تعمير لپ تاپ ایسوس در محل با گارانتی در زودکمک ، تعمير فوری لپ تاپ ایسوس در کوتاهترین زمان، خدمات پذيرش و تحويل لپ تاپ در محل شما و به صورت رايگان انجام میشود.

از آن جایی که زود کمک سرویس های متنوعی را درخصوص تعمیر لپ تاپ ایسوس به کاربران این سیستم ارائه می دهد؛ علاوه بر اینکه میتوانید درخواست تعمیرات لپ تاپ ایسوس را در سامانه زود کمک ثبت کنید، می توانید درخواست پذیرش لپ تاپ در محل را نیز در این سامانه ثبت کنید. با ثبت درخواست پذیرش تعمیر لپ تاپ در محل، کارشناس موردنظر در اولین فرصت به آدرس موردنظر شما اعزام می شود و لپ تاپ معیوب شده را از شما تحویل گرفته و به واحد تعمیر لپ تاپ ایسوس انتقال میدهد. پس از تعمیر شدن این دستگاه و رفع تمامی مشکلات آن این سیستم را در درب منزل به شما تحویل میدهد.

تعمیر لپ تاپ ایسوس

ثبت سفارش آنلاین تعمیر لپ تاپ ایسوس

برای تعمیر لپ تاپ ایسوس به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر لپ تاپ ایسوس را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، لپ تاپ ایسوس خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لپ تاپ، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران

اگر در تهران و مناطق مختلف آن نیاز به خدمات تخصصی تعمیر لپ تاپ ایسوس دارید، زودکمک در خدمت شماست. تعمیرات لپ تاپ ایسوس در تهران در این مجموعه توسط تکنسین های مجرب و دوره دیده انجام می شود. همکاران ما برای تعمیر لپ تاپ asus، از جدیدترین دستگاه ها و ابزارآلات روز دنیا استفاده می کنند. عیب یابی با دقت انجام می شود و پس از آن قطعات آسیب دیده ترمیم یا تعویض می گردند. اقدامات نرم افزاری لازم برای تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران هم مطابق با آخرین متدها و استانداردهای موجود انجام می شوند تا لپ تاپ، بدون هیچ ایرادی به شما تحویل داده شود.

تعمیر لپ تاپ asus در ستارخان

چنانچه ساکن محدوده غرب تهران هستید، می توانید برای تعمیر لپ تاپ ایسوس در ستارخان، با زودکمک تماس بگیرید. عملیات عیب یابی و تعمیر لپ تاپ های ایسوس را به تخصصی ترین شکل انجام می دهد. تکنسین های این مرکز با استفاده از تجهیزات پیشرفته ای که در اختیار دارند، لپ تاپ را بررسی کرده و ایرادات مختلف آن را برطرف می نمایند. تیم تعمیر لپ تاپ asus در تهران به شما این اطمینان را می دهند که می توانید مجددا بدون هیچ ایرادی از رایانه شخصی خود استفاده کنید.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس در پیروزی

ساکنین شرق تهران می توانند برای تعمیرات لپ تاپ ایسوس در تهران، با تیم پشتیبانی زودکمک در ارتباط باشند. مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس در پیروزی، از حضور کارشناسان ارشد آی تی بهره می برد و تمام مراحل ترمیم لپ تاپ را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می دهد. اگر لپ تاپ شما بوت نمی شود، روشن یا شارژ نمی شود، مشکلاتی در بخش وای فای و ... دارد، کافی است آن را به تیم تعمیرات لپ تاپ ایسوس تحویل دهید. همکاران ما دستگاه را به شکل تخصصی بررسی کرده و تمامی اقدامات سخت افزاری و نرم افزاری لازم را برای رفع ایرادهای آن انجام می دهند.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در ولیعصر

تعمیر لپ تاپ ایسوس در ولیعصر، توسط تکنسین های مجرب و دوره دیده زودکمک، با دقت، تمرکز و سطح کیفی بسیار بالایی انجام می شود. به دلیل استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تکنولوژی ها، می توانید اطمینان داشته باشید که تمامی ایرادات عملکردی لپ تاپ شما به درستی شناسایی شده و برطرف می شوند. کافی است وارد سامانه زودکمک شده و درخواست تعمیر لپ تاپ را ثبت کنید تا سفیر ما به آدرس شما آمده و لپ تاپ را به مرکز تعمیرات ببرد. پس از پایان عملیات تعمیر، دستگاه بدون ایراد، به شما تحویل داده می شود.

تعمیرات لپ تاپ asus در امیرآباد

زودکمک، برای تعمیر لپ تاپ ایسوس در امیرآباد و محله های اطراف آن در خدمت شماست. مشتری مداری و توجه به حقوق مشتریان عزیز، اولویت کاری ماست و در مسیر جلب رضایت شما از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنیم. برای  تعمیر لپ تاپ در غرب و شمال غرب تهران، با زودکمک تماس گرفته و یا درخواست خود را در این سامانه ثبت کنید. همکاران ما باقی مراحل را طی کرده و تا برطرف شدن تمامی مشکلات دستگاه، همراه شما هستند.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در فرجام

جهت تعمیر لپ تاپ ایسوس در فرجام، می توانید از خدمات غیر حضوری زودکمک استفاده کنید. اگر ایرادی در عملکرد لپ تاپ خود مشاهده کردید، کافی است با این مرکز تماس بگیرید. تیم تعمیرات لپ تاپ به آدرس شما مراجعه می کنند و هرآنچه را برای ترمیم دستگاه لازم باشد انجام می دهند. همکاران ما لپ تاپ را به مرکز تعمیرات برده و پس از عیب یابی و رفع ایرادات، آن را در محل قبلی به شما تحویل می دهند.

نمایندگی سامسونگ در سعادت آباد

اگر ساکن محدوده غرب و شمال غرب تهران هستید، می توانید از خدمات تعمیر لپ تاپ ایسوس در سعادت آباد بهره مند شوید. این خدمات شامل تمامی اقداماتی هستند که به رفع معایب و مشکلات عملکردی لپ تاپ های این برند منجر می شوند. استفاده از تجهیزات پیشرفته و متدهای نوین در کنار مهارت تعمیرکاران، سطح کیفی تعمیرات لپ تاپ ایسوس را ارتقا داده و به استانداردهای روز دنیا نزدیک کرده است.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در کرج

برای تعمیر هریک از مدل های لپ تاپ ایسوس در کرج، کافی است درخواست تعمیرات لپ تاپ را در سامانه زودکمک ثبت کنید.  به این ترتیب لازم نیست به تهران مراجعه کنید و سفیران زودکمک، تخصصی ترین سرویس ها را به شما ارائه می دهند. همکاران ما به دلیل تجربه بالایی که در زمینه ترمیم انواع لپ تاپ های ویندوزی دارند، می توانند انواع ایرادات سیستم شما را بررسی کرده و برطرف نمایند. در این مجموعه تلاش می شود که قطعات آسیب دیده ترمیم گردند تا مشتری متحمل هزینه های سرسام آور تعویض قطعات نشود. با این حال اگر راهی جز تعویض قطعات نباشد، زودکمک به شما تضمین می دهد که قطعات یدکی مورد استفاده، اورجینال هستند. تعمیرات لپ تاپ در کرج محدود به یک منطقه یا محله خاص نیست و تمامی مناطق استان البرز را شامل می شود.

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس در مشهد

ساکنین همه محله های مشهد می توانند جهت عیب یابی و تعمیر لپ تاپ ایسوس خود به نمایندگی ایسوس ihc مراجعه کنند. همچنین این امکان را دارند که درخواست خود را جهت دریافت خدمات پذیرش در محل در سایت ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست مشتریان سفیر مرکز به آدرس مشتری مورد نظر مراجعه می کند تا لپ تاپ را به واحد تعمیرات انتقال دهد.

سپس رایانه توسط تیمی از برترین مهندسان آی تی مورد بررسی قرار می گیرد و عیب یابی می شود. در مرحله بعد کارشناسان نمایندگی تعمیرلپ تاپ ایسوس تمام مدل های لپ تاپ ایسوس را مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام می دهند. نهایتا هم ایرادات دستگاه به طور کامل برطرف می گردد و کامپیوتر سالم و بی نقص به صاحب آن تحویل داده می شود.

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس کاری تخصصی است. لذا اگر فردی که عملیات ترمیم را انجام می دهد دانش فنی و تجربه کافی نداشته باشد، راه به جایی نمی برد. در نمایندگی ایسوس تعمیر رایانه توسط کارشناسان ماهری صورت می گیرد که به پشتوانه مهارت و دانش بالایی خود قادرند تمام ایرادات دستگاه را شناسایی کنند. دقت و ریزبینی تکنسین های مرکز باعث می شود که فرآیند تعمیر لپ تاپ ایسوس در بالاترین سطح کیفی انجام گیرد. از جمله خدمات نمایندگی در حوزه تعمیرات نرم افزاری عبارتند از:

 • نصب سیستم عامل

 • آپدیت بایوس

 • حل مشکل هنگ کردن

 • نصب ویندوز، برنامه ها و درایورها

 • ویروس کشی

 • ریکاوری اطلاعات

 • رفع ایراد صفحه آبی

 • ارتقاء سیستم عامل

 • پارتیشن بندی هارد

و..

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ ایسوس

خدمات نمایندگی asus تنها شامل رفع ایرادات نرم افزاری نیست، بلکه تعمیر قطعات سخت‌ افزاری مدل های مختلف لپ تاپ ایسوس را نیز دربر می گیرد. کادر حرفه ای این مجموعه پس از عیب ‌یابی دقیق دستگاه مشکلاتی همچون خرابی فن، از کار افتادن تاچ پد، شکستن نمایشگر، خرابی کیبورد و هر نوع نقص سخت افزاری دیگر را برطرف می کنند. لذا در صورت بروز مشکل در اجزاء و بخش های مختلف رایانه خود می توانید از خدمات فوق تخصصی نمایندگی ایسوس بهره مند شوید.

تعمیر لپ تاپ ایسوس با گارانتی معتبر

تعمیر لپ تاپ ایسوس خود را با گارانتی معتبر در «زودکمک» انجام دهید. شما می توانید با مراجعه به همکاران ما در واحد تعمیر لپ تاپ ایسوس، تخصصی ترین سرویس های تعمیر و تعویض قطعات لپ تاپ Asus را دریافت نمایید. گارانتی خدمات این مرکز، به دلیل اطمینان از سطح مهارت و دانش بالای تکنسین ها و متخصصان آن صورت گرفته است. همکاران ما در «زودکمک» جزو خبره ترین و مجرب ترین کارشناسان تعمیرات لپ تاپ هستند و قادر به پیاده سازی پیچیده ترین اقدامات تعمیر بر روی لپ تاپ های ایسوس هستند.

کلیه خدمات ارائه شده توسط همکاران ما در «زود کمک» دارای گارانتی معتبر است تا در صورت بازگشت مجدد ایراد به دستگاه، بتوانید به مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس مراجعه کرده و خدمات خود را به صورت رایگان دریافت نمایید. شما کاربران گرامی می توانید با مشاهده آدرس شعب در بخش «تماس با ما»، نزدیکترین شعبه به محل کار یا زندگی خود را انتخاب کرده و تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر لپ تاپ ایسوس را از شعبه انتخابی خود، همراه با گارانتی معتبر دریافت نمایید.

خدمات ویژه تعمیر لپ تاپ ایسوس در زود کمک

خوشبختانه کارشناسان و تکنسین های زود کمک هم به مشکلات و اختلالات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس آشنای افزاری این دستگاه؛ به همین دلیل درصورت بروز هر مشکلی برای لپ تاپ ایسوس، تکنسین های این مرکز می توانند با سرعت و دقت بالایی به عیب یابی و رفع مشکل این سیستم بپردازند؛ در ادامه به برخی از مهم ترین خدمات زود کمک اشاره خواهیم کرد.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسوس

تعمیر مهم ترین قطعه لپ تاپ ایسوس؛ مین برد

 • چرا لپ تاپ ایسوس روشن نمی شود؟

 • دلیل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ ایسوس چیست؟

یکی از دلایل بروز این مشکلات در لپ تاپ ایسوس، خرابی مهم ترین قطعه این دستگاه یعنی مین برد است که به آن مادربرد هم می گویند. مادربرد وظیفه دارد تا نقش و مسئولیت هر یک از قطعات لپ تاپ را تعیین کرده و ارتباط لازم بین آن ها را شکل دهد؛ با این وجود بدیهی است که درصورت بروز مشکلی برای مین برد لپ تاپ، این سیستم به دستگاهی بلااستفاده تبدیل شود.

از رایج ترین مشکلاتی که موجب خرابی مین برد لپ تاپ می شوند، می توان به وارد شدن ضربه به لپ تاپ، نفوذ رطوبت به آن و همچنین نوسان برق اشاره کرد. اگر لپ تاپ شما هم روشن نمی شود یا اینکه ناگهان خاموش می شود، بهتر است تعمیرات آن را به تکنسین های متخصص زود کمک بسپارید.

تعمیر مهم‌ترین قطعه لپ تاپ ایسوس؛ مین برد

تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ ایسوس

 • چرا لپ تاپ ایسوس بوت نمی شود؟

 • چرا هیچ یک از فایل های ذخیره شده روی لپ تاپ ایسوس باز نمی شوند؟

 • دلیل ناپدید شدن ناگهانی تمامی اطلاعات ذخیره شده روی لپ تاپ ایسوس چیست؟

 • علت شنیده شدن صدای کلیک از لپ تاپ ایسوس چیست؟

متاسفانه بروز هر یک از این مشکلات در لپ تاپ ایسوس نشان می دهد که این سیستم با خرابی هارد مواجه شده است؛ از آن جایی که هارد از قطعات مکانیکی تشکیل شده است، در برابر ضربه، رطوبت، نوسان برق و همچنین ویروسی شدن آسیب پذیر است. اگر شما هم با هر یک از این مشکلات در لپ تاپ ایسوس مواجه شده اید می توانید با استفاده از سرویس های ویژه زود کمک، تعمیرات لپ تاپ ایسوس را به تکنسین های متخصص این مرکز بسپارید.

تعمیر مانیتور لپ تاپ ایسوس

 • دلیل سوسو زدن تصویر چیست؟

 • چرا صفحه لپ تاپ سیاه است؟

 • آیا می توان نمایشگر شکسته لپ تاپ را تعمیر کرد؟

تنها در صورتی می توان نمایشگر لپ تاپ را ترمیم کرد که این قطعه نشکسته باشد یا مشکلات آن، مربوط به ایرادات نرم افزاری باشند. اگر صفحه نمایش لپ تاپ بر اثر ضربه بشکند یا فلت های آن آسیب ببینند، امکان تعمیر مانیتور لپ تاپ ایسوس وجود ندارد. اگر شکستگی وجود نداشته و مشکلاتی همچون تار شدن، سیاه شدن، شطرنجی شدن و ... در تصویر ایجاد شوند، کارشناسان تعمیر لپ تاپ ایسوس، اول از سالم بودن کارت گرافیک و مادربرد مطمئن می شوند. چنانچه این بخش ها سالم باشند، مشکلات تصویر و نمایشگر با ترمیم یا تعویض این بخش برطرف می شوند.

رفع مشکل تغییر رنگ مانیتور لپ تاپ ایسوس

 • علت سبز شدن رنگ مانیتور لپ تاپ ایسوس چیست؟

 • چرا رنگ مانیتور لپ تاپ ایسوس صورتی شده است؟

 • علت تغییر رنگ مانیتور لپ تاپ ایسوس چیست؟

اگر لپ تاپ ایسوس را با استفاده از کابل به یک نمایشگر دیگر وصل کرده باشید، امکان اینکه کابل به درستی در جای خود قرار نگرفته باشد و اینکه خروجی کارت گرافیک خراب باشد، وجود دارد؛ به همین دلیل رنگ مانیتور لپ تاپ به سبز و صورتی تغییر پیدا می کند. یکی دیگر از احتمالاتی که می توان با تغییر رنگ مانیتور لپ تاپ در نظر گرفت، خراب شدن کارت گرافیک سیستم است؛ که در این صورت بهترین راه سپردن لپ تاپ ایسوس به تکنسین های زود کمک جهت عیب یابی دقیق و موشکافانه است.

رفع مشکل تغییر رنگ مانیتور لپ تاپ ایسوس

تعویض و تعمیر برد پاور لپ تاپ ایسوس

همانطور که اشاره کردیم یکی از دلایل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ ایسوس یا روشن نشدن آن، بروز مشکل در عملکرد مین برد این دستگاه است؛ اما گاهی اوقات امکان دارد برد پاور لپ تاپ که به آن منبع تغذیه هم می گویند به مشکل خورده باشد و موجب بروز چنین مشکلاتی در این سیستم شود. همانطور که از نام این قطعه پیداست، وظیفه آن تامین برق مورد نیاز سیستم است؛ به گونه ای که جریان برق شهری را دریافت کرده و آن را به جریان برق مورد نیاز لپ تاپ تبدیل کرده و از طریق مین برد به قطعات این سیستم انتقال می دهد؛ از این رو تنها عاملی که می تواند منبع تغذیه را از پای درآورد، نوسان برق است؛ با این وجود برای جلوگیری از خراب شدن برد پاور لپ تاپ این سیستم را به محافظ برق متصل کنید.

تعمیر فن لپ تاپ ایسوس

 • چرا لپ تاپ مدام داغ می شود؟

 • چرا در حین کار، صدای فن به شکل غیر عادی شنیده می شود؟

 • چرا سیستم مدام هنگ می کند و سرعت اجرای برنامه ها کاهش پیدا کرده است؟

تمامی این مشکلات می توانند نشان دهنده خرابی فن لپ تاپ باشند. برای تعمیر فن لپ تاپ ایسوس در این شرایط، باید دید این که قطعه به چه اندازه آسیب دیده است. معمولا فن قابل ترمیم است؛ اما گاهی هم امکان تعمیر این قطعه وجود نداشته و باید تعویض شود. در این صورت، تیم تعمیرات لپ تاپ ایسوس، فن را با نمونه جدید تعویض می کنند تا عملکرد لپ تاپ به حالت عادی بازگشته و دمای آن کنترل شود. زودکمک، اصالت قطعه جدید را با گارانتی معتبر، تضمین می کند.

تعمیر فن لپ تاپ ایسوس

تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس

گاهی باید برای تعمیر لپ تاپ asus، قاب آن را ترمیم کرد. شکستن قاب، قطعات دیگر از جمله نمایشگر را نیز در معرض آسیب دیدگی قرار می دهد. روش های مختلفی برای تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس و سایر برندها وجود دارد. گاهی تعمیرکار، بخش های شکسته را با چسب های مخصوصی می چسباند. البته ممکن است پس از مدتی، چسب موجود در پیچ ها و اتصالات منجر به شکستگی و خورد شدن این بخش ها شود. به همین دلیل هم برخی از تکنسین ها تکه های شکسته شده یا ترک خورده قاب را با پلاستیک یا فلز، شبیه سازی کرده و در قاب استفاده می کنند.

تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس

کار نکردن پنل لمسی لپ تاپ ایسوس

اگر پنل لمسی لپ تاپ ایسوس شما کار نمی کند می توانید راه حل های ارائه شده در این بخش را امتحان کنید. در صورت استفاده از این روش ها و ادامه داشتن مشکل بهتر است برای بررسی تخصصی تر دستگاه به یکی از مراجع رسمی تعمیر لپ تاپ ایسوس مراجعه کنید. برای رفع مشکل تاچ لپ تاپ، می توانید ابتدا از اینکه لپ تاپ شما برخوردار از این قابلیت است مطمئن شوید.

برای تأیید اینکه آیا لپ تاپ شما عملکرد صفحه لمسی دارد یا خیر، [View pen and touch info] را در نوار جستجوی Windows تایپ و جستجو کنید، سپس روی [Open] کلیک کنید.  اگر بخش قلم و لمس به صورت [هیچ قلم یا ورودی لمسی برای این نمایشگر موجود نیست] نشان داده می شود  به این معنی است که رایانه شما عملکرد صفحه نمایش لمسی ندارد. در صورتی که مطمئن هستید لپ تاپ شما این قابلیت را دارد صفحه نمایش را را تمیز کنید.

شاید ایراد پیش آمده به دلیل کثیفی صفحه باشد. به علاوه می توانید درایور صفحه لمسی را در Device Manager فعال و دوباره نصب کنید. همچنین می توانید بسته های BIOS / Windows / درایورها را با آخرین نسخه در لپ تاپ خود به روزرسانی و تأیید کنید. در صورت نیاز می بایست صفحه نمایش لمسی را پیکربندی کنید و همچنین کالیبراسیون لمسی را به تنظیمات پیش فرض بازنشانی کنید. همچنین می توانید سیستم را بازیابی و ریست کنید.

کار نکردن پنل لمسی لپ تاپ ایسوس

گرم شدن بیش از حد لپ تاپ ایسوس

همانگونه که می دانید داغ شدن لپ تاپ می تواند به دلایل متعددی اتفاق بیفتد که ما برخی از شایع ترین آنها را در این جا ذکر می کنیم. علت نخست می تواند این باشد که برنامه های خاص منبع CPU / حافظه را اشغال کرده اند. بنابراین باید حافظه دستگاه را پاکسازی کنید. دمای CPU/GPU هنگام اجرای برنامه های فشرده، مانند بازی های سنگین، ویرایش ویدیو، رمزگذاری، و عملیات کلان داده افزایش می یابد.

Task Manager ابزاری برای مدیریت برنامه ها و فرآیندها در سیستم مایکروسافت ویندوز است. این برنامه به کاربر اجازه می دهد تا فرآیندهای جاری را بررسی کند و اطلاعات مربوطه را در مورد عملکرد رایانه ارائه می دهد. می توانید از Task Manager استفاده کنید. مورد دوم انباشت گرد و غبار در قسمت فن لپ تاپ است. با این اتفاق فن به خوبی کار نمی کند و توانایی خنک کردن لپ تاپ را ندارد.

در برخی موارد نیز مشاهده شده که کاربر در فضای نامناسب (بیش از حد گرم) از لپ تاپ استفاده می کند و با این کار سبب گرم شدن لپ تاپ می شود. مورد دیگر فرسودگی و استهلاک فن است که در اینصورت باید جهت تعویض و یا سرویس دوره ای فن لپ تاپ اقدام کنید. کلیه خدمات مرتبط با ترفع این اشکال توسط همکاران ما در واحد تعمیر لپ تاپ ایسوس ارائه می شود.

گرم شدن بیش از حد لپ تاپ ایسوس

وصل نشدن USB به لپ تاپ ایسوس

اگر پس از وصل کردن USB به لپ تاپ ایسوس متوجه عدم برقراری ارتباط میان آنها شدید، راهکارهای شرح داده شده در این بخش را امتحان کنید. برای شروع BIOS و Windows Update را بررسی کنید و در صورت نیاز آنها را بروزرسانی کنید. همچنین می توانید درایور USB Root Hub را دوباره در Device Manager نصب کنید. کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که درایور USB Host Controller را دوباره در Device Manager نصب کنید.

همچنین می توانید سیستم لپ تاپ خود را ریست کنید. توجه داشته باشید که ممکن است ایراد پیش آمده سخت افزاری نیز باشد. بنابراین یو اس بی خود را روی دستگاه دیگری امتحان کنید و مطمئن شوید که ایراد از یو اس بی نیست. یک یو اس بی که از سالم بودن آن مطمئن هستید را روی لپ تاپ خود امتحان کنید. ممکن است ایراد از پورت لپ تاپ باشد. در صورتی که موفق به عیب یابی و رفع اشکال پیش آمده نشدید می توانید با مراجعه به واحد تعمیر لپ تاپ ایسوس خدمات مرتبط با دستگاه خود را دریافت نمایید.

وصل نشدن USB به لپ تاپ ایسوس

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس

کارت گرافیک از جمله قطعات مهم لپ تاپ است که وظیفه دارد تصویر را روی مانیتور نشان دهد. خرابی کارت گرافیک همراه با علائمی است که از جمله آن ها می توان به تصویر نداشتن نمایشگر، ایجاد خطوط عمودی یا سیاهی صفحه نمایش و همچنین کند شدن انتقال تصویر را نام برد.

بنابراین در صورت مشاهده هر یک از این نشانه ها بهتر است که برای تعمیر لپ تاپ ایسوس از خدمات نمایندگی استفاده کنید. در این مرکز تیمی از مجرب ترین تکنسین ها حضور دارند که با استفاده از تجهیزات کارآمد به سرعت علت اصلی مشکل را می یابند و اقدامات لازم را در جهت رفع آن انجام می دهند.

تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ ایسوس

باتری منبع تأمین انرژی لپ تاپ ایسوس محسوب می شود، لذا اگر این قطعه آسیب ببیند باید تعمیر یا تعویض گردد. در نمایندگی asus تعمیر باتری به کمک گروهی از متخصصین کارکشته انجام می گیرد. البته ترمیم باتری در همه مواقع امکان پذیر نیست و گاهی لازم است که با نمونه تازه جایگزین شود.

برای مثال اگر باتری شارژ نگه نمی ‌دارد یا داغ می ‌کند، باید تعویض گردد. همچنین دیر شارژ شدن، باد کردن و خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ نیز نشان دهنده خرابی باتری هستند. در این موارد تعمیرکاران حاذق نمایندگی ایسوس باتری فرسوده و قدیمی را با قطعه اصل و تازه تعویض می کنند.

تعویض باتری لپ تاپ ایسوس

تعمیر تاچ پد لپ تاپ ایسوس

تاچ پد لپ تاپ ممکن است که ضعیف کار کند یا این که هیچ واکنشی نسبت به لمس انگشت نشان ندهد. در هر دو صورت منشأ مشکل می تواند به خاطر ایرادات سخت افزاری یا نرم افزاری باشد. در چنین شرایطی تکنسین های نمایندگی برای تعمیر لپ تاپ ایسوس ابتدا می کوشند که اختلالات نرم افزاری دستگاه را با آپدیت کردن یا نصب مجدد درایور تاچ پد، نصب دوباره سیستم عامل و‌ مواردی از این قبیل برطرف نمایند.

اما اگر ریشه مشکل ناشی از مشکلات سخت افزاری باشد، تعمیرات تخصصی مورد نیاز است. چنانچه تاچ‌ پد کامپیوتر مستهلک شده باشد، تعمیر جوابگو نیست و باید این بخش عوض شود. کارشناسان مرکز با برآورد میزان آسیب وارد شده به تاچ پد تعمیر پذیر بودن یا نبودن آن را مورد بررسی قرار می دهند و تا جایی که می توانند سعی می کنند مشکل را با ترمیم تاچ ‌پد رفع نمایند.

تعمیرات تاچ پد لپ تاپ ایسوس

تعویض ال سی دی لپ تاپ asus

گاهی برای ال سی دی لپ ‌تاپ asus مشکلاتی نظیر پیکسل سوختگی، پرش تصویر، شکستگی و... به وجود می آید. متاسفانه در اکثر موارد نمایشگر قابل تعمیر نیست و نیاز است که به طور کامل تعویض شود. تیم حرفه ای نمایندگی ابتدا دستگاه دقیقا بررسی می کنند تا اگر امکان ترمیم وجود داشته باشد، به تعمیر لپ تاپ ایسوس بپردازند. اما در مواردی که شدت ضربه وارد شده به صفحه نمایش در حدی باشد که موجب شکستگی یا پیکسل سوختگی آن شود، چاره ای جز تعویض ال سی دی وجود ندارد.

تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس

گاهی کاربران لپ‌ تاپ‌ های ایسوس از خرابی کیبورد گلایه می کنند. دلایل کار نکردن صفحه کلید می تواند به خاطر صدمه دیدن دکمه ها، خرابی بخش LED، ریختن مایعات، گیر کردن دکمه ها یا جابجا شدن سوکت کیبورد در مادربرد باشد. خوشبختانه بیشتر خرابی های سخت افزاری و نرم افزاری صفحه کلید لپ تاپ با هزینه ای کم قابل ترمیم هستند.

البته این کار کاملا تخصصی است و نباید به تنهایی وارد عمل شوید، چون ممکن است که به سایر قسمت های کامپیوتر هم صدمه برسانید. بهتر است تعمیر کیبورد را به کارشناسان نمایندگی مجاز که دارای دانش کافی در این زمینه هستند، بسپارید.

تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس

 

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار لپ تاپ زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار لپ تاپ زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر لپ تاپ را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثب ت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 


سوالات متداول

 

چرا لپ تاپ خاموش نمی شود؟


شیوه صحیح استفاده از شارژر و باطری لپ تاپ


چرا لپ تاپ روشن نمی شود؟


حسگر اثر انگشت لپ تاپ چیست؟


برای آب بندی باتری لپ تاپ چه باید کرد؟


هنگامی که وایرلس لپ تاپ کار نمیکند چه باید کرد؟


چرا هنگام شارژ شدن لپ تاپ ، شارژر داغ می شود؟

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

زودکمک
1402/11/14-16:36

درود بر شما نگار عزیز

دستگاه شما ایراد سخت افزاری دارد و باید از نزدیک توسط کارشناس بررسی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارائه خدمات میتوانید با شماره 1662 تماس بگیرید.

نگار
1402/07/28-23:20

با سلام و عرض ادب..ببخشید لپتاپم رفته روی بایوس و هرکار میکنم بیرون‌ نمیاد.ریست و... هم میکنم باز بعد اومدن آرم ایسوس میاد رو همبن بایوس...میخواستم ببینم مشکلش چیه

لپتاپم

Asus tuf dash f15

زودکمک
1402/01/30-11:36

درود بر شما فرید ریسی عزیز

سپاس از همراهی شما

مشکلات شبکه بی‌سیم معمولاً به چند علت می‌توانند رخ دهند، از جمله:

۱- محدودیت فضایی: تأثیر پوشش و سرعت وایرلس توسط استفاده کنندگان دیگر در نزدیکی شما تحت تأثیر قرار می‌گیرد. اگر در نزدیکی شما کاربران بیشتری هستند، پوشش با مشکل مواجه خواهد شد.

۲- تداخل فرکانس: تداخل ناشی از دستگاه‌های الکترونیکی دیگر، از جمله ماشین‌های دستی، تلفن‌های بی‌سیم، رادیوهای همراه و غیره می‌تواند با روند ارسال و دریافت اطلاعات تداخل ایجاد کند.

۳- مسائل پروتکل: مشکلاتی که در پروتکل‌های شبکه بی‌سیم به وجود می‌آیند، مانند نقص در پروتکل‌های امنیتی و غیره.

 چند راه حل برای رفع مشکل :

۱- تلاش برای بازنشانی دستگاه: در بسیاری از موارد، بازنشانی دستگاه می‌تواند به رفع مشکل کمک کند. برای بازنشانی دستگاه، لپتاپ خود را خاموش کنید، سپس دوباره آن را روشن کنید.

۲- اعتبار سنجی پسورد: اگر کلید وای فای خود را به اشتباه وارد کرده‌اید، اطمینان حاصل کنید که کلید وای فای صحیح را وارد کرده‌اید.

۳- تغییر کانال وای فای: اگر شما و سایر کاربران بیش از حد در نزدیکی هستند، شاید بخواهید کانال وای فای خود را تغییر دهید.

۴- بروز رسانی درایور

در صورت عدم موفقیت در حل این مشکل برای اطلاع از چگونگی دریافت خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

 

فرید ریسی
1401/11/20-16:15

سلام لپتاپم به وای فای وصل نمیشه

قبلا اینجوری میشد ری استارت میکردم درست میشد ولی چند روزه کلا وصل نمیشه

نمیدونم مشکلش چیه