آسیب و تعویض ال سی دی اس 10 پلاس، بیشترین اتفاقی است که برای این مدل از گوشی سامسونگ می افتد. چون وقتی صفحه نمایش گوشی، همه مساحت جلوی گوشی را اشغال کرده، طبیعی است که با وارد شدن هر ضربه سخت، این قسمت آسیب ببیند یا به عوض کردن صفحه نمایش Galaxy S10 plus منجر شود. البته تعویض ال سی دی اس 10 پلاس به جز هزینه زیاد، روند خاصی هم دارد که بسته به نمایندگی یا محل تعمیر، ممکن است چند روز طول بکشد. اما قبل از هر چیز باید بدانیم که تعویض ال سی دی اس 10 پلاس در چه شرایطی انجام می شود و آیا راهی دیگر به جز عوض کردن آن هست آن یا نه؟

ثبت درخواست تعویض ال سی دی اس 10 پلاس

 

برای تعویض ال سی دی اس 10 پلاس به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعویض ال سی دی اس 10 پلاس را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل موبایل هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، ال سی دی اس 10 پلاس خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعویض ال سی دی اس 10 پلاس

تعویض ال سی دی اس 10 پلاس چه مواقعی انجام می شود؟

صفحه نمایش Galaxy s10 plus، یکی از کم حاشیه ترین ال سی دی ها در بین گوشی ها است و بخش بزرگی از آن در دستان شما قرار می گیرد. برای همین، معمولا اولین ضربه ها و آسیب ها به این قسمت از گوشی وارد می شود و باعث بروز مشکلاتی مانند به هم ریختگی و قاطی شدن رنگ ها، سیاه شدن کل صفحه یا بخشی از آن و یا خط هایی روی نمایشگر می شود. به جز شکستن ال سی دی، مواردی مانند سوختن ال سی دی، از کار افتادن تاچ صفحه نمایش، روشن نشدن ال سی دی در اثر آب خوردگی گوشی، به وجود آمدن هاله های رنگی روی نمایشگر و اتفاقات جزئی دیگر، نیز می توانند دلیل عوض کردن صفحه نمایش Galaxy S10 plus باشند.

 

تعویض ال سی دی اس 10 پلاس

تعویض ال سی دی اس 10 پلاس به جز هزینه زیاد، روند خاصی دارد که ممکن است چند روز طول بکشد.

 


تعویض ال سی دی اس 10 پلاس چگونه انجام می شود؟

عوض کردن صفحه نمایشGalaxy S10 plus ، با تجهیزات صنعتی و خاصی شامل سشوار صنعتی، اسپاتول، اسپاتول پلاستیکی، پیچ گوشتی، کاردک پلاستیکی و پیچ گوشتی سر صاف، زیر نظر متخصص انجام می گیرد. در نهایت، صفحه نمایش جدید و سالم، جایگزین صفحه نمایش آسیب دیده می شود.


تعویض ال سی دی اس 10 پلاس یا تعویض گلس ال سی دی؟

گاهی شدت آسیب ها به حدی نیست که باعث تعویض ال سی دی اس 10 پلاس شود و فقط تعویض گلس ال سی دی موبایل، مشکل را حل می کند. تعویض گلس ال سی دی، عوض کردن لایه شیشه ای روی صفحه ی نمایش گوشی است که محافظت از آن را بر عهده دارد. جنس گلس این مدل گوشی سامسونگ، از گوریلا گلس است که مقاومت بسیار بالایی در برابر خراشیدگی دارد اما احتمال شکستن آن در برابر ضربه، بسیار بالا است. اگر شکستگی هایی که روی نمایشگر گوشی به وجود آمده اند، به تاچ یا لمس گوشی آسیبی وارد نکرده باشند و این دو بدون مشکل کار کنند، می توانید با تعویض گلس ال سی دی مشکل تان را برطرف کنید. اما اگر کوچک ترین آسیبی به ال سی دی یا تاچ گوشی وارد شود، باید به فکر تعویض ال سی دی اس 10 پلاس بیفتید!


تعویض گلس نسبت به تعویض ال سی دی اس 10 پلاس چه مزیت هایی دارد؟

اگر خوش شانس باشید و به قطعه اصلی یا همان نمایشگر، آسیبی نرسیده باشد و قرار شود تنها گلس ال سی دی را عوض کنید، هزینه کار تان به یک سوم یا یک چهارم کاهش پیدا می کند. ضمن اینکه ال سی دی اصلی دستگاه سر جایش باقی می ماند و دیگر لازم نیست مجبور به عوض کردن صفحه نمایش Galaxy S10 plus شوید.


تعویض ال سی دی اس 10 پلاس چقدر خرج روی دست تان می گذارد؟

ال سی دی اس 10 پلاس، طراحی و کیفیت منحصر به فردی دارد و قیمت آن بسیار بالا است. همین باعث افزایش قیمت تعویض آن می شود و تقریبا پر هزینه ترین تعمیر قطعه این گوشی است.


تعویض ال سی دی اس 10 پلاس اورجینال یا کپی؟ مسئله این است!

ممکن است در هنگام تعمیر و عوض کردن صفحه نمایش Galaxy S10 plus، به شما پیشنهاد شود که برای کاهش هزینه ها، از ال سی دی های غیر اصلی یا کپی استفاده کنید. اما یادتان باشد به هیچ وجه به آنها اعتنا نکنید چون نصب ال سی دی های غیر اورجینال یا کپی، به شدت باعث افت کیفیت، وضوح و شفافیت تصویر گوشی می شود. ضمن اینکه بیشتر این ال سی دی های غیر اورجینال، از ویژگی اسکن انگشت پشتیبانی نمی کنند و طول عمر آنها هم نسبت به ال سی دی های اورجینال، بسیار کمتر است.


نمایندگی ها در عوض کردن صفحه نمایش Galaxy S10 plus چه نقشی دارند؟

اگر شما، در خراب شدن تاچ ال سی دی اس 10 پلاس، نقش داشته باشید یا عوامل دیگر مرتبط با شما، مانند شکستن گوشی در اثر افتادن، آب خوردگی گوشی و سهل انگاری باعث این اتفاق شده باشند، شامل تعمیر و تعویض ال سی دی اس 10 پلاس، به طور رایگان، نمی شوید. اما اگر دستگاه خود به خود و بدون دخالت شما دچار مشکل شود، نمایندگی های رسمی تعمیر موبایل سامسونگ وظیفه دارند گوشی شما را رایگان و تحت گارانتی تعمیر کنند.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران