تعمیر موبایل لنوو در زودکمک، در سطح تخصصی و حرفه ای انجام می شود. به گونه ای که می توانید مثل روز اول و بدون ایراد با گوشی خود کار کنید. برای این که عیب یابی و تعمیرات موبایل لنوو به بهترین شکل و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام شود، همکاران ما از پیشرفته ترین تجهیزات استفاده می کنند. بهره مندی از دانش روز دنیا و آشنایی با آخرین استانداردهای موجود در حوزه تعمیر موبایل، باعث شده است که عملیات تعمیر موبایل لنوو در کارگاه های تخصصی زودکمک، به شکلی متمایز انجام شود. کافی است درخواست آنلاین تعمیر موبایل Lenovo را در سامانه یا اپلیکیشن زودکمک ثبت کنید تا همکاران ما سرویس های مربوطه را در کوتاه ترین زمان به شما ارائه دهند.

ثبت درخواست تعمیر موبایل لنوو

برای تعمیر گوشی لنوو به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر موبایل لنوو را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، موبایل لنوو خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

خدمات تخصصی تعمیر موبایل لنوو

اقداماتی مثل تعمیر و تعویض ال سی دی، تعمیر و تعویض باتری، تعمیرات برد موبایل، تعویض خازن های آسیب دیده، تعمیر آی سی تغذیه، تعمیر ویبره، رفع مشکلات آنتن دهی، تعمیر قاب، تعمیر و تعویض میکروفن و اسپیکر، تعمیرات تاچ، تعویض گلس موبایل، رفع مشکلات نرم افزاری، بروز رسانی برنامه ها، فلش نرم افزاری، ویروس کشی و ... مهم ترین خدمات تعمیر موبایل لنوو به شمار می روند. باید بدانید که زودکمک، خدمات تعمیر گوشی لنوو و دیگر برندها را با ضمانت نامه معتبر همراه می کند تا از اصل بودن قطعات به کار رفته در دستگاه ها اطمینان کامل داشته باشید.

 

تعمیر موبایل لنوو

 


تعمیر هارد گوشی لنوو

یکی از اقدامات تخصصی که  تکنسین های تعمیرات موبایل لنوو برای حل مشکلات این دستگاه انجام می دهند، تعمیر هارد است. مشکلاتی مثل خاموش شدن مداوم گوشی، گیر کردن گوشی روی لوگو، عدم ذخیره اطلاعات جدید، پاک نشدن اطلاعات و تنظیمات دستگاه پس از ریست فکتوری، هنگ کردن مداوم و بی دلیل، تغییر علامت آیکون ها و ... معمولا نشان دهنده خرابی و آسیب دیدگی هارد هستند. تداوم خرابی هارد و تعلل در ترمیم آن، مشکلات بیشتری را در عملکرد موبایل به وجود آورده و بعضا ممکن است به طوری کلی گوشی را از کار بیندازد. برای تعمیر هارد گوشی لنوو و به ویژه بازیابی اطلاعات آن نیاز به مهارت بالا و استفاده از برنامه ها و تجهیزات ویژه است. بنابراین بهتر است برای این منظور از تکنسین های مجرب و مراکز مجاز و معتبر کمک بگیرید.


تعمیر برد موبایل لنوو

 تعمیر موبایل لنوو، گاهی با ترمیم یا حتی تعویض برد انجام می شود. معمولا زمانی که گوشی خاموش شده و روشن نمی شود، تعمیرکاران برد را بررسی کرده و در صورت نیاز، آن را ترمیم یا تعویض می نمایند. مین برد با دیگر بخش های گوشی در ارتباط است و به همین دلیل، خرابی آن می تواند باعث ایجاد مشکلات مختلف در موبایل شود. البته تا زمانی می توان برد را ترمیم کرد که نسوخته باشد. اگر برد بسوزد، امکان تعمیر برد موبایل لنوو و دیگر برندها وجود نداشته و حتما باید این قطعه را تعویض کرد.


تعمیر باتری گوشی لنوو

تعمیر باتری هم اقدام دیگری است که در صورت نیاز، برای تعمیر موبایل لنوو انجام می شود. حتما می دانید که اگر باتری گوشی شما به درستی کار نکند، با مشکلاتی مثل شارژ نشدن، دیر شارژ شدن، زود خالی شدن باتری و … مواجه می شوید. اما مسئله مهم تر این است که خرابی های باتری در گذر زمان بر سایر اجزای گوشی هم تاثیر می گذارند. بنابراین اگر مشکلاتی در گوشی شما ایجاد شد که معمولا نشان دهنده خرابی باتری هستند، یا در صورت باد کردن بدنه پشتی موبایل، هرچه زودتر به فکر تعمیر باطری گوشی لنوو خود باشید. البته در اغلب موارد خرابی باتری به گونه ای است که عملا امکان تعمیر آن وجود ندارد. در این صورت باید این قطعه را با یک باتری جدید مطابق با مشخصات گوشی تعویض کنید تا بتوانید مجددا از موبایل خود استفاده کنید.


تعمیر و تعویض ال سی دی موبایل لنوو

اگر نمایشگر گوشی شکسته باشد و یا بر اثر آبخوردگی سوخته باشد، تیم تعمیر موبایل لنوو، آن را تعویض می کنند. در بیشتر موارد، آسیب دیدگی های صفحه نمایش، مانع از تعمیر ال سی دی موبایل لنوو می شوند. یعنی اغلب باید نمایشگر را تعویض کرد و این قطعه قابل ترمیم نیست. البته به این بخش ماجرا هم باید توجه کنید که تعویض نمایشگر موبایل، جزو گران قیمت ترین خدمات تعمیر موبایل Lenovo است. به دلیل که ال سی دی اورجینال، قیمت بالایی دارد و تعویض آن هم نیاز به مهارت بسیار بالایی دارد.


سوالات متداول

 

چرا گوشی روشن نمی شود؟


چرا موبایل سیمکارت را شناسایی نمی کند؟


علت هنگ کردن گوشی چیست؟


چرا موبایل دانلود نمی کند؟


چرا باتری گوشی زود خالی می شود؟


آیا گوشی که بعد از آبخوردگی خاموش شده قابل تعمیر است؟
 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران