تعمیرات موبایل شیائومی یکی از خدمات زودکمک در حوزه ی تعمیرات موبایل است. در این مجموعه انواع گوشی های برند شیائومی بر اساس نوین ترین متدهای روز دنیا عیب یابی شده و همراه با گارانتی ترمیم می گردند. هدف همکاران ما این است که تعمیرات گوشی شیائومی را به حرفه ای ترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند تا کاربران امکان استفاده مجددا از آنها را داشته باشند. به همین دلیل در کارگاه های تخصصی زودکمک تنها از قطعات یدکی اورجینال استفاده می شود. تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده هم از بین جدیدترین نمونه ها انتخاب شده اند و دست تکنسین ها برای استفاده از متدهای پیشرفته و بروز کاملا باز است.

تعمیر موبایل شیائومی

ثبت سفارش آنلاین تعمیر گوشی شیائومی

برای تعمیر موبایل شیائومی به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر گوشی شسائومی را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، موبایل شیائومی خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات شیائومی، تعمیر کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمیرات

تعمیر موبایل شیائومی در تهران

تعمیر موبایل شیائومی در تهران، در کوتاه ترین زمان و به حرفه ای ترین شکل انجام می شود. زودکمک به عنوان جامع ترین سامانه تعمیراتی کشور، در خدمت شماست تا بدون کوچک ترین دشواری، مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی خود را برطرف کنید. فرقی ندارد که ساکن کدام یک از مناطق تهران هستید؛ در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر گوشی شیائومی، می توانید درخواست خود را به صورت آنلاین در اپلیکیشن یا وب سایت زودکمک ثبت کنید. پس از تماس همکاران ما و انجام هماهنگی های لازم، گوشی از شما تحویل گرفته شده و در کارگاهی مجز، توسط تعمیرکاران مجرب، عیب یابی و ترمیم می گردد.

تعمیر موبایل شیائومی در تهران

تعمیر گوشی شیائومی در امیرآباد

تعمیر گوشی شیائومی در امیرآباد، با بالاترین کیفیت و بیشترین سرعت انجام می شود. زودکمک در خدمات ساکنین این محدوده است تا تخصصی ترین خدمات را در زمینه عیب یابی و تعمیر موبایل به آنها ارائه دهد. چنانچه گوشی شیائومی شما دچار مشکلات نرم افزاری شده و یا ایراد سخت افزاری دارد، می توانید برای تعمیر آن توسط تکنسین های مجرب و متعهد، با زودکمک تماس بگیرید.

تعمیر گوشی شیائومی در امیرآباد

تعمیرات موبایل شیائومی در فرجام

برای دریافت خدمات تعمیر موبایل شیائومی در فرجام، با زودکمک تماس گرفته و یا درخواست تعمیرات را در این سامانه ثبت نمایید. تیم پذیرش و تحویل در محل، به آدرس شما آمده و گوشی را تحویل می گیرند. سپس موبایل در کارگاه های تخصصی زودکمک بررسی شده و اقدامات تعمیراتی لازم برای آن انجام می شوند. پس از رفع ایراد، گوشی به شما تحویل داده می شود.

تعمیرات موبایل شیائومی در فرجام

تعمیر موبایل شیائومی ستارخان

زودکمک، خدمات تعمیر موبایل شیائومی در ستارخان را نیز به دارندگان انواع مدل های این محصول ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس ها در کوتاه ترین زمان، کافی است درخواست تعمیر موبایل را در سامانه یا اپلیکیشن زودکمک ثبت کنید. تمامی مراحل عیب یابی و تعمیر گوشی در این مرکز، توسط تعمیرکاران مجرب انجام شده و همکاران ما از نهایت توان فنی و تخصصی خود برای رفع ایرادات موبایل کمک می گیرند.

تعمیر موبایل شیائومی ستارخان

تعمیرات گوشی شیائومی در ولیعصر

تعمیرات گوشی شیائومی در ولیعصر، در شرایطی انجام می شود که تمامی تجهیزات مورد استفاده، مدرن و پیشرفته هستند. بنابراین تعمیرکار می تواند از آخرین متدهای تعمیراتی روز دنیا برای این منظور استفاده کند. کلیه قطعات یدکی اورجینال هستند و عملکرد درست و بی نقص گوشی را تضمین می کنند. پس از ثبت درخواست تعمیر موبایل شیائومی، همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام می دهند.

تعمیرات گوشی شیائومی در ولیعصر

تعمیر موبایل شیائومی در پیروزی

تعمیر موبایل شیائومی در پیروزی، به ویژه برای ساکنین محله های شرقی تهران، با بالاترین سرعت انجام می شود. به این معنی که شما زمان خود را در مسیر رفت و آمد به مرکز تعمیرات سپری نکرده و سفیر زودکمک، به محل مورد نظر شما اعزام می شود. پس از آن گوشی شما در محیطی تخصصی و مطابق با آخرین استانداردهای جهانی عیب یابی شده و تعمیر می گردد. در نهایت می توانید موبایل خود را بدون ایراد از همکاران ما تحویل بگیرید.

تعمیر موبایل شیائومی در پیروزی

تعمیر گوشی شیائومی در سعادت آباد

تعمیر گوشی شیائومی در سعادت آباد، توسط تکنسین های حرفه ای زودکمک و با استفاده از قطعات اورجینال و درجه یک انجام می شود. خدمات تعمیر موبایل شیائومی، توسط زودکمک گارانتی شده و بسته به مورد تعمیراتی، مدت زمان مشخصی برای پیگیری مشکلات احتمالی فرصت دارید. کیفیت و اصالت قطعات و خدمات در این مرکز تضمین شده و می توانید از این بابت، اطمینان کامل داشته باشید.

تعمیر گوشی شیائومی در سعادت آباد

تعمیر گوشی شیائومی در کرج

زودکمک جهت تعمیر گوشی شیائومی در کرج، به صورت تخصصی و حرفه ای در کنار شماست. برای دریافت خدمات تعمیر انواع گوشی های برند شیائومی در کرج، کافی است هنگام ثبت درخواست تعمیرات موبایل در سامانه زودکمک، آدرس خود را وارد کنید. تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام می دهند تا برای تعمیر گوشی شیائومی خود، نیاز به طی مسیر تا تهران نداشته باشید. واحد تعمیر موبایل شیائومی در کرج، عملیات عیب یابی و ترمیم گوشی های این برند را با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات این حوزه انجام می دهند. قطعات یدکی مورد استفاده اورجینال هستند و تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری، مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می شود.

تعمیرات موبایل شیائومی

تعمیر گوشی شیائومی در مشهد

برای تعمیرات تخصصی موبایل شیائومی در مشهد می توانید به شعبه مشهد به صورت حضوری مراجعه نمایید. خدمات شعبه مشهد شامل تمامی ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل شیائومی می شود. می توانید با خاطری آسوده موبایل خود را به کارشناسان زودکمک در مشهد بسپارید واز خدمات تخصصی این مجموعه بهره مند شوید. همچنین این امکان فراهم شده که قبل از مراجعه تماس گرفته و مشکل گوشی را اعلام نمایید.  کارشناس زود کمک شما را راهنمایی می کند و در صورتی که نیاز به تعمیرات نداشته باشید با مشاوره رایگان مشکل شما را حل خواهیم کرد.

هزینه تعمیر گوشی شیائومی

برای برآورد هزینه تعمیر موبایل شیائومی یا هر برند دیگری، باید دید کدام قطعات آسیب دیده اند و آیا می توان آنها را تعمیر کرد یا نه. پس از پایان عیب یابی در واحدهای تعمیراتی زودکمک، هزینه تعمیرات گوشی شیائومی برآورد شده و به شما اعلام می گردد. اگر در حین اجرای مراحل تعمیر، نیاز به تعویض قطعه ای باشد، قیمت نمونه جدید هم محاسبه شده و به این ترتیب، هزینه اولیه افزایش پیدا می کند. معمولا برای تعمیر نرم افزاری موبایل، نیاز به پرداخت هزینه زیادی نیست. اما هزینه تعمیر گوشی xiaomi در صورت نیاز به تعویض قطعاتی مثل ال سی دی بالاست که شامل قیمت قطعه جدید هم می شود.

ویژگی های نمایندگی تعمیر گوشی شیائومی

نمایندگی تعمیر گوشی شیائومی در زودکمک به واسطه ویژگی هایی که دارد، به عنوان یک مجموعه حرفه ای در میان کاربران شناخته می شود. یکی از این ویژگی ها نظم در اجرای مراحل پذیرش، تعمیر و تحویل دستگاه درمحل است. وجود سیستم منظم در هریک از بخش های زودکمک، ضمن افزایش تمرکز کارکنان و تکنسین ها موجب ارائه سریع تر و با کیفیت تر خدمات به مشتریان شده است. حضور تعمیرکاران دوره دیده و استفاده از آخرین فناوری ها و ابزارآلات روز دنیا نیز دیگر ویژگی است که سطح کیفی خدمات نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی را به استانداردهای روز دنیا نزدیک کرده است. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های واحدهای تعمیراتی زودکمک، تعهد، مسئولیت پذیری و حسن اخلاق پرسنل است. همکاران ما با نهایت اخلاق و تعهد در خدمت مشتریان هستند و به نحوی که شایسته این عزیزان است با آنها تعامل می کنند.

 
برای آشنایی بیشتر با واحد تعمیرات شیائومی:  تعویض گلس موبایل شیائومی

خدمات تعمیر موبایل شیائومی در زودکمک

خدمات تعمیر گوشی شیائومی در زودکمک شامل تمامی اقدامات نرم افزاری و سخت افزاری است که منجر به برطرف شدن مشکلات عملکردی موبایل می شوند. تعمیر و تعویض ال سی دی، تعمیر دوربین، تعمیر و تعویض باتری، تعمیرات نرم افزاری، فلش نرم افزاری، تعمیر برد، تعمیر و تعویض آی سی تغذیه، تعویض مدار شارژ، تعمیر شارژر، تعمیر و تعویض سوکت شارژ، بازیابی اطلاعات، اصلاح تنظیمات، رفع مشکلات و به روزرسانی سیستم عامل، تعمیر هارد و رم و اقداماتی از این دست، مهم ترین خدمات تعمیر موبایل شیائومی به شمار می روند. این خدمات با ضمانت نامی رسمی و معتبر زودکمک همراه هستند و می توانید از کیفیت بالا و اصالت آنها اطمینان کامل داشته باشید.

خدمات تعمیر موبایل شیائومی در زودکمک

تعمیر مشکل عدم اتصال گوشی شیائومی به وای فای

بسیار گزارش می شود که گوشی های شیائومی در اتصال به وای فای مشکل دارند. این ایراد می تواند هم سخت افزاری و هم نرم افزاری باشد. اولین قدم در حل آن، باید بررسی ایراد در تنظیمات شبکه گوشی باشد. ریست کردن تنظیمات شبکه، آپدیت نرم افزار سیستمی وای فای و تغییر DNS سه راه حل اصلی نرم افزاری هستند. اگر نمی دانید که چگونه می توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید، کافی است با کارشناسان زودکمک تماس گرفته و از کمک آن ها استفاده کنید.

اگر مشکل عدم اتصال به وای فای حل نشد، شاید لازم باشد قطعات سخت افزاری مربوط به گیرنده های امواج بررسی شود. در این صورت باید اجازه دهید تکنسین تعمیر گوشی شیائومی دستگاه را باز کرده و مشخص کند که احتمال خرابی سخت افزار چقدر است.

تعمیر برد شیائومی

گاهی باید برای تعمیر موبایل شیائومی، برد آن را ترمیم یا تعویض کرد. خرابی برد به این صورت است که اجزای آن شامل چشمی، سنسور و ... معیوب می شوند و در نتیجه، گوشی خاموش شده یا روشن نمی شود. اولویت تیم تعمیر گوشی شیائومی در زودکمک، ترمیم برد است. اما اگر این قطعه سوخته باشد، عملا نمی توان آن را ترمیم کرد. در بیشتر موارد نیاز به تعویض برد موبایل شیائومی است. همکاران ما تنها از نمونه اورجینال استفاده می کنند تا گوشی به بهترین شکل کار کرده و درگیر ایرادات و مشکلات جانبی نشود.

تعمیر برد شیائومی

تعمیر هارد موبایل شیائومی

خرابی هارد موبایل، مشکلات بسیاری را در عملکرد آن ایجاد می کند. پاک نشدن اطلاعات و تنظیمات دستگاه پس از ریسِت فکتوری، هنگ کردن گوشی، خاموشی کامل گوشی پس از نصب رام یا فلش، مشاهده پیغام Encrypt Unsuccessful هنگام بالا آمدن گوشی، مشاهده پیغام Internal Storage Damaged هنگام بالا آمدن گوشی، ویبره های پشت سر هم هنگام بوت شدن گوشی، ورود به صفحه ریست فکتوری هنگام بروزرسانی محلی، عدم داشتن سریال یا IMEI در بعضی موارد و تغییر آیکون برنامه ها تنها بخشی از تبعات خرابی این قطعه هستند. تعمیر هارد موبایل شیائومی در این شرایط، تمام این مشکلات را برطرف می کند. البته گاهی هم راهی جز تعویض این قطعه نیست که در این صورت، تکنسین های تعمیر گوشی شیائومی در زودکمک، حتما از هارد اورجینال استفاده می کنند.

خوندن مقاله تعمیر هارد رو از دست نده. 💥

 

تعمیر هارد موبایل شیائومی

تعمیر آی سی تغذیه گوشی شیائومی

اگر گوشی شما مدام خاموش می شود یا به درستی شارژ نمی شود، احتمالا آی سی تغذیه آن آسیب دیده است. این قطعه، ولتاژ مورد نیاز بردها و مدارها را تامین می کند و اگر آسیب ببیند، گوشی به درستی شارژ نمی شود. آی سی شارژ، بخش هایی مثل درایور بک لایت، کلیدهای ولوم، کلید منو، کلید پاور و بعضا کلید سایلنت و کلیدهای دیگر را کنترل می کند. همچنین این قطعه در هدایت و کنترل NTC کنترل دمای CPU، پاور آمپلی فایر های RF، دوربین، باتری و... نقش دارد. عیب یابی و ترمیم این قطعه باید توسط تکسنین های حرفه و باتجربه تعمیر گوشی شیائومی انجام شود. در غیر این صورت ممکن است موبایل شما ترمیم نشده و حتی بخش های دیگر آن هم آسیب ببینند.

تعمیر آی سی تغذیه گوشی شیائومی

تعمیر تاچ گوشی شیائومی

اگر مشکل تاچ گوشی با اقدامات نرم افزاری نظیر ریست فکتوری، ویروس کشی و ... برطرف نشد، نیاز به تعمیر تاچ گوشی شیائومی به صورت سخت افزاری است. معمولا وقتی نیاز به تعمیر یا تعویض تاچ است که نمایشگر شکسته باشد. با توجه به این که تاچ و ال سی دی در بیشتر گوشی ها به هم متصل هستند، شکستن صفحه نمایش باعث از کار افتادن تاچ می شود. بنابراین تکنسین های تعمیر موبایل شیائومی، ال سی دی را تعویض می کنند تا مشکل تاچ هم حل شود.

تعمیر دوربین موبایل شیائومی

یکی از اقداماتی که تکنسین های تعمیر موبایل شیائومی در زودکمک انجام می دهند، تعمیر دوربین این گوشی است. برای تعمیر دوربین موبایل شیائومی و دیگر برندها، باید با توجه به منشأ خرابی این قطعه عمل کرد. اگر مشکلات دوربین مربوط به تنظیمات، ویروسی شدن گوشی و چنین مسائلی باشند، می توان با ویروس کشی و یا اصلاح تنظیمات، عملکرد دوربین را به حالت عادی بازگرداند. اما اگر لنز یا ماژول دوربین آسیب دیده باشد، حتما باید این بخش ها را تعمیر کرد. حتی در برخی موارد امکان تعمیر دوربین موبایل شیائومی وجود ندارد و باید این قطعه را به طور کامل تعویض کرد.

تعمیر موبایل شیائومی

تعمیرات صفحه نمایش شیائومی

مشکلی که اغلب کاربران گوشی های شیائومی با آن مواجه می شوند، شکستگی صفحه نمایش است. اگر کاربر مراقب نباشد یا به طور تصادفی گوشی شیائومی خود را بیاندازد، با خطر آسیب دیدگی صفحه نمایش مواجه خواهد شد. اگر ضربه خیلی شدید باشد، صفحه اصلا نمی تواند تصویر را نمایش دهد.

اگر با این مشکل مواجه شدید، نیازی به نگرانی نیست. توصیه می شود برای تعویض از صفحه نمایش LCD اصلی استفاده کنید تا صفحه LCD به حالت عادی برگردد. در این صورت نیازی به خرید موبایل جدید ندارید. تمامی قطعات استفاده شده در زود کمک اصل و اورجینال هستند، لذا با خاطری آسوده تعمیر و تعویض ال سی دی موبایل شیائومی را به زودکمک بسپارید.

تعویض ال سی دی موبایل شیائومی

از جمله مواردی که ممکن است به تشخیص تعمیرکار موبایل شیائومی نیاز به تعویض ال سی دی موبایل شیائومی ضروری باشد عبارتند از : وارد شدن ضربه و فشار به موبایل شیائومی، نفوذ مایعات به داخل ال سی دی ، کم شدن نور ال سی دی، ، داغ شدن بیش از اندازه ال سی دی ، شکستن ال سی دی و.. در این شرایط تعویض ال سی دی گوشی شیائومی باید توسط تعمیرکار حرفه ای موبایل شیائومی انجام شود. از آن که آسیب دیدگی ال سی دی باعث از بین رفتن عملکرد گوشی می شود لازم است هر چه سریعتر برای تعویض ال سی دی شیائومی اقدام نمایید.

تعمیر موبایل شیائومی

تعویض باتری موبایل شیائومی

اگر باتری موبایل شیائومی مشکل داشته باشد، ممکن است باتری تمام شده باشد و نیاز به تعویض آن داشته باشید. اگر خرابی باتری شدید باشد، ممکن است متورم شود. اگر چنین تورمی وجود دارد، به شدت توصیه می شود که باتری را سریع تعویض کنید. دیگر منتظر نمانید، زیرا بسیار خطرناک است. باتری متورم می تواند باعث انفجار شود، تخمین زده می شود تعویض باتری موبایل شیائومی تقریبا 30 دقیقه تا 1 ساعت زمان می برد.

تعویض باتری موبایل شیائومی

اگر باتری موبایل شیائومی مشکل داشته باشد، ممکن است باتری تمام شده باشد و نیاز به تعویض آن داشته باشید. اگر خرابی باتری شدید باشد، ممکن است متورم شود. اگر چنین تورمی وجود دارد، به شدت توصیه می شود که باتری را سریع تعویض کنید. دیگر منتظر نمانید، زیرا بسیار خطرناک است. باتری متورم می تواند باعث انفجار شود، تخمین زده می شود تعویض باتری موبایل شیائومی تقریبا 30 دقیقه تا 1 ساعت زمان می برد.

تعویض پورت شارژ شیائومی

اگر گوشی شیائومی شما شارژ نمی شود و تکنسین تعمیر موبایل شیائومی بعد از عیب یابی مشکل سخت افزاری در پورت شارژ را تشخیص داده ، لازم است برای تعویض پورت شارژ شیائومی اقدام نمایید. معمولاً پورت شارژ زمانی آسیب می بیند که  به دلیل جمع شدن گرد و غبار، پاشیدن آب یا استفاده از شارژر غیر اصلی، توزیع نامناسب برق ایجاد شود. اگر این اتفاق بیفتد و پورت شارژ شما آسیب دیده باشد، گوشی شیائومی شما دیگر قابل شارژ نیست. تخمین زده می شود مدت زمان تعمیرات شیائومی برای پورت های شارژ تقریباً 1 ساعت باشد. زمان اعلام شده بستگی به میزان درخواست های تعمیرات شیائومی  دارد و به ترتیب اولویت انجام می شود.

متداول ترین مشکلات گوشی شیائومی

حل مشکل فریز شدن گوشی شیائومی

 یکی از مشکلات گوشی‌های شیائومی، گیرکردن طولانی‌مدت و آزاردهنده است که به رم گوشی مربوط می‌شود. اگر در زمان کارکردن، بازی یا برقراری تماس صوتی، گوشی شیائومی  روی یک صفحه گیر می کند برای رفع مشکل به ترتیب زیر عمل کنید؛

اگر فقط هنگام اجرای یک برنامه خاص یا بازی با این مشکل مواجه شدید، جای نگرانی نیست. برای حل این موضوع باید برنامه را به‌روز‌رسانی و یا بهینه‌سازی کنید. یا بازی مورد نظر را حذف نصب کنید.

اگر در برنامه‌های پیش‌فرض موبایل شیائومی نظیر تلفن، پیام‌رسانی یا دوربین با این مشکل روبه‌رو شدید، باید به‌ترتیب وارد Setting> apps> default apps شوید، برنامه‌ی موردنظر خود را انتخاب کرده و حافظه‌ی پنهان آن را پاک کنید. اگر مشکل حل نشد گوشی را به تنظیمات کارخانه بازگردانید ( تمامی اطلاعات شما با این کار پاک خواهد شد) . اگر مشکل فریز شدن گوشی شیائومی همچنان ادامه داشت لازم است با نمایندگی تعمیر موبایل شیائومی تماس بگیرید. 

مشکل خاموش شدن ناگهانی گوشی شیائومی

مشکل خاموش شدن ناگهانی گوشی شیائومی، وقتی آزاردهنده می شود که آن را برای اولین بار به شارژر متصل می کنید، یا پس از گذشت چند دقیقه از شارژ شدن، خاموش می شود،در این صورت گوشی هیچ عملکردی ندارد و نمی توانید از آن استفاده کنید، مگر اینکه دکمه پاور را مدام فشار دهید که خود باعث آسیبی دیگر به گوشی می شود. مشکلات نرم افزاری مانند تنظیمات نادرست، کمبود حافظه، مشکلات سیستم عامل و موارد دیگر معمولا باعث بروز این ایراد در گوشی شیائومی می شوند. برای رفع این مشکل، یک تکنسین متخصص باید به صورت دقیق منشا مشکل را شناسایی کند و به تعمیر آن بپردازد. همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعه، تکنسین این کار را انجام می دهد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله خاموش روشن شدن گوشی شیائومی را مطالعه نمایید.

مشکل خاموش شدن ناگهانی گوشی شیائومی

مشکلات خالی شدن باتری موبایل شیائومی

یکی از رایج ترین مشکلات گوشی های شیائومی، زود خالی شدن باتری گوشی است. خالی شدن باتری دلایل گوناگونی از شارژ فیک گرفته تا معیوب بودن آداپتور، کابل شارژ، نصب بدافزارها و مشکلات سخت افزاری دارد. همچنین، در صورتی که از باتری اصلی استفاده نشود، باتری گوشی سریع تر از انتظار خالی می شود.از طرف دیگر، کاربران زیادی که از نسخه 9 و 10 اندروید استفاده می کنند، اعلام کرده;اند که باتری گوشی آنها زود خالی می شود. بنابراین، اگر اخیراً گوشی خود را آپدیت کرده اید بهتر است یکبار گوشی خود را ریست فکتوری کنید. در غیر این صورت باید روش هایی مانند بستن قابلیت تشخیص چهره Face unlock گوشی، کالیبره کردن باتری، استفاده از لوازم جانبی اورجینال، هدم استفاده از شارژر دیگران، عدم استفاده طولانی مدت از گوشی، مدیریت برنامه های پرمصرف، بررسی مصرف اینترنت برنامه های نصب شده، آپدیت کردن سیستم عامل گوشی شیائومی و تست سلامت باتری گوشی شیائومی با کد *#*#۶۴۸۵#*#* را امتحان کنید. در صورتی که مشکل شما حل نشد، باید به فکر تعویض باتری گوشی شیائومی خود باشید.

مشکلات خالی شدن باتری موبایل شیائومی

مشکل هنگ کردن موبایل شیائومی

گوشی های شیائومی، به دلایل مختلفی دچار مشکل می شوند و شناسایی منشا آن بسیار دشوار است چون می تواند ناشی از اختلال در هر قطعه باشد یا به دلیل مشکلات نرم افزاری اتفاق بیفتد. اما از رایج ترین دلایلی که باعث بروز هنگ کردن گوشی می شوند، می توان پر شدن حافظه، ظرفیت RAM پایین، بد افزارها، استفاده طولانی مدت از گوشی، استفاده از نسخه های قدیمی برنامه ها و موارد دیگر اشاره کرد. استفاده از developer option یا منوی توسعه دهنده، ری استارت کردن گوشی، قرار دادن گوشی در حالت ایمن یا safe mode، پاک کردن حافظه پنهان یا کش گوشی و ریست کردن گوشی، از جمله راهکارهای حل مشکل هنگ کردن گوشی شیائومی هستند. پیشنهاد می کنیم در صورتی که مشکل هنگ کردن گوشی شما ادامه پیدا کرد، آن را برای عیب یابی، تعمیر یا تعویض قطعه، به یک تکنسین تحویل دهید.

مشکل هنگ کردن موبایل شیائومی

برداشتن می اکانت و frp

شیائومی با قرار دادن می اکانت که یک ویژگی امنیتی است و همانند اپل ایدی آیفون عمل می کند، بر روی گوشی های خود قرار داده است. بنابراین، اگر تلفن همراه شما گم یا ربوده شود، درحالت عادی امکان بازگشایی آن بدون دسترسی به اینترنت و سیم کارت و پسورد MI Account  وجود ندارد. اگر گوشی شیائومی را ریست فکتوری یا فلش کنید، قفل می اکانت و جیمیل شیائومی فعال می شوند. در صورتی که پسورد اکانت یا شماره تلفن را بدانید می توانید بدون مشکل وارد شوید اما اگر آنها را فراموش کرده باشید به دردسر می افتید چون زمانی که این قفل فعال می شود، گوشی شیائومی را کاملا غیر قابل استفاده می کند!

برای حذف اکانت شیائومی یا می اکانت، باید به سایت شیائومی و بخش حذف اکانت آن مراجعه کنید. توجه کنید مشخصات اکانتی که قصد دارید آن را حذف کنید، باید در این قسمت وارد کنید و log in شوید. به محض اینکه وارد اکانت خود شدید، یک پنجره پاپ آپ ظاهر می شود. تیک گزینه موجود را بزنید و بر روی گزینه Delete Account کلیک کنید. پیامی برای شما نمایش داده می شود که باید بر روی گزینه YES کلیک کنید. سپس یک ایمیل برای آدرس ایمیل ثبت شده در اکانت شیائومی شما ارسال می شود. این کد را باید در سایت شیائومی و صفحه ای که در آن برای شما باز می شود وارد کنید. سپس بر روی گزینه Submit کلیک کنید. در نهایت، گزینه Delete Account را در پنجره پاپ آپ نمایان شده، انتخاب کنید. به این ترتیب اکانت شیائومی یا می اکانت شما حذف می شود. اما اگر پسورد خود را فراموش کرده اید و گوشی شما قفل شده است و امکان کار با آن را ندارید، حتما باید برای حل این مشکل، به یک کارشناس متخصص و باتجربه مراجعه کنید.

برداشتن می اکانت و frp

تعمیر مشکلات اسپیکر موبایل شیائومی

اگر نمی توانید هنگام برقراری مکالمه، به خوبی صدای مخاطب خود را بشنوید یا اسپیکر گوشی شما دچار مشکل شده است، باید راهکارهای برطرف کردن این مشکل را امتحان کنید. اگر با انجام این روش ها مشکل شما حل نشد، آن وقت باید به یک تعمیرکار یا یک تکنسین متخصص مراجعه کنید. جا به جا شدن در محل مکالمه، ریستارت کردن گوشی، روشن کردن بلندگو، چک کردن بخش Media Volume، تمیز کردن اسپیکر، استفاده از منوی CIT در تنظیمات گوشی، استفاده از هندزفری و تغییر Region، خاموش کردن بلوتوث، غیرفعال کردن حالت Do Not Disturb، استفاده از Safe mode، خارج کردن باتری، آپدیت کردن اندروید و استفاده از برنامه های جانبی و شخص ثالث، روش هایی هستند که ممکن است با انجام آنها مشکل شما برطرف شود. در غیر این صورت باید از یک تعمیرکار متخصص موبایل کمک بگیرید.

تعمیر مشکلات اسپیکر موبایل شیائومی

در مورد تعمیر موبایل از زودکمک بپرس   

اگر جزو کاربران وب سایت زودکمک باشید، می توانید هر سوالی که در مورد مشکلات گوشی خود و نحوه تعمیر آن دارید را از کارشناسان تعمیرات موبایل شیائومی بپرسید. سامانه جامع زودکمک امکان مشاوره آنلاین را برای کاربران فراهم کرده است تا هرگونه ابهام در خصوص تعمیر گوشی را در کوتاه ترین زمان برطرف کنند. برای استفاده از این سرویس در وب سایت زودکمک ثبت نام کنید و در بخش تعیین شده، سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما به صورت آنلاین، پاسخ شما را داده و اطلاعات و راهنمایی های لازم را ارائه می دهند.

 

در مورد تعمیر موبایل از زودکمک بپرس

 

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار موبایل زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار موبایل شیائومی زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات موبایل شیائومی در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر موبایل شیائومی را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثب ت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 سوالات متداول

 

چرا گوشی روشن نمی شود؟

چرا موبایل سیمکارت را شناسایی نمی کند؟

علت هنگ کردن گوشی چیست؟


چرا موبایل دانلود نمی کند؟


چرا باتری گوشی زود خالی می شود؟


آیا گوشی که بعد از آبخوردگی خاموش شده قابل تعمیر است؟

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

زودکمک
1402/11/15-15:07

درود بر شما محمدعلی احمدپور عزیز

ایرادات مختلفی میتواند داشته باشد از جمله : آی سی شارژ، سوکت شارژ، باتری، cpu و ... که باید از نزدیک بررسی شود. شما میتوانید با شماره 1662 تماس بگیرید کارشناسان زود کمک شما را راهنمایی خواهند کرد.

زودکمک
1402/11/15-15:00

درود بر شما علیرضاایلیاتی عزیز

دوست عزیز دستگاه شما باید از نزدیک بررسی و عیب یابی انجام شود شما میتوانید با شماره 1662 تماس بگیرید، همکاران ما آماده ارائه خدمات به شما هستند.

زودکمک
1402/05/21-02:18

درود بر شما محمدعلی احمدپور عزیز

ابتدا گوشی خود را به شارژ زده و چند ثانیه صبر کنید اگر عملیات شارژ آغاز نشد گوشی خود را با یک شارژر دیگر به شارژ بزنید. در نظر داشته باشید این کار را در پریزهای برق مختلف امتحان نمایید. در صورتی که کاملا اطمینان حاصل کردید مشکل از شارژر و یا پریز برق نیست به تکنسین با تجربه تعمیر موبایل شیائومی مراجعه نمایید.

محمدعلی احمدپور
1402/04/06-02:23

سلام وقت بخیر

گوشی poco c3 دارم خیلی هم ازش راضی بودم، باطری عالی و فست شارژ و اینکه مدت زمان بالایی تا لحظه آخر شارژ نگه می‌داشت

شارژ گوشی به زیر پنج درصد رسید امشب کار داشتم با گوشی ، یکم دیر اقدام کردم برای شارژ برقی مجدد، تا اینکه حین خوندن آهنگ تو دستم شارژش یک درصد شد و بعد از لحظاتی خاموش شد، صفحه سیاه شد بعد از چند لحظه اهنگ هم قطع شد ، حالت شات داون شروع به قطع شدن یکی یکی پشت سرهم برنامه ها

عجله کردم تا قبل ازینکه کامل گوشی خاموش بشود زود به شارژ برقی متصل کردم، الان گوشی به برقه ولی شارژ نمیشه و روشن هم نمیشه

آداپتور سرده، گوشی هم سرده، یعنی فعالین انتقال جریان برقی اتفاق نمی افته

مورد از پورت شارژ یا ای سی تغذیه می باشد؟؟

محمدعلی احمدپور
1402/04/06-02:15

سلام وقت بخیر

گوشی poco c3 دارم خیلی هم ازش راضی بودم، باطری عالی و فست شارژ و اینکه مدت زمان بالایی تا لحظه آخر شارژ نگه می‌داشت

شارژ گوشی به زیر پنج درصد رسید امشب کار داشتم با گوشی ، یکم دیر اقدام کردم برای شارژ برقی مجدد، تا اینکه حین خوندن آهنگ تو دستم شارژش یک درصد شد و بعد از لحظاتی خاموش شد، صفحه سیاه شد بعد از چند لحظه اهنگ هم قطع شد ، حالت شات داون شروع به قطع شدن یکی یکی پشت سرهم برنامه ها

عجله کردم تا قبل ازینکه کامل گوشی خاموش بشود زود به شارژ برقی متصل کردم، الان گوشی به برقه ولی شارژ نمیشه و روشن هم نمیشه

آداپتور سرده، گوشی هم سرده، یعنی فعالین انتقال جریان برقی اتفاق نمی افته

ز فخار
1402/03/26-21:31

سلام. گوشی من شیائومی بود مشکل خاموش روشن شدن داشت. تعمیر جای دیگه بردم چهار بار باتری عوض کردن تا اینکه با زود کمک آشنا شدم و گوشیو نمایندگی مشهد تحویل دادم ارسال شد تهران و از اونجا تماس گرفتن عیب یابی شد و تقریبا دو هفته بعد تحویلم دادن. خواستم واقعاااا تشکر کنم. میخواستم بخاطر ناامیدی از تعمیر گوشیو زیر قیمت بفروشم. امیدوارم همیشه موفق باشین کارتون عااالیه 👏👏👏

علیرضاایلیاتی
1402/02/27-05:40

سلام گوشی شیامی نوت 10دارم وای فای از کار افتاده وسیم کارت رونیز نمیخونه ایا درست میشه راهنمایی کنیدممنون

 

 

زودکمک
1402/01/05-16:56

درود بر شما دهکهنه عزیز

مشکل گوشی شما نرم افزاری است و تنها با فلش کردن مشکل برطرف می گردد.

زودکمک
1402/01/03-15:00

درود بر شما آرین جعفری عزیز.

لطفا گوشی رو به شارژ نزنید اگر امکان باز کردن درب پشت گوشی هست بازش کنید و هر چه سریع تر جهت تعمیرات موبایل شیائومی مراجعه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه دریافت خدمات تعمیرات گوشی از طریق شماره های درج شده در سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.

آرین جعفری
1402/01/03-14:28

سلام گوشی من شیائومی ردمی نوت 8 هست افتاد تو آب دریا روشن نمیشه باید چیکار کنم؟

آرین جعفری
1402/01/03-14:26

سلام گوشی من شیائومی ردمی نوت 8 هست افتاد تو آب دریا باید چیکار کنم ؟

دهکهنه
1402/01/03-01:31

سلام وقت بخیر گوشی شیائومی نوت 8 دارم

از وقتی آپدیت کردم اینترنت سیم‌کارت و وای فای برام خیلی کند شده حتی بعضی وقتا یه سرچ ساده هم برام بالا نمیاد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

زودکمک
1401/11/30-17:04

درود بر شما

دوست عزیز ابتدا با اپراتور خط تماس بگیرید و مشکل رو گزارش دهید. در صورتی که در منطقه ی شما آنتن دهی ضعیف باشد و یا به هیچ عنوان آنتن دهی نباشد مشکل از گوشی نیست. اما اگر اپراتور مشکلی نداشته باشد باید وضعیت آنتن دهی گوشی شیائومی توسط کارشناس و متخصص بررسی شود.

زودکمک
1401/11/30-16:52

درود بر شما

دوست عزیز برنامه های جدیدی که اخیرا نصب کردید رو حذف نصب کنید اگر مشکل حل نشد گوشی رو ریست فکتوری کنید _ با این کار کل اطلاعات گوشی شما پاک می شه - اگر مشکل حل نشد برای تعمیر موبایل شیائومی با ما تماس بگیرید.

پروانه
1401/11/30-16:45

گوشی من شیائومی هیچ مشکل خواصی نداره فقط بعضی وقت بهم زنگ میزنند اشغال میخورم یا میگن آنتن ندارم دلیلش چیه ؟

 

ریحانه
1401/11/30-16:41

گوشی شیائومی دارم خیلی هنگ می کنه تعمیر میشه ؟

زودکمک
1401/06/07-16:17

سلام دوست عزیز. وارد اپلیکیشن تلگرام شده و از طریق منوی سمت چپ روی Settings تپ کنید. در صفحه‌ی Settings بر روی Privacy and Security ضربه بزنید و سپس وارد گزینه‌ی Groups شوید. چنانچه می خواهید بعضی افراد به هیچ عنوان اجازه‌ی اضافه کردن شما به گروه‌ها را نداشته باشند، در بخش پایینی این صفحه که با عنوان Add exceptions (افزودن استثنائات) مشخص شده است، روی Never Allow تپ کرده و افراد مورد نظرتان را به آن اضافه کنید.

فریبا اقایاری
1401/06/03-14:59

چطور تبلیغات تلگرام روقطع کنم هرچقدر تبلیغات رو حذف میکنم بازم می‌آید از تنظیمات هم جلوی تبلیغات رو هم بستم