تعمیرات گوشی ایسوس زنفون 2 شامل تعویض باتری ایسوس زنفون 2 ، تعویض مادربرد asus ZenFone ، تعویض آنتن موبایل ایسوس و... در زودکمک و در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود، تنها با یک کلیک و ثبت رایگان درخواست تعمیر موبایل ایسوس از خدمات تخصصی تعمیر موبایل ایسوس زنفون 2 بهره مند شوید. asus ZenFone 2 (ZE551ML) یک تلفن هوشمند اندرویدی است که توسط ASUS تولید شده و در مارس 2015 منتشر شد. با توجه به قدیمی شدن این تلفن ممکن است نیاز به تعویض قطعات ایسوس زنفون 2 داشته باشید. جهت ثبت در خواست از طریق لینک ذیل اقدام کرده و جهت آشنایی با مراحل تعمیر و تعویض هر یک از قطعات گوشی ایسوس زنفون 2 ادامه ی این مقاله را مطالعه کنید.

ثبت درخواست تعمیرات گوشی ایسوس زنفون 2

برای تعمیر گوشی ایسوس زنفون 2 به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر گوشی ایسوس زنفون 2 را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، موبایل ایسوس زنفون 2 خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

تعویض آنتن Asus ZenFone 2

برای تعمیرات گوشی ایسوس زنفون 2 ممکن است نیاز به تعویض آنتن Asus ZenFone 2 باشد. تعویض آنتن موبایل چندان سخت نیست. تنها چیزی که نیاز دارید یک پیچ گوشتی سر JIS با سایز 00 و یک خار باز کن است.

احتیاط پیچ های پشت گوشی کوچک هستند ، بنابراین توصیه می کنیم از یک تشک یا کاغذ برای محافظت از پیچ ها و گم شدن آنها استفاده کنید. پیچ سیاه کنار دوربین و فلش توسط یک برچسب پوشانده شده است. این پیچ را می توان به راحتی جدا کرد. پیچ گوشتی باید بتواند برچسب را به راحتی سوراخ کند.

از ابزار مخصوص برای باز کردن پشت گوشی استفاده کنید. قسمتهای پشتی داخلی که توسط دو نوار دو طرفه نگه داشته شده اند را می توان به راحتی با قرار دادن ابزار پلاستیکی در زیر آن و بلند کردن آن به آرامی شل کرد.

به موقعیت بلندگو توجه کنید تا بتوانید در هنگام مونتاژ مجدد، آن را در جای مناسب قرار کنید. بلندگو را از پشت گوشی بیرون بیاورید. با استفاده از ابزار هر دو انتهای آنتن را باز کنید. سیم آنتن را با دقت از نگهدارنده های پلاستیکی کنار آن جدا کنید. به موقعیت آنها برای مونتاژ مجدد توجه کنید.

 

تعویض آنتن Asus ZenFone 2

 

توجه کنید که اگر مهارتی در این زمینه ندارید ممکن است به اتصالات آنتن آسیب بزنید. لذا این کار باید توسط متخصص تعمیر موبایل ایسوس و با ابزار مخصوص انجام شود.

 


فلت سیم کارت ایسوس زنفون 2

گاهی عدم آنتن دهی گوشی، ناشی از خرابی فلت سیم کارت است. قطعه ای که از چند سیم ظریف و باریک کنار یکدیگر ساخته شده است و جریان الکتریکی را در بردهای مدار، انتقال می دهد. در واقع دو نوع مدار آنتن دهی و محور مجاور آنتن دهی در فلت سیم کارت تعبیه شده اند که شبکه را به برد وصل کرده و آنتن دهی را تقویت می کنند. اگر فلت سیم کارت ایسوس زنفون 2 آسیب ببیند، آنتن دهی گوشی مختل شده و مشکلاتی در عملکرد دستگاه ایجاد می شود. تیم تعمیر گوشی ایسوس زنفون 2، فلت سیم کارت را ترمیم کرده و در صورت نیاز، آن را تعویض می کنند تا این مشکلات برطرف شوند.


تعویض باتری ایسوس زنفون 2

اگر نیاز به تعویض باتری Asus ZenFone 2 خود دارید ، این راهنما را دنبال کنید. تعویض باتری یکی از ارکان تعمیرات گوشی ایسوس زنفون 2 است که به شارژدهی بهتر آن کمک می کند. این عملیات به مقدار زیادی کار و زمان نیاز دارد. قبل از اینکه بتوانید به باتری برسید ، ابتدا باید آنتن های پایینی را بردارید. با استفاده از ناخن ، پشت گوشی را به آرامی در محل مشخص شده جدا کنید. در حالی که ناخن شما در زیر قاب پشتی قرار دارد ، انگشت خود را در اطراف لبه های تلفن بکشید تا درپوش باز شود. سیزده پیچ مشکی و تک پیچ نقره ای را با پیچ گوشتی JIS سایز 00 از پشت گوشی بردارید. طول پیچ های مشکی 2.8 میلی متر است ، پیچ نقره ای 5.5 میلی متر طول دارد.

 

تعویض باتری ایسوس زنفون 2

 

پیچ سیاه کنار دوربین و فلش توسط یک برچسب پوشانده شده است. این پیچ را می توان به راحتی جدا کرد. قسمتهای پشتی داخلی که توسط دو نوار دو طرفه نگه داشته شده اند را می توان به راحتی با قرار دادن ابزار بازکن پلاستیکی در زیر آن و بلند کردن آن به آرامی شل کرد. به جایگاه بلندگوها توجه کنید که در زمان مونتاژ آن ها در جای درست قرار دهید. بلند گوها را از پشت گوشی بیرون بیاورید. قسمت انتهایی آنتن را با یک خار باز کن جدا کنید. آنتن باید به دقت و از زیر کابل جدا شود. زبانه ی زرد رنگ را باز کنید. موتور ویبره را از محفظه ی آن خارج کنید. با استفاده از دست خود برد را به آرامی از روی گوشی بردارید. کابل نواری را بالا بیاورید .

حالا با دقت باتری را جدا کنید. زبانه های شکننده ای در سمت چپ و راست باتری وجود دارد ، مراقب باشید آنها را جدا نکنید. اسپودر فلزی را با دقت بین باتری و محفظه فلزی آن قرار دهید و سپس آن را به آرامی از هم جدا کنید. هنگام جدا کردن این دو از یکدیگر مراقب باشید تا لبه های بیرونی محفظه فلزی خم نشوند زیرا این امر باعث می شود که قرار دادن مجدد آن در گوشی بسیار مشکل تر شود.

 

 

تعویض باتری ایسوس زنفون 2

 


تعویض صفحه نمایش ایسوس ZenFone 2

تعویض صفحه نمایش صبر و زمان زیادی را می طلبد زیرا باید صفحه را گرم کنید تا از چسب چسبیده به بدنه آن جدا شود. همچنین باید قبل از دسترسی به صفحه نمایش ، تمام آنتن را از برق بکشید ، باتری و مادربرد را خارج کنید. با توجه به تخصصی بودن این عملیات ، تعویض صفحه نمایش موبایل ایسوس زنفون 2 بهتر است توسط کارشناسان تعمیر موبایل ایسوس زنفون 2 و با ابزار مخصوص این کار انجام شود. زود کمک در بخش تعمیرات گوشی ایسوس زنفون 2 این عملیات را به سرعت انجام داده و تعویض صفحه نمایش موبایل ایسوس را با نمونه ی اورجینال انجام می دهد.

 

تعویض صفحه نمایش ایسوس ZenFone 2

 


تعویض مادربرد ایسوس زنفون 2

تعویض مادربرد زمان زیادی طول می کشد و لازم است توسط کارشناس تعمیرات گوشی ایسوس زنفون 2  انجام گردد. قبل از تعویض مادربرد ، باید تمام آنتن را جدا کرده و باتری را خارج کنید. بعد از برداشتن باتری که مراحل آن در بخش تعویض باتری توضیح داده شد. نوار حرارتی ورق مسی را از بدنه گوشی برداشته و ابزار را به یکی از گوشه بالای ورق مسی بچسبانید و آن را به آرامی در امتداد لبه ها بکشید. مراقب باشید ورق مسی را پاره نکنید. کابل نواری را به دقت جدا کنید. کابل صفحه نمایش را از کنار مادربرد جدا کرده و ابزار را به دقت زیر کابل نمایشگر بچسبانید و به آرامی به بیرون بکشید.

 

تعویض مادربرد ایسوس زنفون 2

 

چهار نگهدارنده پلاستیکی سیاه ، دو عدد در هر طرف وجود دارد که مادربرد را ثابت در جای خود نگه می دارد. برای بیرون آوردن مادربرد ، ابزار مخصوص را در گوشه ی بالای مادربرد بچسبانید و با استفاده از نیروی کمی با دقت به سمت بالا بلند کنید تا این طرف مادربرد را از نگهدارنده های پلاستیکی بیرون بیاورد. مراقب باشید که پلاستیک های مشکی را نشکنید زیرا برای بازگرداندن مجدد مادربرد به آنها نیاز است. هنگامی که یک طرف مادربرد از پلاستیک های مشکی اطراف آن خارج شده است ، تمام مادربرد را از روی گوشی بردارید ، در این مرحله با توجه به این که یک طرف مادربرد آزاد شده ، به راحتی می توانید آن را از گوشی جدا کنید.

 

تمامی مراحل ذکر شده لازم است در مراکز تخصصی تعمیر موبایل ایسوس و با ابزار و تجهیزات مخصوص این کار انجام شود. زود کمک آماده ی ارائه ی خدمات در خصوص تعمیر انواع مدل های موبایل ایسوس از جمله موبایل ایسوس زنفون 2 می باشد

 

نظر خود را بنویسید