برای تعمیر تلویزیون اسنوا در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت، می توانید از طریق سامانه جامع زودکمک اقدام کنید. مجرب ترین تکنسین های تعمیرات تلویزیون در این مرکز، انواع ال سی دی و ال ای دی اسنوا را عیب یابی کرده و به شکل تخصصی، ترمیم می نمایند. همکاران ما هرگونه اقدام مورد نیاز برای رفع ایرادات تلویزیون، اعم از ترمیم یا تعویض قطعات را به گونه ای انجام می دهند که مشکل به طور کامل برطرف شود. در ادامه توضیحات بیشتری را راجع به نحوه تعمیر تلویزیون اسنوا به شما ارائه می دهیم. اگرچه تعمیرات تلویزیون یک عملیات تخصصی است، اطلاع از این نکات به شما کمک می کند که مشکلات و ایرادات این دستگاه را راحت تر ریشه یابی و برطرف کنید.

ثبت سفارش آنلاین تعمیر تلویزیون اسنوا

برای تعمیر تلویزیون اسنوا به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر تلویزیون اسنوا را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، تلویزیون اسنوا خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات تلویزیون، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

 

هزینه تعمیر تلویزیون اسنوا

باور عمومی بر این است که هزینه تعمیر تلویزیون بالاست. اما همیشه اینطور نیست. قیمت تعمیرات تلویزیون بستگی به این دارد که کدام قطعات آن آسیب دیده باشند. شدت خرابی هم در تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار است. برخی از قطعات ارزان تر هستند و حتی اگر نیاز به تعویض آنها باشد، لازم نیست مبلغ زیادی بابت آنها پرداخت کنید. اما برخی از اجزای تلویزیون قیمت بیشتری دارند و ترمیم و به ویژه تعویض آنها هزینه بر است.

 

تعمیر تلویزیون اسنوا

 

تعمیر تلویزیون اسنوا در تهران

برای تعمیر تلویزیون اسنوا در تهران به شکل تخصصی، با بالاترین سرعت و کیفیت، با زودکمک تماس بگیرید. کارشناسان مجرب تعمیرات تلویزیون به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات کاربران هستند و در صورت نیاز، درخواست تعمیر تلویزیون در محل را ثبت می کنند. خدمات تعمیر تلویزیون اسنوا به اقصی نقاط تهران، اعم از شرق، غرب، شمال، جنوب و ... ارائه شده و به محله خاصی محدود نمی شود. استفاده از ابزار پیشرفته، حضور تعمیرکاران دوره دیده و مجرب و تعهد بالای کاری، سطح کیفی خدمات را به استانداردهای جهانی نزدیک کرده و زودکمک را به یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیرات تلویزیون اسنوا در تهران تبدیل کرده اند.


تعمیرات تلویزیون اسنوا در کرج

چنانچه نیاز به خدمات تعمیر تلویزیون اسنوا در کرج دارید، می توانید ضمن برقراری تماس با سامانه 24 ساعته 1662، از همکاران ما کمک بگیرید. ساکنین کلیه مناطق هشتگرد، نظرآباد، اشتهارد، محمدشهر، ماهدشت، مهرشهر، گلشهر، شاهین ویلا، بنیاد، باغستان، هفت تیر، عظیمیه و ... در کوتاه ترین زمان به تخصصی ترین سرویس های تعمیر تلویزیون اسنوا دسترسی دارند. زودکمک تلاش می کند تا انواع مدل های تلویزیون اسنوا را به نحو احسن تعمیر کرده و به این ترتیب، کاری کند که کاربران ناچار به صرف هزینه های هنگفت خرید تلویزیون جدید نباشند.


خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون اسنوا

به عنوان بخشی از خدمات تعمیر تلویزیون اسنوا می توان به اقداماتی همچون عیب یابی کامل تلویزیون، تعمیر و تعویض پنل، تعمیرات آمپلی فایر و سیستم صوتی، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، تعمیر اسپیکر، ترمیم و تعویض پاور، تعمیر برد تیکان تلویزیون، تعمیر بک لایت، تعمیر تیونر و تعمیرات تلویزیون در محل، تعمیرات انواع LCD و LED، پاکسازی قطعات و اقداماتی از این دست اشاره کرد. زودکمک این سرویس ها را گارانتی می کند تا از بابت اصل بودن قطعات مورد استفاده اطمینان داشته و بتوانید هرگونه مشکل یا مسئله احتمالی را در بازه زمانی تعیین شده، پیگیری کنید.

تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل

بخشی از آسیب دیدگی های تلویزیون، ناشی از این است که دستگاه در حین جابجایی ضربه میخورد. گاهی هم ایراد تلویزیون به گونه ای است که جابجایی ممکن است آسیب دیدگی آن را افزایش دهد. در چنین شرایطی بهتر است دستگاه در محل تعمیر شود. تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل، به شما این امکان را می دهد که بدون جابجا کردن دستگاه، آن را ترمیم کنید. پس از ثبت درخواست تعمیر تلویزیون در سامانه یا اپلیکیشن زودکمک، سفیران ما به آدرس شما می آیند. پس از بررسی دقیق تلویزیون، قطعات آسیب دیده ترمیم شده و در صورت نیاز، تعویض می گردند. پس از برطرف شدن مشکلات و ایرادات عملکردی، تلویزیون به شکل سالم و ترمیم شده به شما تحویل داده می شود.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر بک لایت تلویزیون اسنوا

اغلب مشکلات تصویر تلویزیون و نور یا گاهی رنگ، مربوط به بک لایت هستند. بک لایت، یکی از مهم ترین اجزای پنل است که تعدادی لامپ ال ای دی یا فلورسنت به صورت رشته ای و مرتبط به هم تشکیل شده است. وقتی این لامپ ها از کار می افتند، تصویر به صورت عادی نمایش داده نمی شود. تعمیر بک لایت تلویزیون اسنوا در زودکمک به این ترتیب است که اول لامپ ها و رشته های معیوب، ترمیم یا تعویض می شوند. سپس اقدامات لازم برای تنظیم نور مجموعه و اصلاح برد پاور انجام می گردد. به این ترتیب ولتاژ بک لایت تنظیم و فشار روی لامپ ها هم به حداکثر می رسد.

 

تعمیر بک لایت تلویزیون اسنوا

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر و تعویض پنل تلویزیون اسنوا

گاهی باید برای تعمیر تلویزیون اسنوا، پنل را ترمیم کرد. البته امیدواریم که پنل تلویزیون تان آسیب نبیند؛ چون در این صورت باید هزینه بسیار زیادی را برای تعویض این قطعه پرداخت کنید. پنل معمولا قابل ترمیم نیست و حتما باید تعویض شود. البته اگر تنها فلت ها آسیب دیده باشند می توان تا حد زیادی به تعمیر پنل اسنوا امیدوار بود. اما در بیشتر موارد، پنل قابل ترمیم نیست و باید آن را تعویض کرد. به همین دلیل قیمت تعمیر پنل تلویزیون و درواقع تعویض آن، بسیار بالاست.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر مین برد تلویزیون اسنوا

مین برد یکی دیگر از قطعاتی است که خرابی آن مشکلات زیادی را در عملکرد کلی تلویزیون ایجاد می کند. مین برد یا برد اصلی، به نوعی کنترل کننده همه بخش ها و اجزای تلویزیون است. این قطعه در واقع سیگنال ها را از ورودی های مختلف دریافت کرده و آنها را پردازش می کند. پردازشگر تلویزیون، حافظه رم، ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI و ... بر روی مین برد قرار گرفته اند. اگر تلویزیون شما مدام خاموش می شود، روشن نمی شود و یا صدای آن مدام قطع می شود، احتمالا مین برد آن آسیب دیده است. برای تعمیر تلویزیون اسنوا در این شرایط، اجزاء آسیب دیده این قطعه مثل خازنها و مقاومت ها و ... تعویض می شوند. البته اگر برد سوخته باشد، امکان تعمیر مین برد تلویزیون اسنوا وجود نداشته و باید این قطعه را تعویض کرد.

 

تعمیر مین برد تلویزیون اسنوا

 


هنگ کردن و خاموش و روشن شدن تلویزیون اسنوا

یکی از اشکالات نه چندان رایج مشاهده شده در تلویزیون های اسنوا، مشکل هنگ کردن است. حین بروز این اشکال همچنین مشاهده شده که تلویزیون گاه به طور خودکار، خاموش و روشن هم می شود. تجربه نشان داده که ایرادات این چنینی معمولا به دلیل وجود اشکال در مین برد تلویزیون اتفاق می افتد. در این شرایط تکنسین تعمیر تلویزیون اسنوا احتمالا پس از عیب یابی و اطمینان از خرابی مین برد، اقدام به تعویض مین برد نماید. علائم خرابی مین برد تلویزیون شامل مواردی چون روشن نشدن تلویزیون، عدم وجود تصویر یا صدا در تلویزیون، سبز شدن چراغ تلویزیون و خاموش شدن تلویزیون، روشن شدن کوتاه مدت تلویزیون، نبود ویدیو و تصویر روی صفحه نمایش و مواردی از این دست است. خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض مین برد در منزل نیز قابل انجام است و نیاز به جابجایی و تحویل دستگاه نیست. بنابراین اگر به هر دلیل امکان جابجایی تلویزیون خود را ندارید می توانید از سرویس «تعمیر تلویزیون اسنوا در محل» استفاده نمایید.


وصل کردن گوشی به تلویزیون اسنوا

برای وصل کردن گوشی به تلویزیون اسنوا می توانید از دستورالعمل درج شده در این بخش کمک بگیرید. برای این کار چند روش قابل استفاده است که انتخاب هر یک از این روش ها بسته به شرایط گوشی و تلویزیون شما دارد. روش نخست اتصال گوشی و تبلت به تلویزیون از طریق کابل HDMI است. (در صورت مشاهده هر گونه اشکال در پورت تلویزیون می توانید با تکنسین تعمیر تلویزیون اسنوا در زود کمک تماس بگیرید). در این روش کافی است یک سر کابل اچ دی ام آی را به تلویزیون و سر دیگر آن را به گوشی خود وصل کنید تا صدا و تصویر گوشی شما با کیفیت بالاتری بر روی تلویزیون به نمایش درآید. روش دیگر اتصال گوشی به تلویزیون با پورت MHL و Slimport است. اگر گوشی و تبلت شما از کابل HDMI پشتیبانی نمی کند، میتوانید از این روش استفاده کنید. روش دیگر که البته برای گوشی های اپل و سیستم عامل ios است، استفاده از برنامه Airport Express portable hotspot است.

 

وصل کردن گوشی به تلویزیون اسنوا

 


وصل کردن تلویزیون اسنوا به اینترنت

یکی از امکانات تلویزیون های امروزی وصل شدن به اینترنت است. استفاده از این قابلیت به شما کمک می کند تا بدون نیاز به هیچ دستگاه جانبی، در دنیای اینترنت باشید و مثلا فیلم مورد علاقه خود را تماشا کنید. اگر شما نیز جزو آن گروه از کاربرانی هستید که می خواهند برای اولین بار تلویزیون اسنوا خود را به اینترنت وصل کنند می توانید از آموزش ارائه شده در این بخش کمک بگیرید. برای شروع کلید Home را زده و پس از باز شدن Menu، گزینه Setting و کلید Enter را انتخاب کنید. در فهرست نمایش داده شده گزینه Network و سپس Network connection را کلیک نمایید. روی گزینه Start Connection کلیک کرده و با آمدن صفحه جدید گزینه Cancel را انتخاب نمایید. در این مرحله نام تمامی شبکه های اطراف به شما نشان داده خواهد شد. نام شبکه وای فای خود را انتخاب کنید. در صورت نیاز رمز را وارد کنید و منتظر وصل شدن تلویزیون اسنوا خود به اینترنت شوید. در صورت مواجهه با هر گونه اشکال در تلویزیون خود می توانید با کارشناسان ما در بخش تعمیر تلویزیون اسنوا تماس بگیرید.

 

 


ریست کردن تلویزیون اسنوا

یکی از روش های نسبتاً پرکاربرد برای تعمیر تلویزیون اسنوا -به ویژه در بخش نرم افزاری- ریست کردن تلویزیون است. اگر شما نیز به هر دلیل قصد ریست کردن تلویزیون اسنوا خود را دارید بد نیست بدانید که ریست کردن تلویزیون به دو صورت امکانپذیر است. صورت نخست ریست کردن تنظیمات مربوط به صدا و تصویر در تلویزیون و صورت دوم ریست کلی تنظیمات است. در صورتی که ریست فکتوری کلی انتخاب شما باشد باید پس از این کار، تمام تنظیمات مثل آنتن پیکربندی های ورودی و… تلویزیون را دوباره انجام دهید. به طور کلی برای ریست کردن تلویزیون اسنوا می توانید این دستورالعمل را دنبال کنید (این دستورالعمل کلی است و ممکن است در تلویزیون شما کمی متفاوت باشد). دکمه منو”menu” روی تلویزیون را بزنید. از روی منو تلویزیون به قسمت “support” بروید و از آنجا گزینه “self diagnosis”  را انتخاب کنبد. با ورود به این قسمت باید گزینه”reset” را انتخاب کنید تا ریست تلویزیون انجام شود. در صورت درخواست پین از شما، احتمالا باید چهار صفر 0000 را وارد کنید مگر اینکه پین را تغییر داده باشید. در صورت مواجهه با هر گونه اشکال می توانید با کارشناسان ما در زود کمک تماس بگیرید.

 

ریست کردن تلویزیون اسنوا

 


آبخوردگی تلویزیون اسنوا

اگر تلویزیون اسنوا شما دچار آبخوردگی شده باشد معمولا این اتفاق روی تصویر تلویزیون تاثیر خواهد گذاشت. برای مثال ممکن است تصویر تلویزیون حالت آبرنگی پیدا کند (ممکن است در نگاه نخست بنظر برسد که این اشکال بخاطر کثیفی پنل است در حالی که ایراد واقعی در داخل پنل و مربوط به وجود آب در پنل است). وارد شدن آب به داخل پنل باعث ایجاد لکه های سیاهی می شود که شبیه به لکه های جوهر هستند. این لکه ها بین ورقه های شیشه نیز می نشینند. به دلیل اتفاقات این چنینی است که کارشناسان تعمیر تلویزیون اسنوا توصیه می کنند هرگز آب را مستقیماً روی صفحه LCD اسپری نکنید. با استفاده از یک پارچه نرم و مرطوب، به سادگی صفحه را پاک کنید. تعمیر تلویزیون آسیب دیده در اثر آب بر اساس نوع مشکل، شدت و محل آن متفاوت است. اگر آسیب آب کم و به دلیل مرطوب بودن هواست تلویزیون را از برق بکشید و به مکانی خشک منتقل کنید. اگر تلویزیون آسیب آب شدیدی دارد، باید آن را برای تعمیر یا تعویض صفحه نمایش به مراجع تخصصی تعمیر تلویزیون اسنوا ببرید. اگر گزینه تعمیر تلویزیون منتفی شود امکان ممکن است مجبور شوید یک تلویزیون جدید بخرید.


مشکل پیکسل در تصویر تلویزیون اسنوا

مشکل پیکسل در تصویر تلویزیون اسنوا ممکن است به دو صورت رخ بدهد. مشکل اول که به آن پیکسل مرده می گویند در واقع مشکل سوختن و سیاه شدن پیکسل های رنگ در تلویزیون است. در این حالت پیکسل به طور کلی خاموش شده و دیگر کار نمی کند. مورد دوم مشکل روشن شدن بیش از حد پیکسل است. در این حالت پیکسل ها بیش از حد روشن و پرنور می شوند. قبل از اینکه بخواهید پیکسل گیر کرده را تعمیر کنید، به آرامی صفحه نمایش خود را با یک پارچه نرم و پاک کننده صفحه تمیز کنید (پاک کننده را روی پارچه اسپری کنید نه روی خود صفحه). سپس صفحه را با رسانه های ورودی مختلف مانند رایانه، بازی های ویدیویی و سرویس تلویزیونی خود تست کنید. اگر پیکسل های گیر کرده ثابت باشند، مشکل در واقع صفحه نمایش است. اگر مشکل با عوض کردن رسانه (دستگاه) تغییر کرد، ممکن است مشکل شما از رسانه ورودی یا اتصال معیوب باشد. اگر واقعاً یک پیکسل گیر کرده اید، دو گزینه برای رفع آن وجود دارد که نیازی به لمس صفحه نمایش ندارد. UDPixel یک ابزار نرم افزار رایگان است که پیکسل های گیر کرده را مکان یابی می کند و باعث می شود تمام پیکسل های اطراف آنها به سرعت در رنگ های مختلف چرخش کنند. پس از چند ساعت، پیکسل گیر کرده ممکن است برطرف شود. شما همچنین می توانید از JScreenFix، یک برنامه مبتنی بر وب استفاده کنید که تمام پیکسل های صفحه نمایش را تقریباً 60 بار در ثانیه روشن و خاموش می کند. این نیز ممکن است بعد از مدتی مشکل را حل کند.

 

 

تعمیر مشکل پیکسل در تلویزیون اسنوا

روش های تعمیر دستی: اگر هنوز پیکسل های صفحه نمایش گیر کرده است، می توانید تعمیر دستی را انجام دهید. قبل از اقدام به تعمیر دستی، باید بدانید که با این کار خطر آسیب دیدن صفحه نمایش، شکستن پیکسل های بیشتر و لغو گارانتی وجود دارد. سه روش برای تعمیر پیکسل ها وجود دارد: فشار، مالش و ضربه زدن. برای استفاده از فشار، یک خودکار یا یک مداد بی رنگ و یک دستمال شستشو پیدا کنید و پارچه را روی آن تا کنید. سپس تلویزیون خود را خاموش کنید، پارچه را روی پیکسل آسیب دیده قرار دهید و با استفاده از قلم فقط به آن ناحیه فشار دهید. برای روش مالش، پیکسل را به آرامی با انگشت مالش دهید تا تنظیم مجدد شود. برای روش ضربه زدن، تلویزیون را روشن کرده و آن را به یک صفحه نمایش سیاه تبدیل کنید تا مکان یابی پیکسل آسان تر شود. سپس به آرامی با یک خودکار توپی یا شیء کوچک و کسل کننده به آن ضربه بزنید. اگر هر یک از این روش ها جواب داده است، باید دوباره عملکرد صحیح پیکسل های گیر کرده را مشاهده کنید. در صورتی که این روش جواب ندهد بهتر است با تکنسین تعمیر تلویزیون اسنوا تماس بگیرید و مشکل پیش آمده را با وی در میان بگذارید. ممکن است گزینه تعمیر منتفی باشد و ناچار به تعویض تلویزیون خود شوید.


کار نکردن ریموت تلویزیون اسنوا

اگر کنترل از راه دور تلویزیون اسنوا شما کار نمی کند در وهله نخست باید باتری ها را چک کنید. مطمئن شوید که باتری های مورد استفاده از یک برند و کاملا نو هستند. مطمئن شوید که آنها را از نظر مثبت و منفی بودن درست جای داده باشید. اگر تلویزیون اسنوا شما نسب به دستورات ریموت کند است یا پاسخگو نیست، مانع های احتمالی بین گیرنده IR تلویزیون و ریموت را از میان بردارید. فاصله بین کنترل و تلویزیون را کاهش دهید. همچنین سیم برق تلویزیون اسنوا را به مدت 60 ثانیه (یا 2 دقیقه برای تلویزیون های Android) جدا کنید و دوباره وصل کنید. در صوت نیاز به روز رسانی نرم افزار تلویزیون را انجام دهید. برای رفع اشکال می توانید نظیم مجدد کارخانه را برای تلویزیون اسنوا انجام دهید. (مهم: برای تلویزیون های Android اگر بازنشانی کارخانه ای انجام دهید، تمام داده ها و تنظیمات تلویزیون شما (اطلاعات تنظیمات شبکه Wi-Fi و سیمی، حساب Google و سایر اطلاعات ورود به سیستم، Google Play و سایر برنامه های نصب شده و غیره) خواهد بود. پاک شده و تلویزیون اسنوا به حالتی که در زمان خرید بوده برمی گردد). درصورت عدم رفع اشکال بهتر است دستگاه شما توسط تکنسین تعمیر تلویزیون اسنوا مورد بررسی قرار گیرد.

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار تلویزیون زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار تلویزیون زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر تلویزیون را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران