تعمیر یخچال اسنوا، در سریع ;ترین زمان ممکن، همراه با گارانتی معتبر توسط همکاران ما در «زودکمک» انجام می شود. برای دریافت خدمات تعمیر یخچال اسنوا کافی است با 1662 تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. برای ثبت درخواست شما می توانید از طریق بخش درخواست در همین وبسایت و یا از طریق اپلیکیشن «زودکمک» نیز اقدام نمایید. عیب ;یابی یخچال اسنوا، بررسی قطعات یخچال، تعمیرات یخچال اسنوا، تعویض قطعات یخچال اسنوا و سایر خدمات مرتبط با بهینه سازی این دستگاه در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام خواهد شد . همکاران ما بلافاصله پس از دریافت اطلاعات، در محل حضور یافته و مراحل عیب یابی و تعمیر یخچال را برای شما انجام می دهند.

ثبت درخواست تعمیر یخچال اسنوا

برای تعمیر یخچال اسنوا به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر یخچال اسنوا را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، یخچال اسنوا خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

«زودکمک» بزرگترین مجموعه ارائه دهنده خدمات تعمیر در کشور است که کلیه سرویس ;های خود را همراه با گارانتی معتبر ارائه می دهد. برخی از خدمات ارائه شده عبارت است از: تعویض لاستیک دور درب یخچال، تعمیر و تعویض موتور، رفع مشکل کاهش یا افزایش غیر عادی سرمای یخچال و فریزر، برطرف کردن صداهای غیر عادی یخچال، تعمیر مشکل عدم دیفراست، رفع بوی نا مطبوع یخچال، تعمیر یخچال اسنوا، تعمیر یخ ساز ساید بای ساید، رفع مشکلات ولتاژ خروجی، رفع نواقص و ایرادهای سیم برق، اصلاح تنظیمات یخچال، نصب صحیح یخچال و طراز کردنش، تعمیر کمپرسور، تعویض لامپ یخچال، تعمیرات تخصصی تایمر، تعمیر یا تعویض فن اواپراتور، ترمیم مشکلات و اختلالات سوئیچ، ترمیم آبسردکن، تعمیر انواع فریزر، تعمیر و تعویض دمپر، رفع انسداد لوله تخلیه و تعمیر و تعویض فن کندانسور، تعمیرات تخصصی ساید بای ساید و ... .

 

تعمیر یخچال اسنوا

تعمیر یخچال اسنوا، در سریع ترین زمان ممکن، همراه با گارانتی معتبر توسط همکاران ما در «زودکمک» انجام می شود.


تعمیر یخچال اسنوا در محل

برای دریافت خدمات تعمیر یخچال اسنوا در محل کافی است از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت با ما تماس بگیرید. همچنین شما می توانید به بخش «ثبت درخواست» مراجعه کرده و پس از وارد کردن اطلاعات در فیلدهای مربوطه، درخواست خود را نهایی کنید. توصیه می شود در در بخش «شرح درخواست» نشانه های خرابی مشاهده شده در یخچال خود را وارد کنید. به علاوه اگر زمان خاصی را برای تعمیرات یخچال اسنوا مدنظر دارید، آنرا در این بخش وارد کنید. پس از ثبت درخواست توسط شما، همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن، پس از انجام هماهنگی های لازم در محل حضور یافته و تعمیر یخچال اسنوا را انجام می دهند. در پایان، آنچه که به شما تحویل داده خواهد شد، یخچالی بی عیب و نقص است که کلیه ایرادات پیش آمده در آن رفع شده است.

 

 


عیب یابی یخچال اسنوا

عیب یابی مرحله ای مهم در تعمیر یخچال اسنوا است. اگر این مرحله به درستی انجام شود، تعمیرات یخچال اسنوا بهترین نتیجه را در پی خواهد داشت و عیوب پیش آمده در آن به بهترین شکل رفع خواهد شد. عکس این قضیه نیز البته صادق است و اگر عیب یابی یخچال به درستی انجام نشود، این امکان وجود دارد که تعمیرات انجام شده بر روی یخچال اسنوا در بخش سالم دستگاه پیاده شده و بدین ترتیب خرابی های دستگاه بیشتر شود. در عیب یابی یخچال، تجربه و دانش تکنسین تعمیر، نقش بسیار مهمی ایفا می کند. خوشبختانه همکاران ما در «زودکمک» از برترین، مجرب ترین و خبره ترین تکنسین های این حوزه هستند. «زودکمک» به دلیل اطمینان از خبرگی و مهارت تکنسین های خود، کلیه خدمات مرتبط با تعمیر یخچال اسنوا را همراه با گارانتی معتبر ارائه می دهد. در بخش زیر برخی توضیحات مرتبط با عیب یابی یخچال اسنوا را ذکر کرده ایم. البته عیب یابی دقیق و رفع اشکال پیش آمده می بایست توسط تکنسین تعمیر یخچال اسنوا انجام شود.

 

عیب یابی یخچال اسنوا

 

  • خنک نکردن یخچال اسنوا:

اگر کمپرسور یا رله یخچال اسنوا به هر دلیل آسیب ببیند فرایند خنک کردن یخچال فریزر اسنوا انجام نمی شود.

  • کم شدن برودت یخچال اسنوا:

اگر گاز یخچال فریزر اسنوا شما کم باشد برودت یخچال کم می شود.

  • کافی نبودن سرمای یخچال اسنوا:

اگر درب یخچال فریزر شما به خوبی بسته نشود، به مرور زمان برودت از بین میرود و در نتیجه سرمای مطلوبی نخواهد داشت.

  • گرم بودن یخچال اسنوا:

در صورت درست کار نکردن فن یخچال، سرمای تولید شده در اواپراتور به محیط منتقل نمی گردد و همین موضوع باعث گرم شدن دستگاه می شود.

  • یخ زدایی نکردن یخچال اسنوا:

این ایراد ممکن است به دلیل وجود اشکال در ترموستات دیفراست، برد کنترل دیفراست، تایمر دیفراست، هیتر دیفراست و یا سنسور دیفراست به همراه فیوز باشد.

  • داغ شدن بدنه یخچال اسنوا:

اگر بدنه یخچال اسنوا داغ شده است احتمالا یخچال شما بیش از حد کار می کند و شما آنرا بیش از اندازه و ظرفیت پر کرده اید. البته ممکن است کندانسور یخچالتان کثیف شده باشد یا اشکالی در فن خنک کننده به وجود آمده باشد.

  • گرم بودن یخچال و سرد بودن فریزر:

این ایراد می تواند به دلیل وجود اشکال در فن اواپراتور، دمپر، سنسور، برد کنترل دما، قطعات دیفراست یا برد الکترونیکی اصلی باشد.

  • سرد شدن بیش از حد یخچال اسنوا:

این اشکال می تواند به دلیل وجود ایراد در دمپر ورودی هوا، ترمیستور یا سنسور دما، برد اصلی، ترموستات و برد کنترل دما باشد.


راهنمای تعمیر یخچال اسنوا

تمیز کردن کندانسور یخچال اسنوا

کندانسور همان قطعه ای است که کار خنک کردن یخچال را انجام می دهد. (کویل به لوله های مبرد (خنک کننده) گفته می شود). اگر این لوله ها دچار کثیفی و جرم گرفتگی شده باشند کار خنک کردن یخچال به خوبی انجام نخواهد شد و یخچال در حین کار گرم و گرم تر می شود. از همین رو توصیه می شود کندانسور یخچال دوبار در سال تمیز و گردگیری شود. برای این کار کافی است یخچال را از برق بکشید و کاور پشتی آن را باز کنید. (اگر یخچال شما کاور ندارد، کویل ها همان شبکه توری رنگ سیاه هستند). شما می توانید برای تمیز کردن این کویل ها از یک پارچه تمیز، فرچه ویا جاروبرقی استفاده کنید. در حین کار احتیاط کنید تا به کویل ها فشاری وارد نشود. پس از پایان کار، کاور یخچال را قرار داده و آن را محکم کنید. یخچال را به برق بزنید و منتظر روشن شدن آن باشید. در صورت خرابی کندانسور یخچال می توانید خدمات مرتبط با تعمیر این قطعه را از طریق تماس با واحد تعمیر یخچال اسنوا دریافت نمایید.

 

تمیز کردن کندانسور یخچال اسنوا

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

وظیفه ترموستات و یا  برد کنترل دمادر یخچال اسنوا

خرابی ترموستات یخچال سبب سرد شدن بیش از حد یخچال می شود تا آنجا که ممکن است مواد غذایی موجود در یخچال یخ بزند. اما دلیل این اتفاق چیست؟ ترموستات وظیفه کنترل دمای قسمت های مختلف یخچال را برعهده دارد. با بالا رفتن دمای یخچال و کم شدن سرمای آن، ترموستات این تغییر دما را تشخیص داده و با ارسال ولتاژ به کمپرسور، فن تبخیرکننده و موتور فن چگالنده، کاری می کند تا فضای داخلی یخچال به اندازه ی کافی سرد شود. به همین دلیل است که خرابی این قطعه می تواند سبب یخ زدن مواد غذایی در داخل یخچال شود.

(نکته: در برخی یخچال ها به جای ترموستات از برد کنترل دما استفاده شده است).

در صورت خرابی این قطعه می توانید با همکاران ما در واحد تعمیر یخچال اسنوا تماس گرفته و خرابی پیش آمده در یخچال خود را با آنها در میان بگذارید.

 

وظیفه ترموستات و یا  برد کنترل دمادر یخچال اسنوا

 

نظر خود را بنویسید