در ادامه این مقاله، با نکاتی در مورد پرینتر شارپ آشنا می شوید. شما می توانید با کیفیت ترین خدمات در این زمینه را از طریق سامانه تعمیراتی زودکمک، در کوتاه ترین زمان دریافت کنید. شما درخواست تعمیرات پرینتر شارپ را در سامانه اینترنتی زودکمک ثبت می کنید و همکاران ما، اقدامات بعدی را در راستای بررسی و ترمیم دستگاه انجام می دهند. تکنسین های مجرب تعمیر پرینتر شارپ، دستگاه را کاملا عیب یابی کرده و قطعات آسیب دیده را ترمیم یا تعویض می کنند. به این ترتیب مشکلات عملکردی دستگاه برطرف شده و می توانید بدون ایراد از آن استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با روند تعمیر چاپگر شارپ و نحوه دریافت خدمات ، ادامه مقاله را دنبال کنید.

ثبت سفارش آنلاین تعمیر پرینتر شارپ

برای تعمیر پرینتر شارپ به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر چاپگر شارپ را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، پرینتر شارپ خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات ماشین های اداری، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

تعمیرات پرینتر شارپ در محل (ثبت درخواست)

زودکمک، در تلاش است تا خدمات تعمیراتی را در سریع ترین زمان به کاربران و متقاضیان ارائه دهد.  در همین راستا می توانید درخواست تعمیر پرینتر شارپ در محل را در این سامانه ثبت کرده و تخصصی ترین سرویس های مربوط به ترمیم چاپگر را در محل مورد نظرتان دریافت کنید. کافی است مشخصات دستگاه را وارد کرده و فیلدهای مربوط به دسته، مدل، نام و ... پر کنید. بعد از وارد کردن مشخصات (شماره تماس و ...) همکاران ما با شما تماس می گیرند و هماهنگی های لازم را انجام می دهند. سپس تیم تعمیرات چاپگر شارپ، به آدرس شما آمده و هرگونه اقدام مورد نیاز برای ترمیم و رفع معایب دستگاه را در حرفه ای ترین سطح، انجام می دهند.

تعمیر پرینتر شارپ

هزینه تعمیر پرینتر شارپ

قیمت تعمیرات پرینتر، یک عدد ثابت نیست و بسته به نوع و میزان خرابی دستگاه، تغییر می کند. حتی نوع قطعه یا قطعات آسیب دیده هم در هزینه تعمیر پرینتر شارپ و دیگر برندها تاثیرگذار است. به عنوان مثال اگر کاغذکش آسیب دیده باشد، معمولا لازم نیست هزینه زیادی بابت تعمیر آن پرداخت کنید. اما در صورت نیاز به تعویض برد یا قطعات دیگر، باید قیمت قطعه جدید را نیز به هزینه نهایی تعمیرات اضافه کنید. در نهایت، تا زمانی که دستگاه به طور کامل عیب یابی نشود، نمی توان در مورد هزینه تعمیرات آن نظر قطعی داد. همچنین لازم به ذکر است این موارد در تعمیر دستگاه کپی شارپ نیز صدق می کند.

خدمات تعمیر چاپگر شارپ

به عنوان بخشی از مهم ترین سرویس ها و خدمات تعمیر پرینتر شارپ، می توان به اقداماتی همچون تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، ترمیم کارتریج آسیب دیده، تعویض هد، تمیز کردن و تعویض درام، تعمیر داکتر بلید، ترمیم وایپر بلید، تعمیر مین برد، تعمیرات برد پاور، ترمیم تخصصی اپتیک، تعمیرات سنسور، تعویض خازن های معیوب، شارژ کارتریج، ترمیم لیزر، تعمیرات تخصصی یونیت ها، تعویض دولوپر، تعمیرات در محل و ارائه مشاوره های تخصصی اشاره کرد. تمامی خدمات و سرویس های مربوط به تعمیر پرینتر sharp، با ضمانت نامه رسمی زودکمک همراه هستند و می توانید هرگونه انتقاد یا شکایت را از طریق تیم پشتیبانی، پیگیری کنید.

تعمیر فیوزینگ پرینتر شارپ

کاهش شدید کیفیت چاپ، به ویژه بعد از شارژ کردن کارتریج، معمولا نشان دهنده خرابی قطعه ای به نام فیوزینگ است. این قطعه که با عنوان هیتر هم شناخته می شود، تاثیر مهمی بر کیفیت چاپ دارد و در بیشتر موارد هم قابل ترمیم نیست. افت کیفیت پرینت و ایجاد خطوط غیر عادی روی برگه های چاپ شده، مهم ترین نشانه های خرابی فیوزینگ هستند. چنانچه هریک از این مشکلات را در چاپگر خود مشاهده کردید، بهتر است به فکر تعمیر فیوزینگ پرینتر شارپ یا تعویض این قطعه در اسرع وقت باشید. البته بیشتر تکنسین های تعمیر پرینتر شارپ، فیوزینگ را غیر قابل تعمیر دانسته و آن را با هیتر جدید، جایگزین می کنند.

