برای تعمیر ویدئو پروژکتور به حرفه ای ترین شکل، کافی است با زودکمک در ارتباط باشید. پروژکتورها معمولا بر اثر آلودگی زیاد یا فرسایش قطعات آسیب می بینند و درست کار نمی کنند. بیشتر کاربران این دستگاه هم از خاموش شدن آن در حین کار شکایت دارند. چنین ایراداتی ناشی از خرابی قطعات داخلی هستند و اگر دستگاه به درستی و در زمان مناسب عیب یابی و ترمیم شود، مشکلات هم برطرف می شوند.

البته  گاهی هم باید اجزای پروژکتور را تعویض کرد. تیم مجرب تعمیرات ویدئو پروژکتور در زودکمک، هرگونه ایراد این دستگاه را به شکل حرفه ای عیب یابی و برطرف می کنند. همکاران ما ضمن ترمیم و تعویض قطعات معیوب و استفاده از نمونه های اورجینال، تا رفع کامل مشکل کنار شما هستند. برای آشنایی با روند تعمیر ویدئو پروژکتور در زودکمک، بزرگ ترین سامانه تعمیرات کشور، همراه ما باشید.

ثبت سفارش آنلاین تعمیر ویدئو پروژکتور

برای تعمیر ویدیو پروژکتور به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر ویدئو پروژکتور را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، ویدئو پروژکتور خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات پروژکتور، تعمیر کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمیر ویدئو پروژکتور

آیا می دانید که می توانید تنها با چند کلیک، سفارش تعمیرات ویدئو پروژکتور را ثبت کنید؟ اگر پروژکتور شما ایرادی دارد و برای بررسی و ترمیم آن نیاز به کمک تخصصی دارید، سفارش خود را در دسته ی تعمیر ماشین های اداری ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. گزینه ثبت درخواست تعمیر ویدئو پروژکتور را بزنید تا فیلدهای سفارش را ببینید.

دسته کالا، نوع و مدل را انتخاب کرده و نکات دیگری همچون مشکلات آن را در بخش شرح درخواست ثبت کنید. کلید ثبت را که بزنید، پس از مدتی کارشناسان زودکمک با شما تماس گرفته و شما را در جریان نحوه خدمات رسانی قرار می دهند. همچین از طریق صفحه ی درخواست خود می توانید با تعمیرکارپروژکتور در تماس باشید و پرسش های خود را به صورت آنلاین مطرح نمایید.

تعمیر ویدئو پروژکتور

تعمیرات ویدئو پروژکتور در محل

زودکمک در تلاش است تا تعمیر انواع پروژکتور را به بهترین شکل و در کوتاه ترین زمان انجام دهد. در همین راستا تعمیرات ویدئو پروژکتور در محل انجام می شود تا دستگاه جابجا نشده و به نحو احسن ترمیم شود. با توجه به نوع کار پروژکتور و این که معمولا در ارتفاع نصب می شود، بهتر است تعمیرات آن در محل انجام شود. سفیران و کارشناسان زودکمک به آدرس شما می آیند و ضمن بررسی و عیب یابی پروژکتور، اجزای آسیب دیده و معیوب آن را ترمیم یا در صورت نیاز تعویض می کنند. برای دریافت خدمات تعمیر در محل ویدئو پروژکتور، بدون معطلی درخواست ترمیم پروژکتور را ثبت کنید.

بیشتر بخوانیم : علت تصویر ندادن ویدئو پروژکتور

تعمیر پروژکتور

هزینه تعمیرات پروژکتور

هزینه نهایی تعمیر ویدئو پروژکتور در زودکمک، به شدت آسیب دیدگی آن و اقداماتی که برای رفع مشکلاتش انجام می شوند بستگی دارد. گاهی ممکن است پروژکتور نیاز به تعمیرات گسترده ای داشته باشد و چند قطعه ترمیم شوند. در صورت نیاز به تعویض قطعات، قیمت قطعه جایگزین شده هم به هزینه نهایی اضافه می شود. تکنسین های کارگاه تخصصی تعمیر پروژکتور در زودکمک، دستگاه را بررسی و عیب یابی کرده و هزینه تعمیرات آن را به صورت تقریبی اعلام می کند. ممکن است در حین انجام فرایند تعمیر، تعمیرکار پروژکتور متوجه ایراد دیگری شود؛ در صورت رضایت شما برای ترمیم یا تعویض قطعه آسیب دیده، هزینه نهایی بیشتر خواهد شد.

بیشتر بخوانیم : تعمیر صوتی و تصویری

 

در مورد تعمیر پروژکتور از زودکمک بپرس

آیا سوالی در مورد تعمیر پروژکتور دارید؟ یا می خواهید بدانید که مشکل دستگاه چیست و چطور می توانید آن را برطرف کنید؟ کارشناسان تعمیر ویدئو پروژکتور به صورت آنلاین کنار شما هستند. مشاوره آنلاین تعمیرات پروژکتور در وب سایت رسمی زودکمک، به شما این امکان را می دهد که با کارشناسان این حوزه در ارتباط باشید. پس از مطرح کردن سوال در سامانه جامع زودکمک، کارشناس مربوطه به شما پاسخ داده و راهنمایی تان می کند.

نمایندگی تعمیر پروژکتور چه خدماتی ارائه می دهد؟

 • عیب یابی انواع ویدئو پروژکتور
 • تعمیر مشکلات منشور رنگ LCD
 • رفع عیوب مربوط به پاور ویدئو پروژکتور
 • رفع مشکلات مربوط به پاور لامبلاست
 • برطرف کردن عیوب مربوط به رنگ CAREWELL
 • تعمیرات تخصصی تراشه DMD
 • تعمیر مشکلات لنز و اپتیک
 • تعمیر و تعویض لامپ ویدئو پروژکتور
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به چرخه رنگ
 • عیب‌یابی و تعمیرات فوق تخصصی فن ویدئو پروژکتور
 • رفع عیوب مربوط به  Main Board
 • رفع اختلالات مربوط به ریموت کنترل

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران