تعویض ال سی دی آیفون ایکس در مرکز تعمیرات موبایل زودکمک به صورت حرفه ای و تنها با استفاده از نمایشگر اورجینال انجام می شود. پس اگر نمایشگر گوشی شما آسیب دیده و نیاز به تعویض دارد، همین حالا درخواست تعمیر گوشی اپل را در سامانه جامع زودکمک ثبت کنید تا همکاران ما دیگر مراحل را انجام دهند. در ادامه این مقاله هم نکات کاربردی را در خصوص تعویض ال سی دی آیفون ایکس و نحوه انجام این کار به شما ارائه می دهیم. به یاد داشته باشید که تعویض صفحه نمایش گوشی اپل یک کار کاملا تخصصی است و به تجهیزات و ابزار ویژه و البته مهارت و تخصص نیاز دارد.

ثبت درخواست تعویض ال سی دی آیفون ایکس

برای تعویض ال سی دی آیفون ایکس به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعویض ال سی دی آیفون ایکس را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل،ال سی دی آیفون ایکس خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

آیفون ایکس اپل، جزو گوشی هایی است که آمار خرابی و آسیب دیدگی نمایشگر در آن بالاست. البته کیفیت صفحه نمایش این مدل بسیارخوب است، اما عواملی همچون اندازه و نوع نصب مدارها و اجزای داخلی، میزان آسیب پذیری آن را افزایش داده اند. گاهی حتی یک ضربه کوچک یا فشار کم، باعث خرابی ال سی دی آیفون 10 یا سیاه شدن بخش هایی از آن می شود. شکستن صفحه بر اثر افتادن و آبخوردگی را هم به مشکلات این بخش اضافه کنید. در تمام این موارد، باید برای تعمیر آیفون ایکس، نمایشگر را تعویض کرد. تعویض ال سی دی آیفون ایکس باید توسط تعمیرکاران حرفه ای و با استفاده از تجهیزات ویژه و البته قطعه اورجینال انجام شود. بنابراین بهتر است برای این منظور به تعمیرگاه های معتبر مراجعه کنید.


هزینه تعویض ال سی دی آیفون ایکس

در همین ابتدا باید بدانید که هزینه تعویض lcd آیفون ایکس بالاست! با این حال همکاران ما در زودکمک تلاش می کنند که تعویض ال سی دی آیفون ایکس، هزینه مناسب تری برای شما داشته باشد. باید از نمایشگر اورجینال برای این منظور استفاده کرد و ال سی دی های اصلی اپل معمولا قیمت بالایی دارند. با توجه به حساسیت های گوشی های این برند، به هیچ عنوان نمی توان از نمایشگرهای متفرقه در انواع آیفون استفاده کرد. تیم تعمیر آیفون تلاش می کنند که تا حد امکان، نمایشگر گوشی شما را ترمیم  کرده و از تعویض آن جلوگیری کنند. اما در صورت نیاز به تعویض ال سی دی موبایل، این اطمینان را خواهید داشت که صفحه نمایش جدید اصل است و بیشترین کیفیت و بازدهی را در گوشی شما خواهد داشت.  

 

تعویض ال سی دی آیفون ایکس

 


چه موقع اقدام به تعویض نمایشگر آیفون ایکس اپل کنیم؟

تقریبا در تمامی موارد، نوع آسیب دیدگی و خرابی صفحه نمایش گوشی به این صورت است که راهی جز تعویض این قطعه وجود ندارد. با توجه به این که نمایشگر این گوشی بزرگ است و هیچ حاشیه ای در اطراف ندارد، کوچک ترین ضربه یا فشار باعث آسیب دیدگی یا حتی شکستن آن می شود. ممکن است صفحه نمایش به طور کامل بشکند یا بر اثر آبخوردگی موبایل، بسوزد. گاهی نمایشگر به دلیل فشاری که به آن آمده، تصاویر را درست نشان نداده یا خطوط سبز رنگ در آن ظاهر می شوند. البته گاهی هم خرابی مدار پاور و دیگر قطعات، تعویض ال سی دی آیفون ایکس را ضروری می سازند. تنها در یک مورد می توان مشکل را بدون تعویض نمایشگر برطرف کرد. آن هم زمانی است که صفحه نمایش گوشی سالم بوده و تنها گلس محافظ آن شکسته باشد. اگر نمایشگر ترک خورده اما تاچ کار می کند، یعنی نیازی به تعویض lcd آیفون 10 نیست.


نحوه تعویض صفحه نمایش آیفون X

برای تعویض ال سی دی آیفون ایکس، باید مراحل مشخصی به ترتیب، با دقت و با استفاده از ابزار مخصوص انجام شود. این مراحل به ترتیب زیر اجرا می شوند:

 1. خاموش کردن گوشی
 2. باز کردن پیچ های پایین گوشی (کنار درگاه شارژ)
 3. گرم کردن نمایشگر با دستگاه های مخصوص این کار
 4. ایجاد شکاف بین شاسی و نمایشگر با استفاده از اسپاتول
 5. باز کردن صفحه نمایش گوشی (درست مثل یک کتاب)
 6. باز کردن کانکتورهای قطعات مختلف (باتری، فلت، سنسورها و ...)
 7. جداسازی کابل فلت گوشی اپل
 8. جداسازی صفحه نمایش از شاسی
 9. بیرون آوردن بلندگوی داخلی
 10. جدا کردن صفحه نمایش آسیب دیده و نصب ال سی دی جدی
 11. بستن تمامی کابل ها، کانکتورها و اتصالات مطابق قبل به عنوان آخرین مرحله تعویض ال سی دی آیفون ایکس

نظر خود را بنویسید