R _

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر فوری تلویزیون سامسونگ در محل 1 الی 24 ساعته همراه باگارانتی زودکمک ، ثبت درخواست آنلاین تعمیر تلویزیون سامسونگ و مشاوره ی آنلاین با کارشناس تعمیر تلویزیون samsung . برای تعمیرات تلویزیون سامسونگ به شکل صحیح و بی نقص، زودکمک با بروز ترین تجهیزات و تکنسین های مجرب در خدمت شماست. انواع تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی سامسونگ در کارگاه تخصصی تعمیرات تلویزیون عیب یابی شده و توسط تعمیرکاران ماهر و متعهد، ترمیم می گردد. قطعات با دقت و حساسیت بسیار بالایی ترمیم می شوند و در صورت نیاز به تعویض هم تنها از نمونه های اورجینال استفاده می شود. برای دریافت خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ، می توانید درخواست خود را در سامانه جامع زودکمک ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما و حضور تکنسین در آدرس مورد نظرتان باشید. در ادامه جزئیات بیشتری را راجع به روند تعمیر تلویزیون Samsung بررسی می کنیم.

ثبت درخواست تعمير تلویزیون سامسونگ

برای تعمیر تلویزیون سامسونگ به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر تلویزیون سامسونگ را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج ( شهرستان کرج رایگان ) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، تلویزیون سامسونگ خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات تلویزیون، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمير تلویزیون سامسونگ

اگر می خواهید بدون جابجا کردن تلویزیون آن را ترمیم کرده و مشکلاتش را برطرف کنید، زودکمک کنار شماست.  تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل و محل مورد نظر شما انجام می شود. در این بخش شما می توانید درخواست تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل را در کوتاه ترین زمان ثبت کنید. مدل، برند و نام تلویزیون را در فیلدهای موجود انتخاب کرده و هرگونه توضیحات یا نکته ای را که مد نظر دارید، در بخش شرح درخواست بنویسید. پس از ارائه اطلاعات درخواستی (شماره تماس و ...) تیم زودکمک با شما تماس می گیرند. سفیران زودکمک به آدرس شما آمده و ضمن عیب یابی تلویزیون، قطعات آسیب دیده را ترمیم یا تعویض می کنند. در نهایت تلویزیون ترمیم شده و بدون ایراد به شما تحویل داده می شود.

 

تعمیر تلویزیون سامسونگ

 

هزینه تعمیر تلویزیون Samsung

قیمت تعمیر تلویزیون، با توجه به نوع آسیب دیدگی این دستگاه و شدت خرابی قطعات آن متفاوت است. درواقع تا وقتی که تلویزیون به صورت کامل عیب یابی نشود، نمی توان در مورد هزینه تعمیرات آن نظر قطعی داد. حتی نوع قطعه آسیب دیده هم در تعیین هزینه تعمیر تلویزیون تاثیرگذار است. مثلا اگر پنل شکسته باشد، باید مبلغی تقریبا معادل قیمت یک تلویزیون جدید، برای تعویض این قطعه هزینه کنید! این در حالی است که تعمیر قطعاتی مثل برد یا اسپیکرها و ... به مراتب کم هزینه تر است. برای برآورد دقیق تر هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ، بهتر است تا عیب یابی کامل دستگاه توسط  تعمیرکار صبر کنید.


تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

شاید جالب باشد بدانید که تعداد نسبتا زیادی از تلویزیون هایی که دچار شکستگی نمایشگر یا بدنه می شوند، در حین جابجایی ضربه می خورند. در چنین شرایطی بهتر است برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، تلویزیون را در منزل تعمیر کنید. زودکمک با تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل، چنین مسائلی را به حداقل رسانده و کیفیت و سرعت تعمیرات تلویزیون را افزایش داده است. به این ترتیب دیگر نیازی به جابجا کردن دستگاه نیست. پس از ثبت درخواست تعمیر تلویزیون در اپلیکیشن یا وب سایت زودکمک، مجرب ترین تعمیرکاران تلویزیون به آدرس شما آمده و ضمن بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه، قطعات آسیب دیده آن را ترمیم یا تعویض می کنند.


تعمیر ال سی دی سامسونگ

تعمیرات تلویزیون ال سی دی سامسونگ، به دلیل تفاوتی که از نظر ساختاری دارد، با مدل های قدیمی تر متفاوت است. شما می توانید برای تعمیر ال سی دی سامسونگ از تکنسین های مجرب در واحد تعمیر تلویزیون زودکمک، کمک بگیرید. عملیات عیب یابی و ترمیم و تعویض قطعات تلویزیون های سامسونگ در این مجموعه با دستگاه های پیشرفته و تجهیزات مدرن انجام می شود. بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که مشکلاتی همچون خاموش شدن، روشن نشدن تلویزیون، دیر روشن شدن، تصویر نداشتن و ... به نحو احسن برطرف می شوند. در بخش ثبت درخواست تعمیر تلویزیون سامسونگ، مدل دستگاه را به صورت LCD وارد کنید تا خدمات مربوط به این مدل به شما ارائه شود.


تعمیرات ال ای دی سامسونگ

سامانه جامع زودکمک برای تعمیرات ال ای دی سامسونگ هم خدمات ویژه ای را به کاربران ارائه می دهد. البته روند کلی تعمیر ال ای دی، تفاوت چندانی با تعمیرات ال سی دی ندارد. در بخش بک لایت تمایزهایی وجود دارد که مربوط به نوع ساختار این قطعه است. به هر ترتیب اگر از LED های این برند استفاده می کنید و نیاز به تعمیر تلویزیون سامسونگ دارید، همکاران ما کنار شما هستند. تعمیرکاران مجرب زودکمک پس از مراجعه به آدرس شما و عیب یابی کامل دستگاه، آن را به گونه ای ترمیم می کنند که بتوانید بدون ایراد از تلویزیون خود استفاده کنید.


تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ در واحد تعمیرات زودکمک، به صورت اصلاحی انجام می شود. اولویت تیم تعمیر تلویزیون سامسونگ در این مرکز، ترمیم بک لایت است. یعنی همکاران ما تلاش می کنند بک لایت را تا حد امکان ترمیم کرده و از تعویض آن جلوگیری نمایند. با این حال اگر این قطعه قابل ترمیم نباشد، تعویض بک لایت تلویزیون سامسونگ با استفاده از قطعه اورجینال انجام می شود. برای این منظور از تجهیزات و دستگاه های مخصوص استفاده می شود تا پنل در معرض آسیب دیدگی قرار نگیرد و بک لایت به بهترین شکل ترمیم شده یا تعویض گردد.


تعمیر مشکلات پنل تلویزیون سامسونگ

آبخوردگی، خرابی لیکوئید، پیکسل سوختگی و خرابی بک لایت، مهم ترین مشکلات پنل تلویزیون هستند. هریک از این مشکلات، به تنهایی می تواند موجب از کار افتادن پنل و آسیب دیدگی جدی این قطعه شود. برای تعمیر مشکلات پنل تلویزیون، ممکن است گاهی نیاز به تعویض پنل باشد که هزینه بالایی دارد. با این حال تکنسین های تعمیر تلویزیون سامسونگ، نهایت تلاش خود را برای ترمیم پنل و جلوگیری از تعویض این قطعه به کار می بندند. پیکسل سوختگی در بیشتر موارد قابل ترمیم است و آسیب دیدگی های بک لایت را نیز می توان ترمیم کرد. اما در مواردی همچون آبخوردگی پنل، راهی جز تعویض پنل تلویزیون سامسونگ وجود ندارد.

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار تلویزیون زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار تلویزیون زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر تلویزیون را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 

دسته کالای خود را انتخاب کنید