آیا دنبال یک تعمیرگاه تخصصی و حرفه ای برای تعمیر اسکنر هستید؟ زودکمک کنار شماست. تعمیرات انواع اسکنر از برندهای مطرحی همچون کانن، اچ پی، سامسونگ و … در کارگاه های مجهز این مجموعه انجام می شود. تکنسین های دوره دیده و مجرب بر مراحل عیب یابی و ترمیم و تعویض قطعات نظارت دارند. به این ترتیب هرگونه ایرادی در اسکنر ریشه یابی شده و به نحو احسن برطرف می شود. کافی است درخواست تعمیر اسکنر را ثبت کنید تا همکاران ما مراحل پذیرش، تعمیر و تحویل دستگاه را به سرعت و با بهترین کیفیت انجام دهند. اما چطور می توانید خدمات مورد نظرتان را از سامانه جامع زودکمک دریافت کنید؟ در ادامه مراحل و جزئیات تعمیر اسکنر در زودکمک را بررسی می کنیم.

ثبت درخواست تعمير اسکنر

برای تعمیر اسکنر به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر اسکنر را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، اسکنر خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات اسکنر، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت آنلاین درخواست تعمیر اسکنر

اولین کاری که باید برای تعمیر اسکنر در مجموعه تخصصی زودکمک انجام دهید، ثبت درخواست است. در زیر لینک ثبت درخواست تعمیرات اسکنر را می بینید که باید روی آن کلیک کنید. وارد صفحه ای می شوید که باید فیلدهای مربوط به مدل، نام و برند دستگاه را تکمیل نمایید. همچنین از طریق کادر شرح درخواست، جزئیات دیگری همچون مشکلات دستگاه و … را نیز اضافه کنید. پس از ارائه مشخصات (شماره موبایل و …) کارشناسان زودکمک با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام می دهند.

 

تعمیر اسکنر

 

تعمیرات اسکنر در محل

ممکن است شرایط مراجعه حضوری به تعمیرگاه برای شما فراهم نباشد. تیم زودکمک برای تعمیر اسکنر در محل هم کنار شما هستند. پس از ثبت درخواست تعمیرات اسکنر در محل و انجام شدن هماهنگی های لازم، تعمیرکار زودکمک به آدرس شما می آید. همکار ما اسکنر را با دقت بررسی و عیب یابی می کند. سپس قطعات آسیب دیده را بر حسب نیاز ترمیم یا تعویض می نماید. در نهایت مشکل یا مشکلات عملکردی اسکنر برطرف شده و می توانید مجددا از دستگاه استفاده کنید.

هزینه تعمیر دستگاه اسکنر

بدون شک برای شما هم مهم است که چقدر برای تعمیرات دستگاه اسکنر خود هزینه کنید. سامانه جامع زودکمک، هزینه تعمیر اسکنر را با توجه به شدت و نوع آسیب دیدگی و خرابی آن برآورد می کند. یعنی باید دستگاه توسط تعمیرکار بررسی شده و عیب یابی گردد. اگر در حین تعمیر نیاز به تعویض قطعه ای باشد، هزینه تعمیرات اسکنر بیشتر از مبلغ اولیه بوده و قیمت قطعه جدید را نیز شامل می گردد. البته پیش از تعویض قطعات، این مسئله با شما در میان گذاشته می شود. اگر رضایت داشته باشید، قطعه آسیب دیده با نمونه جدید و اورجینال، جایگزین می گردد.

 

 

در مورد تعمیرات اسکنر از زودکمک بپرس

هر سوالی که در مورد تعمیر اسکنر دارید، از کارشناسان زودکمک بپرسید. کاربران و اعضای وب سایت رسمی زودکمک می توانند سوالات خود از تکنسین های این مجموعه بپرسند و به صورت آنلاین، پاسخ بگیرند. این مشاوره رایگان است و بابت آن هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید. بنابراین هر سوالی که در مورد نحوه کار دستگاه اسکنر خود دارید  در سامانه جامع زودکمک مطرح کنید تا کارشناس تعمیرات اسکنر، شما را راهنمایی کند.

خدمات تخصصی تعمیر اسکنر

 • عیب یابی تخصصی اسکنر
 • تعمیر مین برد
 • ترمیم و تعویض آینه اسکنر
 • پاکسازی و تعمیر لنز
 • تعمیر و تعویض لامپ اسکنر
 • تعمیر تخصصی CCD
 • تعویض اتصالات معیوب
 • تعویض خازن های از رده خارج
 • ترمیم بردها و مدارهای از کار افتاده
 • ترمیم بدنه و درب اسکنر
 • ترمیم و تعویض دکمه ها و پنل اسکنر

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران