برای تعمیر تلویزیون پاناسونیک به شکل حرفه ای و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات، می توانید با زودکمک تماس بگیرید. تعمیرات تلویزیون در این مرکز، متناسب با آخرین متدها و استانداردهای روز دنیا انجام می شود. تعمیرکاران با تکیه بر دانش فنی و تجربه و مهارت بالای خود، انواع مدل های تلویزیون پاناسونیک را عیب یابی کرده و مشکلات آنها را برطرف می کنند. تیم تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در زودکمک، قطعات آسیب دیده را تعمیر کرده و در صورت نیاز، آنها را با نمونه اورجینال جایگزین می کنند. شما می توانید برای تعمیر تلویزیون panasonic در محل با زود کمک تماس بگیرید تا کارشناسان ما هماهنگی های لازم را انجام داده و خدمات مورد نیاز را در اسرع وقت به شما ارائه دهند.

ثبت سفارش آنلاین تعمیر تلویزیون پاناسونیک

برای تعمیر تلویزیون پاناسونیک به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر تلویزیون پاناسونیک را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، تلویزیون پاناسونیک خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات تلویزیون، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

 


نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک

یکی از مراکز معتبری که می توانید با آسودگی خاطر، خدمات مربوط به تعمیرات تلویزیون خود را به آن بسپارید، نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک است. پاناسونیک برندی شناخته شده و معتبر در حوزه لوازم خانگی به ویژه تلویزیون می باشد که همواره مورد توجه کاربران قرار دارد. نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک، شرایطی را فراهم کرده که انواع سرویس های تعمیرات تلویزیون پاناسونیک را به بهترین شکل به کاربران ارائه شود.


گارانتی تعمیر تلویزیون پاناسونیک در زودکمک

 تعمیر تلویزیون Panasonic در زودکمک، با گارانتی معتبر همراه است. پس از پایان روند تعمیرات تلویزیون و ترمیم و تعویض قطعات آسیب دیده، یک ضمانت نامه به شما ارائه می شود. در این ضمانت نامه، بسته به مورد تعمیراتی، مدت زمان مشخصی را فرصت دارید تا مشکلات احتمالی را پیگیری کنید. همچنین این گارانتی به نوعی تضمین می کند که قطعات یدکی استفاده شده در تلویزیون شما اصل بوده و از کیفیت لازم برخوردار هستند. 

تعمیر تلویزیون پاناسونیک


مشاوره آنلاین تعمیرات تلویزیون Panasonic

زودکمک در کنار شماست تا مشکلات عملکردی تلویزیون خود را به شکل تخصصی برطرف کنید. مشاوره آنلاین تعمیر تلویزیون پاناسونیک، توسط کارشناسان مجرب این حوزه انجام می شود. از طریق بخش سوالات شما در پروفایل کاربری خود می توانید سوال خود را مطرح کنید. کارشناس تعمیرات تلویزیون Panasonic به سوال پاسخ داده و راهنمایی های لازم را ارائه می دهند. اگر مشکل برطرف نشد، می توانید از طریق بخش ثبت درخواست تعمیر تلویزیون، خدمات تخصصی تر را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید.

مشاوره آنلاین تعمیرات تلویزیون Panasonic


تعمیر انواع تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی پاناسونیک

زودکمک، عیب یابی و ترمیم انواع مدل های تلویزیون را در فهرست خدماتش قرار داده است. تعمیر انواع تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی پاناسونیک در کارگاه های تخصصی این مجموعه و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه ها انجام می شود. ساختار کلی LCD و LED مشابه است اما تفاوت هایی هم در برخی از قطعات وجود دارد که تعمیرات این مدل ها را نیز متمایز کرده است. برای ترمیم یا تعویض برخی از قطعات نیاز به دستگاه های خاصی است که همگی آنها در واحد تعمیر تلویزیون پاناسونیک فراهم شده اند.  تکنسین ها هم با تفاوت های این دو نوع تلویزیون آشنا هستند و می توانند هرگونه ایراد و آسیب دیدگی آنها را به نحو احسن برطرف نمایند.


تعمیر پنل تلویزیون پاناسونیک

ممکن است کارشناس تعمیر تلویزیون پاناسونیک تشخیص دهد که برای رفع ایرادات تصویر، نیاز به تعمیر یا تعویض پنل است. البته باید بدانید که تعمیر پنل تلویزیون پاناسونیک تنها در شرایطی امکان پذیر است که آسیب دیدگی فلت ها بسیار جزئی بوده و هیچ گونه شکستگی یا ترک خوردگی در کار نباشد. اگر پنل بشکند یا مدارهای آن بر اثر آبخوردگی بسوزند، نمی توان این قطعه را ترمیم کرد. در این صورت نیاز به تعویض پنل است. با توجه به بالا بودن هزینه تعویض پنل تلویزیون، اگر تصمیم به انجام این کار گرفتید، زودکمک اصالت پنل جدید را تضمین می کند.


تعمیر و تعویض بک لایت تلویزیون پاناسونیک

در صورتی که تلویزیون صدا داشته باشد اما تصویری نمایش ندهد، بک لایت آسیب دیده است. تعمیر و تعویض بک لایت تلویزیون پاناسونیک زمانی انجام می شود که نور تصاویر ایراد داشته باشد. ساختار بک لایت در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی متفاوت است. به همین دلیل تعمیرات این قطعه در این دو مدل به شکل متفاوت انجام می شود. تکنسین های تعمیر تلویزیون پاناسونیک در زودکمک، تلاش می کنند که این قطعه را ترمیم کنند. اما اگر میزان آسیب دیدگی به گونه ای باشد که امکان ترمیم بک لایت وجود نداشته باشد، آن را با نمونه جدید و اصل، مطابق با مشخصات تلویزیون تعویض می نمایند.


تعمیر مشکلات پاور تلویزیون Panasonic

یکی دیگر از روش های کاربردی و موثر برای تعمیر تلویزیون پاناسونیک که تکنسین های زودکمک اجرا می کنند، ترمیم مشکلات پاور است. وقتی پاور ترمیم می شود، مشکلاتی همچون دیر روشن شدن، روشن نشدن تلویزیون، خاموش شدن و ... هم برطرف می گردند. برای تعمیر پاور تلویزیون Panasonic، باید این قطعه ترمیم شود. اگر پاور به دلایلی مثل نوسانات جریان برق سوخته باشد و نتوان آن را تعمیر کرد، نیاز به جایگزینی آن با یک پاور جدید است. زودکمک تضمین می کند پاور جدید اورجینال است و بیشترین همخوانی و تطابق را با مشخصات فنی تلویزیون دارد.

تعمیر مشکلات پاور تلویزیون Panasonic


تعمیر مشکل تار بودن تصاویر تلویزیون پاناسونیک

در صورت مواجهه با این مشکل لطفا راهکارهای ارائه شده در این بخش را امتحان کنید و در نهایت اگر لازم بود با کارشناسان تعمیر تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید. در گام نخست اطمینان حاصل کنید که همه اتصالات صحیح و ایمن هستند. به خصوص اتصال Component و Video را بررسی کنید زیرا این پایانه ها مشترک هستند. هنگام استفاده از رسانه ویدئویی خارجی، مانند جعبه کابل/ماهواره یا پخش کننده DVD، بررسی کنید که دستگاه روشن است و به درستی کار می کند. سعی کنید تصویری را از دستگاه دیگری مانند پخش کننده DVD یا کنسول بازی مشاهده کنید تا منبع مشکل را پیدا کنید.

بررسی کنید که آیا محصولات الکتریکی مانند لوازم آشپزخانه، چراغ های فلورسنت یا کم کننده های نور در نزدیکی شما هستند یا خیر. این دستگاه ها ممکن است با تصویر تلویزیون تداخل داشته باشند. برای مدل‌های تلویزیونی با گزینه منوی "Help"، برای بررسی عملکرد مناسب تلویزیون برای تصویر و صدا، "خودآزمایی تلویزیون" یا همان "TV Self-Test" را انجام دهید. (برای اطلاعات بیشتر به دفترچه راهنمای عملیات مدل های خود مراجعه کنید.) برای دسترسی به حالت خودآزمایی تلویزیون، [MENU] را فشار دهید. به [HELP] بروید و [OK] را فشار دهید. به [TV Self-Test] بروید و [OK] را فشار دهید. این روش برای اکثر مدل ها کار می کند.


رفع مشکل صدای تلویزیون پاناسونیک

برای رفع مشکل صدای تلویزیون نیز می توانید از روش پیشنهاد شده در این بخش استفاده کنید. در صورت ادامه داشتن مشکل صدا در تلویزیون بهتر است جهت بررسی تخصصی تلویزیون با کارشناسان حاضر در نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید. روش پیشنهادی ما استفاده از یک «آزمایش خودکار تلویزیون» است. برای شروع، مطمئن شوید که صدای تلویزیون زیاد است و آن را در حالت بی صدا قرار نداده اید.

همچنین اطمینان حاصل کنید که همه اتصالات صحیح و ایمن هستند. سعی کنید از دستگاه دیگری مانند پخش کننده DVD یا کنسول بازی به صدا گوش دهید تا منبع مشکل را پیدا کنید. بررسی کنید که SAP برنامه صوتی ثانویه صحیح با فشار دادن دکمه [ SAP ] روی کنترل از راه دور انتخاب شده است. اگر تلویزیون از طریق کابل HDMI به سینمای خانگی پاناسونیک متصل است، کنترل‌های VIERA Link را بررسی کنید. اگر تلویزیون از طریق کابل نوری به سینمای خانگی متصل است، پس اتصال را بررسی کنید، ببینید که سیستم صوتی روشن است و ورودی صحیح انتخاب شده است. همچنین HDMI را در تنظیمات صوتی آنالوگ/دیجیتال بررسی کنید. 

دستور [Menu] > Sound > HDMI input را دنبال کنید.  برای مدل‌های تلویزیونی با گزینه منوی "Help"، برای بررسی عملکرد مناسب تلویزیون برای تصویر و صدا ، " خودآزمایی تلویزیون " یا همان TV Self-Test را انجام دهید. برای دسترسی به حالت خودآزمایی تلویزیون، [ MENU ]  را فشار دهید. به [ HELP ] بروید و [ OK ] را فشار دهید. به [ TV Self Test ] بروید و [ OK ] را فشار دهید. یک ویدئو را به طور امتحانی پخش کنید. اگر تصویر آزمایشی درست نشان داده شود، مشکل از دستگاه خارجی وصل شده به تلویزیون یا اتصالات آن  است.

رفع مشکل صدای تلویزیون پاناسونیک


ریست کردن تلویزیون پاناسونیک

اگر به هر دلیل تصمیم به ریست کردن تلویزیون پاناسونیک خود گرفته اید می توانید با دنبال کردن دستورالعمل درج شده در این بخش این کار را انجام دهید. همانطور که می دانید با ریست کردن تلویزیون تمام تنظیمات دستگاه به حالت اولیه باز می گردد و شما باید مجددا تنظیمات دلخواه خود را بر روی تلویزیون انجام دهید. برای شروع، دکمه «منو» را روی کنترل از راه دور فشار دهید. در زیر گزینه تصویر "Picture"، لیست دیگری از گزینه ها ظاهر می شود. برای بازنشانی تمام تنظیمات تصویر به تنظیمات پیش‌فرض کارخانه، به جز تنظیمات تصویر پیشرفته «Advanced Picture»، «Reset» را انتخاب کنید. این مرحله فقط گزینه های "Picture" را بازنشانی می کند. برای بازنشانی گزینه های "Audio" یا "Setup" بر اساس بخش بعدی یعنی «ریست کردن تنظیمات صدا و تصویر در تلویزیون پاناسونیک» عمل کنید.


