نمایندگی زیراکس در نقاط مختلف دنیا خدمات تخصصی در زمینه ی فروش و تعمیر محصولات زیراکس ارائه می کند. زودکمک سامانه ی جامع تعمیرات ضمن اخذ مجوز رسمی از اتحادیه ی فن آوران رایانه خدمات تخصصی تعمیر محصولات زیراکس را در ایران انجام می دهد.  زیراکس کورپوریشن که در سال ۱۹۰۶ توسط جوزف سی. ویلسون تأسیس شده، دامنه گسترده ای از پرینترهای رنگی و سیاه و سفید، سامانه های چندمنظوره، دستگاه های کپی عکس و چاپ دیجیتال را تولید و به فروش می رساند. تولیدات این کمپانی در ایران نیز عرضه می شوند. اما نمایندگی زیراکس در ایران به صورت رسمی وجود ندارد.

برای تعمیر محصولات زیراکس از طریق لینک زیر اقدام کنید. این امکان فراهم شده که تعمیر دستگاه های زیراکس ، از جمله تعمیر دستگاه کپی زیراکس ، تعمیر پرینتر زیراکس در محل انجام شود.

ثبت سفارش آنلاین تعمیر محصولات زیراکس

برای تعمیر محصولات زیراکس به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر محصولات زیراکس را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، محصولات زیراکس خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات محصولات زیراکس، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

 

تاریخچه ی نمایندگی زیراکس

برند زیراکس متعلق به یک شرکت آمریکایی است که در سال ۱۹۰۶ فعالیت خود را با نام هالوید در زمینه تولید تجهیزات مورد نیاز برای عکاسی آغاز کرد. از جمله محصولات تولید شده در این شرکت عبارتند از : چاپگر، دستگاه های کپی، اسکنر، دورنگار، پروژکتور و دستگاه نمایش. مؤسس این شرکت جوزف سی. ویلسون است.

زیراکس با رسیدن به اوج، اشتباهات بسیاری نیز مرتکب شد. کمپانی زیراکس با این تصور که در تمام عرصه ها مانند ماشین های اداری موفق خواهد بود، شروع به توسعه پروژه شرکت الکترونیکی نمود و یک میلیارد دلار برای خرید شرکت دیتا سیستمز هزینه کرد. متاسفانه این شرکت 6 سال بعد از خریداری ورشکست شد.

زیراکس با فعالیت های شبانه روزی و مستمر، آزمایشگاه پژوهشی (PARC) خود را در پالو آلتو کالیفرنیا تأسیس کرد. در سال ۱۹۷۴، شرکت زیراکس موفق به تولید ماشین های واژه پرداز  خود را آغاز کند، پس از آن تولید چاپگرهای لیزری نیز به فهرست دستاوردهای زیراکس اضافه شد.  سه سال بعد یعنی در ۱۹۹۷تولید چاپگرهای لیزری آغاز شد. تولید دستگاه های فتوکپی دیجیتال در این کمپانی در دهه ۱۹۹۰، آغاز شد.

 

نمایندگی زیراکس

 


نمایندگی دستگاه کپی زیراکس

چاپگرهای دیجیتال زیراکس اسب کار زندگی اداری امروزی هستند و برای انواع مشاغل به اشکال مختلف ارائه می شوند. چاپگرهای چند منظوره (MFP) همه ی کارها را انجام می دهند ، از چاپ ، اسکن و کپی گرفته تا فکس و ارسال ایمیل. برنامه های قابل تنظیم که در این چاپگرها وجود دارد آنها را بیشتر از تجهیزات چاپ دیجیتال به دستیار اداری شبیه می کند.

چاپگرهای جوهر افشان به همان سادگی قابل استفاده هستند، در حالی که دستگاه های چاپ دیجیتال با سرعت بالا و حجم بالا برای چاپگرهای تجاری و هنرمندان گرافیک ایده آل هستند. نگران نبود نمایندگی زیراکس در ایران نباشید. برای راهنمایی در انتخاب بهترین چاپگر برای کسب و کار خود ، با زودکمک همراه شوید و ضمن خرید دستگاه کپی زیراکس از خدمات تعمیر دستگاه کپی در این مرکز بهره مند شوید.

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار دستگاه زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار دستگاه زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات دستگاه در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر دستگاه را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران