تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ را با ثبت در خواست رایگان در زودکمک پیگیری کنید. اگر موتور لباسشویی به هر دلیلی خراب شود، ماشین لباسشویی از کار می افتد و این دستگاه، عملا بلا استفاده می شود. ضمن اینکه در صورت تاخیر یا بی توجهی به تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ، دیگر قطعات نیز تحت تاثیر قرار می گیرند و خراب می شوند. خرابی یا سوختن موتور ماشین لباسشویی سامسونگ با نشانه هایی همراه است که اگر با آنها آشنا باشید، بدون اتلاف وقت، برای برطرف کردن مشکلات موتور لباسشویی سامسونگ خود دست به کار می شوید.

ثبت درخواست تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ

برای تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید.سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، موتور لباسشویی سامسونگ خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لوزام خانگی، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

نحوه تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ

در صورت خراب شدن موتور ماشین لباسشویی، قبل از هر چیز باید مشکل دقیق آن شناسایی شود و عیب یابی دقیقی انجام گیرد. اگر هیچ نشانه ای از فرسودگی موتور وجود نداشته باشد، اما  باز هم لباسشویی کار نکند، باید خازن و اجزای مکانیکی موتور لباسشویی سامسونگ، مورد بررسی قرار گیرند. در این شرایط، تنها یک تعمیرکار متخصص می تواند منشا بروز مشکل را شناسایی کند و تعویض قطعه یا تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ را انجام دهد. اما آشنایی با علائمی مانند پمپاژ نشدن آب و نچرخیدن مخزن دستگاه، نچرخیدن لباس ها در ماشین لباسشویی سامسونگ، خشک نشدن لباس ها، بروز مشکل در هر چرخه از فرایند شستشو و عملکرد نادرست همزن لباسشویی سامسونگ، که خبر از خرابی موتور می دهند، می توانند در عیب یابی و برطرف کردن مشکلات موتور لباسشویی سامسونگ بسیار موثر باشند.

 

تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ

تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ را با ثبت در خواست رایگان در زودکمک پیگیری کنید.


پمپاژ نشدن آب و نچرخیدن مخزن دستگاه

با خراب شدن موتور ماشین لباسشویی سامسونگ، آب به درستی به داخل مخزن دستگاه پمپاژ نمی شود و مخزن نیز به هیچ وجه نمی چرخد. اگر موتور روشن می شود اما این مراحل انجام نمی شوند، احتمالا مشکل از میکروسوئیچ های درب لباسشویی است. این قطعه که در بدنه داخلی درب لباسشویی قرار گرفته است، قطعه حساس و بسیار مهمی محسوب می شود.

 

 


نچرخیدن لباس ها در ماشین لباسشویی سامسونگ

نچرخیدن لباس ها در ماشین لباسشویی سامسونگ، می تواند ناشی از خرابی یا درست کار نکردن موتور این دستگاه باشد. در این شرایط باید از یک کارشناس متخصص برای تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ کمک بگیرید. این کارشناس، کلاچ، میکروسوئیچ درب و تسمه این دستگاه را بررسی می کند و در صورت سالم بودن آنها، با اطمینان به شما اعلام می کند که مشکل از موتور است. در این وضعیت، باید هرچه سریع تر برای تعمیر یا تعویض این قطعه مهم لباسشویی خود اقدام کنید.

 

نچرخیدن لباس ها در ماشین لباسشویی سامسونگ

 


خشک نشدن لباس ها

اگر بعد از تمام شدن فرایند شستشو، لباس ها هنوز خیس هستند، احتمالا مشکل مربوط به کوپلینگ موتور است. در این شرایط، یک کارشناس متخصص باید بررسی بیشتری برای عیب یابی و یافتن قطعه خراب انجام دهد. در نهایت اگر مشکل از موتور دستگاه باشد، باید برای تعویض قطعه خراب و تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ خود، فورا دست به کار شوید.


بروز مشکل در هر چرخه از فرایند شستشو

مشکل در چرخه های فرایند شستشو، یکی از نشانه های خراب شدن موتور لباسشویی است. اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما در هر چرخه شستشو دچار مشکل شود، باید برای عیب یابی و تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ خود اقدام کنید.

 

 

بروز مشکل در هر چرخه از فرایند شستشو

 


عملکرد نادرست همزن لباسشویی سامسونگ

همزن، قطعه ای در ماشین لباسشویی است که وظیفه چرخش لباس ها در آب را بر عهده دارد. این قطعات قبل از چرخش مخزن، شروع به کار می کنند و وظیفه حساس و مهمی در شستشوی لباس ها دارند. در صورت خرابی قطعاتی مانند میکروسوئیچ درب، کوپلینگ موتور، فرسودگی تسمه، کلاچ و معیوب شدن موتور دستگاه، این همزن، از کار می افتد یا عملکرد آن مختل می شود. اگر فرسودگی کلاچ باعث کار نکردن همزن شده باشد، ماده سیاهی زیر مخزن ماشین لباسشویی جمع می شود. در این شرایط برای تعویض این قطعه و تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ خود باید فورا اقدام کنید.

نظر خود را بنویسید