«زودکمک» برای تعمیرات تلویزیون سامسونگ به شکلی صحیح و بی نقص، با بروزترین تجهیزات و مجرب‌ترین تکنسین‌های تعمیر در کنار شماست. انواع تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی سامسونگ در کارگاه تخصصی تعمیرات تلویزیون عیب یابی شده و توسط تعمیرکاران ماهر و متعهد، تعمیر می گردد. قطعات با دقت و حساسیت بسیار بالایی بهینه شده و در صورت نیاز به تعویض هم تنها از نمونه های اورجینال برای تعویض آنها استفاده می‌شود. برای دریافت خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ، می توانید درخواست خود را در سامانه جامع زودکمک ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما و حضور تکنسین در آدرس مورد نظرتان باشید. در ادامه جزئیات بیشتری را راجع به روند تعمیر تلویزیون Samsung بررسی می کنیم.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

ثبت سفارش آنلاین تعمیر تلویزیون سامسونگ

برای تعمیر تلویزیون سامسونگ به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر تلویزیون سامسونگ را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، تلویزیون خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات تلویزیون، تعمیر کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

شاید جالب باشد بدانید که تعداد نسبتا زیادی از تلویزیون هایی که دچار شکستگی نمایشگر یا بدنه می شوند، در حین جابجایی ضربه می خورند. در چنین شرایطی بهتر است برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، تلویزیون را در منزل تعمیر کنید. زودکمک با تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل، چنین مسائلی را به حداقل رسانده و کیفیت و سرعت تعمیرات تلویزیون را افزایش داده است. به این ترتیب دیگر نیازی به جابجا کردن دستگاه نیست. پس از ثبت درخواست تعمیر تلویزیون در اپلیکیشن یا وب سایت زودکمک، مجرب ترین تعمیرکاران تلویزیون به آدرس شما آمده و ضمن بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه، قطعات آسیب دیده آن را ترمیم یا تعویض می کنند.

هزینه تعمیر تلویزیون Samsung

قیمت تعمیر تلویزیون، با توجه به نوع آسیب دیدگی این دستگاه و شدت خرابی قطعات آن متفاوت است. درواقع تا وقتی که تلویزیون به صورت کامل عیب یابی نشود، نمی توان در مورد هزینه تعمیرات آن نظر قطعی داد. حتی نوع قطعه آسیب دیده هم در تعیین هزینه تعمیر تلویزیون تاثیرگذار است. مثلا اگر پنل شکسته باشد، باید مبلغی تقریبا معادل قیمت یک تلویزیون جدید، برای تعویض این قطعه هزینه کنید! این در حالی است که تعمیر قطعاتی مثل برد یا اسپیکرها و ... به مراتب کم هزینه تر است. برای برآورد دقیق تر هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ، بهتر است تا عیب یابی کامل دستگاه توسط  تعمیرکار صبر کنید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران

تعمیر تلویزیون سامسونگ در امیرآباد

تعمیر تلویزیون در امیرآباد، با ثبت سفارش در سامانه جامع تعمیراتی زودکمک، در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام می شود. پس از ثبت درخواست تعمیرات تلویزیون در این سامانه یا اپلیکیشن آن، سفیران زودکمک به آدرس شما می آیند. دستگاه در آدرس مورد نظر شما عیب یابی شده و به شکل تخصصی، تعمیر می گردد. چنانچه نیاز به تعویض قطعات باشد، همکاران ما تنها از نمونه اورجینال استفاده می کنند تا دستگاه بهترین عملکرد را پس از تعمیر داشته باشد.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ در ولیعصر

چنانچه نیاز به تعمیرات تلویزیون در ولیعصر دارید، زودکمک در خدمت شماست. تنها کاری که باید انجام دهید، ثبت درخواست در این سامانه است. پس از آن تیم تعمیر تلویزیون در محل با همراه داشتن تجهیزات و قطعات مورد نیاز، به آدرسی که ارائه داده اید می آیند. سپس دستگاه بررسی و تعمیر شده و بدون ایراد، به شما تحویل داده می شود.

