R _

تعمیر تلویزیون اسنوا

برای تعمیر تلویزیون اسنوا در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت، می توانید از طریق سامانه جامع زودکمک اقدام کنید. مجرب ترین تکنسین های تعمیرات تلویزیون در این مرکز، انواع ال سی دی و ال ای دی اسنوا را عیب یابی کرده و به شکل تخصصی، ترمیم می نمایند. همکاران ما هرگونه اقدام مورد نیاز برای رفع ایرادات تلویزیون، اعم از ترمیم یا تعویض قطعات را به گونه ای انجام می دهند که مشکل به طور کامل برطرف شود. در ادامه توضیحات بیشتری را راجع به نحوه تعمیر تلویزیون اسنوا به شما ارائه می دهیم. اگرچه تعمیرات تلویزیون یک عملیات تخصصی است، اطلاع از این نکات به شما کمک می کند که مشکلات و ایرادات این دستگاه را راحت تر ریشه یابی و برطرف کنید.

ثبت درخواست تعمیر تلویزیون اسنوا

 

برای تعمیر تلویزیون اسنوا به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر تلویزیون اسنوا را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، تلویزیون اسنوا خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات صوتی تصویری، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمير تلویزیون اسنوا

 

هزینه تعمیر تلویزیون اسنوا

باور عمومی بر این است که هزینه تعمیر تلویزیون بالاست. اما همیشه اینطور نیست. قیمت تعمیرات تلویزیون بستگی به این دارد که کدام قطعات آن آسیب دیده باشند. شدت خرابی هم در تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار است. برخی از قطعات ارزان تر هستند و حتی اگر نیاز به تعویض آنها باشد، لازم نیست مبلغ زیادی بابت آنها پرداخت کنید. اما برخی از اجزای تلویزیون قیمت بیشتری دارند و ترمیم و به ویژه تعویض آنها هزینه بر است.

 

تعمیر تلویزیون اسنوا

بخشی از خدمات تعمیر تلویزیون اسنوا اقداماتی همچون عیب یابی کامل تلویزیون، تعمیر و تعویض پنل، و ... می باشد.

 


خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون اسنوا

به عنوان بخشی از خدمات تعمیر تلویزیون اسنوا می توان به اقداماتی همچون عیب یابی کامل تلویزیون، تعمیر و تعویض پنل، تعمیرات آمپلی فایر و سیستم صوتی، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، تعمیر اسپیکر، ترمیم و تعویض پاور، تعمیر برد تیکان تلویزیون، تعمیر بک لایت، تعمیر تیونر و تعمیرات تلویزیون در محل، تعمیرات انواع LCD و LED، پاکسازی قطعات و اقداماتی از این دست اشاره کرد. زودکمک این سرویس ها را گارانتی می کند تا از بابت اصل بودن قطعات مورد استفاده اطمینان داشته و بتوانید هرگونه مشکل یا مسئله احتمالی را در بازه زمانی تعیین شده، پیگیری کنید.

تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل

بخشی از آسیب دیدگی های تلویزیون، ناشی از این است که دستگاه در حین جابجایی ضربه میخورد. گاهی هم ایراد تلویزیون به گونه ای است که جابجایی ممکن است آسیب دیدگی آن را افزایش دهد. در چنین شرایطی بهتر است دستگاه در محل تعمیر شود. تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل، به شما این امکان را می دهد که بدون جابجا کردن دستگاه، آن را ترمیم کنید. پس از ثبت درخواست تعمیر تلویزیون در سامانه یا اپلیکیشن زودکمک، سفیران ما به آدرس شما می آیند. پس از بررسی دقیق تلویزیون، قطعات آسیب دیده ترمیم شده و در صورت نیاز، تعویض می گردند. پس از برطرف شدن مشکلات و ایرادات عملکردی، تلویزیون به شکل سالم و ترمیم شده به شما تحویل داده می شود.

تعمیر بک لایت تلویزیون اسنوا

اغلب مشکلات تصویر تلویزیون و نور یا گاهی رنگ، مربوط به بک لایت هستند. بک لایت، یکی از مهم ترین اجزای پنل است که تعدادی لامپ ال ای دی یا فلورسنت به صورت رشته ای و مرتبط به هم تشکیل شده است. وقتی این لامپ ها از کار می افتند، تصویر به صورت عادی نمایش داده نمی شود. تعمیر بک لایت تلویزیون اسنوا در زودکمک به این ترتیب است که اول لامپ ها و رشته های معیوب، ترمیم یا تعویض می شوند. سپس اقدامات لازم برای تنظیم نور مجموعه و اصلاح برد پاور انجام می گردد. به این ترتیب ولتاژ بک لایت تنظیم و فشار روی لامپ ها هم به حداکثر می رسد.

تعمیر و تعویض پنل تلویزیون اسنوا

گاهی باید برای تعمیر تلویزیون اسنوا، پنل را ترمیم کرد. البته امیدواریم که پنل تلویزیون تان آسیب نبیند؛ چون در این صورت باید هزینه بسیار زیادی را برای تعویض این قطعه پرداخت کنید. پنل معمولا قابل ترمیم نیست و حتما باید تعویض شود. البته اگر تنها فلت ها آسیب دیده باشند می توان تا حد زیادی به تعمیر پنل اسنوا امیدوار بود. اما در بیشتر موارد، پنل قابل ترمیم نیست و باید آن را تعویض کرد. به همین دلیل قیمت تعمیر پنل تلویزیون و درواقع تعویض آن، بسیار بالاست.

تعمیر مین برد تلویزیون اسنوا

مین برد یکی دیگر از قطعاتی است که خرابی آن مشکلات زیادی را در عملکرد کلی تلویزیون ایجاد می کند. مین برد یا برد اصلی، به نوعی کنترل کننده همه بخش ها و اجزای تلویزیون است. این قطعه در واقع سیگنال ها را از ورودی های مختلف دریافت کرده و آنها را پردازش می کند. پردازشگر تلویزیون، حافظه رم، ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI و ... بر روی مین برد قرار گرفته اند. اگر تلویزیون شما مدام خاموش می شود، روشن نمی شود و یا صدای آن مدام قطع می شود، احتمالا مین برد آن آسیب دیده است. برای تعمیر تلویزیون اسنوا در این شرایط، اجزاء آسیب دیده این قطعه مثل خازنها و مقاومت ها و ... تعویض می شوند. البته اگر برد سوخته باشد، امکان تعمیر مین برد تلویزیون اسنوا وجود نداشته و باید این قطعه را تعویض کرد.

دسته کالای خود را انتخاب کنید