برای بازیابی اطلاعات لپ تاپ به صورت تخصصی و اطمینان از حفظ امنیت و حریم شخصی خود، کافی است از طریق سامانه زودکمک اقدام کنید. شما می توانید در خواست ریکاوری لپ تاپ را در جامع ترین سامانه تعمیراتی کشور ثبت کرده و منتظر دریافت باکیفیت ترین سرویس ها در کوتاه ترین زمان باشید. عملیات بازیابی اطلاعات توسط مجرب ترین مهندسین it و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و برنامه ها انجام می شود. چنانچه هارد لپ تاپ آسیب سخت افزاری دیده باشد، عملیات تعمیر هارد در کلین روم های پیشرفته انجام شده و سپس اطلاعات ریکاوری می شوند. برای آشنایی بیشتر با روند ریکاوری اطلاعات لپ تاپ، ادامه مقاله را دنبال کنید.

بازیابی اطلاعات لپ تاپ

برای بازیابی اطلاعات لپ تاپ به صورت تخصصی و اطمینان از حفظ امنیت و حریم شخصی خود، کافی است از طریق سامانه زودکمک اقدام کنید.


ثبت سفارش آنلاین بازیابی اطلاعات لپ تاپ

برای بازیابی اطلاعات لپ تاپ به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست بازیابی اطلاعات لپ تاپ را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، اطلاعات لپ تاپ خود را توسط مجرب ترین تکنسین های بازیابی اطلاعات، ریکاوری کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست بازیابی اطلاعات لپ تاپ

هزینه بازیابی اطلاعات لپ تاپ

پیش از تعیین هزینه بازیابی اطلاعات لپ تاپ و نوت بوک، باید میزان آسیب دیدگی این قطعه و نوع آن مشخص شود. در آسیب دیدگی های فیزیکی، نیاز به ترمیم هارد یا قطعات آن است و این کار، هزینه ریکاوری را افزایش می دهد. چنانچه هارد سالم بوده و یک مشکل نرم افزاری موجب پاک شدن اطلاعات شده باشد، هزینه بازیابی اطلاعات لپ تاپ، روش انجام این کار بستگی دارد. گاهی ممکن است نیاز به استفاده از یک ابزار یا برنامه خاص باشد که در این صورت، قیمت نهایی ریکاوری لپ تاپ، بالاتر خواهد بود.

بازیابی هارد لپ تاپ با نرم افزار

اگر عبارت ریکاوری لپ تاپ را در گوگل جستجو کنید، با فهرستی از نرم افزارهای متنوع مواجه می شوید که سایت های مختلف آنها را به شما پیشنهاد می دهند. هریک از این نرم افزارها مزایا و معایب خاص خود را داشته و بسیاری از آنها در بازیابی اطلاعات لپ تاپ، به شما کمک می کنند. اما نکته بسیار مهمی که در مورد آنها وجود دارد، این است که برای نتیجه گیری بهتر، باید با جزئیات ریکاوری آشنایی داشته باشید. به عبارت بهتر، تنها کارشناسان حوزه بازیابی اطلاعات، می توانند به درستی با چنین برنامه هایی کار کنند و هرگونه اشتباه، ممکن است آسیب ها و خسارات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

بازیابی هارد لپ تاپ با نرم افزار

ریکاوری لپ تاپ بعد از نصب ویندوز

گاهی پس از نصب ویندوز، اطلاعات قبلی سیستم پاک می شوند. به ویژه اطلاعات ذخیره شده در درایو ویندوز یا C پس از نصب نسخه جدید، پاک شده و نیاز به ریکاوری دارند. بازیابی اطلاعات لپ تاپ بعد از نصب ویندوز، روش هایی دارد که به راحتی قابل اجرا هستند. اگر در این زمینه اطلاعات کافی نداشته و یا نگران هستید که یکی از مراحل را اشتباه انجام دهید، می توانید برای دریافت خدمات تخصصی تر، از همکاران ما در مرکز تعمیرات لپ تاپ کمک بگیرید؛ زودکمک برای ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان، در خدمت شماست.

بیشتر بخوانیم : تعمیر لپ تاپ

ریکاوری لپ تاپ بعد از نصب ویندوز

بازیابی عکس های پاک شده در لپ تاپ

بازیابی عکس های پاک شده هم یکی از مراحل بازیابی اطلاعات لپ تاپ است که با دقت و تعهد بالا در زودکمک انجام می شود. به یاد داشته باشید که استفاده از نرم افزارهای رایج ریکاوری در این شرایط هم ممکن است دردسرساز شود. البته این کار اشتباه نیست، اما اگر روش کار با نرم افزار را به درستی بلد نباشید، ممکن است فایل ها برای همیشه پاک شوند! بنابراین بهتر است تا حد امکان، از نرم افزار استفاده نکنید.

نکته مثبت ویندوز این است که پس از حذف عکسها، فایل آنها فوراً از حافظه سیستم پاک نمی شود. درواقع تا وقتی که شکاف های هارد دیسک توسط فایل های دیگر بازنویسی نشوند، می توان به اطلاعات دسترسی داشت. پوشه ای را که فایل های آن حذف شده اند، انتخاب کرده و پس از راست کلیک کردن، گزینه Properties را بزنید. به برگه Previous Versions رفته و در صورت وجود نسخه های قبلی، آنها را بازیابی کنید. اگر نسخه قبلی وجود ندارد، بهتر است برای ریکاوری لپ تاپ خود از کارشناسان مجرب حوزه بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد کمک بگیرید.

بازیابی عکس های پاک شده در لپ تاپ

بازیابی فیلم های پاک شده لپ تاپ

ممکن است در ادامه بازیابی اطلاعات لپ تاپ، نیاز به ریکاوری فیلم ها باشد. جالب است بدانید که فیلم هم مثل عکس، تا مدتی پس از پاک شدن و البته تحت شرایطی، قابل ریکاوری است. کافی است روی پوشه مورد نظر راست کلیک کرده و ضمن انتخاب گزینه Properties، وارد بخش Previous Versions شوید. در این شرایط، می توانید به نسخه قبلی برگشته و فیلم های پاک شده را ریکاوری کنید. در این شرایط هم می توانید از همکاران ما در واحد بازیابی اطلاعات کمک بگیرید.

بازیابی فیلم های پاک شده لپ تاپ

افزایش شانش بازیابی اطلاعات

صرف‌نظر از اینکه اطلاعات روی لپ تاپ شما به چه دلایلی حذف شده اند، با رعایت چند نکته می‌توانید شانس بازیابی اطلاعات لپ تاپ را افزایش دهید. ببه عنوان مثال کارشناسان بازیابی اطلاعات توصیه می‌کنند پس از حذف اطلاعات هیچ گونه داده جدیدی از جمله تصویر، فیلم، متن و مواردی از این دست بر روی دستگاه ذخیره نشود.

بی‌توجهی به این مسئله سبب می‌گردد اطلاعات جدید جایگزین اطلاعات قدیمی شوند و شانس بازیابی اطلاعات کاهش یابد. بنابراین اگر فایلی را به اشتباه حذف کرده‌اید و قصد بازیابی آن را دارید، بر روی درایو آن فایل، اطلاعات جدیدی ذخیره نکنید و همچنین درایو را دیفرگ نکنید.

تمامی این کارها، یعنی ذخیره اطلاعات جدید و دیفرگ کردن هارد، سبب جایگزینی اطلاعات جدید شده و در نهایت شانس بازیابی اطلاعات لپ تاپ را به شدت کاهش می‌دهد. در صورت حذف ناخواسته اطلاعات، بهترین کار خاموش کردن دستگاه و مراجعه در اولین فرصت به مراکز بازیابی اطلاعات است.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران