تعمیرات تلفن در مشهد، در سریع ترین زمان ممکن، همراه با گارانتی معتبر و توسط مجرب ترین کارشناسان تعمیر برای شما انجام می شود. اگر طی روزهای اخیر متوجه وجود اشکال در تلفن مورد استفاده خود شدید، کافی است به مرکز تعمیرات تلفن در مشهد مراجعه کنید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن آن را برای شما تعمیر نمایند. در این مرکز، ما از شرح حال ارائه شده توسط شما در روند تشخیصی خود استفاده می کنیم و یک فرآیند تشخیص سخت افزاری و نرم افزاری را به صورت دقیق اجرا می کنیم. پس از طی روند عیب یابی، نوع اشکال پیش آمده را با شما در میان می گذاریم و در نهایت تعمیرات تلفن را انجام می دهیم. تخصصی ترین خدمات تعمیر تلفن نظیر تعمیر خرابی مدار شارژر، تعمیر خرابی ال سی دی، تعمیر خرابی مدار آنتن، تعمیر آب خوردگی، تعمیر خرابی میکروفن یا سوختگی، تعمیر خرابی اسپیکرهای گوشی، تعمیر خرابی برد، تعمیر خرابی کیبورد، تعمیر خرابی مدار نگه دارنده باتری، تعمیر شکستگی صفحه نمایش، تعمیر عیب یابی خروجی صدا و زنگ تلفن و ... توسط همکاران ما در واحد تعمیرات تلفن در مشهد برای شما انجام می شود.

ثبت درخواست تعمیر تلفن در مشهد

برای تعمیر تلفن در مشهد به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر تلفن در مشهد را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل تلفن هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، تلفن خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات تلفن، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

تعمیرات تلفن در مشهد با گارانتی معتبر

تعمیرات تلفن در مشهد به دلیل اطمینان از سطح تخصص کارشناسان و استفاده از بروزترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر همراه با گارانتی معتبر انجام می شود. اگر تلفن شما توسط همکاران ما سرویس شده است و در حال حاضر مشکلات پس از تعمیری دارد که مربوط به تعمیرات انجام شده توسط ما است، به دلیل گارانتی، ما آنها را به صورت رایگان برطرف خواهیم کرد. اگر جزو آندسته از مشتریانی هستید که به هر دلیل امکان حضور در نمایندگی تعمیر تلفن در مشهد را ندارید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات «پذیرش در محل تلفن» است. در صورت استفاده از این سرویس سفیر «زودکمک» در محل شما حاضر شده، اطلاعات لازم را دریافت کرده و دستگاه را به مرکز تعمیر انتقال می دهند. در نهایت پس از تعمیر، تلفن تعمیر شده در محل تست شده و به شما تحویل داده می شود. برای ثبت سفارش «پذیرش در محل» کافی است وارد سامانه زود کمک شده و پس از وارد کردن اطلاعات لازم، درخواست خود مبنی بر نیاز به دریافت سرویس تعمیرات تلفن در مشهد را ثبت نمایید.

 

تعمیرات تلفن در مشهد

تعمیرات تلفن در مشهد، در سریع ترین زمان ممکن، همراه با گارانتی معتبر و توسط مجرب ترین کارشناسان تعمیر برای شما انجام می شود.

هزینه تعمیرات تلفن چقدر است؟

تلفن های ثابت امروزی خوشبختانه کیفیت خوبی دارند و کمتر دچار خرابی می شود. با این وجود، افزایش عمر مصرفی، استفاده نادرست و … می توانند به مرور سبب بروز ایراد در این دستگاه ها شوند. اگر هزینه تعمیرات تلفن برای شما مهم است، بد نیست بدانید که این موضوع تا حد زیادی بستگی به نوع اشکال پیش آمده در دستگاه دارد. اگر خرابی تلفن شدید است و تنها با تعویض قطعات آن امکانپذیر است پس احتمالا هزینه تعمیرات تلفن نیز نسبتا بالا باشد. برای تعیین هزینه دقیق تعمیر می توانید با همکاران ما در بخش پشتیبانی «زودکمک» تماس بگیرید. البته برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیرات تلفن باید نوع خرابی پیش آمده در آن را بدانید - مثلا خرابی دو کلید از شماره های تلفن -. در غیر اینصورت باید تلفن شما توسط تکنسین مربوطه مورد بررسی قرار گرفته تا پس از طی مراحل عیب یابی هزینه تعمیر آن اعلام شود.


ثبت درخواست تعمیر تلفن در مشهد

برای ثبت درخواست خود مبنی بر نیاز به دریافت خدمات تعمیرات تلفن در مشهد، به بخش «ثبت درخواست تعمیر تلفن» بروید. در این بخش، از میان گزینه های موجود در فیلد نخست، گزینه تعمیر تلفن های بیسیم و سانترال را انتخاب نمایید. در فیلد دوم، گزینه انتخابی شما یکی از دو گزینه «تلفن» یا «سانترال»خواهد بود. در فیلد سوم برند تلفن خود را انتخاب کنید و در صورت اطلاع از مدل آن، مدل تلفن را در فیلد چهارم وارد نمایید. توضیحات احتمالی درباره نوع اشکال پیش آمده در تلفن، شدت خرابی تلفن، تقاضاهای احتمالی و مواردی از این دست را نیز می توانید در بخش «شرح درخواست» وارد نمایید. شما از طریق همین بخش می توانید درخواست تعمیرات تلفن در مشهد را برای شخص دیگر نیز انجام دهید. در اینصورت می بایست شماره تماس خود فردی که قرار است خدمات تعمیرات تلفن را دریافت کند وارد نمایید. دکمه «ثبت» را فشار دهید و منتظر تماس همکاران ما از بخش پشتیبانی «زودکمک» بمانید. پس از ثبت درخواست، همکاران ما از بخش پشتیبانی «زودکمک» با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم جهت اعزام کارشناس تعمیر را انجام می دهند. تکنسین تعمیرات تلفن در مشهد، پس از دریافت شرح حال دستگاه از شما، مراحل عیب یابی را انجام داده و جهت تعمیر و یا تعویض قطعات اقدام می کند. در صورت نیاز نیز دستگاه جهت تعمیرات تخصصی به مرکز تعمیر انتقال داده می شود.

نظر خود را بنویسید