تعویض تاچ ال سی دی A21s در زودکمک با قطعه ی اورجینال انجام می شود. جهت تعویض فوری تاچ ال سی دی لازم است درخواست خود را در سایت ثبت کرده و یا با زود کمک تماس بگیرید. گوشی های هوشمند با توجه به ماهیت همیشه همراه بودنشان، مستعد آسیب دیدگی نیز هستند و یکی از رایج ترین مشکلاتی که احتمال دارد برای آن ها رخ دهد، شکستن تاچ ال سی دی است. گوشی گلکسی ای ۲۱ اس سامسونگ نیز از این قائده مستثنی نیست و احتمال دارد به هر دلیلی تاچ ال سی دی A21s نیز بشکند. اگر دنبال تعویض تاچ ال سی دی A21s هستید، قبل از آنکه بخواهید جهت تعمیر موبایل سامسونگ اقدام کنید ، حتماً این مقاله را دنبال کنید. در این مقاله به بررسی تمام نکاتی که با موضوع تعویض تاچ ال سی دی گوشی گلکسی ای ۲۱ اس مرتبط است می پردازیم.

ثبت درخواست تعویض تاچ ال سی دی A21s

برای تعویض تاچ ال سی دی A21s به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعویض تاچ ال سی دی A21s را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، تاچ ال سی دی A21s خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

نکات مهم تعویض تاچ ال سی دی A21s

وقتی صفحه نمایش گوشی شما آسیب می بیند دو اتفاق ممکن است برای آن رخ داده باشد. یا تاچ و ال سی دی هر دو آسیب دیده اند و راهی به جز تعویض این پکیج به صورت کامل نیست. یا اینکه فقط شیشه محافظ روی نمایشگر گوشی آسیب دیده و نیازی به تعویض تاچ ال سی دی A21s به صورت کامل نیست. در این صورت نمایندگی مجاز زود کمک با تعویض شیشه روی نمایشگر گوشی شما علاوه بر کاهش هزینه های تعمیر، به شما اجازه می دهد همچنان از همان تاچ ال سی دی اورجینال دستگاه خودتان که در کارخانه سامسونگ تولید شده استفاده کنید.

 

تعویض تاچ ال سی دی A21s

 


کی باید تاچ ال سی دی A21s را به صورت کامل تعویض کرد؟

تعویض تاچ ال سی دی A21s سامسونگ به صورت کامل، به میزان آسیب دیدگی دستگاه شما بستگی دارد. در صورتی که گوشی شما از فاصله زیادی روی زمین افتاده باشد یا یک شیء سنگین و نوک تیز روی آن افتاده باشد، احتمال آسیب دیدگی جدی آن زیاد است. در چنین مواقعی شما می توانید متوجه شوید که آیا به تعویض تاچ و ال سی دی گلکسی ای ۲ ۱ اس نیاز است یا فقط گلس روی نمایشگر آن باید تعویض شود. برای این کار کافیست لمس پذیری کل صفحه را بررسی کنید و مطمئن شوید که تاچ در تمام نقاط صفحه کار می کند.

 

 


کی باید گلس ال سی دی A21s را تعویض کرد؟

تعویض تاچ ال سی دی A21s به صورت کامل می تواند هزینه زیادی روی دست شما بگذارد. بنابراین تا حد امکان تمام تلاش خودتان را برای نگهداری از دستگاه خود انجام دهید. اما اگر آسیب دیدگی تاچ ال سی دی A21s شما به شکلی باشد که شکستگی فقط به گلس روی صفحه محدود شده است، خوشبختانه می توانید با هزینه ای بسیار کمتر این مشکل را برطرف کنید. برای تعمیر گلس، تعمیرکاران تنها لایه محافظ روی نمایشگر که توسط کارخانه تعبیه شده را با یک گلس اورجینال ساخت خود شرکت سامسونگ تعویض می کنند.


مشکل سیاه شدن صفحه نمایش A21s

علاوه بر شکستگی، سیاه شدن صفحه نمایش نیز می تواند یکی از دلایل تعویض تاچ ال سی دی A21s باشد. در صورتی که صفحه نمایش گوشی شما سیاه شده، این یعنی نمایشگر سوخته است. گاهی اوقات بخشی از نمایشگر و گاهی کل صفحه سیاه می شود. در هر دو صورت، راهی به جز تعویض تاچ ال سی دی برای برطرف کردن مشکل نمایشگر گوشی گلکسی ای ۲۱ اس سامسونگ وجود ندارد. البته ممکن است مشکل از فلت ال سی دی گوشی شما نیز باشد که در اثر افتادن گوشی، از مادربرد کنده شده یا پاره شده است.


هزینه تعویض تاچ ال سی دی A21s

تاچ ال سی دی، یکی از مهم ترین قطعات در گوشی های هوشمند است. به طوری که اگر قصد تعویض تاچ ال سی دی A21s به طور کامل را داشته باشید می توانید تا چندین میلیون برای شما تمام شود. اما اگر مشکل آن با تعویض گلس برطرف شود، هزینه به مراتب کمتر خواهد بود. در صورتی که قصد تعویض تاچ ال سی دی گوشی خود به صورت کامل را داشته باشید، در حال حاضر دو نوع نمایشگر به نام اورجینال یا OEM و های کپی یا High Copy وجود دارد. تاچ ال سی دی اورجینال، کاملاً مشابه همان تاچ ال سی دی روی دستگاه شما است که در کارخانجات سامسونگ تولید شده و از روی گوشی باز شده است. اما تاچ ال سی دی های کپی اغلب توسط شرکت های چینی تولید می شود و علی رغم اینکه قیمت بسیار پایین تری نسبت به تاچ اورجینال دارد، در کیفیت تصویر نمی تواند با آن برابری کند.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران