R _

تعمیر پرینتر اچ پی

تعمیر پرینتر اچ پی، گاهی به شارژ کارتریج و پاکسازی قطعات مربوط می شود و گاهی هم نیاز به ترمیم و تعویض قطعات داخلی دستگاه دارد. زودکمک برای انجام دادن تمامی این اقدامات به شکل حرفه ای در خدمت شماست. برای دریافت خدمات تعمیر پرینتر اچ پی (شارژ و تعویض کارتریج، پاکسازی قطعات و ترمیم و تعویض آنها) کافی است از طریق سامانه جامع زودکمک اقدام کنید. به این ترتیب می توانید اطمینان داشته باشید که چاپگرتان ترمیم شده و در صورت نیاز به تعویض هریک از اجزا، تنها از نمونه اورجینال در آن استفاده می شود. برای آشنایی با روند تعمیر پرینتر اچ پی در سامانه زودکمک، از شما دعوت می کنیم به ادامه مقاله توجه کنید.

ثبت درخواست تعمیر پرینتر اچ پی

 

برای تعمیر پرینتر اچ پی به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر پرینتر اچ پی را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل ماشین های اداری هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، پرینتر اچ پی خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات ماشین های اداری، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمیر پرینتر اچ پی

 

یکی از مزایای زودکمک این است که می توانید درخواست تعمیرات پرینتر اچ پی در محل را از طریق آن ثبت نمایید. در این بخش کافی است روی گزینه ثبت درخواست تعمیر پرینتر اچ پی کلیک کرده و فیلدهای مربوط به دسته بندی و ... را پر کنید. اگر نیاز به توضیح خاصی است، آن را در بخش شرح درخواست وارد نمایید. پس از وارد کردن مشخصات، تیم تعمیر پرینتر اچ پی با شما تماس گرفته و در اولین فرصت، به آدرسی که ارائه داده اید مراجعه می کنند. به این ترتیب لازم نیست که برای عیب یابی و تعمیر پرینتر خود از منزل یا محل کارتان خارج شده و درگیر دردسرهای جابجایی و انتقال دستگاه شوید.

 

تعمیر پرینتر اچ پی

 


خدمات تعمیر پرینتر hp

اقداماتی همچون بررسی و عیب یابی دستگاه، تعمیر و تعویض فیوزینگ، تعویض و پاکسازی درام، شارژ کارتریج، تعویض کارتریج آسیب دیده، تعمیر کاغذ کش، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، ترمیم مین برد، ترمیم و تعویض دکمه های آسیب دیده، تعویض مواد مصرفی، تعویض کابل ها و اتصالات معیوب و اقداماتی از این دست، بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر پرینتر اچ پی به شمار می روند. ارائه ضمانت نامه معتبر  همراه با این خدمات، نشان دهنده اصل بودن قطعات مورد استفاده است.


تعمیر مین برد چاپگر اچ پی

مین برد یا برد اصلی به عنوان یکی از مهم ترین بخش های پرینتر، وظیفه پردازش تمامی عملیات انجام شده را بر عهده دارد. درواقع این مین برد است که تعیین می کند اطلاعات وارد شده به پرینتر، به چه شکلی روی برگه چاپ شوند. برای تعمیر مین برد چاپگر اچ پی و دیگر برندها معمولا اول اجزای این قطعه بررسی و تعویض می شوند. گاهی هم برد سوخته و تیم تعمیرات پرینتر اچ پی راهی جز تعویض آن ندارند. البته اولویت تیم تعمیر پرینتر اچ پی در زودکمک، ترمیم مین برد است و در پایان تمامی روش ها و اقدامات موثر، اقدام به تعویض این قطعه می کنند.


تعمیر و تعویض فیوزینگ پرینتر اچ پی

یکی از قطعات مهم پرینتر، فیوزینگ است که خرابی آن باعث کاهش شدید کیفیت چاپ می شود. این قطعه که با عنوان هیتر هم شناخته می شود، عملکرد مهمی در پرینتر دارد و بر کیفیت چاپ تاثیر مستقیم می گذارد. بیشتر مدل های چاپگر به گونه ای طراحی شده اند که خرابی قطعاتی همچون فیوزینگ را در قالب کدها و ارورهای ویژه ای به اطلاع کاربران می رسانند؛ بنابراین شما می توانید با توجه به این علائم، در زمان مناسب اقدام به تعمیر و تعویض فیوزینگ پرینتر اچ پی کنید. گاهی از کار افتادن فیوزینگ یا درست کار نکردن آن، باعث ایجاد خطوطی روی برگه می شود و گاهی هم کیفیت چاپ را، معمولا بعد از شارژ کارتریج، به شدت کاهش می دهد. بهتر است در صورت مشاهده هریک از نشانه های ذکر شده، با واحد تخصصی تعمیر پرینتر اچ پی در زودکمک تماس بگیرید.


شارژ کارتریج پرینتر hp

یکی از اصلی ترین اقداماتی که برای تعمیر پرینتر hp و دیگر برندها انجام می شود، شارژ کارتریج است. اگر حجم مواد مصرفی داخل کارتریج از حد مشخصی کمتر شود، هم کیفیت چاپ افت می کند و هم ممکن است دیگر قطعات آسیب ببینند. ممکن است خودتان بتوانید مراحل شارژ کارتریج پرینتر اچ پی را انجام دهید. اما بهتر است برای نتیجه گیری بهتر و جلوگیری از آسیب دیدگی اجزای دستگاه، این کار را به تکنسین های تعمیرات پرینتر محول کنید.


میزان تعمیر پذیری پرینترهای اچ پی چقدر است؟

نمی توان پاسخ دقیقی به این سوال داد. این که شانس تعمیر پرینتر اچ پی چقدر است، هم به مهارت تعمیرکار بستگی دارد و هم به یک عامل دیگر که با عنوان تعمیرپذیری شناخته می شود. میزان تعمیرپذیری پرینترهای اچ پی در حالت کلی، متوسط است. ساختار و نوع چینش و نصب قطعات در مدل های مختلف این دستگاه ها به گونه ای است که معمولا تکنسین ها مشکل خاصی برای ترمیم یا تعویض آنها ندارد. با این حال ممکن است نمونه اورجینال برخی از این قطعات، به راحتی پیدا نشود و از این نظر کمی با مشکل مواجه شوید. زودکمک ضمن توجه به میزان تعمیرپذیری چاپگرهای این برند، نهایت تلاش خود را می کنند تا تمامی اجزای آسیب دیده این دستگاه ها را ترمیم کرده و شرایط را برای استفاده مجدد شما از پرینتر فراهم سازند.

دسته کالای خود را انتخاب کنید