R _

تعمیر دستگاه کپی زیراکس

تمامی خدمات تعمیر دستگاه کپی زیراکس در سطحی تخصصی و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا توسط تیم زودکمک به دارندگان مدل های مختلف این محصول ارائه می شوند. اگر از دستگاه های کپی زیراکس استفاده می کنید و نیاز به تعمیر آن توسط تکنسین های مجرب و ماهر دارید، درخواست تعمیر کپی زیراکس را در سامانه زودکمک ثبت کنید. تیم تعمیرات فتوکپی به آدرس شما آمده و ضمن عیب یابی دقیق دستگاه، آن را به شکل حرفه ای ترمیم می کنند. تعمیر و تعویض قطعات تنها با استفاده از دستگاه های پیشرفته و قطعات اورجینال انجام می شود و مجرب ترین تعمیرکاران بر روند تعمیر دستگاه کپی زیراکس، نظارت دارند.

ثبت درخواست تعمير دستگاه کپی زیراکس

برای تعمیر دستگاه کپی زیراکس به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک زیر و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر دستگاه کپی زیراکس را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج ( شهرستان کرج رایگان ) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، دستگاه کپی زیراکس خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات ماشین های اداری، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمير دستگاه کپی زیراکس

خدمات تعمیر دستگاه کپی زیراکس

اقداماتی مثل تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، ترمیم کارتریج آسیب دیده، تعویض هد، تمیز کردن و تعویض درام، تعمیر داکتر بلید، ترمیم وایپر بلید، تعمیر مین برد، تعمیرات برد پاور، ترمیم تخصصی اپتیک، تعمیرات سنسور، تعویض خازن های معیوب، شارژ کارتریج، ترمیم لیزر، تعمیرات تخصصی یونیت ها، تعویض دولوپر، تعمیر دستگاه کپی در محل و ارائه مشاوره های تخصصی تعمیر، خدماتی هستند که نمایندگی زیراکس در زودکمک برای تعمیر دستگاه کپی زیراکس به مشتریان ارائه می دهد. پس از ثبت درخواست تعمیرات کپی زیراکس در محل از طریق سامانه یا اپلیکیشن زودکمک، این خدمات در اولین فرصت و با بهترین کیفیت به شما ارائه می شوند.

 

تعمیر دستگاه کپی زیراکس

 

شارژ و تعویض کارتریج کپی زیراکس

بسته به مدل دستگاه کپی، ممکن است کارتریج قابل شارژ کردن باشد و یا نیاز به تعویض داشته باشد. توجه به این نکته ضروری است که اگر فتوکپی کارتریج یک بار مصرف داشته باشد و این قطعه تعویض نشده و شارژ شود، احتمال بروز مشکلاتی همچون تونر ریزی بسیار بالاست. شارژ و تعویض کارتریج کپی زیراکس در واحدهای تخصصی زودکمک، به گونه ای انجام می شود که دستگاه پس از آن بهترین عملکرد را داشته باشد. تیم تعمیر دستگاه کپی زیراکس، در صورت شارژ کارتریج، از با کیفیت ترین مواد مصرفی استفاده می کنند و اگر بخواهند این قطعه را تعویض کنند، تنها از کارتریج اصل و اورجینال بهره می برند.

===========================================

تعمیر فیوزینگ فتوکپی زیراکس

کاهش شدید کیفیت چاپ، به ویژه بعد از شارژ کردن کارتریج، معمولا نشان دهنده خرابی قطعه ای به نام فیوزینگ است که با عنوان هیتر هم شناخته می شود. البته بیشتر مدل های فتوکپی به گونه ای طراحی شده اند که خرابی قطعاتی همچون فیوزینگ را در قالب کدها و ارورهای ویژه ای به اطلاع کاربران می رسانند؛ بنابراین راحت می توان خرابی این قطعه را تشخیص داد. همچنین گاهی ممکن است خرابی و از کار افتادن فیوزینگ، خود را به شکل ایجاد خطوطی روی برگه نشان دهد. برای تعمیر دستگاه کپی زیراکس در این شرایط، باید فیوزینگ را تعویض کرد.

===========================================

تعمیر برد پاور دستگاه فتوکپی زیراکس

اقدام دیگری که همکاران ما برای تعمیر فتوکپی زیراکس انجام می دهند، تعمیر برد پاور است. برد پاور با برق در ارتباط است و انرژی مورد نیاز قطعات را تامین می کند. این قطعه ممکن است بر اثر جریان بیش از حد برق یا فشار کار زیاد بسوزد و از کار بیفتد. در این صورت دستگاه روشن نشده و یا مدام خاموش می شود. در بیشتر موارد، امکان تعمیر برد پاور وجود دارد. اما اگر این قطعه سوخته باشد، تکنسین ها آن را با نمونه جدید جایگزین می کنند تا مشکل دستگاه برطرف شده و به حالت عادی کار کند.

===========================================

تعویض درام کپی xerox

گاهی ممکن است برای تعمیر دستگاه کپی زیراکس، نیاز به تعویض درام باشد. معمولا هنگام شارژ کارتریج، درام هم بررسی شده و پاکسازی یا تعویض می گردد. با این حال بهتر است پس از سومین یا چهارمین شارژ کارتریج (بسته به میزان کارکرد دستگاه کپی) درام به طور کامل تعویض شود. برای این منظور، باید دستگاه باز شده و قطعاتی مثل فوم رولر و مگنت بیرون آورده شوند. اگر در طول انجام هریک از این مراحل اشتباهی رخ دهد، ممکن است قطعات یاد شده بشکنند و کاربر متحمل هزینه های گزافی گردد. به همین دلیل هم تیم تعمیرات کپی Xerox دقت و حساسیت ویژه ای برای تعویض این قطعه به خرج می دهند.

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار ماشین های اداری زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار ماشین های اداری زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات ماشین های اداری در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر ماشین های اداری را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 

دسته کالای خود را انتخاب کنید