برای ثبت درخواست تعمیر تلفن بی سیم در زودکمک، می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید. انواع گوشی های تلفن بی سیم از برندهای مطرحی همچون پاناسونیک، سنائو و ... توسط تکنسین های مجرب زودکمک و با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا ترمیم می شوند. پس از ثبت درخواست تعمیر به صورت آنلاین، تیم اجرایی با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را جهت تعمیر تلفن بی سیم انجام می دهند.

تعمیر تلفن های بی سیم

خدمات تخصصی تعمیر تلفن بی سیم

مهم ترین خدمات تعمیر تلفن بی سیم در زودکمک، شامل اقداماتی همچون تعمیر صفحه کلید، ترمیم و تعویض باتری، ریست تلفن، رفع مشکل زنگ نخوردن گوشی، ترمیم شارژ نشدن تلفن، تعمیر و تعویض اسپیکر، نصب و راه اندازی و ... می شود. هرگونه ایرادی که در عملکرد گوشی های تلفن بی سیم و یا باتری یا پایه شارژ آنها وجود داشته باشد، پرسنل مجرب زودکمک برای عیب یابی و برطرف کردن آن آمادگی و تخصص دارند. باید بدانید که خدمات تعمیر تلفن بیسیم و سانترال در این مجموعه با گارانتی معتبر همراه هستند و تنها از قطعات اصل و اورجینال در دستگاه استفاده می شود.

                      بیشتر بخوانیم : تعمیر موبایل

مشاوره آنلاین زودکمک

تعمیر قطعات تلفن بی سیم

قطعات تلفن های بی سیم شامل مواردی مانند صفحه نمایش، باتری، آنتن، مدار چاپی، پردازنده، حافظه، دوربین، بلندگو، میکروفون و اسپیکر هستند. همچنین قطعات دیگری نظیر دکمه ها، درگاه ها و سوئیچ های مختلف نیز در تلفن های بی سیم وجود دارند. هر یک از این قطعات ممکن است با ایراد مواجه شوند، که برای رفع آن ها باید از تکنسین های تعمیر تلفن بی سیم کمک بگیرید.

تعمیر صفحه نمایش تلفن بی سیم

صفحه نمایش به عنوان رابط کاربری با تلفن بی سیم ارتباط برقرار می کند و تصویری از منوها، تماس ها و پیام های دریافتی را به کاربر نمایش می دهد. اگر اختلالی در این قطعه به وجود بیاید، دیدن اطلاعات غیرممکن می شود. زمانی که تلفن را برای تعمیر به تکنسین بسپارید، تا اقدام لازم برای تعمیر تلفن بی سیم انجام شود.  

تعمیر تلفن بی سیم با مشکل آنتن دهی

آنتن به عنوان رابط بین تلفن بی سیم و شبکه ارتباطی به کار می رود و سیگنال های ارسالی را از طریق فضا منتشر می کند. اگر آنتن نتواند امواج را به درستی دریافت کند، عملاً برقراری تماس غیرممکن خواهد شد. در این مورد تکنسین بررسی خواهد کرد که آیا می توان آنتن را تعمیر کرد یا دچار ایراد اساسی شده و نیاز به تعمیرات  است.

تعمیرات تلفن بی سیم

تعمیر مدار چاپی تلفن بی سیم

مدار چاپی به عنوان قلب تلفن بی سیم عمل می کند و شامل بخش های الکترونیکی نظیر پردازنده، حافظه و درگاه های ارتباطی است. خرابی این قطعه اختلال زیادی در عملکرد تلفن ایجاد می کند. چنانچه عیب یابی نشان دهد مدار ایراد دارد، تکنسین می تواند بخش های معیوب آن را بررسی کرده و در صورت امکان تعویض کند. اما همانطور که از نام ان پیدا است این مدارها با استفاده از دستگاه چاپ می شوند، به همین دلیل باید تعویض آن را نیز در نظر داشته باشید.

دلایل خرابی تلفن سانترال

تلفن های سانترال ممکن است به دلایل مختلفی با مشکل مواجه شوند و نیاز به تعمیر تلفن سانترال باشد. برخی از دلایل عبارتند از :  

1- نصب نامناسب

2- خطا در اره اندازی

3- خرابی قطعات الکترونیکی

4- نویز های خط تلفن

5- مشکلات نرم افزاری

نصب نامناسب

نصب نامناسب یکی از عواملی است که می تواند باعث خرابی تلفن سانترال شود. نصب نادرست المان های سانترال، اتصالات الکتریکی نامناسب و استفاده از کابل و اتصالات ضعیف، ممکن است باعث مشکلاتی در سانترال شود.

خطا در راه اندازی

اشتباه در راه اندازی سانترال می تواند باعث خرابی آن شود. در صورتی که تنظیمات سانترال نادرست باشد، ممکن است باعث کاهش عملکرد و حتی خرابی سانترال شود.

خرابی قطعات الکترونیکی

قطعات الکترونیکی سانترال ممکن است به دلیل عمر زیاد، نوسانات جریان و دما، خراب شوند. این قطعات شامل ماژول های پردازشگر، ماژول های حافظه، کارت های الکترونیکی و غیره هستند.

نویزهای خط تلفن

نویزهای خط تلفن ممکن است باعث اختلال در عملکرد سانترال شود. برای رفع این مشکل، می توانید از فیلترهای مخصوص نویز استفاده کنید.

مشاوره آنلاین زودکمک بیشتر بخوانیم : تعمیر تلفن پاناسونیک

تعمیر تلفن بی سیم

مشکلات نرم افزاری

مشکلات نرم افزاری می تواند باعث خرابی سانترال شود. ممکن است این ایرادات به دلیل ویروس ها، حملات هکری، نصب نرم‌افزارهای نامناسب و غیره رخ می دهند.

برای جلوگیری از خرابی تلفن سانترال، بهتر است همواره از تجهیزات با کیفیت و مرغوب استفاده شده و سانترال را با راه اندازی صحیح و نگهداری منظم، در حالت بهینه نگه دارید. البته این ها خدماتی تخصصی هستند که برای دریافت آن ها می توانید از تکنسین های ما کمک بگیرید.

خدمات تعمیر تلفن سانترال در زود کمک

تعمیر تخصصی برد، تعمیرات نرم افزاری، ترمیم و تعویض قطعات آسیب دیده، نصب و بروز رسانی، برطرف کردن عیب مربوط به RF، تنظیم دستی و بی سیم، رفع مشکل از کارافتادگی کلیدها، نصب و پروگرمینگ تلفن سانترال، رفع ایراد منشی تلفنی، ترمیم برقرار نشدن اتصال بین واحدها، برطرف کردن مشکل نمایش ندادن صفحه نمایش، رفع مشکلات مربوط به ارسال صداها، رفع ایراد خاموش و روشن شدن صدا، تعمیر شکستگی تلفن و صفحه نمایش، تعمیر مدار تلفن، تعمیر اتصالات فیزیکی تلفن‌ها بین واحدها و تعمیر و تعویض باتری، بخشی از خدمات تعمیر تلفن سانترال در مجموعه تخصصی زودکمک هستند. برای همکاران ما تفاوتی ندارد که گوشی سانترال آسیب دیده از کدام برند است؛ پروسه عیب یابی و ترمیم برای انواع مدل ها و برندها به شکل کامل و حرفه ای انجام می شود.

تعمیر ماژول های تلفن سانترال

ماژول های تلفن سانترال، ماژول هایی هستند که به عنوان واسط بین تلفن ها و سانترال عمل می کنند. این ماژول ها شامل ماژول های تقسیم خط، ماژول های تماس گیرنده، ماژول های کنفرانس، ماژول های صوتی و ... هستند. اشکال در هر کدام از این ماژول ها می تواند دلیل رابی سانترال و نیاز آن به تعمیر تلفن سانترال باشد.

تعمیر ماژول تقسیم خط سانترال

این ماژول برای تقسیم خطوط تلفن به چندین خط کاربری استفاده می شود. چنانچه این بخش خراب باشد، با خطای «خط شلوغ» مواجه خواهید شد. برای رفع این ایراد، تکنسین ابتدا ماژول را تعویض کرده تا ببیند مشکل حل می شود یا خیر. اگر ایراد پا برجا بود، نیاز به بررسی بیشتر جهت عیب یابی وجود دارد.

تعمیر ماژول کنفرانس سانترال

این ماژول برای برگزاری جلسات تلفنی با چندین شرکت کننده به صورت همزمان استفاده می شود. در هر کنفرانس نیاز به تجهیزات پخش صدا، و نرم افزارهایی برای برگزاری آن وجود دارد. بنابراین ممکن است به دلایل سخت افزاری یا نرم افزاری نیاز به تعمیر تلفن سانترال پیدا کنید.

تعمیر ماژول صوتی سانترال

 این ماژول برای پخش و ضبط صدا در سانترال استفاده می‌شود. با استفاده از این ماژول، امکان تنظیم پیام های خوش آمدگویی، پیام های داخلی و خارجی، موسیقی برای نگهداری کاربران در حال انتظار و ... وجود دارد. اغلب ایراداتی که در این ماژول صورت می گیرد نرم افزاری هستند و باید توسط کارشناس تعمیرات تلفن سانترال بررسی شود که چرا تنظیمات به درستی اعمال نمی شوند.

تعمیر قطعات سیستم تلفن سانترال

سیستم تلفن سانترال، از قطعات مختلفی تشکیل شده است. برخی از این قطعات سخت افزارهایی هستند که در بیشتر لوازم الکترونیکی وجود دارند، ولی بخش بیشتر به تجهیزات شبکه اختصاص دارد. خرابی در هر یک از این موارد می تواند عملکرد کلی آن را مختل کند.

تعمیر تلفن سانترال با مشکل پردازنده

پردازنده ها در سیستم های تلفنی، وظیفه اجرای برنامه های کاربردی را بر عهده دارند. چنانچه می بینید که برنامه های سیستم شما اجرا نمی شوند یا زمان زیادی طول می کشد تا درخواست ها به نتیجه برسند، ممکن است ایراد از پردازنده باشد. در این صورت تکنسین مشخص خواهد کرد که آیا ایراد از پردازنده است یا خیر.

تعمیر مادربرد تلفن سانترال

مادربرد نیز از قطعات اصلی هر سیستم الکترونیک است. تمام اجزای سانترال از طریق مادربرد با یکدیگر در ارتباط هستند. گاهی این قطعه کارایی خود را از دست داده و ارتباط بین اجزا از بین می رود. در این صورت لزوم است مادربرد جهت تعمیرتلفن سانترال بررسی شود.

تعمیر مادربرد تلفن سانترال

تعمیر کارت های الکترونیکی سانترال

کارت های الکترونیکی برای ارتباط با تلفن های داخلی، تلفن های خطی، شبکه های داده، فکس و ...استفاده می شوند. درواقع عملکرد اصلی سانترال را به عنوان یک سیستم تلفن شبکه ای شکل می دهند. هر نوع قطعی ارتباط باید از طریق این بخش پیگیری شود. بنابراین اگر شما با مرکز تعمیرات سانترال تماس گرفته و مشکلی که مرتبط با ارتباطات است را عنوان کنید، تکنسین به ایراد در کارت الکترونیکی اشاره خواهد کرد.

 مشاوره آنلاین زودکمک تعمیر تلفن برق خورده امکان پذیره. کافیه از تکنسین های زودکمک کمک بگیری

تعمیر تلفن سانترال با مشکل در حافظه

حافظه های داخلی و خارجی برای ذخیره سازی اطلاعات مورد نیاز در سانترال استفاده می شوند. به دلایل مختلف ممکن است اختلالات زیادی در حافظه رخ دهد. لازم به ذکر است که تاریخچه تماس در سیستم سانترال مهم است؛ بنابراین باید در اسرع وقت برای تعمیر سانترال با مشکل حافظه اقدام کنید.

تعمیر کابل ها و تجهیزات شبکه سانترال

این قطعات برای ارتباط با دستگاه های دیگر و اتصال به شبکه های مختلف استفاده می شوند. سیستم سانترال، تلفن مبتنی بر شبکه است و باید به خوبی به اتصالات پاسخ دهد. بنابراین اگر مشاهده کردید که با وجود تنظیم شبکه، اتصال برقرار نیست، باید بررسی شود که تجهیزات شبکه سالم هستند یا خیر.

 

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

زودکمک
1401/06/29-13:45

سلام دوست عزیز، دستگاه شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره 1662 تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت آنلاین در سامانه زودکمک ثبت کنید. همکاران ما اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت خدمات را به شما ارائه می دهند.

محمدرضا حاجیلو
1401/06/21-14:13

تلفن بی سیم پاناسونیک قطع وصل صدا و خش خش دارد