زود کمک در تلاش است تا خدمات متفاوتی را در زمینه فروش، تعمیر و سرویس ماشین های اداری به کاربران ارائه دهد. در همین راستا عیب یابی و تعمیر انواع پرینتر، دستگاه کپی، فکس، ویدئو پروژکتور، اسکنر و ... از کلیه برندها در نمایندگی تعمیرات ماشین های اداری و تحت نظارت مجرب ترین تکنسین ها انجام می شود.

کارشناسان دوره دیده زودکمک ضمن عیب یابی دقیق دستگاه ها و ماشین های اداری و شناسایی اجزای آسیب دیده، قطعات معیوب را تا حد امکان تعمیر و در صورت نیاز، تعویض می کنند. فرایند تعویض قطعات تنها با استفاده از نمونه های اورجینال انجام می شود تا خدشه ای به عملکرد دستگاه وارد نگردد. در دسته بندی زیر، دستگاه مورد نظر خود را انتخاب و ثبت کرده و مراحل را برای دریافت خدمات طی کنید.

ثبت درخواست تعمير ماشین های اداری

برای تعمیر ماشین های اداری ه به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر ماشین های اداری را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، ماشین اداری خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات ماشین های اداری، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست آنلاین تعمیرات ماشین های اداری

برای تعمیر ماشین های اداری در زودکمک، حتما با این مجموعه تماس بگیرید. کافی است وارد سایت زودکمک شوید و درخواست تعمیرات را به صورت آنلاین ثبت کنید. در سایت، لینک های مرتبط با ثبت درخواست تعمیرات را مشاهده می کنید. روی لینک مربوطه کلیک کرده و فیلدهای مربوط به مدل، برند و نوع دستگاه را پر کنید.

در قسمت توضیحات هم می توانید مشکلات دستگاه و نکات دیگر را اضافه کنید تا کارشناسان ما بهتر مسئله را بررسی کنند. پس از ثبت درخواست، همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را جهت ارائه هرچه سریع تر و بهتر خدمات انجام می دهند.

 

تعمیر ماشین های اداری

تعمیرات ماشین های اداری در محل؛ سریع، دقیق و حرفه ای

تصور جابجا کردن یک دستگاه فتوکپی یا پرینتر صنعتی هم نگران کننده است چه رسد به انجام دادن این کار در دنیای واقعی. از طرفی بسیاری از مشکلات این دستگاه ها نیاز به بررسی توسط یک تعمیرکار دارند. نگران نباشید چون شما کاربر بزرگ ترین و جامع ترین سامانه تعمیرات کشور، یعنی زودکمک هستید. تعمیرات ماشین های اداری در محل توسط سفیران مجرب این مجموعه با نهایت دقت عمل و سرعت انجام می شود.

کافی است مطابق آنچه در ادامه می گوییم، درخواست تعمیر ماشین های اداری را در سایت زودکمک ثبت کنید. کارشناسان ما به آدرس شما آمده و با استفاده از ابزار و تجهیزاتی که به همراه دارند، با کیفیت ترین سرویس ها و خدمات را جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه به شما ارائه می دهند.


در مورد تعمیر ماشین های اداری از زودکمک بپرس

اگر سوالی در مورد تعمیر پرینتر، دستگاه کپی، اسکنر، فکس و هریک از انواع ماشین های اداری دارید، تیم زودکمک برای پاسخ دهی آنلاین در خدمت شما هستند. این قابلیت برای کاربران و اعضای سایت زودکمک فراهم شده است که سوالات خود را از کارشناسان مجرب تعمیرات ماشین های اداری بپرسند. سوالات شما بررسی شده و توسط کارشناس مربوطه، به صورت آنلاین پاسخ داده می شوند. اگر با پاسخ و راهکارهای دریافتی نتوانستید مشکل و ایراد دستگاه را برطرف کنید، زودکمک برای تعمیر تخصصی انواع ماشین های اداری در کنار شماست.


تعمیر انواع ماشین های اداری در زودکمک


کدام برندهای ماشین های اداری در زودکمک تعمیر می شوند؟

 

 

تعمیرات ماشین های اداری اچ پی
تعمیر ماشین های اداری کانن
تعمیر ماشین های اداری ریکو
تعمیر ماشین های اداری کونیکا مینولتا

تعمیرات ماشین های اداری شارپ
تعمیر ماشین های اداری توشیبا
تعمیرات ماشین های اداری زیراکس
تعمیر ماشین های اداری سامسونگ

نظر خود را بنویسید