R _

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن و تمامی مدل های این برند، توسط تعمیرکاران مجرب زودکمک، در بالاترین سطح کیفی انجام می شود. اگر از ال سی دی ها و ال ای دی ها و یا حتی تلویزیون های قدیمی x-vision استفاده می کنید، نگرانی بابت دریافت خدمات  تعمیراتی آن نداشته باشید. اقداماتی همچون عیب یابی کامل تلویزیون، بررسی و ترمیم یا تعویض پورت ها و خروجی ها، تعمیر و تعویض پنل، تعمیرات آمپلی فایر و سیستم صوتی، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، تعمیر اسپیکر، تعمیر برد تی کان، تعمیر بک لایت، تعمیر تیونر، ترمیم مشکلات تلویزیون های هوشمند، پاکسازی قطعات و تعمیرات تلویزیون در محل، مهم ترین خدمات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن هستند. هریک از این خدمات، بسته به نوع مورد تعمیراتی، دارای ضمانت نامه با مدت زمان مشخص هستند. بنابراین شما می توانید هرگونه خطای احتمالی را پیگیری کرده و البته از اصالت قطعات نیز مطمئن باشید.

 زودکمک به عنوان بزرگ ترین سامانه تعمیراتی کشور، تا ترمیم کامل و برطرف شدن تمامی مشکلات این دستگاه در کنار شماست. برای آشنایی با نحوه سرویس دهی زودکمک در زمینه تعمیر تلویزیون ایکس ویژن، ادامه مطلب را دنبال کنید.

ثبت درخواست تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

 

برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر تلویزیون ایکس ویژن را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل تلویزیون هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، تلویزیون ایکس ویژن خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات تلویزیون، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمير تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن

ایکس ویژن برندی با سابقه در بازار تلویزیون است که هم زمان با پیشرفت تکنولوژی در این عرصه حرکت کرده است. ال ای دی های این برند هم اکنون جزو پر فروش ترین محصولات بازار هستند. تعمیر تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن هم در زودکمک انجام می شود تا دارندگان این محصول، مشکلی از این بابت نداشته باشند. LED ها ساختار چندان متفاوتی در مقایسه با تلویزیون های ال سی دی ندارند؛ اما بک لایت در آنها کمی متفاوت است. به همین دلیل هم تعمیر تلویزیون ایکس ویژن برای ال ای دی باید به شکل تخصصی تر انجام شود. زودکمک این کار را به بهترین شکل برای شما انجام می دهد.

 

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

زودکمک به عنوان بزرگ ترین سامانه تعمیراتی کشور، تا ترمیم کامل و برطرف شدن تمامی مشکلات تلویزیون ایکس ویژن در کنار شماست.

 


تعمیر تلویزیون ال سی دی x-vision

برای تعمیر تلویزیون ال سی دی ایکس ویژن هم می توانید روی مهارت و تجربه همکاران ما در سامانه زودکمک حساب کنید. تکنسین های تعمیر تلویزیون، دستگاه را به طور کامل بررسی کرده و منشأ مشکلات آن را شناسایی می کنند. سپس با توجه به نوع و شدت آسیب دیدگی، قطعات معیوب را ترمیم کرده یا در صورت نیاز، تعویض می نمایند. تمامی قطعات یدکی که تعمیرکاران زودکمک استفاده می کنند، اورجینال هستند و کیفیت لازم را ارائه می دهند. لذا می توانید پس از پایان عملیات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن، با اطمینان کامل از دستگاه استفاده کنید.


مشکلات رایج تلویزیون های ایکس ویژن

قطع شدن صدای تلویزیون ایکس ویژن

اگر صدای تلویزیون شما به شکل ناگهانی قطع می شود، احتمالا بلندگو یا اسپیکر ایرادی دارد و درست کار نمی کند. اما در صورتی که بلندگوها سالم باشند، باید نسبت به خرابی بین برد مشکوک شوید. برای تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن، حتما از تعمیرکاران مجرب کمک بگیرید تا این قطعه به بهترین شکل، ترمیم شود.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون x-vision

مشکل رایج دیگری که در تعمیر تلویزیون ایکس ویژن بررسی و برطرف می شود، خاموش شدن ناگهانی این دستگاه است. البته برای عیب یابی این مشکل، باید به مدل تلویزیون هم توجه کرد. معمولا تلویزیون ها یا به دلیل خرابی مین برد خاموش می شوند و یا بر اثر آسیب دیدگی مین برد. هریک از این قطعات باید به طور جداگانه بررسی شوند و در صورت نیاز، ترمیم یا تعویض گردند.

قطع شدن تصویر تلویزیون

قطع شدن تصویر در تلویزیون های ایکس ویژن و سایر برندها ناشی از بروز ایراد در بک لایت است. البته وجود نقص فنی در بخش  T CONهم می تواند چنین مشکلی را ایجاد کند. آنچه اهمیت دارد این است که هریک از قطعات ذکر شده با دقت بررسی شده و در اولین فرصت، ترمیم یا تعویض شوند.

ماندن تلویزیون x-vision در حالت استند بای

دارندگان مدل های مختلف تلویزیون ایکس ویژن، بعضا از این شکایت می کنند که تلویزیون در حالت استندبای می ماند. باید بدانید که این مشکل هم ریشه در برد اصلی دارد و با تعمیر این قطعه یا تعویض آن برطرف می شود.

دیر روشن شدن تلویزیون ایکس ویژن

مسئله دیگر در تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن، مربوط به دیر روشن شدن این دستگاه است. یعنی زمانی که دکمه پاور را می زنید و دستگاه با تاخیر روشن می شود. در این شرایط بهتر است اول باتری کنترل را تعویض کنید و اگر مسئله ادامه داشت، به فکر ترمیم پاور باشید. معمولا این اتفاق ناشی از خرابی خازن هاست و با تعویض آنها هم برطرف می شود.

دسته کالای خود را انتخاب کنید