تعویض تاچ و ال سی دی هواوی y5 lite، یکی از اتفاقاتی است که کاربران همه گوشی ها و این مدل هواوی، ترجیح می دهند هیچ وقت تجربه نکنند. چون علاوه بر از دست رفتن کارایی گوشی موبایل، هزینه تعمیر این قطعه بسیار زیاد است. در بسیاری از مواقع، در صورتی که صفحه نمایش این مدل گوشی دچار آسیب یا اشکال شود، تنها راه درست کردن آن، تعویض ال سی دی گوشی Huawei Y5 II است. به همین دلیل، ما در این مطلب مشکلاتی را که منجر به تعویض ال سی دی هواوی y5 lite می شوند شرح داده ایم و روش های برطرف کردن آنها را معرفی کرده ایم.

ثبت درخواست تعویض ال سی دی هواوی y5 lite

برای تعویض ال سی دی هواوی y5 lite به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعویض ال سی دی هواوی y5 lite را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل موبایل هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، ال سی دی هواوی y5 lite خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعویض ال سی دی هواوی y5 lite

تعویض تاچ و ال سی دی y5 lite

در صورتی که تاچ و ال سی دی گوشی  HUAWEI Y5 LITE، دچار ایراد و اشکال شوند در کارکرد دستگاه تاثیر می گذارند. در برخی موارد، می توان با انجام تعمیرات، اشکلات این قطعات را برطرف کرد، ولی در برخی مواقع، تنها تعویض تاچ و ال سی دی می تواند دستگاه را به عملکرد سابق خود برگرداند. ما در این مقاله به شرح رایج ترین دلایل آسیب رسیدن به تاچ و ال سی دی y5 lite، غیر ضروری بودن تعویض تاچ و ال سی دی y5  lite و ضروری بودن تعویض تاچ و ال سی دی گوشی HUAWEI Y5 LITE می پردازیم که در ادامه، آنها را می خوانید.

 

تعویض ال سی دی هواوی y5 lite

تعویض تاچ و ال سی دی هواوی y5 lite، یکی از اتفاقاتی است که کاربران همه گوشی ها و این مدل هواوی، ترجیح می دهند هیچ وقت تجربه نکنند.

رایج ترین دلایل آسیب رسیدن به تاچ و ال سی دی y5 lite کدام ها هستند؟

عملکرد تعویض تاچ و ال سی دی y5 lite ، ممکن است به دلایل نرم افزاری و سخت افزاری مختلفی دچار مشکل شود. مشکلات سخت افزاری، می تواند باعث بروز ایراد هایی در ال سی دی شود. همچنین آب خوردگی و رطوبت ال سی دی و شکستگی آن در اثر ضربه نیز از موارد اصلی آسیب به گوشی هستند که در بیشتر مواقع، منجر به تعویض تاچ و ال سی دی y5 lite می شوند.

 

 

به دنبال این آسیب ها، علائمی مانند سیاه شدن یا رنگی شدن تمام یا بخشی از نمایشگر گوشی، ایجاد خطوط و لکه هایی روی نمایشگر و مشکلاتی در دریافت و نمایش تصاویر و محتواها به وجود می آید. همچنین ممکن است کاربر با مشکل پرش و لرزش تصویر در گوشی خود مواجه شود یا به طور ناگهانی کل نمایشگر به رنگ سیاه در آید و هیچ تصویری نمایش داده نشود. البته گاهی ممکن است تصویر صفحه نمایش گوشی مشکلی نداشته باشد، اما تاچ آن کار نکند و عملکردی نداشته باشد. همه این علائم نشان می دهند که شما باید برای برطرف کردن این ایرادها، اقدام کنید و می توانید مشکلات را با سپردن آن به یک متخصص تعمیر موبایل یا یک مرکز تعمیر معتبر، حل کنید. اما در برخی از این موارد، تعمیرکار برای رفع مشکل ال سی دی، چاره ای جز تعویض تاچ و ال سی دی y5 lite  ندارد.

 

رایج ترین دلایل آسیب رسیدن به تاچ و ال سی دی y5 lite کدام ها هستند؟

 


راهی جز تعویض تاچ و ال سی دی y5 lite وجود ندارد؟

تعمیر یا تعویض تاچ و ال سی دی y5 lite باید توسط یک تکنسین متخصص بررسی شود. چون تعمیرکاران، در مواردی می توانند با تعمیر یا تعویض بعضی از قطعات داخلی، ایراد را برطرف کنند و نیازی به تعویض تاچ و ال سی دی گوشی HUAWEI Y5 LITE وجود ندارد. شرایطی مانند موارد زیر:

آسیب دیدن گلس

در صورتی که فقط گلس گوشی در اثر ضربه یا سقوط از ارتفاع، بشکند و آسیب ببیند و تاچ دستگاه سالم باشد، نیازی به تعویض تاچ و ال سی دی y5 lite نیست. چون در این مورد، اگر تاچ دستگاه سالم باشد و مشکلی در نمایش تصویر وجود نداشته باشد، تنها بخش آسیب دیده گوشی، گلس آن است که با تعویض این قطعه، می توانید مشکل را برطرف کنید. ضمن اینکه، در صورت آسیب دیدن گلس گوشی، هزینه و خسارت بسیار کم تر هستند.

مشکل تاچ گوشی

 در مواقعی که ایراد و مشکل ایجاد شده در نمایشگر گوشی، به کارکرد تاچ آن مربوط است و نمایش تصویر مشکلی ندارد، با تعویض تاچ و ال سی دی y5 lite ، همه مشکلات برطرف می شوند.

مشکلات نرم افزاری

 معمولا با انجام برخی تنظیمات و تعمیرات نرم افزاری، مشکلات نرم افزاری گوشی برطرف می شوند و نیازی به تعویض تاچ و ال سی دی y5 lite نیست.

تعویض قطعات جانبی

مشکلات قطعاتی مانند فلت پاره شده، آی سی سوخته و موارد دیگر، با تعویض و راهکارهایی دیگر برطرف می شوند و نیازی به تعویض تاچ و ال سی دی y5 lite لازم نیست.

 

 


کدام آسیب ها منجر به تعویض تاچ و ال سی دی گوشی  HUAWEI Y5 LITEمی شوند؟

بعضی اوقات، گوشی طوری آسیب می بیند که امکان تعمیر گوشی وجود ندارد و تعویض تاچ و ال سی دی  y5 lite، باید به صورت کامل انجام شود. معمولا بسته به نظر تعمیرکار، در موارد زیر، تعویض تاچ و ال سی دی y5 lite ضرورت دارد:

  1. زمانی که نمایشگر گوشی شکسته است و دچار آسیبی جدی شده است.
  2. زمانی که نمایشگر تصویر ندارد و سیاه است. در این حالت، ال سی دی کاملا سوخته و نیاز به تعویض دارد.
  3. آب خوردگی ال سی دی منجر به تعویض تاچ و ال سی دی y5 lite   می شود.
  4. در مواقعی که آسیب های گوشی با تعمیر آن حل نمی شود، مانند زمانی که بخشی از تصویر رنگی شده یا روی صفحه خط ها و لکه هایی مشاهده می شود. در این شرایط، تنها تعویض تاچ و ال سی دی y5 lite می تواند مشکل صفحه نمایش دستگاه را حل کند.

 

کدام آسیب ها منجر به تعویض تاچ و ال سی دی گوشی  HUAWEI Y5 LITEمی شوند؟

 

نظر خود را بنویسید