تعمیر گوشی سامسونگ Galaxy A12، برای کاربرانی که دچار مشکل شده اند دغدغه بزرگی محسوب می شود، مخصوصا اگر گوشی آنها دچار آسیب های فیزیکی شده باشد. این شرایط شاید برای بسیاری از کاربران سامسونگ که از گوشی های خود انتظار کیفیت خیلی بالایی دارند، غیر قابل باور باشد. برای همین، بسیاری از کاربران، تا مدت های زیادی، به صورت کج دار و مریض با گوشی ناقص خود، تا می کنند و تا زمانی که دچار مشکل جدی نشوند، برای رفع مشکل گوشی سامسونگ گلکسی A12 خود، اقدام نمی کنند. به همین دلیل، ما در این مقاله، به آسیب ها و تعمیر گوشی سامسونگ Galaxy A12 پرداخته ایم تا کاربران گوشی های این برند، با آنها آشنا شوند.

تعمیر گوشی سامسونگ Galaxy A12

برای تعمیر گوشی سامسونگ Galaxy A12، یا هر برند دیگری، حتما از یک تعمیرکار موبایل ماهر در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ کمک بگیرید.


ثبت سفارش آنلاین تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی A12

برایتعمیر گوشی سامسونگ گلکسی A12 به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی A12 را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، گوشی سامسونگ گلکسی A12 خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

شرایط تعمیر گوشی سامسونگ Galaxy A12

اگر هنگام کار با گوشی، دچار مشکلاتی مانند داغ کردن مداوم گوشی، خاموش شدن و روشن نشدن گوشی، شارژ نشدن یا افت باتری به صورت مداوم، از کار افتادن تاچ، مختل شدن نمایش تصاویر، شکستن صفحه نمایش و موارد مشابه شده اید، باید به دنبال رفع مشکل گوشی سامسونگ گلکسی A12 خود باشید. چون این مشکلات، به راحتی برطرف نمی شوند و حتما باید گوشی خود را به یک مرکز معتبر یا افراد متخصص بسپارید. به همین دلیل ما در این مقاله به تعمیر تعدادی از ایرادهای گوشی سامسونگ گلکسی A12 مانند تعمیر تاچ و ال سی دی، تعویض گلس، تعمیر سوکت شارژ، خرابی باتری، تعمیر میکروفن، تعمیر اسپیکر، تعمیر برد و تعمیر دوربین، پرداخته ایم. اگر کارکرد گوشی شما هم مختل شده است، این مطلب را از دست ندهید.

تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A12

افتادن و ضربه خوردن موبایل، خراب شدن تاچ گوشی، شکستن ال سی دی، پیکسل مردگی و بنفش شدن ال سی دی و کاهش کیفیت صفحه نمایش از عوامل خرابی تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ هستند. در صورت بروز هر کدام از این موارد، باید برای تعمیر گوشی سامسونگ Galaxy A12، اقدام کنید. برای جلوگیری از آسیب به این قطعه و تعمیر گوشی سامسونگ Galaxy A12، باید در حفظ و نگهداری آن بهتر عمل کنید. تاچ ال سی دی، یکی از مهم ترین قطعات در موبایل سامسونگ A12 است که باید در زمان تعمیر و تعویض از قطعات اصلی برای جایگزین کردن آن استفاده کنید. چون استفاده از قطعات متفرقه و غیر اصل، که با عناوین مختلفی در دسترس هستند، در کیفیت گوشی شما موثر هستند و آن را کاهش می دهند.

 تعویض گلس گوشی سامسونگ Galaxy A12

در شرایطی که بعد از ضربه به تاچ ال سی دی گوشی شما، شیشه روی ال سی دی آن، دچار شکستگی شود یا ترک بردارد، ممکن است تنها گلس آن آسیب دیده باشد. بنابراین، اگر صفحه نمایش روشن باشد، تاچ گوشی در همه نقاط ال سی دی به خوبی عمل کند و ال سی دی دارای نقاط یا خط های سیاه نباشد، تعمیر گوشی سامسونگ Galaxy A12 شما، تنها با تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ، انجام می شود.

تعمیر سوکت شارژ گوشی سامسونگ Galaxy A12

فرآیند شارژ شدن گوشی، دسترسی به محتویات حافظه، استفاده از فلش های مجزا با کابل OTG و موارد مشابه، تنها به وسیله پورت شارژ یا سوکت آن انجام می شود که نقشی کلیدی در گوشی دارند. در بعضی مواقع، استفاده مکرر و نادرست از این پورت ها، باعث خم شدن پین های آن یا خرابی و عدم کارکرد سوکت شارژ می شود. بسیاری از کاربران، گوشی را در جیب خود حمل می کنند. با این کار، به مرور زمان پرزها و سایر موائد زائد وارد پورت شارژ USB می شوند و ممکن است در برقراری درست اتصال کابل با دستگاه، اختلال ایجاد کنند.

برای تمیز کردن سوکت شارژ، موبایل سامسونگ خود را خاموش کنید یا آن را از شارژ جدا کنید. با یک سوزن کوچک، فضای خالی پین ها ودیوارۀ سوکت را ، به آرامی تمیز کنید. پس از آن، سوزن را آهسته به طرف خود بکشید و از پورت خارج کنید تا پرزها، گرد و خاک و مواد زائد، به طور کامل پاک شوند. اگر نقص فنی در اتصالات و اجزای پورت نباشد، وقتی تمیز کردن سوکت شارژ تمام شد، به احتمال زیاد، عملکرد سوکت شارژ گوشی شما، درست خواهد شد. در صورتی که سوکت شارژ گوشی، دچار آسیب فیزیکی شده باشد، باید برای رفع مشکل گوشی سامسونگ گلکسی A12 خود اقدام کنید.

خرابی باتری گوشی سامسونگ گلکسی A12

باتری گوشی سامسونگ مدل A12 با داشتن ظرفیت نگهداری شارژ بالا، از قابلیت جالب توجهی در میان گوشی های میان رده برخوردار است. بنابراین، اگر از آن دسته افرادی هستید که از گوشی خود زیاد استفاده می کنید و نور صفحه نمایش گوشی شما همیشه زیاد است، طبیعی است که باتری گوشی شما دچار خرابی شود. باتری گوشی galaxy A12 عمر مشخصی دارد و کاربران، شخصا نمی توانند آن را جابه جا و تعویض کنند. به همین دلیل، تعویض باتری گوشی galaxy A12 تنها به دست تعمیرکار و با استفاده از ابزار آلات مخصوص تعمیر موبایل امکان پذیر است.

 تعمیر میکروفن موبایل سامسونگ گلکسی A12

عوامل مختلفی باعث خراب شدن میکروفن گوشی سامسونگ Galaxy A12 می شوند که هم می توانند سخت افزاری و هم نرم افزاری باشند. عوامل مشکل ساز نرم افزاری را می توانید با به روز رسانی گوشی، حل کنید. حذف بسیاری از برنامه های نامعتبر هم ممکن است به حل مشکل شما کمک کنند. برای رفع این مشکلات، از نصب برنامه از سایت های نامعتبر بپرهیزید. به جز این عوامل، عوامل سخت افزاری مانند وارد شدن ضربه به دستگاه، ورود مایعات به آن و همچنین پوشانده شدن میکروفن به وسیله گرد و غبار، می توانند عملکرد میکروفن موبایل را مختل کنند. در صورت رخ دادن هر کدام از این عوامل، می توانید روش های ریست فکتوری، خاموش و روشن کردن گوشی و حالت safe mode را امتحان کنید، اما بهتر است در این مواقع، برای تعمیر گوشی سامسونگ Galaxy A12 خود، به مراکز معتبر مراجعه کنید.

تعمیر اسپیکر موبایل سامسونگ گلکسی A12

استفاده از قطعه ی بی کیفیت در صورت تعمیرات قبلی اسپیکر، مشکلات نرم افزاری گوشی سامسونگ، نفوذ آب و گرد و غبار و کثیفی به داخل اسپیکر، آسیب دیدن اسپیکر در اثر ضربه خوردن گوشی موبایل و عدم تنظیمات صحیح بخش صدا، از عوامل ایجاد کننده مشکلات اسپیکر هستند. جدا کردن هدست، ارسال پیام آزمایشی، ساخت کلیپ ویدئویی صدا دار، پاک کردن برنامه های مزاحم، ریستارت کردن گوشی و ریست فکتوری، از راهکارهای حل مشکل اسپیکر گوشی گلکسی سامسونگ A12 هستند. اما بهترین کار این است که برای تعمیر گوشی سامسونگ Galaxy A12 خود، آن را به نمایندگی یا مراکز معتبر تعمیر گوشی سامسونگ بسپارید.

تعمیر برد موبایل سامسونگ گلکسی A12

بسیاری از معایب گوشی سامسونگ گلکسی A12 شما به دلیل خراب شدن برد یا حتی سوختن این قطعه ایجاد می شوند. برد، با همه قطعات گوشی در ارتباط است و همه آنها را کنترل می کند. ممکن است اجزای برد مانند چشمی، سنسور و قطعات مشابه آن معیوب شوند که در این صورت باید با قطعات جدید و اصل جایگزین شوند. اما اگر برد، به طور کلی سوخته باشد، هیچ راهی برای تعمیر آن وجود ندارد و باید تعویض شود.

