برای تعمیر دستگاه کپی برادر در سریع ترین زمان ممکن در زودکمک کنار شما هستیم. اگر از کاربران همیشگی دستگاه های کپی باشید حتما می دانید که رفع برخی اشکالات نیاز به حضور تکنسین دستگاه کپی ندارد و خود شما هم می توانید با پیاده سازی برخی از دستورالعمل ها، اشکالات پیش آمده در دستگاه را رفع نمایید. با این تفاسیر مشکلات دستگاه کپی را می توان به دو بخش پیچیده و آسان تقسیم کرد. مشکلاتی چون گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، تنظیم نبودن دستگاه کپی به لحاظ نرم افزاری، مشکلات نرم افزاری دستگاه کپی و مواردی از این دست را می توان ساده قلمداد کرد که خود شما هم می توانید با اندک راهنمایی آنها را رفع کنید. مشکلات دیگر که ما آنها را پیچیده خطاب می کنیم فقط با حضور تکنسین تعمیر دستگاه کپی برادر و پیاده سازی اقدامات تخصصی رفع می شوند. از میان این مشکلات می توان به خرابی قطعات و در پی آن تعویض قطعات، خرابی های مکرر در چاپ، نمایش کدخطاهای مختلف توسط دستگاه و برطرف نشدن آنها، مشکلات شبکه و مواردی از این دست اشاره کرد. در هر حال شما می توانید تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر، تعویض قطعات، راه اندازی دستگاه کپی و سرویس های دوره ای آن را از کارشناسان ما در مرکز تعمیرات دستگاه کپی برادر دریافت نمایید.  

ثبت سفارش آنلاین تعمیر دستگاه کپی برادر

برای تعمیر دستگاه کپی برادر به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر دستگاه کپی برادر را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، دستگاه کپی برادر خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات ماشین اداری، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

 

عیب یابی و تعمیر دستگاه کپی برادر

شما می توانید در صورت مواجهه با هر گونه اشکال از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی برادر تماس بگیرید. در طول این تماس می توانید راهنمایی های لازم جهت رفع ایراد پیش آمده را از کارشناس مربوطه دریافت کرده و یا درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تکنیسن تعمیرات دستگاه کپی را ثبت نمایید. در بخش زیر نیز برخی از شایع ترین اشکالات مرتبط با دستگاه های کپی برادر و شیوه رفع آنها با شما به اشتراک گذاشته می شود تا بتوانید بدون نیاز به حضور تکنسین تعمیر دستگاه کپی، اشکال پیش آمده را رفع نمایید.

 

تعمیر دستگاه کپی برادر

>برای تعمیر دستگاه کپی برادر در سریع ترین زمان ممکن در زودکمک کنار شما هستیم.


چرا نمی توان چاپ 2 در 1 یا 4 در 1 انجام داد؟

 بررسی کنید که تنظیم اندازه کاغذ در برنامه و درایور دستگاه کپی یکسان باشد. بروز این اشکال عمدتا به همین دلیل است و رفع آن با بررسی تنظیمات اندازه کاغذ و سازگاری آن با درایور رفع می شود.

 

 


چگونه روی پاکت نامه چاپ کنم؟

 میتوانید پاکتها را از شکاف تغذیه دستی بارگیری کنید. برنامه شما باید طوری تنظیم شود که اندازه پاکت مورد استفاده شما را چاپ کند. این معمولاً از طریق منوی تنظیم صفحه یا تنظیم سند برنامه شما انجام می شود.


چرا صفحات چاپ شده پیچ خورده هستند؟

 کاغذ ممکن است بیش از اندازه نازک، ضخیم یا با کیفیت پایین باشد. سعی کنید دسته کاغذ را در سینی کاغذ برگردانید. مطمئن شوید که نوع کاغذی را انتخاب کرده اید که با نوع و مدل دستگاه کپی برادر مورد استفاده شما مطابقت دارد. در صورت ادامه داشتن مشکل با یکی از تکنسین های تعمیر دستگاه کپی برادر صحبت کرده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.


چرا دستگاه کپی برادر روشن نمی شود؟

 وجود اشکالاتی در اتصال برق (مانند رعد و برق یا افزایش برق) ممکن است مکانیزم های ایمنی داخلی دستگاه را فعال کرده باشد. دستگاه را خاموش کنید و سیم برق را جدا کنید. ده دقیقه صبر کنید، سپس سیم برق را وصل کرده و دستگاه را روشن کنید. اگر مشکل حل نشد، دستگاه را خاموش کنید. سیم برق را به یک پریز کار شناخته شده دیگر وصل کنید و دستگاه را روشن کنید. در صورت عدم رفع اشکال با کارشناسان تعمیر دستگاه کپی برادر تماس بگیرید.

 

 


چرا دستگاه کپی برادر کاغذ را نمی کشد؟

مطمئن شوید که حالت انتخابی Manual در درایور دستگاه کپی انتخاب شده باشد. مطمئن شوید که کاغذ یا رسانه چاپی به درستی در شیار تغذیه دستی قرار گرفته است. به بارگذاری کاغذ در شکاف تغذیه دستی مراجعه کنید و بررسی کنید که این کار به درستی انجام میشود. در صورت نیاز به بررسی های بیشتر با کارشناسان واحد تعمیر دستگاه کپی برادر تماس بگیرید.


تعمیر دستگاه کپی برادر در محل

شما می توانید درخواست خود را در صفحه ی ثبت درخواست زودکمک ثبت نموده و یا با کارشناسان تعمیرات دستگاه کپی برادر تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تکنسین تعمیر دستگاه کپی را ثبت نمایید. بلافاصله پس از ثبت درخواست از سوی شما، اقدامات لازم جهت اعزام تکنسین به محل انجام شده و تعمیرات لازم بر روی دستگاه شما انجام می شود. شایان ذکر است که تمامی خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مجموعه -اعم از تعمیر قطعات، تعویض قطعات، سرویس های دوره ای و ...- دارای گارانتی و ضمانت است.

نظر خود را بنویسید