تعمیر گوشی هواوی P6، در شرایطی که این گوشی دچار مشکلات جدی در عملکرد شود و کاربر را دچار دردسر کند، ضرورت پیدا می کند. مخصوصا گوشی هواوی P6 که یکی از گوشی های تقریبا قدیمی برند هواوی محسوب می شود. این برند چینی، تلاش کرده است در مدل های جدیدتر خود، بسیاری از مشکلات را حل کند. اما به هر حال بسیاری از گوشی های قدیمی هواوی و همچنین، مدل P6 دچار مشکلاتی هستند که گاهی کاربر را مجبور به تعمیر گوشی هواوی P6 خود می کنند. اما در هر صورت، اگر این مدل از گوشی هواوی شما دچار مشکل شد، قبل از اقدام برای تعمیرات گوشی موبایل Huawei P6 ، باید دلیل بروز مشکل را در آن شناسایی کنید.

ثبت درخواست تعمیر گوشی هواوی P6

برای تعمیر گوشی هواوی P6 به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر گوشی هواوی P6ی را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، گوشی هواوی P6 خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

مشکلات رایج و تعمیر گوشی هواوی P6

گوشی هواوی P6 با توجه به اینکه ساخت سال 2013 است و یکی از گوشی های نسبتا قدیمی برند هواوی است، اما یکی از بهترین گوشی های ساخته شده توسط این شرکت به شمار می رود. با این حال این گوشی نیز ممکن است بنا به دلایلی، به تعمیر گوشی هواوی P6 نیاز پیدا کند. از مشکلات رایج این گوشی که منجر به تعمیرات گوشی موبایل Huawei P6 می شوند، می توان به باز نشدن یا از کار افتادن دوربین گوشی هواوی P6، کار نکردن یا از کار افتادن تاچ گوشی هواوی P6، دریافت نکردن پیام در گوشی های هواوی P6، مشکل وای فای و دلیل متصل نشدن به وای فای گوشی هواوی P6، ریبوت کردن گوشی و خالی شدن ناگهانی باتری گوشی هواوی P6 می توان اشاره کرد که درباره آنها می خوانید.

 

 تعمیر گوشی هواوی P6

تعمیر گوشی هواوی P6، در شرایطی که این گوشی دچار مشکلات جدی در عملکرد شود و کاربر را دچار دردسر کند، ضرورت پیدا می کند.

باز نشدن یا از کار افتادن دوربین گوشی هواوی P6

مشکلات مربوط به دوربین گوشی های هواوی P6، در بین کاربران یکی از رایج ترین موارد تعمیر گوشی هواوی P6 است. اگر نمی توانید با دوربین گوشی خود عکس بگیرید یا اگر با هر بار باز کردن این گوشی، گوشی شما هنگ می کند و متوقف می شود، احتمالا ظرفیت حافظه گوشی شما پر شده است و جای خالی در آن وجود ندارد. هنگام بروز این اتفاق، ابتدا باید عکس ها و فایل های دیگر را از حافظه گوشی خود پاک کنید یا عکس های جدید خود را در کارت حافظه گوشی ذخیره کنید.

 

 

برای برطرف کردن این ایراد، کافی است وارد بخش دوربین شوید و به قسمت تنظیمات آن بروید. در لیست کشویی بالای صفحه، گزینه Others را بزنید، سپس به قسمت Preferred save location بروید و گزینه SD Card را بزنید. بعد از انجام این کارها، به صفحه ی Home گوشی خود باز گردید و گوشی خود را ریبوت کنید. برای ریبوت کردن گوشی P6 کافی است خود گوشی را خاموش کنید، باتری آن را در بیاورید و دوباره سر جای خود قرار دهید. سپس دوباره گوشی را ریستارت کنید. این مورد از تعمیر گوشی هواوی P6، به این صورت، انجام می شود.

 

باز نشدن یا از کار افتادن دوربین گوشی هواوی P6

 

کار نکردن یا از کار افتادن تاچ گوشی هواوی P6

یکی دیگر از موارد تعمیر گوشی هواوی P6، موقعی است که تاچ این گوشی به صورت ناگهانی از کار می افتد، مخصوصا زمانی که با گوشی خود کار دارید. البته این مشکل، تازه ابتدای زنجیره مشکلات بیشتر دیگری است، چون زمانی که تاچ گوشی هواوی کار نکند، عملا دسترسی به تمامی ویژگی ها و قابلیت های آن غیر ممکن است. در صورت بروز این مشکل، کافی است دکمه Power یا خاموش و روشن را به مدت حداقل 13 ثانیه نگه دارید و آن را ریستارت کنید. اگر با این کار مشکل گوشی شما حل نشد، باتری آن را در بیاورید و چند ثانیه صبر کنید. سپس باتری را در جایش قرار دهید و گوشی را دوباره ریستارت کنید.

