آی سی شارژ گوشی موبایل قطعه ای است که جریان الکتریسیته را از شارژر دریافت و به باطری منتقل می کند ، در صورت خرابی آی سی شارژ پروسه شارژ به درستی انجام نخواهد شد و دستگاه را دچار مشکلات فراوانی خواهد کرد ، همچنین کنترل عملکرد USB دستگاه نیز از وظایف این آی سی به شمار می رود. به دلیل ساختار فشرده و مجتمع آی سی شارژ معمولا تعمیر آن ممکن نبوده و در بیشتر موارد تعویض آی سی شارژ موبایل سامسونگ مورد نیاز خواهد بود. تعویض آی سی شارژ گوشی سامسونگ فرآیندی است که نیازمند دقت و مهارت فراوان است زیرا وقوع خطا در حین انجام این کار می تواند باقی قسمت های گوشی از جمله برد اصلی را دچار آسیب کند. در صورتی که گوشی شما درگیر مشکلات آی سی شارژ می باشد می توانید جهت دریافت خدمات تعمیر و یا تعویض آی سی شارژ موبایل سامسونگ خود با نمایندگی موبایل سامسونگ زود کمک تماس حاصل فرمایید.

تعویض آی سی شارژ موبایل سامسونگ

ثبت سفارش آنلاین تعویض آی سی شارژ موبایل سامسونگ

برای تعویض آی سی شارژ موبایل سامسونگ به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعویض آی سی شارژ موبایل سامسونگ را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل،موبایل سامسونگ خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، تعمیر کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

تعویض آی سی شارژ موبایل سامسونگ در چه زمانی ضرورت دارد؟

در صورتی که علائم زیر را مشاهده می کنید اکنون زمان تعویض آی سی شارژ موبایل سامسونگ شما فرا رسیده است :

  • اگر موبایل شما شارژ نمی شود و هنگام اتصال به شارژر و جریان برق درصد شارژ باتری تغییر نمی کند. البته این موضوع می تواند نشانه خرابی باتری نیز باشد.

  • اگر در قسمت تنظیمات پیغام تعویض باتری را مشاهده می کنید.

  • اگر گوشی شما با شارژر اصلی خود شارژ نمی شود و تنها با شارژهای متفرقه شارژ می شود می تواند نشانه ای از خرابی آی سی شارژ موبایل سامسونگ شما باشد.

  • اگر میزان شارژ باتری به طور ناگهانی از درصد بالا به پایین سقوط می کند.

  • اگر باتری تا درصد مشخص شارژ می شود و سپس متوقف می شود.

  • اگر گوشی با داشتن درصد مشخصی از شارژ باتری ناگهان با نشان دادن پیغام خالی بودن باتری خاموش می شود.

تعویض آی سی شارژ موبایل سامسونگ

هزینه تعمیر آی سی شارژ موبایل سامسونگ

خوشبختانه آی سی شارژ قطعه گران قیمتی در مقایسه با سایر قطعات گوشی نیست و با پرداخت هزینه معقولی انجام تعویض آی سی شارژ موبایل سامسونگ ممکن خواهد بود. جهت دریافت خدمات تعویض آی سی شارژ با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ می توانید با کارشناسان زود کمک تماس حاصل فرمایید.

علل خرابی آی سی شارژ موبایل samsung

خرابی آی سی شارژ می تواند دلایل مختلفی از جمله وارد آمدن ضربه و نفوذ آب داشته باشد اما مهمترین آن وارد آمدن شوک الکتریکی به آن است که منجر به تعویض آی سی شارژ موبایل سامسونگ خواهد شد . همچنین استفاده از شارژرهای غیر اصل و متفرقه می تواند به مرور زمان آی سی شارژ دستگاه را دچار خرابی کند.

پروسه تعمیر آی سی شارژ موبایل سامسونگ

همانطور که گفته شده آی سی ها ساختار فشرده و فوق العاده ظریفی دارند و همین امر آنها را به قطعاتی تعمیر ناپذیر تبدیل کرده ، به همین جهت در صورت بروز مشکل برای این قطعه تعویض آی سی شارژ موبایل سامسونگ تنها راه حل رفع مشکل خواهد بود . برای تعویض این قطعه لازم است دستگاه باز شده و برد اصلی از دستگاه جدا شود ، سپس لحیم اتصال دهنده پایه های آی سی شارژ به به برد توسط حرارت ذوب شده و آی سی تعویض شود.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران