تعمیر آیفون 13 در زودکمک، مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام می شود تا تمامی مشکلات این گوشی، برطرف شوند. تعمیرکاران مجرب گوشی های اپل در این مجموعه، آیفون 13 را با توجه به حساسیت ها و محدودیت هایی که در زمینه تعمیر دارد، عیب یابی و ترمیم می کنند. برای دریافت خدمات تعمیر آیفون 13 کافی است درخواست تعمیرات موبایل را در اپلیکیشن یا سامانه زودکمک ثبت کنید. در ادامه مقاله هم شما را با جزئیات بیشتری در مورد تعمیر گوشی آیفون 13 و جزئیات آن آشنا می کنیم.

ثبت درخواست تعمیر آیفون 13

برای تعمیر آیفون 13 به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر آیفون 13 را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، آیفون 13 خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

هزینه تعمیر آیفون 13

برای برآورد قیمت تعمیر انواع گوشی های هوشمند، باید دید کدام قطعات آسیب دیده اند و آیا می توان آنها را ترمیم کرد یا نه. کارشناسان تعمیر آیفون 13 اپل، گوشی شما را عیب یابی کرده و اجزای آسیب دیده آن را شناسایی می کنند. سپس هزینه تعمیرات iphone 13 برآورد شده و به شما اعلام می گردد. اگر در حین اجرای مراحل تعمیر، نیاز به تعویض قطعه ای باشد، قیمت نمونه جدید هم محاسبه شده و به این ترتیب، هزینه اولیه افزایش پیدا می کند. با توجه به قیمت بالای قطعات یدکی اورجینال، ممکن است تعویض برخی از قطعات، مثل ال سی دی و ...، هزینه بالایی داشته باشد.

 

تعمیر آیفون 13

تعمیر آیفون 13 در زودکمک، مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام می شود تا تمامی مشکلات این گوشی، برطرف شوند.

خدمات تعمیر آیفون 13 اپل

مشاوره های تخصصی، تعمیر و تعویض ال سی دی، تعمیر و تعویض باتری، تعمیرات برد موبایل، تعویض خازن های آسیب دیده، تعمیر آی سی تغذیه، تعمیر ویبره، رفع مشکلات آنتن دهی، تعمیر قاب، تعمیر و تعویض میکروفن و اسپیکر، تعمیرات تاچ، تعویض گلس موبایل، رفع مشکلات نرم افزاری، بروز رسانی برنامه ها، فلش نرم افزاری، ویروس کشی، تعمیر و تعویض فیس آیدی و ... بخشی از خدمات تعمیر آیفون 13 هستند که همگی دارای گارانتی معتبر زودکمک هستند.

تعمیر و تعویض پورت شارژ آیفون 13

یکی از اقداماتی که برای تعمیر آیفون 13 انجام می شود، ترمیم و در صورت نیاز، تعویض سوکت شارژ اپل است. بدین منظور، باید اول گرد و خاک و آلودگی های موجود در سوکت یا پورت شارژ را از بین برد. دقت کنید که این بخش، باید با استفاده از ابزار مخصوص تمیز شود تا آسیب نبیند. اگر پین ها کوتاه شده باشند، تکنسین تعمیر آیفون، آنها را با استفاده از انبردست بالا کشیده و آنها را به حالت اولیه باز می گرداند. ترمیم و اصلاح وضعیت کابل های میکرو usb کانکتور هم به رفع مشکل کمک خواهد کرد. چنانچه سوکت با این اقدامات ترمیم نشود، همکاران ما اقدام به تعویض پورت شارژ آیفون 13، البته با نمونه اورجینال می کنند.

 

تعمیر و تعویض پورت شارژ آیفون 13

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر و تعویض باتری گوشی آیفون 13

خالی شدن سریع باتری، شارژ نشدن یا دیر شارژ شدن گوشی و مشکلاتی از این دست، معمولا ناشی از خرابی باتری هستند. در چنین شرایطی، به خصوص زمانی که باتری ورم کرده و بدنه پشتی گوشی دارای برآمدگی است، نیاز به تعمیر و تعویض باتری آیفون 13 است. معمولا در بیشتر موارد، امکان تعمیر باتری آیفون 13و دیگر مدل ها وجود ندارد. به ویژه اگر بادکردگی باتری محسوس باشد، باید در اولین فرصت این قطعه را تعویض کرد. تکنسین های تعمیر آیفون 13، تنها از باتری اورجینال برای این گوشی استفاده می کنند تا ضمن برخورداری از کیفیت بالا، بهترین عملکرد را داشته باشد.

 

تعمیر و تعویض باتری گوشی آیفون 13

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر برد موبایل اپل آیفون 13  

برد در گوشی های هوشمند، یک قطعه کلیدی است که خرابی آن، عملکرد تمامی اجزا را مختل می کند. این قطعه با تمامی اجزای موبایل در ارتباط است و اگر درست کار نکند، مشکلات بسیاری را در دستگاه ایجاد می کند. برای تعمیر برد موبایل اپل آیفون 13،  اجزای آن شامل مقاومت، خازن، سیم پیچ، دیود و ترانزیستور تعویض می شوند. اگر آب وارد گوشی شده و یا به هر دلیل دیگری برد سوخته باشد، تعویض این بخش ها بی فایده بوده و هیچ راهی جز تعویض برد آیفون 13 وجود نخواهد داشت. در این صورت، تکنسین تعمیرات آیفون 13 گوشی را باز کرده و ضمن جداسازی تمامی کانکتورها، برد آسیب دیده را با نمونه جدید جایگزین می کنند.

 

تعمیر برد موبایل اپل آیفون 13  

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعویض صفحه نمایش iphone 13

اگر آیفون 13 شما اخیرا مشکلاتی مثل سایه زدن، از کار افتادن تاچ، ایجاد هاله های رنگی روی نمایشگر، سو سو زدن نمایشگر و... دارد، باید به فکر تعمیر یا حتی تعویض نمایشگر آن باشید. البته اگر گوشی شما دچار آبخوردگی شده و یا نمایشگر آن بر اثر ضربه بشکند، باید ال سی دی را تعویض کنید. کارشناسان تعمیر آیفون 13 تلاش می کنند که صفحه نمایش را ترمیم کنند. اما معمولا راهی جز تعویض صفحه نمایش iphone 13، آن هم با هزینه ای قابل توجه وجود ندارد.

 

تعویض صفحه نمایش iphone 13

 

نظر خود را بنویسید