R _

تعمیرات هارد

تعمیرات هارد با رعایت تمامی حساسیت ها و ظرافت های نرم افزاری و سخت افزاری، به شکل تخصصی در زودکمک انجام می شود. همکاران ما تمام توان فنی و تخصصی خود را به کار بسته اند تا انواع هاردهای اینترنال و اکسترنال را مطابق با آخرین استانداردهای این حوزه عیب یابی و تعمیر کنند. استفاده از دستگاه ها و تجهیزات به روز و پیشرفته در کارگاه های تعمیر هارد، موجب شده که دست تعمیرکاران برای استفاده از نوین ترین متدهای تعمیراتی باز باشد. لذا انواع ایرادات فیزیکی و منطقی هارد و حافظه های جانبی در این مجموعه به نحو احسن عیب یابی شده و ترمیم می گردند. اگر شما بازدید کننده گرامی برای تعمیرات هارد خود زودکمک را انتخاب کرده اید، در ادامه مقاله همراه ما باشید تا با نحوه دریافت خدمات مورد نظرتان آشنا شوید.

ثبت درخواست تعمير هارد

 

برای تعمیر هارد به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک زیر و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر هارد را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، هارد خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات هارد، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمير هارد

ثبت آنلاین سفارش تعمیر هارد

شما می توانید درخواست تعمیرات هارد را در وب سایت رسمی زودکمک ثبت کنید. ثبت آنلاین سفارش تعمیر هارد، پروسه ای بسیار ساده و سریع است تا به راحتی خدمات مورد نظرتان را از جامع ترین سامانه تعمیراتی کشور دریافت کنید. بعد از ورود به سایت زودکمک، لینک ثبت درخواست تعمیرات را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. در مرحله بعدی، کافی است مدل هارد و برند آن را در فیلدهای ایجاد شده انتخاب نمایید. همچنین می توانید مواردی همچون مشکلات هارد و ... را در بخش توضیحات تایپ کرده و در نهایت، گزینه ثبت را انتخاب کنید. در اسرع وقت، همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را جهت ارائه خدمات  انجام می دهند.

عیب یابی و تعمیرات هارد دیسک

تعمیرات هارد در مجموعه تخصصی زودکمک، بر پایه عیب یابی انجام می شود. به این معنی که تکنسین اول هارد را عیب یابی می کند تا بداند مشکل دقیقا چیست و از کدام بخش نشأت می گیرد. برای هریک از آسیب های فیزیکالی و منطقی، راهکار متفاوتی وجود دارد. گاهی باید اجزای هارد را تعویض کرد و گاهی هم نیاز به انجام اقداماتی همچون فرمت کردن اطلاعات یا ریکاوری است. تعمیرکار با توجه به نتیجه عیب یابی، روش تعمیر هارد را انتخاب کرده و در همان مسیر پیش می رود. البته عیب یابی هارد گاهی نیاز به استفاده از ابزار و برنامه های ویژه دارد. تیم مجرب زودکمک فرایند عیب یابی و تعمیرات هارد دیسک را با تجهیزات جدید و برنامه های مدرن و پیشرفته انجام می دهند تا مشتری بتواند مجددا از هارد استفاده کند.

 

 

تعمیر هارد

 

تعمیرات هارد اینترنال

منظور از تعمیرات هارد اینترنال، ترمیم انواع هارد دیسک ها و SSDهایی است که در لپ تاپ، کامپیوتر، کنسول بازی و ... تعبیه شده است. برای تعمیر هارد اینترنال نیاز به باز کردن دستگاه است و این مرحله در زودکمک با دقت بسیار بالا انجام می شود. تکنسین های ما برای باز کردن دستگاه از پیشرفته ترین ابزار استفاده می کنند تا دستگاه و اجزای مختلف آن آسیب نبینند. در تعمیر هارد اینترنال دقت می شود که ایراد از بخش های دیگر دستگاه نباشد. همچنین در صورت نیاز، این قطعه با یک هارد جدید جایگزین شده و فرایند بازیابی اطلاعات هم انجام می شود. زودکمک کنار شماست تا دستگاه الکترونیکی و اطلاعات شما کمترین آسیب را از خرابی هارد ببینند.


تعمیر هارد اکسترنال

تعمیرات هارد در مجموعه زودکمک، تنها محدود به یک مدل نیست. تعمیر هارد اکسترنال هم در این مرکز با همان کیفیت تعمیرات هارد اینترنال انجام می شود. تفاوتی ندارد که هارد شما 500 گیگابایتی باشد یا 1 یا 2 ترابایت ظرفیت ذخیره سازی داشته باشد. در هر صورت کارشناسان زودکمک آن را عیب یابی کرده و به نحوه احسن تعمیر می کنند. کندی هارد، عدم شناسایی ( دیتکت نشدن هارد )، ویروسی شدن، حذف پارتیشن، کم شدن ظرفیت، خوانده نشدن اطلاعات، فرمت شدن و تمامی ایرادات عملکردی هارد اکسترنال در واحدهای تخصصی زودکمک و توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیر هارد، عیب یابی شده و برطرف می گردند.

 

 

تعمیرات هارد دیسک

 

هزینه ی تعمیر هارد

برای اطلاع از هزینه تعمیرات هارد در زودکمک، باید تا پایان فرایند عیب یابی صبر کنید.  نمی توان پیش از بررسی و عیب یابی هارد و شناخت اجزا و بخش های آسیب دیده، نظری در مورد قیمت و هزینه تعمیر این محصول داد. تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات، من جمله هارد دیسک های اینترنال و اکسترنال، آسیب دیدگی های مختلفی دارند. بسته به این که کدام بخش و تا چه حد آسیب دیده باشد، روند تعمیرات متفاوت است و در نتیجه، هزینه هم یکسان نیست.

اگر مسئله با یک سری اقدامات اصلاحی سطحی برطرف شود، معمولا نباید مبلغ بالایی پرداخت کنید. اما اگر مثلا نیاز به تعویض هد باشد، هزینه تعمیرات هارد بیشتر خواهد بود. به هر ترتیب پس از عیب یابی اولیه، قیمت حدودی تعمیر هارد به شما اعلام می شود؛ پس از عیب یابی دقیق کارشناسان با شما تماس گرفته و هزینه ی دقیق تعمیر هارد را  به شما اعلام خواهند کرد.

دسته کالای خود را انتخاب کنید