اگر اطلاعات شما از موبایل، هارد اکسترنال، لپ تاپ یا هرنوع حافظه دیگری حذف شده است، زودکمک برای ریکاوری آنها به شکل تخصصی در کنارتان است. بازیابی اطلاعات حوزه ای بسیار مهم، حساس و تخصصی است. بروز یک اشتباه کوچک در مراحل ریکاوری حافظه های جانبی می تواند به قیمت از دست دادن محتوا و یا حتی خرابی حافظه مورد نظر تمام شود. در حالی که بسیاری تصور می کنند به راحتی می توانند از نرم افزارهای ریکاوری استفاده کنند، عملا به هارد و حافظه ها آسیب می رسانند.

دستگاه ها و تجهیزاتی هم برای بازیابی اطلاعات وجود دارند که شانس ریکاوری حجم بیشتری از اطلاعات را افزایش می دهند. زودکمک با کمک کارشناسان مجرب خود و نیز تجهیزات پیشرفته ای که فراهم کرده است، فرایند بازیابی اطلاعات را به حرفه ای ترین شکل انجام می دهد. حفظ و بازگردانی اطلاعات کاربران، اولویت اصلی همکاران ماست و با حس تعهد و مسئولیت پذیری خود، امین اطلاعات شخصی شما هستند.

ثبت سفارش آنلاین بازیابی اطلاعات

برای بازیابی اطلاعات به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست بازیابی اطلاعات را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، بازیابی اطلاعات خود را توسط مجرب ترین تکنسین های بازیابی اطلاعات، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

 

بازیابی اطلاعات انواع هارد

در زودکمک هیچ محدودیتی برای مدل هارد وجود ندارد و بازیابی اطلاعات انواع هارد در این مجموعه انجام می شود. چه هاردهای اینترنال (هارد دیسک لپ تاپ و کامپیوتر و ...) و چه هاردهای اکسترنال یا پرتابل را می توانید در بزرگ ترین سامانه تعمیرات کشور، ریکاوری کنید.

برای بازیابی اطلاعات هارد در کارگاه های زودکمک، از دستگاه های پیشرفته ای همچون pc3000 استفاده می شود و جراحی هارد در کلین روم های مخصوص انجام می گردد. اگر نیاز به استفاده از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات باشد، نمونه هایی انتخاب می شوند که بهترین قابلیت ها را داشته باشند و بتوان با آنها بیشترین حجم اطلاعات و دیتاها را ریکاوری کرد.

 

بازیابی اطلاعات

 

بازیابی اطلاعات هارد اینترنال

اگر اطلاعاتی که در لپ تاپ یا کامپیوتر ذخیره کرده اید به هر دلیلی فرمت شده اند، کافی است با زودکمک در ارتباط باشید. مهندسین  ریکاوری در این مجموعه، فرایند بازیابی اطلاعات هارد اینترنال را متناسب با نوع دستگاه و ساختار و ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری آن انجام می دهند. روند ریکاوری هارد سیستم های مک و ویندوز هم به شکل متفاوت و با در نظر گرفتن تفاوت های موجود در این دو سیستم عامل انجام می شود. زودکمک کنار شماست تا در صورت ویروسی شدن سیستم یا حذف اطلاعات به هر دلیل دیگری، با انجام درست و حرفه ای پروسه ریکاوری، امکان دسترسی به فایل های مورد نظرتان را برای شما فراهم سازد.


ریکاوری اطلاعات هارد اکسترنال

وای از روزی که محتوای ذخیره شده در هارد اکسترنال فرمت شود! حجم قابل توجهی فیلم، عکس، موسیقی و یا حتی اطلاعات و فایل های محرمانه که احتمالا نسخه دیگری هم از آنها ندارید. اما زودکمک اینحاست تا نگرانی شما را برطرف کند. اگر ریکاوری هارد اکسترنال خود را به همکاران ما سپرده اید، منتظر بازگشت فایل های خود باشید.

تیم مجرب زودکمک سالها در حوزه بازیابی اطلاعات فعالیت کرده اند و حساسیت ها و نکات کلیدی این بخش را به خوبی می شناسند. بنابراین می توانند با استفاده از تکنیک ها، ابزارها و برنامه های پیشرفته و جدید، حجم قابل توجهی از اطلاعات هارد اکسترنال شما را بازیابی کنند.

 

 


بازیابی اطلاعات هارد سوخته

بازیابی اطلاعات هارد سوخته علاوه بر مهارت در حوزه ریکاوری، به تخصص سخت افزاری و مهارت تعمیرات هارد هم نیاز دارد. البته خود هارد نمیسوزد و منظور از سوختن هارد، سوختن قطعات آن است. در این شرایط معمولا روند کپی شدن اطلاعات بسیار طولانی می شود و بعضا اطلاعات به طور کلی از دسترس خارج می شوند.

بسیار مهم است که ریکاوری هارد سوخته با دقت و مهارت انجام شده و این قطعه به درستی تعمیر شود. پس از تعمیر هارد سوخته و تعمیر یا تعویض اجزای آسیب دیده آن در کارگاه های تخصصی زودکمک، پروسه ریکاوری هم با  استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته انجام می شود. به این ترتیب می توانید ضمن دسترسی مجدد به اطلاعات خود از آنها استفاده کنید.


بازیابی اطلاعات فلش

اگر محتوای فلش مموری خود را از دست داده و یا به آن دسترسی ندارید، زودکمک مشکل را حل می کند. بازیابی اطلاعات فلش به مراتب ساده تر از ریکاوری هارد است و معمولا با نرم افزارهای این حوزه انجام می شود. البته این کار توسط تکنسین ها و مهندسین مجرب ریکاوری انجام می شود و هرگونه آسیب دیدگی فیزیکالی فلش هم عیب یابی و برطرف می گردد. ریکاوری اطلاعات فلش در زودکمک محدود به برند و مدل خاصی نیست و خدمات ما انواع فلش های برندهای مختلف را تحت پوشش دارد.

 

ریکاوری اطلاعات انواع هارد

 


بازیابی اطلاعات رم

انواع رم دوربین، گوشی و ... هم در مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات، ریکاوری می شوند. اگر عکاس یا فیلمبردار هستید و حاصل زحماتتان در یک پروژه عکاسی از دسترس خارج شده است، از طریق وب سایت رسمی زودکمک، درخواست بازیابی اطلاعات رم را ثبت کنید. تخصص، مهارت و حس مسئولیت پذیری و تعهد تکنسین های ما در نهایت فایل های رم را به شما باز می گرداند.

همچنین در صورتی که رم گوشی شما به هر دلیلی فرمت شده و اطلاعات پاک شده اند، کافی است رم را بیرون آورده و به دست کارشناسان بازیابی اطلاعات زودکمک برسانید. همکاران ما با استفاده از برنامه های تخصصی، اطلاعات را بازیابی می کنند تا نگرانی بابت حذف شدن آنها نداشته باشید.


بازیابی اطلاعات هارد کامپیوتر

یکی دیگر از اقداماتی که زودکمک در بخش بازیابی اطلاعات انجام می دهد، ریکاوری هارد کامپیوتر است. بازیابی اطلاعات هارد کامپیوتر در کارگاه های تخصصی انجام می شود تا هیچ گونه آسیبی به دستگاه وارد نشده و بیشترین حجم اطلاعت در دسترس کاربر قرار بگیرد. همچنین چنانچه آسیب دیدگی فیزیکی در هارد مشاهده شود، این مسئله در واحد تعمیرات هارد بررسی شده و اقدامات لازم برای ترمیم این قطعه انجام می گردد.

 

 


ریکاوری اطلاعات لپ تاپ

زودکمک حتی برای ریکاوری اطلاعات لپ تاپ هم کنار شماست. مهم نیست که لپ تاپ شما ویندوزی باشد یا از سیستم های مک استفاده کنید. تیم بازیابی اطلاعات در سامانه جامع زودکمک، هرگونه اقدام مورد نیاز برای بازیابی اطلاعات فرمت شده لپ تاپ را به صورت حرفه ای انجام می دهند.

اگر نیاز به استفاده از نرم افزارهای ریکاوری باشد، همکاران ما از جدیدترین برنامه ها و متدها استفاده می کنند. در صورت نیاز به دستگاه ها و تجهیزات دیگر هم مشکل یا محدودیتی وجود ندارد؛ زودکمک به آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه بازیابی اطلاعات مجهز شده است.


هزینه ی بازیابی اطلاعات

پیش از انجام مراحل بازیابی اطلاعات در زودکمک، هزینه ریکاوری به شما اعلام می شود. روال کار به این صورت است که تکنسین هارد یا هر نوع حافظه دیگر را بررسی می کند. باتوجه به میزان اطلاعات حذف شده و روش های مورد استفاده برای ریکاوری اطلاعات هزینه ی بازیابی اطلاعات تایین می شود. اگر در طول اجرای مراحل بازیابی اطلاعات مشخص شود که آسیب دیدگی خاصی وجود دارد یا نیاز به اقدامات تخصصی تر یا استفاده از تجهیزات ویژه تر است، هماهنگی های لازم با شما انجام شده و هزینه نهایی تغییر می کند.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران