R _

تعمیر لپ تاپ ایسوس در محل

تعمير  لپ تاپ ایسوس در محل با گارانتی در زودکمک ، تعمير فوری لپ تاپ ایسوس در کوتاهترین زمان ، خدمات پذيرش و تحويل لپ تاپ در محل شما و به صورت رايگان انجام می شود.

از آن‌جایی که زود کمک سرویس‌های متنوعی را درخصوص تعمیر لپ تاپ ایسوس به کاربران این سیستم ارائه می‌دهد؛ علاوه‌بر اینکه می‌توانید درخواست تعمیرات لپ تاپ ایسوس را در سامانه زود کمک ثبت کنید، می‌توانید درخواست پذیرش لپ تاپ در محل را نیز در این سامانه ثبت کنید. با ثبت درخواست پذیرش لپ تاپ در محل، کارشناس موردنظر در اولین فرصت به آدرس موردنظر شما اعزام می‌شود و لپ تاپ معیوب شده را از شما تحویل گرفته و به واحد تعمیر لپ تاپ ایسوس انتقال می‌دهد. پس از تعمیر شدن این دستگاه و رفع تمامی مشکلات آن این سیستم را در درب منزل به شما تحویل می‌دهد.

 

تعمیر لپ تاپ ایسوس

 

خدمات ویژه تعمیر لپ تاپ ایسوس در زود کمک

خوشبختانه کارشناسان و تکنسین‌های زود کمک هم به مشکلات و اختلالات نرم‌افزاری لپ تاپ ایسوس آشنایی کامل دارند و هم به مشکلات سخت‌افزاری این دستگاه؛ به همین دلیل درصورت بروز هر مشکلی برای لپ تاپ ایسوس، تکنسین‌های این مرکز می‌توانند با سرعت و دقت بالایی به عیب‌یابی و رفع مشکل این سیستم بپردازند؛ در ادامه به برخی از مهم‌ترین خدمات زود کمک اشاره خواهیم کرد.

 

برای تعمیر لپ تاپ ایسوس به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک زیر و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر لپ تاپ ایسوس را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل لپ تاپ هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، لپ تاپ ایسوس خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.
ثبت درخواست تعمير لپ تاپ ایسوس
ثبت درخواست

 

  • تعمیر مهم‌ترین قطعه لپ تاپ ایسوس؛ مین برد

چرا لپ تاپ ایسوس روشن نمی‌شود؟

دلیل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ ایسوس چیست؟

یکی از دلایل بروز این مشکلات در لپ تاپ ایسوس، خرابی مهم‌ترین قطعه این دستگاه یعنی مین برد است که به آن مادربرد هم می‌گویند. مادربرد وظیفه دارد تا نقش و مسئولیت هر یک از قطعات لپ تاپ را تعیین کرده و ارتباط لازم بین آن‌ها را شکل دهد؛ با این وجود بدیهی است که درصورت بروز مشکلی برای مین برد لپ تاپ، این سیستم به دستگاهی بلااستفاده تبدیل شود. از رایج‌ترین مشکلاتی که موجب خرابی مین برد لپ تاپ می‌شوند، می‌توان به وارد شدن ضربه به لپ تاپ، نفوذ رطوبت به آن و همچنین نوسان برق اشاره کرد. اگر لپ تاپ شما هم روشن نمی‌شود یا اینکه ناگهان خاموش می‌شود، بهتر است تعمیرات آن را به تکنسین‌های متخصص زود کمک بسپارید.

  • تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ ایسوس

چرا لپ تاپ ایسوس بوت نمی‌شود؟

چرا هیچ یک از فایل‌های ذخیره شده روی لپ تاپ ایسوس باز نمی‌شوند؟

دلیل ناپدید شدن ناگهانی تمامی اطلاعات ذخیره شده روی لپ تاپ ایسوس چیست؟

علت شنیده شدن صدای کلیک از لپ تاپ ایسوس چیست؟

متاسفانه بروز هر یک از این مشکلات در لپ تاپ ایسوس نشان می‌دهد که این سیستم با خرابی هارد مواجه شده است؛ از آن‌جایی که هارد از قطعات مکانیکی تشکیل شده است، در برابر ضربه، رطوبت، نوسان برق و همچنین ویروسی شدن آسیب‌پذیر است. اگر شما هم با هر یک از این مشکلات در لپ تاپ ایسوس مواجه شده‌اید می‌توانید با استفاده از سرویس‌های ویژه زود کمک، تعمیرات لپ تاپ ایسوس را به تکنسین‌های متخصص این مرکز بسپارید.

  • رفع مشکل تغییر رنگ مانیتور لپ تاپ ایسوس

علت سبز شدن رنگ مانیتور لپ تاپ ایسوس چیست؟

چرا رنگ مانیتور لپ تاپ ایسوس صورتی شده است؟

علت تغییر رنگ مانیتور لپ تاپ ایسوس چیست؟

اگر لپ تاپ ایسوس را با استفاده از کابل به یک نمایشگر دیگر وصل کرده باشید، امکان اینکه کابل به درستی در جای خود قرار نگرفته باشد و اینکه خروجی کارت گرافیک خراب باشد، وجود دارد؛ به همین دلیل رنگ مانیتور لپ تاپ به سبز و صورتی تغییر پیدا می‌کند. یکی دیگر از احتمالاتی که می‌توان با تغییر رنگ مانیتور لپ تاپ در نظر گرفت، خراب شدن کارت گرافیک سیستم است؛ که در این صورت بهترین راه سپردن لپ تاپ ایسوس به تکنسین‌های زود کمک جهت عیب‌یابی دقیق و موشکافانه است.

  • تعویض و تعمیر برد پاور لپ تاپ ایسوس

همانطور که اشاره کردیم یکی از دلایل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ ایسوس یا روشن نشدن آن، بروز مشکل در عملکرد مین برد این دستگاه است؛ اما گاهی‌اوقات امکان دارد برد پاور لپ تاپ که به آن منبع تغذیه هم می‌گویند به مشکل خورده باشد و موجب بروز چنین مشکلاتی در این سیستم شود. همانطور که از نام این قطعه پیداست، وظیفه آن تامین برق مورد نیاز سیستم است؛ به گونه‌ای که جریان برق شهری را دریافت کرده و آن را به جریان برق مورد نیاز لپ تاپ تبدیل کرده و از طریق مین برد به قطعات این سیستم انتقال می‌دهد؛ از این‌رو تنها عاملی که می‌تواند منبع تغذیه را از پای درآورد، نوسان برق است؛ با این وجود برای جلوگیری از خراب شدن برد پاور لپ تاپ این سیستم را به محافظ برق متصل کنید.

دسته کالای خود را انتخاب کنید