برای تعمیر تلویزیون اسنوا در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت، می توانید از طریق سامانه جامع زودکمک اقدام کنید. مجرب ترین تکنسین های تعمیرات تلویزیون در این مرکز، انواع ال سی دی و ال ای دی اسنوا را عیب یابی کرده و به شکل تخصصی، ترمیم می نمایند. همکاران ما هرگونه اقدام مورد نیاز برای رفع ایرادات تلویزیون، اعم از ترمیم یا تعویض قطعات را به گونه ای انجام می دهند که مشکل به طور کامل برطرف شود. در ادامه توضیحات بیشتری را راجع به نحوه تعمیر تلویزیون اسنوا به شما ارائه می دهیم. اگرچه تعمیرات تلویزیون یک عملیات تخصصی است، اطلاع از این نکات به شما کمک می کند که مشکلات و ایرادات این دستگاه را راحت تر ریشه یابی و برطرف کنید.

تعمیر تلویزیون اسنوا

ثبت سفارش آنلاین تعمیر تلویزیون اسنوا

برای تعمیر تلویزیون اسنوا به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر تلویزیون اسنوا را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، تلویزیون اسنوای خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات تلویزیون، تعمیر کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

هزینه تعمیر تلویزیون اسنوا

باور عمومی بر این است که هزینه تعمیر تلویزیون بالاست. اما همیشه اینطور نیست. قیمت تعمیرات تلویزیون بستگی به این دارد که کدام قطعات آن آسیب دیده باشند. شدت خرابی هم در تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار است. برخی از قطعات ارزان تر هستند و حتی اگر نیاز به تعویض آنها باشد، لازم نیست مبلغ زیادی بابت آنها پرداخت کنید. اما برخی از اجزای تلویزیون قیمت بیشتری دارند و ترمیم و به ویژه تعویض آنها هزینه بر است.

تعمیر تلویزیون اسنوا در تهران

برای تعمیر تلویزیون اسنوا در تهران به شکل تخصصی، با بالاترین سرعت و کیفیت، با زودکمک تماس بگیرید. کارشناسان مجرب تعمیرات تلویزیون به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات کاربران هستند و در صورت نیاز، درخواست تعمیر تلویزیون در محل را ثبت می کنند. خدمات تعمیر تلویزیون اسنوا به اقصی نقاط تهران، اعم از شرق، غرب، شمال، جنوب و ... ارائه شده و به محله خاصی محدود نمی شود. استفاده از ابزار پیشرفته، حضور تعمیرکاران دوره دیده و مجرب و تعهد بالای کاری، سطح کیفی خدمات را به استانداردهای جهانی نزدیک کرده و زودکمک را به یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیرات تلویزیون اسنوا در تهران تبدیل کرده اند.

تعمیرات تلویزیون اسنوا در کرج

چنانچه نیاز به خدمات تعمیر تلویزیون اسنوا در کرج دارید، می توانید ضمن برقراری تماس با سامانه 24 ساعته 1662، از همکاران ما کمک بگیرید. ساکنین کلیه مناطق هشتگرد، نظرآباد، اشتهارد، محمدشهر، ماهدشت، مهرشهر، گلشهر، شاهین ویلا، بنیاد، باغستان، هفت تیر، عظیمیه و ... در کوتاه ترین زمان به تخصصی ترین سرویس های تعمیر تلویزیون اسنوا دسترسی دارند. زودکمک تلاش می کند تا انواع مدل های تلویزیون اسنوا را به نحو احسن تعمیر کرده و به این ترتیب، کاری کند که کاربران ناچار به صرف هزینه های هنگفت خرید تلویزیون جدید نباشند.

تعمیرات تلویزیون اسنوا

گارانتی تعمیرات تلویزیون اسنوا

چنانچه قصد داشته باشید از خدمات تعمیر تلویزیون اسنوا در مرکز زودکمک استفاده کنید، از گارانتی خدمات بهره مند خواهید شد. این گارانتی بسته به نوع تعمیری که روی دستگاه شما انجام می شود مدت زمان متفاوتی خواهد داشت. برای مثال چنانچه به تشخیص تکنسین قطعه معیوب تعمیر پذیر نباشد و تعویض تنها راه موجود باشد، گارانتی قطعه جدید ممکن است بین 1 تا 6 ماه اعتبار داشته باشد. اگر در مدت زمان اعتبار گارانتی مجدداً با همان مشکل قبلی مواجه شدید، می توانید تعمیر تلویزیون خود را بدون پرداخت هزینه انجام دهید.

خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون اسنوا

به عنوان بخشی از خدمات تعمیر تلویزیون اسنوا می توان به اقداماتی همچون عیب یابی کامل تلویزیون، تعمیر و تعویض پنل، تعمیرات آمپلی فایر و سیستم صوتی، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، تعمیر اسپیکر، ترمیم و تعویض پاور، تعمیر برد تیکان تلویزیون، تعمیر بک لایت، تعمیر تیونر و تعمیرات تلویزیون در محل، تعمیرات انواع LCD و LED، پاکسازی قطعات و اقداماتی از این دست اشاره کرد. زودکمک این سرویس ها را گارانتی می کند تا از بابت اصل بودن قطعات مورد استفاده اطمینان داشته و بتوانید هرگونه مشکل یا مسئله احتمالی را در بازه زمانی تعیین شده، پیگیری کنید.

تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل

بخشی از آسیب دیدگی های تلویزیون، ناشی از این است که دستگاه در حین جابجایی ضربه میخورد. گاهی هم ایراد تلویزیون به گونه ای است که جابجایی ممکن است آسیب دیدگی آن را افزایش دهد. در چنین شرایطی بهتر است دستگاه در محل تعمیر شود. تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل، به شما این امکان را می دهد که بدون جابجا کردن دستگاه، آن را ترمیم کنید. پس از ثبت درخواست تعمیر تلویزیون در سامانه یا اپلیکیشن زودکمک، سفیران ما به آدرس شما می آیند. پس از بررسی دقیق تلویزیون، قطعات آسیب دیده ترمیم شده و در صورت نیاز، تعویض می گردند. پس از برطرف شدن مشکلات و ایرادات عملکردی، تلویزیون به شکل سالم و ترمیم شده به شما تحویل داده می شود.

تعمیر تیونر تلویزیون اسنوا

گاهی باید برای تعمیر تلویزیون اسنوا، قطعه ای به نام تیونر را تعمیر یا تعویض کرد. این قطعه مسئول رساندن امواج است و اگر درست کار نکند، تصاویر در تلویزیون قطع و وصل می شوند. اگر یکی از سه ترانزیستور MOSFET، دوآل گیت، آی سی TDA5331، آی سی SDA3202، فیلترهای جدا کننده سه باند و فیلتر میان گذر خروجی تیونر از کار بیفتند، صدا و تصویر تلویزیون به صورت هم زمان قطع می شود. در چنین شرایطی می توان با تعمیر تیونر تلویزیون اسنوا مشکل را برطرف کرد.

تعمیر تیونر تلویزیون اسنوا

تعمیر بک لایت تلویزیون اسنوا

اغلب مشکلات تصویر تلویزیون و نور یا گاهی رنگ، مربوط به بک لایت هستند. بک لایت، یکی از مهم ترین اجزای پنل است که تعدادی لامپ ال ای دی یا فلورسنت به صورت رشته ای و مرتبط به هم تشکیل شده است. وقتی این لامپ ها از کار می افتند، تصویر به صورت عادی نمایش داده نمی شود. تعمیر بک لایت تلویزیون اسنوا در زودکمک به این ترتیب است که اول لامپ ها و رشته های معیوب، ترمیم یا تعویض می شوند. سپس اقدامات لازم برای تنظیم نور مجموعه و اصلاح برد پاور انجام می گردد. به این ترتیب ولتاژ بک لایت تنظیم و فشار روی لامپ ها هم به حداکثر می رسد.

 

تعمیر بک لایت تلویزیون اسنوا

تعمیر و تعویض پنل تلویزیون اسنوا

گاهی باید برای تعمیر تلویزیون اسنوا، پنل را ترمیم کرد. البته امیدواریم که پنل تلویزیون تان آسیب نبیند؛ چون در این صورت باید هزینه بسیار زیادی را برای تعویض این قطعه پرداخت کنید. پنل معمولا قابل ترمیم نیست و حتما باید تعویض شود. البته اگر تنها فلت ها آسیب دیده باشند می توان تا حد زیادی به تعمیر پنل اسنوا امیدوار بود. اما در بیشتر موارد، پنل قابل ترمیم نیست و باید آن را تعویض کرد. به همین دلیل قیمت تعمیر پنل تلویزیون و درواقع تعویض آن، بسیار بالاست.

بیشتر بخوانیم : تعمیر مشکل نقاط نورانی روی تصویر تلویزیون

تعمیر مین برد تلویزیون اسنوا

مین برد یکی دیگر از قطعاتی است که خرابی آن مشکلات زیادی را در عملکرد کلی تلویزیون ایجاد می کند. مین برد یا برد اصلی، به نوعی کنترل کننده همه بخش ها و اجزای تلویزیون است. این قطعه در واقع سیگنال ها را از ورودی های مختلف دریافت کرده و آنها را پردازش می کند. پردازشگر تلویزیون، حافظه رم، ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI و ... بر روی مین برد قرار گرفته اند. اگر تلویزیون شما مدام خاموش می شود، روشن نمی شود و یا صدای آن مدام قطع می شود، احتمالا مین برد آن آسیب دیده است. برای تعمیر تلویزیون اسنوا در این شرایط، اجزاء آسیب دیده این قطعه مثل خازنها و مقاومت ها و ... تعویض می شوند. البته اگر برد سوخته باشد، امکان تعمیر مین برد تلویزیون اسنوا وجود نداشته و باید این قطعه را تعویض کرد.

 

تعمیر مین برد تلویزیون اسنوا

هنگ کردن و خاموش و روشن شدن تلویزیون اسنوا

یکی از اشکالات نه چندان رایج مشاهده شده در تلویزیون های اسنوا، مشکل هنگ کردن است. حین بروز این اشکال همچنین مشاهده شده که تلویزیون گاه به طور خودکار، خاموش و روشن هم می شود. تجربه نشان داده که ایرادات این چنینی معمولا به دلیل وجود اشکال در مین برد تلویزیون اتفاق می افتد. در این شرایط تکنسین تعمیر تلویزیون اسنوا احتمالا پس از عیب یابی و اطمینان از خرابی مین برد، اقدام به تعویض مین برد نماید. علائم خرابی مین برد تلویزیون شامل مواردی چون روشن نشدن تلویزیون، عدم وجود تصویر یا صدا در تلویزیون، سبز شدن چراغ تلویزیون و خاموش شدن تلویزیون، روشن شدن کوتاه مدت تلویزیون، نبود ویدیو و تصویر روی صفحه نمایش و مواردی از این دست است. خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض مین برد در منزل نیز قابل انجام است و نیاز به جابجایی و تحویل دستگاه نیست. بنابراین اگر به هر دلیل امکان جابجایی تلویزیون خود را ندارید می توانید از سرویس «تعمیر تلویزیون اسنوا در محل» استفاده نمایید.

تعمیر مشکل پیکسل در تلویزیون اسنوا

روش های تعمیر دستی: اگر هنوز پیکسل های صفحه نمایش گیر کرده است، می توانید تعمیر دستی را انجام دهید. قبل از اقدام به تعمیر دستی، باید بدانید که با این کار خطر آسیب دیدن صفحه نمایش، شکستن پیکسل های بیشتر و لغو گارانتی وجود دارد. سه روش برای تعمیر پیکسل ها وجود دارد: فشار، مالش و ضربه زدن. برای استفاده از فشار، یک خودکار یا یک مداد بی رنگ و یک دستمال شستشو پیدا کنید و پارچه را روی آن تا کنید. سپس تلویزیون خود را خاموش کنید، پارچه را روی پیکسل آسیب دیده قرار دهید و با استفاده از قلم فقط به آن ناحیه فشار دهید. برای روش مالش، پیکسل را به آرامی با انگشت مالش دهید تا تنظیم مجدد شود. برای روش ضربه زدن، تلویزیون را روشن کرده و آن را به یک صفحه نمایش سیاه تبدیل کنید تا مکان یابی پیکسل آسان تر شود. سپس به آرامی با یک خودکار توپی یا شیء کوچک و کسل کننده به آن ضربه بزنید. اگر هر یک از این روش ها جواب داده است، باید دوباره عملکرد صحیح پیکسل های گیر کرده را مشاهده کنید. در صورتی که این روش جواب ندهد بهتر است با تکنسین تعمیر تلویزیون اسنوا تماس بگیرید و مشکل پیش آمده را با وی در میان بگذارید. ممکن است گزینه تعمیر منتفی باشد و ناچار به تعویض تلویزیون خود شوید.

تعمیر مشکل پیکسل در تلویزیون اسنوا

تعمیر آبخوردگی تلویزیون اسنوا

اگر تلویزیون اسنوا شما دچار آبخوردگی شده باشد معمولا این اتفاق روی تصویر تلویزیون تاثیر خواهد گذاشت. برای مثال ممکن است تصویر تلویزیون حالت آبرنگی پیدا کند (ممکن است در نگاه نخست بنظر برسد که این اشکال بخاطر کثیفی پنل است در حالی که ایراد واقعی در داخل پنل و مربوط به وجود آب در پنل است). وارد شدن آب به داخل پنل باعث ایجاد لکه های سیاهی می شود که شبیه به لکه های جوهر هستند. این لکه ها بین ورقه های شیشه نیز می نشینند. به دلیل اتفاقات این چنینی است که کارشناسان تعمیر تلویزیون اسنوا توصیه می کنند هرگز آب را مستقیماً روی صفحه LCD اسپری نکنید. با استفاده از یک پارچه نرم و مرطوب، به سادگی صفحه را پاک کنید. تعمیر تلویزیون آسیب دیده در اثر آب بر اساس نوع مشکل، شدت و محل آن متفاوت است. اگر آسیب آب کم و به دلیل مرطوب بودن هواست تلویزیون را از برق بکشید و به مکانی خشک منتقل کنید. اگر تلویزیون آسیب آب شدیدی دارد، باید آن را برای تعمیر یا تعویض صفحه نمایش به مراجع تخصصی تعمیر تلویزیون اسنوا ببرید. اگر گزینه تعمیر تلویزیون منتفی شود امکان ممکن است مجبور شوید یک تلویزیون جدید بخرید.

کار نکردن ریموت تلویزیون اسنوا

اگر کنترل از راه دور تلویزیون اسنوا شما کار نمی کند در وهله نخست باید باتری ها را چک کنید. مطمئن شوید که باتری های مورد استفاده از یک برند و کاملا نو هستند. مطمئن شوید که آنها را از نظر مثبت و منفی بودن درست جای داده باشید. اگر تلویزیون اسنوا شما نسب به دستورات ریموت کند است یا پاسخگو نیست، مانع های احتمالی بین گیرنده IR تلویزیون و ریموت را از میان بردارید. فاصله بین کنترل و تلویزیون را کاهش دهید. همچنین سیم برق تلویزیون اسنوا را به مدت 60 ثانیه (یا 2 دقیقه برای تلویزیون های Android) جدا کنید و دوباره وصل کنید. در صوت نیاز به روز رسانی نرم افزار تلویزیون را انجام دهید. برای رفع اشکال می توانید نظیم مجدد کارخانه را برای تلویزیون اسنوا انجام دهید. (مهم: برای تلویزیون های Android اگر بازنشانی کارخانه ای انجام دهید، تمام داده ها و تنظیمات تلویزیون شما (اطلاعات تنظیمات شبکه Wi-Fi و سیمی، حساب Google و سایر اطلاعات ورود به سیستم، Google Play و سایر برنامه های نصب شده و غیره) خواهد بود. پاک شده و تلویزیون اسنوا به حالتی که در زمان خرید بوده برمی گردد). درصورت عدم رفع اشکال بهتر است دستگاه شما توسط تکنسین تعمیر تلویزیون اسنوا مورد بررسی قرار گیرد.

تعمیر کنترل تلویزیون اسنوا

تعمیر اسپیکر تلویزیون اسنوا

اگر تلویزیون شما صدایی پخش نمی کند یا صدای آن بی کیفیت شده است، به احتمال زیاد، اسپیکرها دچار ایراد شده اند. معمولاً آسیب به اسپیکرها به دلیل جریان برق قوی یا آبخوردگی اتفاق می افتد. به این ترتیب اگر دستگاه دچار هر یک از این حوادث فیزیکی شده است، حتماً تکنسین را از آن ها با خبر کنید. تنها زمانی مشکلات نرم افزاری بررسی خواهند شد که بدون دلیل مشخصی صدا به کلی قطع شده باشد. زمانی که تکنسین آغاز به عیب یابی دستگاه کند، علاوه بر اسپیکرها، مشکلات صدا را از قسمت های دیگر مثل برد و سوکت های اتصال کابل بررسی خواهد کرد، گاهی این مشکلات مانع از ارسال سیگنال های باکیفیت می شوند.

تعمیر و تعویض پاور تلویزیون اسنوا

اگر پاور یا همان سیستم برق رسانی تلویزیون، دچار ایراد شود به احتمال زیاد در روشن نگه داشتن دستگاه به مشکل بر می خورید. در این زمان لازم است تکنسین تعمیرات تلویزیون اسنوا، تلویزیون را باز کرده و عیب یاب ی را با بررسی جریان برق داخل دستگاه آغاز کند. در نهایت این مشکل با تعمیر برخی قطعات حل خواهد شد. برد پاور یکی از اصلی ترین قطعاتی است که ممکن است به دلیل قطع و وصل شدن برق، ضربه به تلویزیون یا دلایل دیگر، دچار ایراد شده و مانع از روشن ماندن آن شود.

مشکلات رایج تلویزیون اسنوا

نشانه هایی وجود دارد که بروز آن ها نشان از ایراد در قطعه ای از تلویزیون دارد. در این قسمت تصمیم داریم درمورد رایج ترین نشانه های ایراد در تلویزیون اسنوا صحبت کنیم:

عیب یابی و تعمیر قفل شدن تلویزیون اسنوا

قفل شدن تلویزیون می تواند تعاریف مختلفی داشته باشد. گایه ممکن است به اشتباه برخی کانال ها را قفل کرده باشید. این امکان در تلویزیون ها تعبیه شده تا از دسترسی غیرمجاز به برخی کانال ها جلوگیری شود. در این صورت می توانید با رفتن به منوی تنظیمات، گزینه مورد نظر را پیدا کرده و کانال ها را از قفل دربیاورید.

مورد دیگری که وجود دارد، قفل شدن کلی تلویزیون است. یعنی شما دستگاه را روشن می کنید اما نمی توانید هیچ کار دیگری انجام دهید. در این صورت لازم است تکنسین تعمیر تلویزیون اسنوا، دستگاه را بررسی کرده و مشکل را حل کند. به احتمال زیاد برای حل این مشکل نیاز به دستگاهی جانبی است که تکنسین بتواند با استفاده از آن به تنظیمات تلویزیون دسترسی پیدا کرده و مشکل را حل کند. به یاد داشته باشید که ممکن است ایراد سخت افزاری وجود داشته باشد، برای مثال گیرنده تلویزیون نتواند سیگنال های کنترل را دریافت کند. یا به طور کلی برد دچار ایراد شده و اجازه نمی دهد که هیچ کاری انجام دهید.

دلیل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون snowa و رفع آن

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اغلب به دلیل ایراد در پاور رخ می دهد، البته در صورتی که به اشتباه تایمری برای آن مشخص نکرده باشید. چنانچه پاور ایراد پیدا کرده باشد، احتمال خاموش شدن ناگهانی بسیار بالا است. چنانچه با این مشکل روبرو شدید تلویزیون را خاموش کنید و مدتی به آن استراحت دهید. پس از چند ساعت مجدد روشن کند تا ببینید که مشکل حل می شود یا خیر. اگر نشد، تلویزیون را خاموش کرده و تا زمان تعمیر کامل روشن نکنید. این مشکل می تواند باعث آسیب و سوختن سایر قطعات دستگاه شود. تعمیر تلویزیون اسنوا با ایراد خاموش شدن ناگهانی، معمولاً با موفقیت انجام می شود. با زودکمک تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

تعمیر مشکل سیگنال نداشتن تلویزیون اسنوا

مشکل سیگنال نداشتن تلویزیون اسنوا، می توانید به چند دلیل باشد. اولین قدم همیشه بررسی منابع خارجی است. گاهی کابل آنتن ایراد دارد و نمی تواند سیگنال ها را به خوبی به تلویزیون برساند. همچنین ممکن است تنظیمات خود آنتن ایراد داشته باشد، برای مثال جهت آن به درستی تنظیم نشده باشد. اما زمانی نیاز به تعمیر تلویزیون اسنوا پیدا می کنید که یا نرم افزار تلویزیون به روز نباشد و قادر به تبدیل سیگنال ها نباشد، یا اینکه سخت افزار داخلی که وظیفه انتقال سیگنال به پنل را دارد دچار ایراد شده باشد. برای آنکه از ایراد دقیق مطلع شوید، با ما رد زودکمک تماس گرفته و از خدمات عیب یابی در محل، بهره مند شوید.

سیگنال نداشتن تلویزیون اسنوا

تعمیرات مشکل داغ شدن تلویزیون اسنوا  

در وهله اول باید بدانید که دستگاه های الکترونیکی با استفاده زیاد داغ می شوند که تا حدی طبیعی است. اما وقتی دما از حد معمول بیشتر می شود، یعنی مشکلی وجود دارد. ابتدا ببینید که آیا محل قرار گیری تلویزیون مناسب است و تهویه هوای خوبی در اطراف آن صورت می گیرد یا خیر. مورد بعدی مشکل در سیم برق است، گاهی مقاومت سیم از بین رفته و نمی تواند برق شهری را برای دریافت در تلویزیون بهینه کند که بسیار هم خطرناک است و ممکن است باعث سوختن کامل دستگاه شود. این ایراد باید در اسرع وقت بررسی شده و تعمیرات تلویزیون اسنوا به صورت کامل توسط متخصصان خبره انجام شود.

مشکل پیکسل در تصویر تلویزیون اسنوا

مشکل پیکسل در تصویر تلویزیون اسنوا ممکن است به دو صورت رخ بدهد. مشکل اول که به آن پیکسل مرده می گویند در واقع مشکل سوختن و سیاه شدن پیکسل های رنگ در تلویزیون است. در این حالت پیکسل به طور کلی خاموش شده و دیگر کار نمی کند. مورد دوم مشکل روشن شدن بیش از حد پیکسل است. در این حالت پیکسل ها بیش از حد روشن و پرنور می شوند. قبل از اینکه بخواهید پیکسل گیر کرده را تعمیر کنید، به آرامی صفحه نمایش خود را با یک پارچه نرم و پاک کننده صفحه تمیز کنید (پاک کننده را روی پارچه اسپری کنید نه روی خود صفحه). سپس صفحه را با رسانه های ورودی مختلف مانند رایانه، بازی های ویدیویی و سرویس تلویزیونی خود تست کنید. اگر پیکسل های گیر کرده ثابت باشند، مشکل در واقع صفحه نمایش است. اگر مشکل با عوض کردن رسانه (دستگاه) تغییر کرد، ممکن است مشکل شما از رسانه ورودی یا اتصال معیوب باشد. اگر واقعاً یک پیکسل گیر کرده اید، دو گزینه برای رفع آن وجود دارد که نیازی به لمس صفحه نمایش ندارد. UDPixel یک ابزار نرم افزار رایگان است که پیکسل های گیر کرده را مکان یابی می کند و باعث می شود تمام پیکسل های اطراف آنها به سرعت در رنگ های مختلف چرخش کنند. پس از چند ساعت، پیکسل گیر کرده ممکن است برطرف شود. شما همچنین می توانید از JScreenFix، یک برنامه مبتنی بر وب استفاده کنید که تمام پیکسل های صفحه نمایش را تقریباً 60 بار در ثانیه روشن و خاموش می کند. این نیز ممکن است بعد از مدتی مشکل را حل کند.

بیشتر بخوانیم : علت قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون

وصل کردن تلویزیون اسنوا به اینترنت

یکی از امکانات تلویزیون های امروزی وصل شدن به اینترنت است. استفاده از این قابلیت به شما کمک می کند تا بدون نیاز به هیچ دستگاه جانبی، در دنیای اینترنت باشید و مثلا فیلم مورد علاقه خود را تماشا کنید. اگر شما نیز جزو آن گروه از کاربرانی هستید که می خواهند برای اولین بار تلویزیون اسنوا خود را به اینترنت وصل کنند می توانید از آموزش ارائه شده در این بخش کمک بگیرید. برای شروع کلید Home را زده و پس از باز شدن Menu، گزینه Setting و کلید Enter را انتخاب کنید. در فهرست نمایش داده شده گزینه Network و سپس Network connection را کلیک نمایید. روی گزینه Start Connection کلیک کرده و با آمدن صفحه جدید گزینه Cancel را انتخاب نمایید. در این مرحله نام تمامی شبکه های اطراف به شما نشان داده خواهد شد. نام شبکه وای فای خود را انتخاب کنید. در صورت نیاز رمز را وارد کنید و منتظر وصل شدن تلویزیون اسنوا خود به اینترنت شوید. در صورت مواجهه با هر گونه اشکال در تلویزیون خود می توانید با کارشناسان ما در بخش تعمیر تلویزیون اسنوا تماس بگیرید.

بیشتر بخوانیم : حل مشکل بنفش شدن صفحه تلویزیون ال جی

وصل نشدن تلویزیون اسنوا به اینترنت

ریست کردن تلویزیون اسنوا

یکی از روش های نسبتاً پرکاربرد برای تعمیر تلویزیون اسنوا -به ویژه در بخش نرم افزاری- ریست کردن تلویزیون است. اگر شما نیز به هر دلیل قصد ریست کردن تلویزیون اسنوا خود را دارید بد نیست بدانید که ریست کردن تلویزیون به دو صورت امکانپذیر است. صورت نخست ریست کردن تنظیمات مربوط به صدا و تصویر در تلویزیون و صورت دوم ریست کلی تنظیمات است. در صورتی که ریست فکتوری کلی انتخاب شما باشد باید پس از این کار، تمام تنظیمات مثل آنتن پیکربندی های ورودی و… تلویزیون را دوباره انجام دهید. به طور کلی برای ریست کردن تلویزیون اسنوا می توانید این دستورالعمل را دنبال کنید (این دستورالعمل کلی است و ممکن است در تلویزیون شما کمی متفاوت باشد). دکمه منو”menu” روی تلویزیون را بزنید. از روی منو تلویزیون به قسمت “support” بروید و از آنجا گزینه “self diagnosis”  را انتخاب کنبد. با ورود به این قسمت باید گزینه”reset” را انتخاب کنید تا ریست تلویزیون انجام شود. در صورت درخواست پین از شما، احتمالا باید چهار صفر 0000 را وارد کنید مگر اینکه پین را تغییر داده باشید. در صورت مواجهه با هر گونه اشکال می توانید با کارشناسان ما در زود کمک تماس بگیرید.

 

ریست کردن تلویزیون اسنوا

وصل کردن گوشی به تلویزیون اسنوا

برای وصل کردن گوشی به تلویزیون اسنوا می توانید از دستورالعمل درج شده در این بخش کمک بگیرید. برای این کار چند روش قابل استفاده است که انتخاب هر یک از این روش ها بسته به شرایط گوشی و تلویزیون شما دارد. روش نخست اتصال گوشی و تبلت به تلویزیون از طریق کابل HDMI است. (در صورت مشاهده هر گونه اشکال در پورت تلویزیون می توانید با تکنسین تعمیر تلویزیون اسنوا در زود کمک تماس بگیرید). در این روش کافی است یک سر کابل اچ دی ام آی را به تلویزیون و سر دیگر آن را به گوشی خود وصل کنید تا صدا و تصویر گوشی شما با کیفیت بالاتری بر روی تلویزیون به نمایش درآید. روش دیگر اتصال گوشی به تلویزیون با پورت MHL و Slimport است. اگر گوشی و تبلت شما از کابل HDMI پشتیبانی نمی کند، میتوانید از این روش استفاده کنید. روش دیگر که البته برای گوشی های اپل و سیستم عامل ios است، استفاده از برنامه Airport Express portable hotspot است.

 

وصل کردن گوشی به تلویزیون اسنوا

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار تلویزیون زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار تلویزیون زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر تلویزیون را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

زودکمک
1402/12/21-14:10

درود بر شما فاطمه لطفی عزیز

این ایراد مربوط به آسیب دیدن پنل تلویزیون بر اثر ضربه می باشد. برای تعمیر دستگاه هم لازم است که پنل تعویض شود. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص با 1662 تماس بگیرید.

فاطمه لطفی
1402/12/20-16:03

سلام تلویزیون ما دراثر ضربه دوتا خط تو تصویر ایجاد شده ی دونه عمودی ی دونه افقی بنظرتون چ مشکلی پیدا کرده؟قابل تعمیرهست؟

زودکمک
1401/11/25-12:16

درود بر شما کاربر گرامی

ممکن است لامپ تصویر تلویزیون شما سوخته باشد و نیاز به بررسی توسط یک تکنسین متخصص دارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

تقی پور
1401/11/17-08:01

سلام تلویزیون صفحه تاریک شده روشنه اما انگار خاموشه