R _

تعمیر کولر گازی

برای تعمیر کولر گازی و دریافت خدماتی همچون شارژ گاز و ... زودکمک کنار شماست. فرقی ندارد که کولر گازی یا اسپلیت شما از کدام برند است (سامسونگ، ال جی، پاناسونیک، هایسنس، گری، جنرال و ...) همین که درخواست تعمیرات کولر گازی را در سامانه جامع زودکمک ثبت کنید، حرفه ای ترین تعمیرکاران در خدمت شما هستند. تکنسین های زودکمک با استفاده از دستگاه ها و ابزار پیشرفته ای که در اختیار دارند،

کولر را عیب یابی کرده و اجزای آسیب دیده آن را ترمیم یا تعویض می نمایند. به این ترتیب، مشکلاتی همچون نشتی آب، خاموش شدن، روشن نشدن، خنک نکردن و ... برطرف شده و عملکرد کولر به حالت عادی باز می گردد. اما تعمیر کولر گازی در زودکمک چطور انجام می شود؟ در ادامه توضیح بیشتری در این رابطه می دهیم.

ثبت درخواست تعمير کولر گازی

 

برای تعمیر کولر گازی به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک زیر و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر کولر گازی را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل کولر گازی هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، کولر گازی خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات کولر گازی، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمير کولر گازی

ثبت درخواست تعمیر کولر گازی به صورت آنلاین

اگر کولر گازی یا اسپلیت شما درست کار نمی کند و نیاز به بررسی و ترمیم تخصصی دارد، سامانه زودکمک، ساده ترین مسیر را در اختیار شما قرار می دهد. همانطور که در این بخش مشاهده می کنید، لینکی جهت ثبت آنلاین درخواست تعمیر کولر گازی ایجاده شده است. با کلیک کردن روی این لینک، وارد صفحه ثبت مدل، برند، و نام دستگاه می شود. دسته خدمات مورد نیاز و دیگر فیلدها را انتخاب کرده و سپس در کادر شرح درخواست،

توضیحات مورد نظرتان را اضافه کنید. روی دکمه ثبت کلیک کنید تا پیامک ثبت درخواست برای شما ارسال شود. البته پیش از طی این مراحل، باید در وب سایت رسمی زودکمک ثبت نام کرده و شماره تماس خود را وارد کرده باشید. در اولین فرصت، همکاران ما با شما تماس گرفته و روند ارائه خدمات ترمیم کولر گازی آغاز می گردد.

 

تعمیر کولر گازی

 

تعمیرات کولر گازی در محل

نگران نباشید! اصلا لازم نیست که پنل های کولر را باز کرده و به تعمیرگاه ببرید! تعمیرات کولر گازی در محل انجام می شود و سفیران زودکمک به آدرس شما می آیند. پس از این که مطابق روشی که در بخش قبل توضیح دادیم، درخواست تعمیر کولر گازی را ثبت کردید، تیم پشتیبانی زودکمک با شما تماس می گیرند. سپس تعمیرکار به آدرسی که ارائه می دهید می آید و کولر را در حضور خودتان، عیب یابی و ترمیم می کند. بنابراین کولر و پنل های آن جابجا نمی شوند و دیگر نگرانی بابت حمل و نقل آن نخواهید داشت.

هزینه تعمیر کولر گازی چقدر است؟

تا زمانی که کولر و اجزای آن عیب یابی نشوند، نمی توان در مورد هزینه تعمیر کولر گازی نظر داد. گاهی تنها چند اتصال قطع شده اند یا فیلترها نیاز به پاکسازی دارند و لازم نیست هزینه زیادی صرف ترمیم دستگاه کنید. در برخی موارد، کولر نیاز به شارژ گاز دارد که هزینه این کار بسته به مدل دستگاه، ظرفیت و روش شارژ گاز، متفاوت است. اگر نیاز به تعویض قطعاتی همچون مین برد، کمپرسور و ... باشد هم باید قیمت قطعه جدید را نیز در نظر داشت.

تکنسین های زودکمک پس از بررسی و عیب یابی دستگاه، هزینه تعمیرات کولر گازی را به صورت تقریبی برآورد کرده و به شما اعلام می کنند. با این حال ممکن است در طول مراحل ترمیم، نیاز به تعویض قطعات خاصی باشد. در این صورت قیمت نهایی، با مبلغ اولیه تفاوت خواهد داشت.

در مورد تعمیر کولر گازی از زودکمک بپرس

هر سوالی در مورد مشکلات ایجاد شده در کولر گازی یا اسپلیت خود و نحوه تعمیر این دستگاه دارید را می توانید از کارشناسان زودکمک بپرسید. در این سامانه امکانی برای کاربران فراهم شده است تا به صورت آنلاین با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشند. به همین سادگی، سوال خود را مطرح می کنید و پاسخ آن را از تکنسین دریافت می نمایید. پس از این که برای ثبت درخواست تعمیرات کولر گازی وارد پروفایل خود شدید، گزینه های مربوط به سوالات را مشاهده می کنید. شما می توانید ضمن انتخاب این گزینه، پرسش خود را مطرح کرده و منتظر پاسخگویی همکاران ما باشید.

خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی

 • تعمیر و تعویض کمپرسور
 • تعمیر برد
 • تعمیر و تعویض فن و قطعات داخلی آن
 • تعمیرات پنل های داخلی و خارجی
 • تعمیر و تعویض مدارهای آسیب دیده
 • تعویض خازن های معیوب
 • شارژ گاز کولرگازی
 • پاکسازی، شستشو و تعویض فیلترها
 • سرویس دوره ای کولر گازی
 • ترمیم کندانسور
 • تعویض موتور
 • ترمیم و تعویض کلیدها و پنل کنترل
 • شناسایی محل نشتی گاز و آب و رفع آنها

دسته کالای خود را انتخاب کنید