویی
 • رفع بوی بد دستگاه
 • برطرف کردن نشتی آب
 • رفع مشکلات مربوط به برق و اتصالات
 • رفع ایرادات نصب و تعویض کلیدهای آسیب دیده

دسته کالای خود را انتخاب کنید