ریست کردن تنظیمات صدا و تصویر در تلویزیون پاناسونیک

دکمه «منو» را روی کنترل از راه دور همراه با تلویزیون پاناسونیک فشار دهید. در زیر گزینه صوتی " Audio" لیست دیگری از گزینه ها ظاهر می شود. برای بازنشانی تنظیمات «Bas»، «Treble» و «Balance» به تنظیمات پیش‌فرض کارخانه، «Reset» را انتخاب کنید. این مرحله فقط گزینه های صوتی را بازنشانی می کند. برای بازنشانی گزینه های "Setup" دکمه «منو» را روی کنترل از راه دور همراه با تلویزیون پاناسونیک فشار دهید. در زیر گزینه "Setup"، لیست دیگری از گزینه ها ظاهر می شود. برای بازنشانی همه تنظیمات برگزیده در بخش «Setup»، مانند تنظیمات کانال، «تنظیم مجدد» را انتخاب کنید. در صورت مواجهه با هر گونه اشکال می توانید از طریق سامانه زودکمک با کارشناسان تعمیر تلویزیون پاناسونیک ما تماس بگیرید.


تنظیم اندازه تصویر در تلویزیون پاناسونیک

راهنمای درج شده در این بخش برای تغییر و تنظیم اندازه تصویر بر اساس تنظیمات تلویزیون ویرا پلاسما پاناسونیک است اما ممکن است با تنظیمات تلویزیون شما هم سازگاری داشته باشد. برای شروع دکمه "Format" را روی کنترل از راه دور فشار دهید تا اندازه های نسبت تصویر را بین Full، Just، 4:3، H-Fill و Zoom تغییر دهید. تنظیم کامل یا همان Full صفحه را به صورت افقی می کشد و نوارهای کناری سیاه رنگ را پر می کند. تنظیم 4:3 همان صفحه استاندارد با نوارهای کناری است. H-Fill مشابه Full است، اما با افزایش اندازه تصویر و بریده شدن دو طرف صفحه. اگر انتخاب شما زوم باشد کل صفحه بزرگ می شود و بخشی از هر چهار طرف صفحه قطع می شود. برای انجام تنظیمات دکمه "Menu" را روی کنترل از راه دور فشار دهید. دکمه فلش پایین را فشار دهید تا Picture برجسته شود و دکمه "OK" را که در وسط دکمه های فلش قرار دارد فشار دهید. گزینه  Zoom Adjust را از منو انتخاب کنید. دکمه های پیکان را فشار دهید تا وقتی بخش هایی از تصویر قطع می شود، تصویر قابل مشاهده روی صفحه را تغییر دهید. به عنوان مثال، اگر از نسبت تصویر Zoom استفاده می کنید، با فشار دادن فلش رو به بالا قسمت بیشتری از بالای تصویر را قطع می کنید تا قسمت بیشتری از پایین تصویر نمایش داده شود. برای بازنشانی نسبت تصویر در تلویزیون خود، "OK" را فشار دهید. (در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید با کارشناسان تعمیر تلویزیون پاناسونیک ما تماس بگیرید).

تنظیم اندازه تصویر در تلویزیون پاناسونیک


خاموش شدن تلویزیون پاناسونیک

تلویزیون های امروزی از یک برد اصلی برای نمایش تصویر بر روی صفحه استفاده می کند. اگر برد داخل تلویزیون خراب شود، قطعات الکتریکی داخل تلویزیون بیش از حد داغ می شوند که این موضوع باعث خاموش شدن خودبخودی تلویزیون می شود (در چنین مواقعی، تلویزیون معمولاً بعد از خاموش شدن سعی می کند دوباره روشن شود). خازن های معیوب داخل منبع تغذیه نیز می توانند باعث خاموش شدن خودبخودی تلویزیون شوند. هنگامی که منبع تغذیه خراب می شود، جریان برق به اجزای الکتریکی تلویزیون را قطع می کند و باعث می شود دستگاه خاموش شود. برای رفع این مشکل منبع تغذیه باید تعویض شود. به طور کلی در صورت مشاهده این ایراد بهتر تلویزیون خود را به یک تکسنین نشان دهید. در صورتی که به هر دلیل امکان جابجایی دستگاه را ندارید می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل استفاده نمایید. برای استفاده از این سرویس کافی است از طریق سامانه زود کمک، اطلاعات دستگاه خود را وارد کرده و فیلدهای مرتبط با این درخواست را پر نمایید. کارشناسان ما بلافاصله با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم جهت اعزام تکنسین تعمیرات تلویزیون را انجام می دهند.

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار تلویزیون زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار تلویزیون زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر تلویزیون را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران