در ادامه این مقاله، شما را با جزئیاتی در مورد تعمیر کولر گازی جنرال مکس، هزینه این کار و مشکلات کولرهای این برند آشنا می کنیم. البته تعمیر کولر گازی کاری نیست که شما به عنوان یک کاربر، قادر به انجام دادن آن باشید. برای این کار باید از ابزار مخصوصی استفاده شود و البته نیاز به مهارت و تخصص ویژه ای است. اما اگر اطلاعاتی در مورد ایرادات رایج این دستگاه و نحوه برطرف کردن آنها داشته باشید، راحت تر کولر را عیب یابی  کرده و به موقع، اقدامات تعمیراتی مورد نیاز را انجام می دهید. زودکمک، به عنوان بزرگ ترین و جامع ترین سامانه تعمیراتی کشور، در کنار شماست تا تخصصی ترین خدمات تعمیر کولر گازی جنرال مکس را در کوتاه ترین زمان به شما ارائه دهد.

ثبت درخواست تعمیر کولر گازی جنرال مکس

برای تعمیر کولر گازی جنرال مکس به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر کولر گازی جنرال مکس  را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، کولر گازی جنرال مکس خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات کولر گازی، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

هزینه تعمیر کولر گازی جنرال مکس

برای این که تعمیرکار بداند قیمت تعمیرات کولر گازی یا اسپلیت چقدر است، باید اول قطعات آسیب دیده آن را شناسایی کرده و میزان خسارت را برآورد نماید. مثلا اگر کولر تنها به شارژ گاز نیاز داشته باشد، شما باید هزینه مواد و روند انجام کار را بپردازید. تمیز کردن قطعاتی همچون فیلتر و ... هم هزینه بالایی ندارد. اگر قطعاتی مثل کمپرسور، کندانسور، فن، برد و ... معیوب شده باشند، باید شدت خرابی آنها را مشخص کرد. در صورت نیاز به تعویض چنین قطعاتی، هزینه تعمیر کولر گازی جنرال مکس بالاست و شامل قیمت قطعه یا قطعات جدید هم می شود.

 

تعمیر کولر گازی جنرال مکس

در صورت نیاز به تعویض چنین قطعاتی، هزینه تعمیر کولر گازی جنرال مکس بالاتر میرود.

ثبت درخواست تعمیرات کولر گازی جنرال مکس

اگر کولر گازی شما درست کار نمی کند، می توانید درخواست تعمیرات تخصصی آن را در سامانه جامع زودکمک ثبت کنید تا در اولین فرصت، خدمات تعمیراتی را با بهترین کیفیت دریافت نمایید. کافی است روی لینک ثبت درخواست تعمیر کولر گاز جنرال مکس کلیک کرده و فیلدهای مربوط به مدل، اسم و دسته را پر کنید. سپس در بخش شرح درخواست، هرگونه توضیحات لازم را اضافه کرده و دکمه ثبت را بزنید. پس از وارد کردن شماره تماس، همکاران ما با شما تماس می گیرند و هماهنگی های لازم را انجام می دهند.

 

 


خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی جنرال مکس

اقداماتی همچون تعمیر و تعویض کمپرسور، تعمیر برد، تعمیر تخصصی سنسور، تعمیرات کندانسور، ترمیم مدارهای معیوب، تعمیر ترموستات، تعمیر و تعویض فن، تعویض خازن های آسیب دیده، رفع ارورهای کولر، ترمیم پنل های داخلی و خارجی، تعمیر دکمه ها و بدنه، ترمیم مشکلات عملکردی، تعمیرات در محل و ... مهم ترین خدمات تعمیر کولر گازی جنرال مکس هستند. زودکمک، در مقابل این سرویس ها به شما ضمانت نامه معتبر ارائه می دهد. بنابراین می توانید ضمن اطمینان از اصل بودن قطعات مورد استفاده، هرگونه ایراد یا مشکل احتمالی را در مدت زمان تعیین شده، پیگیری نمایید.

 

خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی جنرال مکس

 

تعمیر و تعویض کمپرسور کولر گازی جنرال مکس

اگر خنکای کولر گازی شما به شکل غیر عادی کاهش پیدا کرده است، احتمالا کمپرسور آن معیوب شده و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. کمپرسور، به نوعی شاخص عملکرد کولر است و خرابی آن، مشکلات زیادی را در عملکرد کلی این دستگاه ایجاد می کند. تلاش تیم تعمیرات کولر گازی جنرال مکس، تعمیر موتور یا همان کمپرسور است. اما اگر این قطعه قابل تعمیر نباشد، باید اقدام به تعویض کمپرسور کرد. دقت کنید که با توجه به قیمت بالای موتورهای اورجینال، باید مبلغ قابل توجهی بابت جایگزین کردن کمپرسور پرداخت کنید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر فن کولر گازی جنرال مکس

فن هم یکی از قطعات کولر گازی است که در صورت آسیب دیدگی، مشکلات زیادی را در عملکرد این دستگاه ایجاد می کند. خرابی فن یا سوختن این قطعه هم روی چرخه خنک سازی کولر تاثیر می گذارد و هم ممکن است موجب خاموش شدن ناگهانی این دستگاه شود. از طرفی اگر کولر شما عملیات پرتاب باد خنک را به درستی انجام نمی دهد، با درصد بالایی ممکن است فن آن ناقص کار کند. در این شرایط تکنسین های تعمیر کولر گازی جنرال مکس، فن را بررسی کرده و در صورت نیاز، آن را تعمیر یا تعویض می کنند.

 

تعمیر فن کولر گازی جنرال مکس

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیرات کولر گازی جنرال مکس در محل 

تعمیر کولر گازی جنرال مکس در محل، کیفیت تعمیرات را افزایش داده و شما را از هزینه ها و دردسرهای جابجایی این دستگاه معاف می کند. پس از ثبت درخواست سرویس کولر گازی جنرال مکس در محل، تعمیرکار زودکمک به آدرس شما می آید. سپس دستگاه را عیب یابی کرده و اقدامات تعمیراتی لازم را با استفاده از دستگاه ها و تجهیزاتی که به همراه دارد، انجام می دهد. چنانچه نیاز به تعویض قطعات باشد، این کار در حضور شما و با استفاده از قطعه اورجینال انجام می شود. در نهایت، ایرادات کولر برطرف شده و دستگاه بدون ایراد، به شما تحویل داده می شود.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شارژ گاز کولر گازی جنرال مکس

گاهی برای تعمیر کولر گازی جنرال مکس و سایر برندها، نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات نیست. برخی از مشکلات این دستگاه تنها با شارژ کردن گاز برطرف می شوند. یعنی مشکلی که در عملکرد کولر ایجاد شده، مربوط به قطعات داخلی نیست و ناشی از تمام شدن یا کاهش حجم گاز فریون است. مثلا کاهش سرما، در بیشتر موارد ناشی از کاهش حجم گاز بوده و ارتباطی با خرابی قطعات ندارد. در چنین شرایطی می توان با شارژ گاز کولر گازی جنرال مکس، مشکل را برطرف کرد. تکنسین های تعمیر کولر گازی در زودکمک، با توجه به مدل کولر گاز مصرفی، بهترین روش را برای شارژ کمپرسور انتخاب و اجرا کرده و این کار را با استفاده از مرغوب ترین متریال موجود انجام می دهند.

 

شارژ گاز کولر گازی جنرال مکس

 


تعمیرات کولر گازی جنرال مکس در تهران

اگر در هر نقطه از تهران به خدمات تعمیر کولر گازی جنرال مکس نیاز دارید، از طریق اپلیکیشن زودکمک یا وب سایت، درخواست خود را ثبت کنید. به این ترتیب، بدون نیاز به جابجا کردن دستگاه و در کوتاه ترین زمان، سرویس های مورد نظرتان را دریافت خواهید کرد. تعمیرکاران مجرب و متعهد زودکمک کنار شما هستند تا تخصصی ترین خدمات تعمیر کولر جنرال مکس را در هر نقطه از پایتخت، به شما ارائه داده و تمامی مشکلات این دستگاه را برطرف کنند.

نظر خود را بنویسید