تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشوما، زمانی که این دستگاه دچار مشکل می شود، یکی از کارهای ضروری محسوب می شود. چون اگر مشکلات این قسمت برطرف نشوند، در نهایت شما لباس هایی خیس از ماشین لباسشویی خود تحویل می گیرید. به همین دلیل، تا زمانی که شما برای تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشومای خود دست به کار نشوید، عملا مرحله خشک کردن لباس ها بیهوده خواهد بود چون همچنان لباس ها خیس باقی می مانند. علت خشک نشدن لباس در ماشین لباسشویی دوقلو، به عوامل متعددی بستگی دارد که باید به طور دقیق بررسی و عیب یابی شود. به همین دلیل ما در این مقاله، مشکلات و روش های حل مشکل خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما را بررسی کرده ایم.

ثبت سفارش آنلاین تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشوما

برای تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشوما به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشوما را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشوما خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات ماشین لباسشویی، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

 

نحوه تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشوما

اگر علت کار نکردن یا نچرخیدن و خشک نکردن ماشین لباسشویی شما، مواردی تخصصی باشند که شما قادر به برطرف کردن آن نباشید، باید برای تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشومای خود، به یک کارشناس متخصص مراجعه کنید. از جمله مشکلاتی که منجر به بروز این اتفاق می شوند، می توان به تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما، پر بودن بیش از حد ماشین لباسشویی دوقلو، تنظیمات نادرست برنامه خشک کن لباس در لباسشویی، نوسان و قطعی برق ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما، از کار افتادن یا خراب شدن موتور ماشین لباسشویی، خرابی ترموستات ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما، جریان هوای نامناسب در لباسشویی دوقلو، ایراد در خازن ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما، اشکال در المنت هیتر ماشین لباسشویی دوقلو، نچرخیدن خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما، صدا دادن ماشین لباسشویی در مرحله خشک کردن و کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما، اشاره کرد. ما نیز در این مقاله، حل مشکل خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما را شرح داده ایم.

 تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشوما

 


تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما

مشکل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما، معمولا به دلایلی مانند خراب شدن پمپ تخلیه، معیوب شدن فیلتر تخلیه و مسدود شدن شلنگ تخلیه اتفاق می افتد. خراب شدن یا سوختن پمپ تخلیه در اثر گیر کردن پرزهای لباس یا اشیا باقی مانده در لباس ها و مسدود شدن آن اتفاق می افتد. مسدود بودن فیلتر تخلیه و انسداد شلنگ تخلیه و همچنین نصب نادرست شلنگ، نیز از موارد دیگری هستند که باعث خشک نشدن لباس ها می شوند. در صورت بروز این مشکلات، باید برای تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشومای خود، به یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیم : جرم گیری ماشین لباسشویی

پر بودن بیش از حد ماشین لباسشویی دوقلو

یکی از علت های مهم کار نکردن خشک کن لباسشویی دوقلو، حجم و وزن بیش از حد لباس ‌ها است. چون نباید ماشین لباسشویی را بیش از سه چهارم حجم مخزن پر کنید. بهترین کار برای جلوگیری از رخ دادن این مشکل و تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشوما، این است که با توجه به دفترچه راهنمای دستگاه و به اندازه ظرفیت آن، در محفظه لباسشویی لباس بریزید.

پر بودن بیش از حد ماشین لباسشویی دوقلو


تنظیمات نادرست برنامه خشک کن لباس در لباسشویی

تنظیمات مراحل شستشوی لباسشویی باید با توجه به جنس پارچه، میزان کثیفی، آلودگی لباس و سایر موارد تعیین شود. به همین دلیل، بی توجهی به انتخاب برنامه ی مناسب برای شستشوی لباس ها، از مواردی است که منجر به تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشوما می شود.


نوسان و قطعی برق ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما

از مهم ترین عواملی که باعث خراب شدن خشک کن لباسشویی می شوند، موارد مربوط به برق هستند. قطع شدن جریان برق، عدم اتصال جریان برق، نوسانات برق، قطع شدن سیم ها، سوختن ترانس برد، خرابی پریز برق، مشکل در ولتاژ ساختمان و از کار افتادن تایمرها و دستگیره های مکانیکی لباسشویی دوقلو پاکشوما، از دلایلی هستند که در خشک نشدن لباس ‌ها دخیل هستند. در نتیجه برای تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشومای خود، باید همه این موارد را بررسی کنید.

نوسان و قطعی برق ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما


از کار افتادن یا خراب شدن موتور ماشین لباسشویی

اگر موتور لباسشویی دوقلو پاکشوما بیش از حد گرم شود، موجب از کار افتادن دستگاه می شود.


خرابی ترموستات ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما

در صورتی که خرابی ماشین لباسشویی دوقلو پاکشومای شما، مربوط به ترموستات باشد، قبل از هر کاری باید دستگاه را از برق جدا کنید. سپس از یک تعمیرکار برای تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشوما و تعویض فیوز حرارتی کمک بگیرید.

خرابی ترموستات ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما


جریان هوای نامناسب در لباسشویی دوقلو

یکی دیگر از علت های خشک نکردن ماشین لباسشویی که به تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشوما می انجامد، نبود وجود هوای مناسب در دستگاه است. چون زمانی که هوای مناسب به خشک کن نرسد، گرمای لازم برای خشک کردن لباس ها تولید نمی شود و لباس ها خیس باقی می مانند.


ایراد در خازن ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما

خراب شدن خازن ماشین لباسشویی، یکی از دلایل خشک نشدن لباس ها در این دستگاه است. این ایراد، یکی از مشکلات ماشین های لباسشویی بدون ایر واشر است. بنابراین برای تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشوما در این مورد، باید خازن آن را بررسی کنید.

ایراد در خازن ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما


اشکال در المنت هیتر ماشین لباسشویی دوقلو

خرابی المنت دستگاه باعث می شود این قطعه نتواند باد گرم تولید کند و لباس ها خیس می مانند. المنت ماشین لباسشویی دوقلو، مقدار اهمی دارد که در صورت سالم بودن، عدد 15 را نشان میدهد. بنابراین، در صورتی که این عدد را نشان ندهد، باید برای تعمیر خشک کم لباسشویی دوقلو پاکشومای خود و تعویض المنت آن، به یک کارشناس باتجربه مراجعه کنید.


نچرخیدن خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما

نچرخیدن خشک کن لباسشویی دوقلو، دلایل زیادی دارد اما به طور کلی، خرابی و آسیب دیدن قطعات داخلی این دستگاه علت اصلی این مشکل است. قطعی برق دستگاه و خراب شدن موتور لباسشویی نیز از دلایل دیگری هستند که منجر به خراب شدن و تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشوما می شوند.

نچرخیدن خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما


صدا دادن ماشین لباسشویی در مرحله خشک کردن

همیشه توجه داشته باشید که ماشین لباسشویی شما، حتما در یک سطح صاف قرار بگیرد. چون در غیر این صورت، پایه های زیر آن نیاز به رگلاژ پیدا می کنند و در تمامی مراحل شستشو، صداهای ناهنجار تولید می کند. وجود کمربند در دستگاه، برخورد کردن گاه و بی گاه دکمه های لباس به قسمت داخلی خشک کن لباسشویی، شستن عروسک و پتوی پارچه ای، خراب شدن بلبرینگ های موتور، پاره شدن تسمه دستگاه یا فرسوده شدن آن و آسیب به پمپ تخلیه یا قطعه موتور، از مواردی هستند که باعث ایجاد صدا در مرحله خشک کردن می شوند. بی توجهی به همین موارد، در نهایت منجر به تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشوما می شود.


کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما

دور تند ماشین لباسشویی، در خشک کردن لباس ها نقش اصلی را بر عهده دارد. چون در این مرحله، موتور با تمام توان خود محفظه را می چرخاند تا آب لباس ها تخلیه شود. اما زمانی که دور تند ماشین لباسشویی دوقلو از کار بیفتد، خشک کن این دستگاه نیز عملا کارایی ندارد. از کار افتادن خازن لباسشویی، از اصلی ترین دلایل بروز این اتفاق است که باید توسط یک تعمیرکار باتجربه بررسی شود. از کار افتادن خازن لباسشویی، قطع شدن سیم رابط خازن به قسمت موتور، سوختن سیم پیچ دور تند موتور، خرابی تایمر دور تند و فعال کردن کلید حذف دور تند، از عواملی هستند که منجر به بروز این مشکل و تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشوما می شوند.

کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

زودکمک
1403/01/09-12:52

درود بر شما علی ولی پور عزیز

کاربر گرامی با توجه به موارد ذکر شده، دستگاه شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره 1662 تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت آنلاین در سامانه زودکمک ثبت کنید. همکاران ما اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت خدمات را به شما ارائه می دهند.

 

علی ولی پور
1403/01/09-01:15

پمپ تخلیه اب کار نمیکنه چند ساله استفاده میکنیم خیلی راضی هستیم

زودکمک
1402/11/29-11:08

درود بر شما محسن ببرنژاد عزیز

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات میتوانید با شماره 1662 تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده ارائه خدمات به شما هستند

زودکمک
1402/11/29-11:07

درود بر شما سبحان لالینی عزیز

خراب شدن بلبرینگ های موتور، پاره شدن تسمه دستگاه یا فرسوده شدن آن و آسیب به پمپ تخلیه یا قطعه موتور، از مواردی هستند که باعث ایجاد صدا در مرحله خشک کردن می شوند.دستگاه شما باید از نزدیک و توسط تکنسین بررسی شود شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 1662 تماس بگیرید.

زودکمک
1402/11/29-09:15

درود بر شما اسماعیل عزیز

ورود آب دلایل مختلفی میتواند داشته باشد از جمله: مشکلات دیگ، کاسه نمد، بلبرینگ در لباسشویی، خرابی سوئیچ ماشین لباسشویی، استفاده بیش از حد از مایع لباسشویی و نرم‌کننده و ... دستگاه شما باید توسط تکنسین و از نزدیک بررسی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 1662 تماس بگیرید.

 

محسن ببرنژاد
1402/08/03-04:20

سلام خشک کن لباسشویی کار نمی کند

سبحان لالینی
1402/07/04-20:04

سلام ببخشید یک ماشین لباسشویی دوقلو دارم که خشکنش روشن میشه صدای ماشین میاد ولی خشکن نمیچرخه

اسماعیل
1402/04/04-22:22

دلیل وروداب از چنگزن به خشکن لباسشوی چیست

زودکمک
1401/11/25-13:01

درود بر شما برای دریافت خدمات تعمیرات با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز شما را راهنمایی کنند.

طهماسب نوروزی
1401/11/23-00:52

سلام من ماشین دوقلو پاک شوما داترم که در خشک کنش یک فنر دارد که اون افتاده چه جور اون را درست کنم

ابوذر ظهرابی
1401/11/01-16:48

سلام دوست عزیز دکمه که میزنی برای تخلیه‌ آب خراب شد چطوری باید عوضش کنم

زودکمک
1401/05/24-11:32

سلام دوست عزیز، لباسشویی شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره 1662 تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت آنلاین در سامانه زودکمک ثبت کنید. همکاران ما اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت خدمات را به شما ارائه می دهند.

زودکمک
1401/05/22-11:10

سلام دوست، دستگاه شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره 1662 تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت آنلاین در سامانه زودکمک ثبت کنید. همکاران ما اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت خدمات را به شما ارائه می دهند.

طالعی
1401/05/21-16:06

خرابی خشک کن وتخلیه

عبدالله نورزهی
1401/05/19-01:20

من لباسشویی دوقلوی پاکشومادارم وقتی تواب می ریزم آب ازسمت شستشوی خشکن میره چطورتعمیرش کنم