تعمیر دوربین گوشی سامسونگ Galaxy A12

اگر دوربین گوشی شما مشکلاتی مانند کار نکردن دوربین جلو، فیلم نگرفتن، عدم تشخیص لبخند، ضبط نکردن صدا، پیغام پر بودن حافظه دوربین در صورت خالی بودن آن، لود نشدن دوربین، فوکوس نکردن، بی کیفیت بودن، خراشیده شدن لنز، ورود آب و مایعات به داخل گوشی، عدم کارکرد دوربین بعد از فلش کردن، فوکوس کردن خود به خود، خارج شدن خود به خود، صدای وزوز و سیاه بودن صفحه دارد، حتما باید برای تعمیر گوشی سامسونگ Galaxy A12 خود اقدام کنید. پاک کردن برنامه های غیرضروری دوربین و حالت safe mode می توانند این مشکل را حل کنند. اما گاهی آسیب به دوربین، بسیار جدی است و تنها چاره کار، تعویض آن است.

در برخی از گوشی ها، دوربین جلو، بخشی از ماژول دوربین است و برای ترمیم یا تعویض آن، باید کل ماژول را باز کرد. دیگر مدل های موبایل اما به این صورت طراحی شده اند که دوربین جلو آنها، در زیر ال سی دی نصب شده است. در این صورت، برای تعمیر گوشی سامسونگ Galaxy A12 و دوربین جلو گوشی سامسونگ، باید نمایشگر آن را باز کرد. این کار حساسیت و ظرافت بسیار بالایی دارد. به همین دلیل برای تعمیر دوربین موبایل galaxy A12 Samsung ، یا هر برند دیگری، حتما از یک تعمیرکار موبایل ماهر در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ کمک بگیرید.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

زودکمک
1402/12/23-11:59

درود بر شما امیر حقی عزیز

LCD گوشی شما بر اثر ضربه آسیب دیده و نیاز به تعویض دارد. جهت اطلاعات بیشتر در این رابطه با 1662 تماس بگیرید.

امیر حقی
1402/12/22-16:04

سلام خسته نباشید از ماشین پیاده می‌شدم گوشی از دستم افتاد گوشی تاچش یه دونه ترک برداشته بعد در حالت افقی از بالا به پایین خطای افقی هستش مثل اینکه برفکه �کار می‌تونم بکنم ممنونم مرسی

زودکمک
1402/11/18-09:11

درود بر شما مسعود خان عزیز

اگر مشکلی برای اسلات سیم کارت پیش نیامده، خیر.

زودکمک
1402/11/03-10:04

درود بر شما حسین عزیز

گوشی شما نیاز به بررسی و تعمیر تخصصی دارد

جهت کسب اطلاعات برای دریافت خدمات با 1662 تماس بگیرید.

مسعود خان
1402/10/16-17:01

سلام ببخشید من سوزن گوشیم گم شده با سنجاق یکی درست کردم یذره کج رفت داخل درآوردم دوباره زدم باز شد بازم امتحان کردم باز شد بنظرتون مشکلی برای گوشی پیش نیامده ممنون

حسین
1402/07/22-01:06

سلام وقتتون بخیر

ببخشید گوشی من a12شارژ برقیش ۴ درصد شود گذاشتم داخل شارژ خوابیدم صبح دیدم اصلا روشن نمیشه یکمم داغ میشه به یکی هم نشون دادم میگه بدرد نمیخوره لطفا راهنمایی کنید ممنون

زودکمک
1401/06/29-13:44

سلام دوست عزیز. دستگاه شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره 1662 تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت آنلاین در سامانه زودکمک ثبت کنید. همکاران ما اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت خدمات را به شما ارائه می دهند.

زودکمک
1401/06/21-16:23

سلام دوست عزیز. جهت دریافت خدمات با شماره 1662 تماس بگیرید.

رضا گندمی تجرق
1401/06/21-03:32

باسلام تاچ ال سیدی گوشی من شکسته از گوشه به چند تعمیر کار نشون دادم گفتن بالای ۲ یا۳ تومن هزینه میشه اگر تاچ گوشیA12دارید خبر بدید و لطفا میشه بگید که کجا هستید

زودکمک
1401/06/20-14:22

سلام دوست عزیز، دستگاه شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره های سایت تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت کنید. همکاران ما اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت خدمات را به شما ارائه می دهند

مهناز حسینی گوهریزی
1401/06/18-21:48

سلام بردگوشی من خراب شده برد میخوام a12

,مهناز حسینی گوهریزی
1401/06/18-21:46

برد‌گوشی من خراب شده a12

زودکمک
1401/05/22-14:40

سلام دوست عزیز. در حال حاضر برد a12 برای فروش نداریم

سیدحسبن موسوی
1401/05/20-18:08

برد گوشی سوخته وحرارت به ان زده شده اگرد تعمیری ویاعوض برد داشته باشید سفارش خواهم کرد گوشی a12