بهترین بازی های چند نفره آنلاین اندروید 2022، با گرافیک و ویژگی های خاص خود، توجه بسیاری از گیمرها و علاقه مندان به بازی های کامپیوتری را به خود جلب کرده اند. با اینکه بازی های آنلاین تک نفره بسیار سرگرم کننده هستند، اما تجربه بازی های چند نفره در گوشی های هوشمند اندروید، لذت دیگری دارد. وقتی بهترین بازی های گروهی آنلاین Android در سال 2022 را چه با دوستان خود و چه در مقابل دیگر گیمرها انجام دهید، فضای متفاوتی را تجربه می کنید و لذت و تجربه فراتری نسبت به بازی های تک نفره به دست می آورید. به همین دلیل، ما تعدادی از بهترین بازی های چند نفره آنلاین اندروید 2022 را از بین تعداد زیادی از آنها برای شما انتخاب کرده ایم.

 

مشاوره آنلاین زودکمک

 

نگاهی به بهترین بازی های چند نفره آنلاین در اندروید سال 2022

در چند سال اخیر، بازی های رقابتی و چند نفره بخش مهمی از صنعت بازی های ویدیویی را در بر گرفته است و سازنده های مختلف، مدام در تلاش هستند تا بازی های جدیدی را با سبک های متفاوت و شکل و شمایلی جدید، به بازار عرضه کنند. در این میان، بازی های پلتفرم موبایل نیز از این قافله عقب نمانده اند؛ طوری که بهترین بازی های چند نفره آنلاین اندروید 2022 عرضه شده اند و بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. تعداد زیادی از این بازی ها ارائه شده اند که ما چند تا از آنها را در این مقاله بررسی کرده ایم. بازی های Among Us، PUBG Mobile، Fortnite، Garena Free Fire و Clash Royale از بهترین بازی های گروهی آنلاین Android در سال 2022 هستند که در ادامه با آنها آشنا می شوید.

 

بهترین بازی های چند نفره آنلاین اندروید 2022

بهترین بازی های چند نفره آنلاین اندروید 2022، با گرافیک و ویژگی های خاص خود، توجه بسیاری از گیمرها را به خود جلب کرده اند.

1- بازی چند نفره و آنلاین Among Us

پس از انتشار Among Us، به نظر می رسد دوره طلایی بازی های اندروید واقعا فرا رسیده است. این بازی که در صدر لیست بهترین بازی های چند نفره آنلاین اندروید 2022 قرار دارد، یک بازی با موضوعی اجتماعی و منحصر به فرد است. بازی Among Us را می توان از طریق وای فای محلی با 4 تا 10 بازیکن نیز بازی کرد. شما در این بازی، سفینه فضایی خود را به همراه سایر هم تیمی های خود آماده می کنید، اما در تیم شما شیادانی وجود دارند که می خواهند همه را بکشند. همین باعث هرج و مرج می شود و در نهایت، شما اجساد یکی از هم تیمی های خود را پیدا می کنید. سوء ظن در میان خدمه افزایش می یابد و رای گیری برای یافتن و بیرون انداختن شیاد از سفینه فضایی رخ می دهد و ادامه پیدا می کند. در این میان، شما باید وظایفی مانند حفظ سوخت سفینه فضایی، منبع تغذیه و موارد دیگر را مدیریت کنید. همچنین شما می توانید از طریق چت متنی با سایر خدمه ارتباط برقرار کنید یا از سرور Discord خود برای ارتباط با آنها استفاده کنید. در مجموع، Among Us یکی از بهترین بهترین بازی های گروهی آنلاین Android در سال 2022 است که پیشنهاد می کنیم آن را از دست ندهید.

 

 

2- بازی چند نفره و آنلاین PUBG Mobile

بازی PUBG Mobile ، بدون شک یکی از بهترین بازی های چند نفره آنلاین اندروید 2022 است. این بازی، یک بازی مبارزه و نبرد است که در آن 100 بازیکن برای جمع آوری سلاح ها در جزیره ای فرود می آیند و برای تبدیل شدن به آخرین مبارز یا آخرین جوخه می جنگند. بازی PUBG Mobile ، دارای یک حالت انفرادی، یک حالت دو نفره و یک حالت جوخه است تا بتوانید با دوستان خود متحد شوید و برای یک شام مرغ بجنگید. PUBG Mobile دارای حالت Arcade، چندین نقشه جدید و ویژگی های دیگر است. علاوه بر این ها، همیشه رویدادهای جدید سرگرم کننده ای در بازی اتفاق می افتد. همچنین سلاح های مختلفی از جمله نارنجک های دستی، نارنجک های دودزا، کیت های سلامتی و بسیاری موارد دیگر وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید.

 

بازی چند نفره و آنلاین PUBG Mobile

 

3- بازی چند نفره و آنلاین Fortnite

بازی Fortnite ، یکی از بهترین بازی های چند نفره آنلاین اندروید 2022 و از بهترین بازی های بتل رویال است که بازی آنلاین آن در برابر سایر بازیکنان واقعاً سرگرم کننده است. Fortnite تفاوت قابل توجهی با PUBG دارد. از گرافیک کارتونی و بسیاری از عناصر سرگرم کننده استفاده می کند تا لذت بازی را بیشتر کند. همچنین این بازی، یک مکانیسم ساختاری خاص دارد که هیچ کدام از بازی های آنلاین چند نفره اندرویدی ارائه نمی دهند. علاوه بر این ها، بازی Fortnite هر هفته محتوای تازه ای را در به روزرسانی ها دریافت می کند، بنابراین هربار که بازی را رها کنید و مدتی بعد به آن برگردید، اتفاق جدیدی در آن رخ خواهد داد. Fortnite یک بازی بسیار عالی است، اما به لطف مکانیک اسلحه دشوار و ساختار خاصی که در بازی آن نقش اساسی دارد، تسلط بر آن بسیار سخت است. توجه داشته باشید که این بازی در پلی استور موجود نیست، بنابراین باید آن را از منابع دیگر نصب کنید.

 

 

بازی چند نفره و آنلاین Fortnite

 

4- بازی چند نفره و آنلاین Garena Free Fire

اگر هنوز برای انجام بازی هایی که مبارزه هایی با ظرفیت بالا و حرفه ای دارند راحت نیستید، بازی Garena Free Fire می تواند بازی چند نفره آنلاینی باشد که می خواهید ابتدا آن را امتحان کنید. Garena Free Fire که از بهترین بازی های چند نفره آنلاین اندروید 2022 محسوب می شود، ساده انجام می شود. کنترل های این بازی همگی روی صفحه هستند و به راحتی می توانید پیمایش کنید. اما نکته مهم این است که فقط باید در یک صفحه با زمان 10 دقیقه ای، با 49 کاربر دیگر مبارزه کنید و تا پایان زنده بمانید. Garena Free Fire یک بازی چند نفره سرعتی است که تمام مهارت های شما را قبل از یک نبرد شدید، تقویت می کند. در این بازی، شما در جزیره ای دور افتاده گیر می افتید و باید اسلحه های خوب و تجهیزات پزشکی پیدا کنید، در منطقه امن بمانید و خوب مبارزه کنید تا در نبرد پیروز شوید. علاوه بر آن، شما می توانید تیم های 4 نفره تشکیل دهید و با چت صوتی درون بازی با یکدیگر صحبت کنید و استراتژی طراحی کنید.

 

بازی چند نفره و آنلاین Garena Free Fire

 

5- بازی چند نفره و آنلاین Clash Royale

یکی دیگر از بهترین بازی های چند نفره آنلاین اندروید 2022، بازی کلش رویال است که باید آن را در گوشی اندرویدی خود مشاهده کنید. این بازی طرفداران زیادی دارد و در واقع یک اسپین آف از بازی استراتژیک محبوب کلش آف کلنز است. کلش رویال یک بازی مبتنی بر کارت یا card-based game است که در آن، شما بازیکنان دیگر در یک نبرد مبارزه می کنید تا خود را بهترین بازیکن جهان نشان دهید. اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده چند نفره آنلاین هستید، Clash Royale قطعا یکی از بازی هایی است که باید آن را بررسی کنید.

 

بازی چند نفره و آنلاین Clash Royale

 

نظر خود را بنویسید