تعمیرات تلویزیون در ولیعصر

تعمیر تلویزیون سامسونگ در ستارخان

تعمیر تلویزیون در ستارخان، به ویژه برای ساکنین مناطق غرب و شمال غرب تهران، در کوتاه ترین زمان انجام می شود. زودکمک به عنوان بزرگ ترین سامانه تعمیراتی کشور، ساده ترین و سریع ترین مسیر برای دریافت خدمات عیب یابی و تعمیر انواع ال ای دی، ال سی دی، پلاسما و ... از برندهای مطرح است. شما می توانید از طریق وب سایت، از مشاوره رایگان بهره مند شده و در صورت نیاز، خدمات تعمیر در محل را در منزل خود دریافت کنید.

تعمیرات تلویزیون در فرجام

ساکنین جنوب تهران می توانند برای تعمیر تلویزیون در فرجام، از طریق سامانه یا اپلیکیشن زودکمک اقدام کنند. بدین منظور، وارد سایت شده و در بخش ثبت درخواست، تقاضای تعمیرات تلویزیون را ثبت کنید. همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام می دهند. پس از آن تیم تعمیرات به منزل شما آمده و ضمن عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات، تمامی مشکلات عملکردی دستگاه را برطرف می کنند.

تعمیرات تلویزیون samsung در پیروزی

چنانچه ساکن محله های شرق تهران هستید، تیم تعمیرات تلویزیون در پیروزی، در خدمت شما هستند. همکاران ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته و متدهای نوین تعمیراتی، انواع مدل ها و برندهای تلویزیون را تعمیر می کنند تا مجددا بتوانید با دستگاه کار کنید. خدمات تعمیر تلویزیون در تهران با ضمانت نامه معتبر زودکمک همراه هستند و اصالت آنها تضمین شده است.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج

تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج هم توسط زودکمک انجام می شود. کاربران ساکن تمامی مناطق کرج کافی است با زودکمک تماس گرفته و یا درخواست خود را از طریق سایت ثبت کنند. پس از آن تیم تعمیر تلویزیون در محل به آدرس آنها رفته و تخصصی ترین اقدامات را برای برطرف کردن مشکلات این دستگاه انجام می دهند. گفتنی است خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج شامل تمامی مناطق و محله ها شده و محدود به منطقه خاصی از استان البرز نیست.

خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر بلندگوی تلویزیون سامسونگ

برای تعمیربلندگوی تلویزیون سامسونگ باید علت بروز مشکل شناسایی شود. گاهی خود بلندگو مشکلی ندارد و مسئله ناشی از به هم ریختن تنظیمات است. در این صورت کافی است تنظیمات صدا را اصلاح کنید تا عملکرد بلندگو هم به حالت عادی بازگردد. اما در برخی موارد مدارها یا قطعات داخلی بلندگو آسیب دیده اند. در این صورت تکنسین های تعمیر تلویزیون سامسونگ، اجزای آسیب دیده را شناسایی کرده و آنها را تعمیر یا تعویض می کنند. تعمیر یا تعویض مین برد هم گاهی باعث برطرف شدن ایرادات صدا و تعمیر بلندگو می شود.

تعمیر ال سی دی سامسونگ

تعمیرات تلویزیون ال سی دی سامسونگ، به دلیل تفاوتی که از نظر ساختاری دارد، با مدل های قدیمی تر متفاوت است. شما می توانید برای تعمیر ال سی دی سامسونگ از تکنسین های مجرب در واحد تعمیر تلویزیون زودکمک، کمک بگیرید. عملیات عیب یابی و ترمیم و تعویض قطعات تلویزیون های سامسونگ در این مجموعه با دستگاه های پیشرفته و تجهیزات مدرن انجام می شود. بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که مشکلاتی همچون خاموش شدن، روشن نشدن تلویزیون، دیر روشن شدن، تصویر نداشتن و ... به نحو احسن برطرف می شوند. در بخش ثبت درخواست تعمیر تلویزیون سامسونگ، مدل دستگاه را به صورت LCD وارد کنید تا خدمات مربوط به این مدل به شما ارائه شود.

تعمیرات ال ای دی سامسونگ

سامانه جامع زودکمک برای تعمیرات ال ای دی سامسونگ هم خدمات ویژه ای را به کاربران ارائه می دهد. البته روند کلی تعمیر ال ای دی، تفاوت چندانی با تعمیرات ال سی دی ندارد. در بخش بک لایت تمایزهایی وجود دارد که مربوط به نوع ساختار این قطعه است. به هر ترتیب اگر از LED های این برند استفاده می کنید و نیاز به تعمیر تلویزیون سامسونگ دارید، همکاران ما کنار شما هستند. تعمیرکاران مجرب زودکمک پس از مراجعه به آدرس شما و عیب یابی کامل دستگاه، آن را به گونه ای ترمیم می کنند که بتوانید بدون ایراد از تلویزیون خود استفاده کنید.

تعمیرات ال ای دی سامسونگ

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ در واحد تعمیرات زودکمک، به صورت اصلاحی انجام می شود. اولویت تیم تعمیر تلویزیون سامسونگ در این مرکز، ترمیم بک لایت است. یعنی همکاران ما تلاش می کنند بک لایت را تا حد امکان ترمیم کرده و از تعویض آن جلوگیری نمایند.

با این حال اگر این قطعه قابل ترمیم نباشد، تعویض بک لایت تلویزیون سامسونگ با استفاده از قطعه اورجینال انجام می شود. برای این منظور از تجهیزات و دستگاه های مخصوص استفاده می شود تا پنل در معرض آسیب دیدگی قرار نگیرد و بک لایت به بهترین شکل ترمیم شده یا تعویض گردد.

تعمیر مشکلات پنل تلویزیون سامسونگ

آبخوردگی، خرابی لیکوئید، پیکسل سوختگی و خرابی بک لایت، مهم ترین مشکلات پنل تلویزیون هستند. هریک از این مشکلات، به تنهایی می تواند موجب از کار افتادن پنل و آسیب دیدگی جدی این قطعه شود. برای تعمیر مشکلات پنل تلویزیون، ممکن است گاهی نیاز به تعویض پنل باشد که هزینه بالایی دارد. با این حال تکنسین های تعمیر تلویزیون سامسونگ، نهایت تلاش خود را برای ترمیم پنل و جلوگیری از تعویض این قطعه به کار می بندند. پیکسل سوختگی در بیشتر موارد قابل ترمیم است و آسیب دیدگی های بک لایت را نیز می توان ترمیم کرد. اما در مواردی همچون آبخوردگی پنل، راهی جز تعویض پنل تلویزیون سامسونگ وجود ندارد.

تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ

مین برد تلویزیون به مرور زمان و در اثر عواملی همچون نوسان جریان برق، استفاده طولانی مدت و حرارت زیاد آسیب می بیند. در صورتی که برد اصلی از کار بیفتد، تصویر و صدا قطع شده و عملکرد دستگاه مختل می‌ شود. ممکن است تصور کنید که برد به دلیل ساختار پیچیده آن غیر قابل تعمیر است؛ در صورتی که این گونه نیست.

متخصصین زود کمک با تکیه بر دانش فنی خود و استفاده از ابزارهای پیشرفته ابتدا دستگاه را عیب یابی می کنند. سپس اقدامات لازم را برای تعمیر تلویزیون سامسونگ به عمل می ‌آورند. البته ممکن است خرابی برد وسیع بوده و ترمیم آن صرفه اقتصادی نداشته باشد. در این حالت قطعه با نمونه جدید جایگزین می‌ شود.

تعمیر مین برد تلویزیون

تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ   

برد پاور وظیفه دارد جریان 220 ولت برق شهری را به ولتاژ مناسب برای تلویزیون تبدیل کند. زمانی که دستگاه شما روشن نمی‌ شود، به احتمال زیاد برد پاور آن آسیب دیده است. این بخش از اجزای مختلفی نظیر خازن‌ های الکترولیتی، فیوز، ترانس ‌های تبدیل ولتاژ، پل دیودی و... تشکیل می‌ شود. بنابراین یکی از فاکتورهای مهم برای تعمیر برد پاور شناسایی اجزای آن است. خوشبختانه متخصصین زود کمک به ساختار این بخش آشنا هستند، لذا تعمیر دستگاه را به سرعت و سهولت انجام می ‌دهند.

تعمیر برد تیکان تلویزیون سامسونگ 

برد تیکان از جمله قطعات اصلی تلویزیون سامسونگ است که بین مین برد و پنل ارتباط برقرار می ‌کند‌. لذا با خرابی این قطعه دستگاه خود به خود خاموش می شود. یکی دیگر از علائمی که حاکی از معیوب بودن برد تیکان است، قطع شدن ناگهانی تصویر می باشد. در چنین شرایطی باید برای تعمیر تلویزیون سامسونگ از یک تکنسین کارکشته کمک بگیرید. زیرا هرگونه بی ‌دقتی در روند ترمیم قطعه می‌ تواند صدمات جبران ناپذیری را به دستگاه وارد سازد.

تعمیر برد تیکان تلویزیون سامسونگ

تعمیر برد اینورتر تلویزیون سامسونگ

یکی از بردهای تلویزیون سامسونگ که معمولا برای کاربران عادی ناشناخته مانده، برد اینورتر است. این قطعه ولتاژ ورودی را از برد پاور دریافت می کند، سپس انرژی لازم را برای روشن شدن بک لایت فراهم می آورد. بنابراین با خراب شدن برد اینورتر هیچ تصویری روی نمایشگر دیده نمی شود.

خرابی برد اینورتر به سرعت سایر قطعات دستگاه را درگیر می ‌کند، به همین دلیل لازم است بلافاصله برای ترمیم آن اقدام نمایید. در غیر این صورت باید هزینه زیادی را بابت تعمیرات بپردازید. تیم زود کمک ابتدا تلاش می‌ کنند برد اینورتر را در نهایت دقت تعمیر نمایند. البته ممکن است تعویض قطعه ضرورت داشته باشد که در این حالت از نمونه های فابریک استفاده خواهد شد.

بررسی رایج ترین مشکلات  تلویزیون سامسونگ

مشکل سیاه شدن صفحه نمایش در تلویزیون هوشمند سامسونگ 

اگر پس از روشن کردن تلویزیون دیدید که تلویزیون هوشمند سامسونگ شما جز یک صفحه سیاه چیزی نمایش نمی دهد بهتر در ابتدای کار دکمه پاور روی کنترل از راه دور را فشار دهید. پس از این کار چک کنید که تنظیمات مربوط به تایمر خواب تلویزیون خاموش است. به علاوه بررسی کنید که حالت صرفه جویی در انرژی موجود در بخش تنظیمات تلویزیون خاموش باشد.

از بروز بودن تنظیمات سیستم عامل تلویزیون سامسونگ خود مطمئن شوید و در صورت نیاز آن را آپدیت کنید. گزینه Self Diagnosis را فعال کرده تا اشکال پیش آمده را شناسایی کنید. شانس آخر شما جهت تعمیر تلویزیون سامسونگ کلیک بر روی گزینه reset است. درصورتی که مشکل پیش آمده هنوز پابرجاست با کارشناسان تعمیر تلویزیون ما در زود کمک تماس بگیرید و یا از طریق همین صفحه درخواست تعمیر در محل تلویزیون خود را ثبت نمایید.

تصویر نداشتن تلویزیون سامسونگ

تصویر نداشتن تلویزیون سامسونگ شما می تواند به دلایل مختلفی اتفاق افتاده باشد. در این حالت احتمالا تلویزیون شما روشن می شود اما هیچ تصویری نمایش نمی دهد. رایج ترین دلیل این است که تلویزیون شما از ورودی اشتباهی استفاده می کند. در اینصورت چک کنید که آیا تصاویر دریافتی را میتوانید در دستگاه دیگری داشته باشید یا خیر. اگر تصاویر را در دستگاه دیگری دریافت کردید، احتمالاً سیگنال گیرنده یا خود جعبه مشکل دارد. در اینصورت باید برای خدمات با ارائه دهنده دستگاه خود تماس بگیرید. برای اطمینان از این موضوع بهتر است دستگاه شما توسط کارشناسان تعمیر تلویزیون سامسونگ بررسی و تست شود.

دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ

یکی از ایراداتی که در تلویزیون های سامسونگ -البته تلویزیون های ال سی دی سامسونگ- گاها مشاهده شده است مشکل دیر روشن شدن آنهاست. بروز این ایراد معمولا در تلویزیون هایی دیده شده که عمر مفید آنها به پایان رسیده و نیز برد پاور آنها دچار خرابی شده است. اما نشانه این ایراد چیست؟ بد نیست بدانید که معمولا در ابتدای ظهور ایراد، تلویزیون پس از چند دقیقه روشن ماندن و چشمک زدن چراغ استندبای، روشن می‌شود اما در نهایت به دلیل وجود آسیب در بخش برد پاور، کاملا خاموش می شود. در صورت مشاهده این ایراد بهتر است از دستکاری تلویزیون خودداری کرده و با تکنسین تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید. بهتر است در طول این تماس، مدل تلویزیون و نوع خرابی پیش آمده در دستگاه را گزارش دهید.

چرا تلویزیون سامسونگ دیر روشن می شود؟

چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون SAMSUNG

یکی از مشکلاتی که ممکن است در تصویر تلویزیون سامسونگ به وجود آید مشکل چشمک زدن یا همان سو سو زدن تصویر است. توصیه کارشناسان تعمیر تلویزیون سامسونگ برای رفع این مشکل یک ریبوت سرد cold reboot یا همان راه‌اندازی مجدد تلویزیون است. راه اندازی سرد cold reboot به تلویزیون شما کمک می کند تا از عملکرد بهتری داشته و از مشکل سنگینی در عملکرد به دلیل پردازش‌های بسیار رها شود. برای cold reboot می‌توانید به دو روش اقدام کنید. روش نخست این است که با استفاده از کنترل از راه دور تلویزیون، دکمه پاور را نگه دارید تا تلویزیون خاموش و دوباره روشن شود. راه دیگر این است که تلویزیون را از منبع برق جدا کنید و قبل از وصل کردن مجدد آن 30 ثانیه صبر کنید. اگر مشکل چشمک زدن تصویر یا همان سوسو زدن تلویزیون ادامه یابد، به احتمال زیاد یک جامپر معیوب در منبع تغذیه تلویزیون وجود دارد. برای اطمینان از این موضوع با تکنسین تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید و مشکل پیش آمده در دستگاه را با وی درمیان بگذارید.

سوالات پرتکرار شما درباره تعمیر تلویزیون سامسونگ

سوالات پرتکرار شما درباره تعمیر تلویزیون سامسونگ

آیا تلویزیون سامسونگ من نیاز به تعمیر دارد؟

اگر هنوز نمی دانید که مشکل پیش آمده در تلویزیون شما جدی است یا خیر بهتر است به موارد ذکر شده در این بخش دقت نمایید. در صورت مشاهده این نشانه ها می توانید مطمئن شوید که نیاز به تعمیر تلویزیون سامسونگ خود دارید. نشانه هایی که به شما می گویند تلویزیون شما نیاز به تعمیر دارد عبارتند از: وجود پیکسل های به اصطلاح مرده بر روی صفحه تلویزیون (که البته بسیار هم آزاردهنده هستند)؛ یکدست نبودن رنگ تصاویر و به اصطلاح وجود اعوجاج در رنگ های تلویزیون؛ بنابراین اگر رنگ‌های روی صفحه نمایش شما مخدوش به نظر می‌رسند، ممکن است تلویزیون شما دچار مشکل شده باشد. مشاهده خطوط افقی یا عمودی بر روی تلویزیون؛ متوقف شدن تصویر بر روی صفحه تلویزیون، خرابی تصویر و وجود صفحه نمایش Fuzzy، محو شدن صفحه نمایش و نبود تصویر. در صورت مشاهده هر یک از این علائم بهتر است با کارشناسان تعمیر تلویزیون تماس بگیرید.

چرا تلویزیون سامسونگ من تصویر ندارد؟

چگونه می توان تلویزیون سامسونگ خود را ریست reset کنم؟

برای ریست کردن تلویزیون سامسونگ خود دستور ارائه شده در این بخش را دنبال کنید. (این دستور ممکن است با تلویزیون شما سازگاری نداشته باشد بنابراین در صورت عدم اطمینان از این موضوع از دنبال کردن آن خودداری کنید و با کارشناسان تعمیر تلویزیون سامسونگ در زود کمک تماس بگیرید) .

دکمه ACTION MENU یا (تنظیمات سریع) را فشار دهید. مراحل بعدی بسته به گزینه های منوی تلویزیون شما متفاوت خواهد بود:

  • انتخاب سیستم ← درباره ← بازنشانی ← بازنشانی داده های کارخانه ← پاک کردن همه چیز ← بله را انتخاب کنید. در ادامه تنظیمات دستگاه ← بازنشانی ← بازنشانی داده های کارخانه ← پاک کردن همه چیز ← بله را انتخاب کنید.

با این کار احتمالا تلویزیون شما ریست خواهد شد.

چگونه می توان تلویزیون سامسونگ خود را ریست reset کنم؟

چگونه می توان تصویر صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ را تنظیم کرد؟

ممکن است ابعاد تصویر صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ شما به هر دلیل چیزی نباشد که شما دوست دارید. خوشبختانه شما می توانید این ابعاد را در صورت نیاز تغییر دهید. برای ایجاد تغییر در ابعاد و اندازه تصویر تلویزیون سامسونگ باید ابتدا دکمه HOME را روی کنترل از راه دور فشار دهید. در ادامه بخش تنظیمات یا همان Settings را انتخاب کنید. پس از آن باید Picture یا همان تصویر را انتخاب کنید. گزینه بعدی شما باید Picture Size Settings یا تنظیمات اندازه تصویر باشد. در این مرحله می توانید با توجه به علاقه خود یا تصاویر نمایش داده شده در تلویزیون اندازه تصویر یا همان Picture Size را انتخاب کنید. با این کار اندازه تصویر نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش تلویزیون شما تغییر پیدا می کند و بر اساس سایز انتخابی شما، تنظیم می شود.

چگونه قفل تلویزیون سامسونگ را باز کنم؟

اگر پس از روشن کردن تلویزیون سامسونگ خود مشاهده کردید که یک پیغام مبنی بر قفل بودن به شما نمایش داده می شود می توانید از راهنمایی های درج شده در این بخش جهت رفع آن استفاده نمایید. در صورتی که نیاز به بررسی بیشتر دستگاه و تعمیر تلویزیون سامسونگ خود داشتید می توانید از طریق سامانه زود کمک با همکاران ما تماس بگیرید. برای رفع این ایراد، ابتدا در حالی که تلویزیون روشن است به APPS بروید و سپس تنظیمات را انتخاب کنید. یک برنامه را برای قفل یا باز کردن قفل انتخاب کنید و سپس قفل/باز کردن قفل را انتخاب کنید. پین را وارد کنید. پین پیش‌فرض چهار صفر یا همان «0000» است، اما باید آن را تغییر دهید تا بقیه کاربران مثلا فرزندانتان نتوانند آن را حدس بزنند. با پیمایش و انتخاب تنظیمات، پین را تغییر دهید. در صورت نیاز بهتر است آنرا در جایی یادداشت کنید و در صورت فراموشی به آن مراجعه کنید.

چرا تصویر تلویزیون سامسونگ روشن و تاریک و دوتایی می‌شود؟

یکی از ایرادات نه چندان شایع در تلویزیون های سامسونگ همین ایراد تاریک و روشن شدن تصویر و دوتایی شدن آن است. این ایراد معمولا در تلویزیون های سری ۵ و مدل‌های ۵۵۰۰ و ۵۵۵۰ و ۵۰۰۰ شایع است. مشکل دوتایی شدن تصویر ممکن است به دلیل اتصالات نادرست اتفاق بیفتد پس در وهله نخست بهتر است اتصالات کابل و آنتن خود را بررسی کنید. البته خرابی برد و آبخوردگی تلویزیون نیز میتواند سبب ایجاد این ایراد شود. احتمالات دیگر در مورد این ایراد، خرابی برد تیکان و وجود ایراد در پنل تلویزیون است. در صورت مشاهده این ایراد بهتر است تلویزیون خود را خاموش کرده و با تکنسین تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید. یکی دیگر از علل اصلی این اتفاق خاموش شدن تلویزیون در حین نوسانات برق است. نوسانات برق می تواند سبب پاک شدن حافظه تلویزیون شده و به تبع آن چیدمان و ترتیب کانال‌ها را بهم بزند. بهتر است برای جلوگیری از این مشکل از اتصال مستقیم دو شاخه تلویزیون به پریز برق خودداری کنید و حتما دوشاخه تلویزیون را با یک محافظ به برق بزنید.

چرا یک رنگ غیرعادی به تلویزیون سامسونگ اضافه شده است؟

در صورت مشاهده این ایراد بهتر است تلویزیون را خاموش کنید و از دستکاری آن خودداری کنید. بهتر است دستگاه توسط تکنسین تعمیر تلویزیون سامسونگ مورد بررسی قرار گیرد. به طور کلی تجربه نشان داده که اگر یک رنگ غیرعادی به صفحه نمایش اضافه شده است احتمالا این ایراد به دلیل وجود اشکال در لیکوئید دستگاه است. در صورت محرز شدن این ایراد، تنها راه برای باقی مانده، تعویض پنل است چرا که امکان تعمیر آن وجود ندارد. هزینه تعویض پنل معمولا هشتاد تا نود درصد هزینه خرید یک تلویزیون نو است. به همین دلیل بسیاری از مشتریان از تعویض پنل منصرف می شوند و ترجیح می دهند به جای آن یک تلویزیون جدید خریداری کنند.

چرا یک رنگ غیرعادی به تلویزیون سامسونگ اضافه شده است؟

آیا برنامه نصب شده در تلویزیون سامسونگ من باید بروزرسانی شود؟

برای بررسی اینکه آیا برنامه‌ی موجود در تلویزیون سامسونگ باید بروزرسانی شود یا خیر، می‌توانید از دستورالعمل درج شده در این بخش استفاده کنید. حتما می‌دانید که برخی از برنامه‌ها (اپلیکیشن‌ها) درصورتی که بروزرسانی نشوند، قادر به کار کردن نیستند. پس اگر شاهد کار نکردن برنامه‌ای در تلویزیون سامسونگ خود شدید، بهتر است گزینه بروزرسانی آن را نیز مدنظر داشته باشید. اما برای بررسی نیاز یا عدم نیاز به بروزرسانی یک برنامه ابتدا دکمه Smart Hub را فشار دهید و Featured را باز کنید. در ادامه به دنبال اپلیکیشنی باشید که با آن مشکل دارید. پس از پیدا کردن اپلیکیشن، کلید Enter را فشار داده و نگه دارید. با این کار باید یک منوی فرعی ظاهر شود. در این منو باید به قسمت بروز رسانی برنامه ها بروید. با این کار شما می‌توانید برنامه هایی را که می خواهید به روز کنید انتخاب کنید. در ادامه Update را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود برنامه تمام شود. در صورت ادامه داشتن مشکل با کارشناسان ما در واحد تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس گرفته و با طرح مشکل پیش آمده راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

چرا تلویزیون سامسونگ به وای فای وصل نمی‌شود؟

بسیاری از تلویزیون های هوشمند هنگام اتصال به Wi-Fi مشکلاتی از خود نشان می‌دهند که البته این مشکلات معمولا با صرف زمانی اندک و ایجاد تغییر در تنظیمات برطرف می‌شوند. در صورتی که تلویزیون سامسونگ شما به وای فای وصل نمی‌شود اولین کاری که باید انجام دهید این است که بررسی کنید آیا دستگاه های دیگر شما می توانند به شبکه متصل شوند یا خیر. اگر دستگاه‌های دیگر می‌توانند به اینترنت متصل شوند، اتصال یکی از دستگاه‌هایی را که به وای فای وصل کرده‌اید قطع کنید و در ادامه بررسی کنید که آیا تلویزیون شما می‌تواند وصل شود یا خیر. اگر تلویزیون شما وصل شود، به این معنی است که اشکال پیش آمده به دلیل شلوغی پیش آمده در شبکه Wi-Fi است (یعنی دستگاههای زیادی به وای فای شما وصل شده‌اند و تلویزیون شما به همین دلیل نمی‌تواند وصل شود).در غیر این صورت، تلویزیون و روتر Wi-Fi را مجددا راه اندازی کنید و اجازه دهید هر دستگاه قبل از روشن کردن دستگاه دیگر، بوت شدن را تمام کند. پس از راه اندازی مجدد هر دستگاه، دوباره سعی کنید به شبکه متصل شوید.اگر تلویزیون به شبکه Wi-Fi شما وصل نمی شود، ممکن است مشکل دیگری وجود داشته باشد که در اینصورت باید جهت بررسی بیشتر با تکنسین تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

چرا تلویزیون سامسونگ به وای فای وصل نمی‌شود؟

چرا پورت HDMI تلویزیون سامسونگ کار نمی‌کند؟

توجه به نکات درج شده در این بخش احتمالا به شما کمک خواهد کرد تا مشکلات مربوط به پورت تلویزیون سامسونگ خود را رفع کنید. مورد نخست اینکه منبع تلویزیون خود را درست انتخاب کنید. وقتی دستگاه شما به تلویزیون شما متصل است، باید منبع تلویزیون را روی همان پورتی تنظیم کنید که دستگاه را به آن وصل کرده‌اید. به عنوان مثال، اگر ایکس باکس خود را به پورتی با عنوان HDMI 1 در پشت تلویزیون وصل کرده اید، باید منبع تلویزیون خود را روی  HDMI 1 تنظیم کنید. نکته دیگر اینکه در صورت مواجهه با مشکل، کابل HDMI را جدا کرده و دوباره وصل کنید. اگر باز هم مشکل ادامه داشت، کابل را در پورت دیگری امتحان کنید. فراموش نکنید که منبع جدیدی را انتخاب کنید. اگر دستگاه وصل شده، در پورت دیگر کار می کند، احتمالا ایراد مربوط به پورت قبلی است و باید تعمیر شود. اما اگر دستگاه شما در پورت جدید هم کار نکند کابل HDMI دیگری را امتحان کنید. یک دستگاه خارجی دیگر را وصل کنید تا ببینید آیا کار می کند یا خیر. اگر دستگاه جدید کار می کند، مشکل از دستگاه اصلی است. اگر هر دو دستگاه کار نمی کنند و تمام مراحل دیگر تکمیل شده است، تلویزیون نیاز به سرویس دارد. برای دریافت خدمات باید با تکنسین تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید.

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار تلویزیون زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار تلویزیون زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر تلویزیون را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

زودکمک
1402/11/16-14:11

درود بر شما مهدی رضایی عزیز

برای کانال یابی میتوانید مقاله نحوه تنظیم کانال تلویزیون را بررسی انجام دهید.

مهدی رضایی
1401/12/25-14:02

سامسونگ bu8000 دارم چطور کانالهام رو مرتب کنم

زودکمک
1401/10/24-14:27

سلام دوست عزیز. باید برنامه میرورینگ بر روی دستگاه شما نصب گردد. اگر روی تمامی دستگاه ها این ایراد وجود داشت، دستگاه شما نیاز به بررسی و عیب یابی تخصصی دارد که جهت دریافت خدمات با شماره درج شده در سایت تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت آنلاین در سامانه زودکمک ثبت کنید. همکاران ما اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت خدمات را به شما ارائه می دهند.

زودکمک
1401/10/18-15:33

سلام دوست عزیز. ممکن است ایراد به دلیل برنامه میرورینگ و یا پایین بودن سرعت اینترنت شما باشد. برنامه e shair را بر روی تلویزیون و گوشی نصب کنید. با این برنامه، مشکل برطرف خواهد شد.

محمد
1401/10/14-20:00

با سلام و خدا قوت

ببخشید تلویزیون سامسونگ bu8000 داریم با گوشی پوکو ام تری نمیتونیم فیلم های گوشی را داخل تلویزیون ببینیم گوشی وصل میشه فیمو میزنیم پخش شه فقط صداش میاد تصویر نداره

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

رسول عبادی پور
1401/10/12-23:22

سلام خسته نباشید ببخشید تلویزیون سامسونگ bu8000 خریدیم میخواهیم با گوشی که پوکو ام تری هست وصل شیم گوشی تلویزیون رو پیدا میکنه پخش فیلم میزنیم صدای فیلم میاد ولی تصویر نمیاد ممنون میشیم لطف کنید راهنمایی کنید

فریبا مددی
1401/08/22-14:47

عالی

زودکمک
1401/08/12-12:10

سلام دوست عزیز. به لیست کانال ها رجوع کنید سپس گزینه ادیت یا ویرایش رو انتخاب کنید بعد از آن اقدام به مرتب سازی کانال ها نمایید.

اصغر غلامی
1401/08/07-09:55

نحوه جستجو و چیدمان شبکه های تلویزیون سامسونگ ۵۵