تعمیر درام چاپگر شارپ

برخی مواقع باید برای تعمیر پرینتر شارپ، درام را ترمیم یا تعویض کرد. درام، تونر را به سطح برگه منتقل کرده و عمل ذوب آنها روی کاغذ با فشار و حرارت را ممکن می سازد. خرابی درام مانع از تامین حرارت مورد نیاز برای ذوب تونر شده و به این ترتیب فرایند چاپ را با مشکلاتی مواجه می سازد. مثلا ممکن است تصویر بسیار کمرنگ باشد یا خطوط سفید و سیاه غیر عادی در نسخه چاپ شده وجود داشته باشد. این در حالی است که اگر عملیات تعمیر درام پرینتر شارپ در نمایندگی شارپ، به موقع و در زمان مناسب انجام شود، چنین مشکلاتی هم به راحتی برطرف می گردند.

تعمیر مین برد چاپگر شارپ

یکی از احتمالاتی که می توان برای بروز مشکلاتی همجون روشن نشدن پرینتر، خاموش شدن ناگهانی چاپگر و ... در نظر گرفت، خراب شدن مین برد این دستگاه است. مین برد چاگر شارپ، نه تنها نقش تمامی قطعات پرینتر را تعیین می کند بلکه ارتباطی بین تمامی بخش‌ها نیز برقرار می‌کند بنابراین اگر مشکلی برای این قطعه به وجود بیاید در نهایت باعث خاموش شدن و یا روشن نشدن پرینتر می شود. در صورت خرابی مین برد پرینتر شارپ، بهتر است تعمیر و حتی تعویض این قطعه توسط کارشناسان تعمیرات پرینتر انجام پذیرد.

شارژ کارتریج پرینتر شارپ

کارتریج یکی از قطعات اصلی پرینتر شارپ است، به طوری که منبع تامین رنگ آن محسوب می شود. با گذشت زمان جوهر کارتریج به اتمام می رسد و نیاز به شارژ پیدا می کند. عملیات شارژ کارتریج چاپگر کاری کاملا تخصصی است و به ابزارهای پیشرفته مثل دستگاه مکنده و… نیاز دارد. علاوه بر آن در صورت بی ‌دقتی کاربر ممکن است مشکلاتی مثل نشت تونر و آسیب رساندن به دستگاه به وجود بیاید.

به همین دلیل باید حتما از نمایندگی شارپ کمک بگیرید؛ زیرا در این مرکز تیم تعمیر پرینتر شارپ نسبت به کلیه مراحل شارژ کارتریج اشراف کامل دارند. همچنین کارشناسان از بهترین تونرها استفاده می کنند تا کیفیت اسناد چاپی افزایش یابد.

شارژ کارتریج پرینتر شارپ

تعمیر مگنت شارپ

خرابی مگنت تاثیر زیادی بر کیفیت اسناد چاپی دارد، زیرا در صورت کارکرد نادرست این قطعه تونر نمی تواند به خوبی باردار شود‌‌. به همین دلیل به محض مشاهده افت کیفیت چاپ حتما باید برای تعمیر مگنت پرینتر شارپ اقدام کنید.‌

در این حالت کارشناسان نمایندگی برای تعمیر دستگاه آن را به دقت مورد بررسی قرار می دهند تا میزان آسیب مگنت را برآورد نمایند‌. چنانچه شدت صدمات کم باشد، قطعه را ترمیم می کنند. اما در مواردی که مگنت قابل تعمیر نباشد، آن را با نمونه اورجینال تعویض می نمایند.

تعمیر غلطک شارپ

آسیب دیدن غلطک پرینتر شارپ باعث می شود که کشیدن کاغذ به درستی انجام نگیرد. لذا در صورت بروز هرگونه نقص در غلطک لازم است که در اسرع وقت اقدامات لازم برای تعمیر پرینتر شارپ به عمل آید. در این راستا تکنسین های نمایندگی ابتدا می کوشند که با تمیز کردن غلطک جلوی جمع شدن کاغذ را بگیرند. اما اگر وسعت خرابی زیاد باشد، گردگیری و تمیز کردن غلطک تاثیری روی عملکرد دستگاه نخواهد داشت. در این مواقع مشکل با تعویض قطعه برطرف می شود.

جهت استفاده از سرویس تعمیر غلطک پرینتر sharp درخواست خود را در سایت ثبت کنید تا کارشناس نمایندگی در محل حضور یافته و اقدامات لازم را برای رفع عیوب قطعه یا تعویض آن انجام دهد.

تعمیر غلطک پرینتر شارپ

تعمیر کاغذ کش شارپ

کاغذ کش وظیفه انتقال کاغذ را در پرینتر شارپ بر عهده دارد، بنابراین با خرابی آن عملا دستگاه بلا استفاده می ماند. به همین دلیل باید در اولین فرصت چاره ای برای رفع این مشکل اندیشیده شود‌. خرابی کاغذ کش به دلایل مختلف مانند آسیب دیدن کارتریج، محورهای عبور کاغذ، کلاچ، اهرم سنسور کاغذ و... اتفاق می افتد. با توجه به تنوع این علل، مرحله عیب یابی و تشخیص منشا مشکل اهمیت بسیار زیادی دارد.‌

کارشناسان نمایندگی برای تعمیر پرینتر شارپ قبل از هر کاری به دقت دلیل مشکل را شناسایی می کنند. زیرا هر گونه خطا در این مرحله موجب می‌شود که روند ترمیم در مسیر اشتباه پیش برود.‌ پس از تشخیص ریشه ایراد کاغذ کش، تعمیر کاغذکش پرینتر با متدهای پیشرفته و مطابق با استانداردهای جهانی انجام می شود.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران