تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا، مهم ترین کاری است که که وقتی لباس های خود را از ماشین لباسشویی خیس تحویل می گیرید، باید انجام دهید. خشک کن لباسشویی اسنوا ممکن است مانند همه لوازم خانگی دیگر با مشکل رو به رو شود. اما خراب شدن این دستگاه، معمولا نشانه های واضحی دارد که شما با مشاهده آنها، باید فورا به سراغ تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا خود بروید. برای کمک به بهتر کار کردن خشک کن لباسشویی اسنوا، لازم است درباره قطعات، نحوه عملکرد دستگاه و مشکلات آن کمی اطلاعات داشته باشید. این اطلاعات به برطرف کردن مشکل خشک کن ماشین لباسشویی اسنوا شما بسیار کمک می کنند.

ثبت درخواست تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا

برای تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، خشک کن لباسشویی اسنوا خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

نحوه تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا

با خراب شدن خشک کن ماشین لباسشویی اسنوا، لباس هایی که منتظر خشک شدن آنها هستید، همچنان خیس هستند. علاوه بر این، ممکن است لباس های شما همچنان پس از فرایند شستشو، کثیف و لکه دار باشند. بی توجهی به ظرفیت ماشین لباسشویی اسنوا، قطع شدن جریان برق لباسشویی اسنوا، تخلیه نشدن آب لباسشویی اسنوا، خراب شدن برد الکترونیک لباسشویی اسنوا، نبود جریان هوا در لباسشویی اسنوا و خرابی میکروسوئیچ درب لباسشویی اسنوا از عوامل خراب شدن و تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا هستند که در این مطلب به آنها می پردازیم.

 

تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا

بی توجهی به ظرفیت لباسشویی، یکی از دلایل تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا است

بی توجهی به ظرفیت لباسشویی اسنوا

بی توجهی به ظرفیت لباسشویی، یکی از دلایل تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا است که بسیار ساده به نظر می رسد، اما بی توجهی به آن، دردسرهای زیادی را به دنبال دارد. چون در صورت زیاد بودن حجم لباس ها، خشک کن نمی تواند فعالیت خود را به درستی انجام دهد. بنابراین، همیشه باید قبل از استفاده از خشک کن لباسشویی اسنوا، به حجم لباس های داخل مخزن لباسشویی توجه کنید. علاوه بر این موارد، ریختن بیش از اندازه لباس ها در مخزن لباسشویی، بر عملکرد بخش های دیگر این دستگاه نیز تاثیر می گذارد و ممکن است به خرابی هریک از آنها منجر شود.

 

بی توجهی به ظرفیت لباسشویی اسنوا

 


قطع شدن جریان برق لباسشویی اسنوا

قطع شدن جریان برق، یکی از عوامل اصلی خرابی خشک کن لباسشویی و کار نکردن آن است. عواملی مانند اتصالی یا قطعی سیم ها، نوسانات برق یا از کار افتادن تایمرها، ممکن است باعث خراب شدن دستگاه شوند و در نهایت به تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا بینجامند.

 

 


تخلیه نشدن آب لباسشویی اسنوا

تخلیه نشدن آب حاصل از شستشوی لباس ها، باعث برگشتن دوباره آب به لباس ها و خشک نشدن آنها می شود. اگر با این مشکل مواجه شدید، حتما از یک کارشناس متخصص کمک بگیرید. این کارشناس با بررسی پمپ تخلیه، شلنگ تخلیه و فیلتر تخلیه، مسدود بودن آنها را بررسی می کند و برای تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا شما دست به کار می شود. در صورت خراب بودن هر یک از این قطعات، باید آنها را تعویض کنید تا خشک کن اسنوا شما دوباره مانند قبل بتواند کار کند.

 

تخلیه نشدن آب لباسشویی اسنوا

 


خراب شدن برد الکترونیک لباسشویی اسنوا

خراب شدن برد الکترونیکی لباسشویی، عملا دستگاه را از کار می اندازد. چون برد دستگاه، اصلی ترین قطعه لباسشویی است. اگر اجزای برد کنترل داخلی، سیگنال های سنسور را به درستی تشخیص ندهند، خشک کن شروع به کار می کند، اما در فرایند انجام کار متوقف می شود. در این شرایط، برای تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا خود و تعویض برد الکترونیکی باید از یک تعمیرکار متخصص تعمیر لباسشویی کمک بگیرید.

 

 


نبود جریان هوا در لباسشویی اسنوا

نبود جریان هوا نیز، موردی بسیار ساده به نظر می رسد، اگر هوا در خشک کن اسنوا شما به خوبی جریان پیدا نکند، باعث کارکرد نامناسب خشک کن می شود. این مشکل، به مرور زمان، باعث تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا شما می شود. اگر جریان هوای کافی به خشک کن شما نرسد، گرمای لازم نیز برای خشک کردن لباس ها تولید نمی شود. به این ترتیب، لباس ها همچنان خیس باقی می مانند.

 

نبود جریان هوا در لباسشویی اسنوا

 


خرابی میکروسوئیچ درب لباسشویی اسنوا

یکی دیگر از دلایل خرابی و تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا، خرابی میکروسوئیچ درب است. با آسیب دیدن این قطعه، ماشین لباسشویی اسنوا شما در مراحل مختلف فرایند شستشو، مخصوصا  در فرایند خشک کردن، با مشکل مواجه می شود. در صورتی که با این مشکل رو به رو شدید، برای تعویض این قطعه و تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا خود، حتما به یک کارشناس حرفه ای مراجعه کنید.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

زودکمک
1401/11/05-13:08

سلام دوست عزیز. اگر دستگاه شما گارانتی دارد میتوانید از مرکز گارانتی کننده پیگیری کنید.

صفوراجمشیدی
1401/10/19-15:03

سلام لباس شویی اسلیم هارمونی اسنواگرفتم ده روزه کلادوسه بارباهاش شستم ولی الان خشک نمیکنه این همه پول دا دیم که یه باری ازدوشم کم بشه نه بدتر بشه