 

کار نکردن یا از کار افتادن تاچ گوشی هواوی P6

 

مشکل وای فای و دلیل متصل نشدن به وای فای گوشی هواوی P6

متصل نشدن به وای فای یا دیر وصل شدن آن، در بیشتر گوشی های هوآوی مشاهده می شود. این مشکل اغلب چندین بار برای گوشی های هواوی اتفاق می افتد، اما برای برطرف کردن این مشکل و تعمیر گوشی هواوی P6، ابتدا باید بررسی کنید که حالت هواپیمای گوشی روشن نباشد. همچنین، زمانی که پسورد را اشتباه وارد کنید با پیام Authentication Failed یا تایید اعتبار ناموفق، مواجه می شوید. بنابراین پسورد را مجددا چک کنید و اگر درست بود، وای فای و Mobile data را خاموش کنید و حالت هواپیما را روشن کنید. زمانی که این حالت فعال است، وای فای را مجددا روشن کنید و به شبکه وای فای وصل شوید. در این حالت باید وای فای گوشی P6 شما وصل شود. در غیر این صورت برای این مورد از تعمیرات گوشی موبایل Huawei P6، باید از یک تعمیرکار متخصص تعمیر موبایل کمک بگیرید.

 

مشکل وای فای و دلیل متصل نشدن به وای فای گوشی هواوی P6

 

دریافت نکردن پیام در گوشی های هواوی

دریافت نکردن پیام ها، یکی از آزار دهنده ترین مشکلاتی است که برای گوشی P6 ممکن است اتفاق بیفتد. برای حل این مشکل و تعمیر گوشی هواوی P6، ابتدا حافظه گوشی را بررسی کنید که پر نباشد. سپس گوشی را ریبوت کنید. اگر با ریبوت کردن گوشی، مشکل حل نشد، آن را ریست کنید. برای ریست کردن گوشی، ابتدا آن را خاموش کنید و سپس دکمه ولوم زیاد صدا را با دکمه Power به مدت 10 ثانیه نگه دارید. پ

 

 

س از ظاهر شدن آرم هواوی، دکمه ها را رها کنید. از دکمه ولوم کم صدا، برای انتخاب گزینه ی Wipe data/factory reset استفاده کنید. از دکمه Power نیز برای انتخاب کردن آن استفاده کنید. با این کار داده های گوشی شما پاک خواهند شد و زمانی که Cache Partition گوشی پاک شد، گزینه Reboot system now را بزنید. با این کار مشکل عدم دریافت پیام گوشی شما حل خواهد شد. البته قبل از انجام این کار، اگر اطلاعات مهمی دارید، به جایی دیگر منتقل کنید، چون با انجام این فرایند، تمام اطلاعات آن پاک می شوند.

 

دریافت نکردن پیام در گوشی های هواوی

 

علت خالی شدن ناگهانی باتری گوشی هواوی

شرکت هواوی از باتری هایی با قابلیت شارژ سریع در گوشی های خود استفاده می کند که جدیدترین تکنولوژی در باتری ها است. اگر چه هنوز معلوم نیست باتری گوشی هواوی تا چه حد کارایی بهتری خواهد داشت ولی کاربران گوشی های قدیمی تر مانند گوشی P6، از مشکلات باتری آنها گله مند هستند. برای حل این مشکل و تعمیر گوشی هواوی P6، باید این کارها را انجام دهید:

-  مطمئن شوید تمامی گزینه های اصلی اتصال شبکه گوشی شما خاموش باشند، مخصوصا زمانی که با آن کار ندارید. برای این کار صفحه ی گوشی را به سمت پایین بکشید و روی آیکون Setting کلیک کنید. در قسمت All، همه اتصالات روشن شبکه را خاموش کنید.

-  نور صفحه نمایش گوشی هواوی خود را کم کنید. برای این کار، وارد تنظیمات گوشی شوید و از قسمت General گزینه Brightness را بزنید. در این قسمت می توانید نور صفحه گوشی را روی حالت اتوماتیک یا دستی تنظیم کنید.

-  در این مرحله از تعمیر گوشی هواوی P6، تمامی اپلیکیشن های فعال را ببندید چون آنها شارژ باتری را کم می کنند. آیکون Application را در صفحه اصلی گوشی خود را انتخاب کنید، سپس یکی از اپلیکیشن های فعال را انتخاب کنید و آن را نگه دارید تا لیستی از گزینه ;های مختلف نمایش داده شود. پس از انتخاب گزینه App info از این لیست، گزینه Force Stop و نهایتا Ok را بزنید تا آن اپلیکیشن بسته شود.

 

علت خالی شدن ناگهانی باتری گوشی هواوی

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران